PDA

View Full Version : Не се отваря багажника



zaryto
11-02-2013, 18:06
Изчетох старите теми,но при мен механизма е различен.Нямам ключалка на багажника под емблемата.Вратата не иска да се отвори нито с дистанционното нито с копчето отвътре.Като натисна копчето на таблото релето цъка и компютъра пищи.Разглобих кората и механизма и има 2 букси.Едната е закачена за механизма за затваряне и е черна,а другата е бяла и си виси свободно.Някой да има идея какво да правя?Замерих кабелите и има ток до буксата,която влиза в мехазима.Нещо липсва ли в цялата схема или има някакво реле в механизма което е изгоряло?Мех. е нитован и не съм го отворил още да видя какво иам вътре,защото се стъмни.Това на снимката е целия механизъм с вкл. букса и другата бяла,която виси свободно и няма къде да я вкл..

vladev
11-02-2013, 22:46
Незнам какъв е механизма точно на 147-цата, но предполагам че сходен с този на спортвагона, а тук има малко информация по въпроса:

http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1068184#post1068184

zaryto
13-02-2013, 16:56
:BIGsmile: Никой ли не е имал същия проблем?Липсва ли нещо или просто машинката се е прецакала?Имам машинка от 145 с ключалка но е по-различна,ако може да ползвам нещо от нея? :Silent: Ако разнуитовам стария механизъм няма как да си заключа колата,затова чакам някой да каже нещо по въпроса. :cheers: