PDA

View Full Version : Музика проблем



oTBpaTuTko
30-01-2013, 16:09
При движение ми се губи звука. Разменят се каналите... Десния спира да свири от време на време. Влизам в дупка и се оправя. Не съм с оригиналното CD, но не е от него...От къде мога да проследя да няма някъде разкачено или да дава на късо. С Bose съм...

salex75
30-01-2013, 17:22
И при мен се получава с десният канал. Проблема ми е в ДИН буксата на касетофона , тази за колоните и съм я "хванал" с тиксо към шасито на касетофона да е под напрежение. Сега пак прекъсва , но много рядко и със "съвет" на таблото веднага тръгва. Ако ти спират и предни и задни десни , някъде там ти е проблема , ако са само предните виж буксата на вратата да не е клеасала , поне на 156 се отвърта лесно и предполагам , че и при тебе е така. Зачисти клемите внимателно и пак е закопчай...

Zafo_84
30-01-2013, 23:18
А аз имам същия проблем но само когато е на ФМ трансмитер,на СД,Ченджър,аух,радио няма проблем но си мисля че е от трансмирета

toshko69
31-01-2013, 07:29
При движение ми се губи звука. Разменят се каналите... Десния спира да свири от време на време. Влизам в дупка и се оправя. Не съм с оригиналното CD, но не е от него...От къде мога да проследя да няма някъде разкачено или да дава на късо. С Bose съм...

Аз имах подобен проблем със шофьорската врата и се оказа,че е от буксата на вратата. Гуфретата дето влиза окабеляването на вратата,провери за окиси,прекъснати кабели.Тя се изключва с леко въртене и дърпаш назад.

oTBpaTuTko
31-01-2013, 12:28
Благодаря колеги! Ще проверя тези дни като имам повече свободно време. Всичките ще ги проверя. Явно често срещан проблем...