PDA

View Full Version : M tel i Alfa



kris11
12-01-2007, 18:57
Хайде хора признавайте си кой я спечели , че ми е мъка да не знам :frown:

lazy
12-01-2007, 20:13
някакъв от някакво село май, виж в сайта на мтел

Kamen666
12-01-2007, 20:20
Ето:

08.01.2007 - Йлмаз Якъб от Бял Извор спечели Alfa Romeo GT от Мобилтел
Спортният автомобил е голямата награда в лотария за Prima клиенти

39-годишният Йлмаз Якъб от с. Бял Извор спечели Alfa Romeo GT Distinctive 2.0 JTS Selespeed от играта на Мобилтел „Активирай Prima, запали Alfa Romeo!”. Спортният автомобил е определен за “Най-красив автомобил в света за 2005 г.”

В играта участваха над 111 хил. клиенти като, за да се включат в томболата, всеки от тях трябваше да активира карта Prima в периода от 15 до 31 декември 2006 г.

Победителят беше избран днес, в 14 ч., чрез специален софтуер, в присъствието на комисия от 5 души. Програмата е разработена от експерти на компанията и може да се използва за всякакъв вид томболи. Тя не е достъпна през Интернет и върху нея не може да се въздейства, което гарантира безпристрастността на избора. Служителите на „Мобилтел” ЕАД, както и членове на техните семейства не участваха в промоцията.

Победителят ще получи уникалната си награда в края на месец януари.

Neokill
12-01-2007, 20:27
Аз активирах две карти ама ..... Нека да си я кара със здраве човека и дано да оцени качествата и :!:

BatVas
14-01-2007, 03:09
Днес я гледах тази(спечеланата бройка точно) , червената Алфа ГТ за победителя в Милано Моторс - всички екстри 62 000 лв :wink:

wasp
14-01-2007, 09:42
Днес я гледах тази(спечеланата бройка точно) , червената Алфа ГТ за победителя в Милано Моторс - всички екстри 62 000 лв :wink:

Че не е много ... баси. ГТ-то беше с 2 врати, нали ?

ALFA CORSE
14-01-2007, 13:49
ГТ-то беше с 2 врати, нали ?
С три.

kris11
14-01-2007, 21:36
Аз активирах две карти ама ..... Нека да си я кара със здраве човека и дано да оцени качествата и :!:
Да беше само ти :(

gigi
14-01-2007, 23:38
Аз активирах две карти ама ..... Нека да си я кара със здраве човека и дано да оцени качествата и :!:
Да беше само ти :(
Даааммм и аз сега си имам още 2 номера :?

Z:)m
24-01-2007, 13:42
хммм...
И аз си мислех да активирам една-две карти, ма се отказах... че ако бях спечелил, какво щях да правя после? ;)

Но не знаех, че спечелилият Алфата е от Бял Извор. Ще взема да отскоча към края на месеца да го видя тоз Йълмаз к'ви ще ги мъдри с таз красавица :)

lyuli
24-01-2007, 16:51
хммм...
И аз си мислех да активирам една-две карти, ма се отказах... че ако бях спечелил, какво щях да правя после? ;)

Но не знаех, че спечелилият Алфата е от Бял Извор. Ще взема да отскоча към края на месеца да го видя тоз Йълмаз к'ви ще ги мъдри с таз красавица :)

много вероятно е да е взел парите, а не колата. Доста често се случва така - печели някои човечец и те му предлагат някаква сума (обикновено е по-ниска от тази на колата) и той като се замисли какви разходи ще има по возилото си взима кеш пара.... Така стана с S-класата от "Треска за злато" и с А-класата от Sky City

trustworthy
24-01-2007, 16:53
Еми то една мотика не можеш да сложиш в тая кола, без да се налага да стърчи дръжката през отворения прозорец. Нормално е да не ги искат

Crusader
24-01-2007, 17:21
Мама му стара, защо мангал бе :evil: :evil: :evil: ... и после Господ бил българин!

Ако засегна някой дето не се чувста българин....не ми пука!

Z:)m
27-01-2007, 09:40
мммм даааа..........
Човекът, спечелил Alfa Romeo GT явно не е много тясно свързан със земеделието, защото преди 2 дни видях колата пред КАТ за регистрация
ЧЕРВЕНА!!!!!! УМОПОМРАЧИТЕЛНА!!!!! БЕЗСРАМНА!!!!!
Очите ми станаха като палачинки... Така се набива на очи този перверзно-червен силует на целият безличен сив фон... Абе нямам думи... беден ми е таковата....
Ако имам късмет тези дни да я засека пак, ще пусна една снимка в раздела "Папараци..."
Искрено му завиждам на този човечец...

RoMeO_156_GTA
27-01-2007, 20:56
Еми то една мотика не можеш да сложиш в тая кола, без да се налага да стърчи дръжката през отворения прозорец. Нормално е да не ги искат
:big_whoops: :big_bow_down: Можеше да му дадат една тигра без-топ ,че да събира и някой бала :lol:
:cry: Жалко че колата не отиде при ценител :heavy_cry: да си я :rosso_spider:

Z:)m
29-01-2007, 10:27
Момчета, ако е вярно това, което ми казаха - а имено, че колата са я дали с платено каско за първата година, си мисля, че догодина по това време, ще има пусната обява "...продавам Alfa GT, модел 2006"... стига да не я потрошат до тогава :-/