PDA

View Full Version : Симеон Дянков Изгонен най-накрая!!!



Jivko7777
18-02-2013, 13:05
Премиерът Бойко Борисов предлага Томислав Дончев за министър на финансите, а регионалния министър Лиляна Павлова - за вицепремиер

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5535411

------------------------------------------------------------

сега идва края и на бойко и на Герб... сега вече много лошо си изиграха картите Герб...

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5535731

------------------------------------------------------------

Дори новия министър си казва истината!!!

"Това правителство и премиерът Бойко Борисов са изгубили доверието на българските граждани. "

"За да може да се реши проблемът бързо, трябва да има оставка на правителството и експертно правителство с много ясно разписани от парламента задачи и след това да отидем на едни свободни и честни избори без Цветан Цветанов да е вътрешен министър, заяви Малинов. Според него това е единственият изход от ситуацията."

http://news.bgnes.com/view/1066928

------------------------------------------------------------

Думи на Бойко Борисов преди 3 Години АМИ СЕГА ??? ---> http://dnes.dir.bg/news/boyko-borisov-finansov-ministar-antimonopolnite-protesti-13136715?nt=10

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/525573_436688246407928_1570566024_n.jpg

За хората които все още не са прочели Американския доклад за престъпниците в България нека видят кой е сложен най-отгоре именно Бойко Борисов с всичко написано черно на бяло!!!

http://alterinformation.wordpress.com/2012/11/12/3292073/

------------------------------------------------------------

Слави Трифонов - Нема такава държава - http://www.youtube.com/watch?v=TQEXGld3vHA

------------------------------------------------------------

139 години по-късно, думите на Апостола са повече от актуални...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3RBGdrcehcs

myato
18-02-2013, 13:13
Почнаха да горят "предпазители" по "главното табло":pokey:
Натискът трябва да продължи.:furious:

ecotronic
18-02-2013, 13:15
Това може и да е за добро.
Но трябваше първо да махнат Добревото министърче.

Предлагам да залагаме затова след колко часа новият министър ще "подаде оставка".

morfius
18-02-2013, 13:15
Щом Дянков отшумя, ББ е доста стреснат... добро начало.

Susscrofa
18-02-2013, 13:16
Премиерът Бойко Борисов предлага Томислав Дончев за министър на финансите, а регионалния министър Лиляна Павлова - за вицепремиер

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5535411

Тази тема е за раздел политика. Съобщихме вече тази новина.
Само не разбирам какво означава това "най-накрая".
ББ започна да гони най-близките си хора и това затвърждава тезата, за това е началото наедин предизвестен край.
Напълно ненужна смяна. Същата като тази на Семерджиев и на Просветния министър.

Jivko7777
18-02-2013, 13:17
сега идва края и на бойко и на Герб... сега вече много лошо си изиграха картите Герб... приключват просто

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5535731

sasho_n2
18-02-2013, 13:17
Не искам да влизам в конфликт, но моето мнение е, че това е най-неподходящия момент за смяна на министър на финансите. Няколко месеца преди изборите, е мнооого голяма грешка. Да не говорим , че Томислав Дончев хал хабер си няма от финанси или мароикономика. А за хората, които мислят, че това е мноого доро решение имам само един въпрос - Кому е нужно политическа нестабилност точно в този момент? И кой очакват , че е следващият който ще дойде - ДПС, БСП или кой????:stretcher:

Jivko7777
18-02-2013, 13:20
Не искам да влизам в конфликт, но моето мнение е, че това е най-неподходящия момент за смяна на министър на финансите. Няколко месеца преди изборите, е мнооого голяма грешка. Да не говорим , че Томислав Дончев хал хабер си няма от финанси или мароикономика. А за хората, които мислят, че това е мноого доро решение имам само един въпрос - Кому е нужно политическа нестабилност точно в този момент? И кой очакват , че е следващият който ще дойде - ДПС, БСП или кой????:stretcher:

партийка която е създадена преди няколко годинки много време се задържа просто ;) както се появи така и ще изчезне!!!

Кажете ми при коя власт при коя влас имаше толкова много протести всеки ден всяка седмица всеки месец !!! При коя ???

Да гледате как вашите баби и дядовци ПЛАЧАТ и стоят навън за да протестират и да мръзнат защото някакви си смешковци не знаят какво правят горе!!!

Susscrofa
18-02-2013, 13:20
Не искам да влизам в конфликт, но моето мнение е, че това е най-неподходящия момент за смяна на министър на финансите. Няколко месеца преди изборите, е мнооого голяма грешка. Да не говорим , че Томислав Дончев хал хабер си няма от финанси или мароикономика. А за хората, които мислят, че това е мноого доро решение имам само един въпрос - Кому е нужно политическа нестабилност точно в този момент? И кой очакват , че е следващият който ще дойде - ДПС, БСП или кой????:stretcher:

Едва ли ще влезеш с някой в "конфликт" с тази позиция. :)

ecotronic
18-02-2013, 13:25
Не искам да влизам в конфликт, но моето мнение е, че това е най-неподходящия момент за смяна на министър на финансите. Няколко месеца преди изборите, е мнооого голяма грешка. Да не говорим , че Томислав Дончев хал хабер си няма от финанси или мароикономика. А за хората, които мислят, че това е мноого доро решение имам само един въпрос - Кому е нужно политическа нестабилност точно в този момент? И кой очакват , че е следващият който ще дойде - ДПС, БСП или кой????:stretcher:

Според мен последното съображение от което се изхожда за тези рокади е политическата и икономическата стабилност.
Основната цел е да бъде прехвърлена вината върху уволнения и това да се създаде впечатлението, че някой нещо прави и го е еня. И така бeлким рейтингчето тръгне нагоре.

sasho_n2
18-02-2013, 13:27
партийка която е създадена преди няколко годинки много време се задържа просто ;) както се появи така и ще изчезне!!!

Кажете ми при коя власт при коя влас имаше толкова много протести всеки ден всяка седмица всеки месец !!! При коя ???

Да гледате как вашите баби и дядовци ПЛАЧАТ и стоят навън за да протестират и да мръзнат защото някакви си смешковци не знаят какво правят горе!!!
Факт е, че нашите баби и дядовци стояха на студено и преди 4 - 5 години по време на управлението на тройната коалиция. Факт е, че и тогава пенсиите им не стигаха за лекарства, камо ли да си плащат безобразно високите сметки за ток и парно. Въпроса с протестите лично аз си го обяснявам с факта, че българина започва малко по малко да му идва ъкъла в главата и да си търси правата - в следствие на масовите протести и стачки в южната ни съседка, започнахме да гледаме с друго око на протестите. Нека не забравяме, че една политическа нестбилност, каквато се очертава в момента ще бъде много сериозен червен светофар в Европа. А каквото и да си говорим, без средствата от ЕС фондовете сме си живи загинали.

Jivko7777
18-02-2013, 13:31
Факт е, че нашите баби и дядовци стояха на студено и преди 4 - 5 години по време на управлението на тройната коалиция. Факт е, че и тогава пенсиите им не стигаха за лекарства, камо ли да си плащат безобразно високите сметки за ток и парно. Въпроса с протестите лично аз си го обяснявам с факта, че българина започва малко по малко да му идва ъкъла в главата и да си търси правата - в следствие на масовите протести и стачки в южната ни съседка, започнахме да гледаме с друго око на протестите. Нека не забравяме, че една политическа нестбилност, каквато се очертава в момента ще бъде много сериозен червен светофар в Европа. А каквото и да си говорим, без средствата от ЕС фондовете сме си живи загинали.

дрън дрън 1 протест е равен на десетки, стотици сега ?????????
и по време на коалицията на всеки 6 месеца се вдигаха пенсии и заплати забравяте нещо!!!

Не защитавам коалицията а защитавам най доброто, по време на герб какъвто данък каквото такса, лихва каквото можеше да се вземе като пари от народа го направиха... но вече опря до кокъл и няма на къде и народа ще избухва все повече и повече...

sasho_n2
18-02-2013, 13:36
дрън дрън 1 протест е равен на десетки, стотици сега ?????????
и по време на коалицията на всеки 6 месеца се вдигаха пенсии и заплати забравяте нещо!!!
С какъв процент се вдигаха доходите тогава - най-много стози на инфлацията. А еврофондовете кога бяха замразени - пак тогава. И все пак нека не забравяме цялостаната икономическа конюнктура тогава и сега.
Не искам да кажа, че ББ е велик - в никакъв случай. Нито, че ГЕРБ е някаква невиждана сила - далеч съм от тази мислъл. Просто искам да кажа, че в момента който и да дойде на власт по накакъв начин - дали са БСП, ДПС , ДСБ или който и друг да бъде няма да може да подобри нещата. Просто всички политически партии в БГ толкова много се изчерпаха ( с глупостите си), че не е за вярване. Моето мнение е, че в момента няма никакъв друг алтернативен и приемлив, разбира се, вариант.

И ако ефекта от избухването на народа е ДПС или БСП да управляват отново държавата ни - Благодаря, по-добре НЕ.

Jivko7777
18-02-2013, 13:50
С какъв процент се вдигаха доходите тогава - най-много стози на инфлацията. А еврофондовете кога бяха замразени - пак тогава. И все пак нека не забравяме цялостаната икономическа конюнктура тогава и сега.
Не искам да кажа, че ББ е велик - в никакъв случай. Нито, че ГЕРБ е някаква невиждана сила - далеч съм от тази мислъл. Просто искам да кажа, че в момента който и да дойде на власт по накакъв начин - дали са БСП, ДПС , ДСБ или който и друг да бъде няма да може да подобри нещата. Просто всички политически партии в БГ толкова много се изчерпаха ( с глупостите си), че не е за вярване. Моето мнение е, че в момента няма никакъв друг алтернативен и приемлив, разбира се, вариант.

И ако ефекта от избухването на народа е ДПС или БСП да управляват отново държавата ни - Благодаря, по-добре НЕ.

какви еврофондове като в евро съюза влезнахме по време на герб :) замразени бяха не заради правителсто а от това че хората лъжеха но това е друга тема...

инфлация или почнаха на 120 мин. заплата и приключиха на 240лв средна на от 240лв на 480лв... а тука дянков миналата година му се откъсна от сърцето да я дигне на 270 и после с 300 зора на 290...... ама той си замина отдавна , народа му казват едно той си знаеше неговото!

Лошото е че бойко е пожарникар и си взима хора които уж са умни да му вършат работата , но кълта става все по дълбока...


------------------------------------------------------------------


какво да говорим дори новия министър си казва истината

http://news.bgnes.com/view/1066928

"Това правителство и премиерът Бойко Борисов са изгубили доверието на българските граждани. "

"За да може да се реши проблемът бързо, трябва да има оставка на правителството и експертно правителство с много ясно разписани от парламента задачи и след това да отидем на едни свободни и честни избори без Цветан Цветанов да е вътрешен министър, заяви Малинов. Според него това е единственият изход от ситуацията."

...


http://news.bgnes.com/view/1066928

---------- Post added at 13:50 ---------- Previous post was at 13:47 ----------

"Това, което в Европа ще се види е много тежкият провал на икономическата политика на правителството и към образа на Бойко Борисов, по който вече има достатъчно петна ще се добави може би най-тежкото - масови протести, несправяне на правителството с елементарни управленски решения, ще дойде и усещането, че Борисов вреди на България, стоейки премиер", каза още той.

sasho_n2
18-02-2013, 13:58
Българиясе присъедини към ЕС на 01.01.2007 г.,а управлението на ГЕРБ започна през 2009 г. С цената на какви дългове ( за държавата) бяха достигнати въпросните цитирани доходи? И тези средства достатъчни ли бяха - отговора е ясен - НЕ, не бяха. И тогава средствата не стигаха за нищо- говорим за средни доходи. Пак казвам - след толкова много се шуми и критрикува дайте ми конкретни хора, които биха заменили сегашното правителство с по-добро управление на държавата? А тръгнем ли по-пътя с експерно правителство - този филм мисля, че сме го гледали вече няколко пъти през новата ни история и резултатите не са никак приетни след това.

Jivko7777
18-02-2013, 14:01
Българиясе присъедини към ЕС на 01.01.2007 г.,а управлението на ГЕРБ започна през 2009 г. С цената на какви дългове ( за държавата) бяха достигнати въпросните цитирани доходи? И тези средства достатъчни ли бяха - отговора е ясен - НЕ, не бяха. И тогава средствата не стигаха за нищо- говорим за средни доходи. Пак казвам - след толкова много се шуми и критрикува дайте ми конкретни хора, които биха заменили сегашното правителство с по-добро управление на държавата? А тръгнем ли по-пътя с експерно правителство - този филм мисля, че сме го гледали вече няколко пъти през новата ни история и резултатите не са никак приетни след това.

кой е най-горе ???

http://alterinformation.wordpress.com/2012/11/12/3292073/

мисля че няма какво да коментираме повече ;)

По точно име и за какво трябва ли ти или Американския доклад за България ти стига???

Crusader
18-02-2013, 14:06
Българиясе присъедини към ЕС на 01.01.2007 г.,а управлението на ГЕРБ започна през 2009 г. С цената на какви дългове ( за държавата) бяха достигнати въпросните цитирани доходи? И тези средства достатъчни ли бяха - отговора е ясен - НЕ, не бяха. И тогава средствата не стигаха за нищо- говорим за средни доходи. Пак казвам - след толкова много се шуми и критрикува дайте ми конкретни хора, които биха заменили сегашното правителство с по-добро управление на държавата? А тръгнем ли по-пътя с експерно правителство - този филм мисля, че сме го гледали вече няколко пъти през новата ни история и резултатите не са никак приетни след това.

Поредния платен драскач с 9 поста, към настоящия момент...налазвате яко форумите а?
Иди кажи на тоя дето ти плаща, че ще го духа, а след изборите земунци, ще му вземат и скапания живот....

Susscrofa
18-02-2013, 14:10
Поредния платен драскач с 9 поста, към настоящия момент...налазвате яко форумите а?
Иди кажи на тоя дето ти плаща, че ще го духа, а след изборите земунци, ще му вземат и скапания живот....

Овладей гнева си.
Гневът води до омраза, а омразата до страх.:)

sasho_n2
18-02-2013, 14:12
кой е най-горе ???

http://alterinformation.wordpress.com/2012/11/12/3292073/

мисля че няма какво да коментираме повече ;)

По точно име и за какво трябва ли ти или Американския доклад за България ти стига???
Интересна информация, но това не е тайна. Въпроса е в това, че имената изброени по-долу са т.н. "Известни българи", които от години наред са "в бизнеса", независимо от отва кой управлява - не е ли така?
И все пак, не ми отговори на въпроса - каква е алтарнативата за управление, която мислиш че в момента е по-добра?

Jivko7777
18-02-2013, 14:12
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/525573_436688246407928_1570566024_n.jpg


Думи на Бойко Борисов преди 3 Години АМИ СЕГА ???

Susscrofa
18-02-2013, 14:17
Интересна информация, но това не е тайна. Въпроса е в това, че имената изброени по-долу са т.н. "Известни българи", които от години наред са "в бизнеса", независимо от отва кой управлява - не е ли така?
И все пак, не ми отговори на въпроса - каква е алтарнативата за управление, която мислиш че в момента е по-добра?

Внушението, че няма алтернатива издиша от всякъде.
Спри да пишеш глупости.
Винаги има алтернатива!
Смяна до постигане на търсения резултат.
Ако ме дразни нещо не се страхувам да го сменя, за да не попадна на нещо по-лошо. Това не е съпруга.:)

Crusader
18-02-2013, 14:24
Овладей гнева си.
Гневът води до омраза, а омразата до страх.:)

Смяташ че МЕН ме е страх, свиньо, залагал съм си главата /при това буквално/ в няколко невралгични точки на света, мислиш ли подобни дрисльовци могат да предизвикат у мен страх...гняв да, и то доста....
помияра мисли че това което ще му платят е достатъчно за да сее глупости подобно на работодателя си, отношението което предизвиква у мен е като към бълха, досадна, противна, разнасяща зарази....а бълхите просто се смачкват!


Чу ли бе боклук, твоят работодател е мърша, след като НСО спрат да го охраняват!

Jivko7777
18-02-2013, 14:26
Интересна информация, но това не е тайна.

И какво съгласен си най големия престъпник в БГ да те управлява ???
И това след като го знае цял свят ???
Хора махнете кюфтетата от очите си и прогледнете нещатата стават все по зле и по зле колкото п орано дойде промяната толкова по голям шанс имаме да се спасим...

ФЕРАРИСТ
18-02-2013, 14:43
Ся ако мое и Бойко някой да уволни......

sasho_n2
18-02-2013, 14:46
Смяташ че МЕН ме е страх, свиньо, залагал съм си главата /при това буквално/ в няколко невралгични точки на света, мислиш ли подобни дрисльовци могат да предизвикат у мен страх...гняв да, и то доста....
помияра мисли че това което ще му платят е достатъчно за да сее глупости подобно на работодателя си, отношението което предизвиква у мен е като към бълха, досадна, противна, разнасяща зарази....а бълхите просто се смачкват!


Чу ли бе боклук, твоят работодател е мърша, след като НСО спрат да го охраняват!
Ако може, без подобни нападки и епитети, би било добре. Ако има модератори във форума, тук е момента да се намесят - все пак това е форум, не маса в селската кръчма.

Добре в крайна сметка, всеки казва, колко са зле нещата, как ББ трябва да си ходи ... но дайте конктерен пример за алтерантивно правителство със стойностни хора и специалисти??? Не случайно хората са казали - три пъти мери, веднъж режи. Кажете кой да бъде следващият - Волен, Серго, Доган( опс...Местан), Ваньо Костов, Кунева....кой има в момента способен екип да управлява страната????

Jivko7777
18-02-2013, 14:56
Ся ако мое и Бойко някой да уволни......

Той сам ще се уволни...

Susscrofa
18-02-2013, 14:59
Ако може, без подобни нападки и епитети, би било добре. Ако има модератори във форума, тук е момента да се намесят - все пак това е форум, не маса в селската кръчма.

Добре в крайна сметка, всеки казва, колко са зле нещата, как ББ трябва да си ходи ... но дайте конктерен пример за алтерантивно правителство със стойностни хора и специалисти??? Не случайно хората са казали - три пъти мери, веднъж режи. Кажете кой да бъде следващият - Волен, Серго, Доган( опс...Местан), Ваньо Костов, Кунева....кой има в момента способен екип да управлява страната????

Честно да ти кажа, всичките разполагат с по добри кадри от ГЕРБ.:)
ГЕРБ се провали точно заради липсата на добре подготвени кадри.
Та те дори и за министри нямат хора.:)
Ако беше писал редовно в този раздел, нямаше да питаш за модератор.:)

sasho_n2
18-02-2013, 15:11
Честно да ти кажа, всичките разполагат с по добри кадри от ГЕРБ.:)
ГЕРБ се провали точно заради липсата на добре подготвени кадри.
Та те дори и за министри нямат хора.:)
Ако беше писал редовно в този раздел, нямаше да питаш за модератор.:)
Тук вече не мога да се сългася. Истината според мен е, че качествените кадри много отдавна са далеч от родината, за съжаление. Не мога да приема мнение, че по-добре да бъде на власт който да било от изброените ( БСП, ДПС, Атака, Кунева). Ако мислим по този начин, точно година най-много след изборите ще започнем отново да ревем колко са ни високи сметките, как доходите не ни стигат и как това в което живеем не е държава.

П.С. А в този раздел наистина съм писал един-два пъти. Основно форума го използвам, за да получавам информация, като бъдещ собственик на Алфа и дългогодишен собственик на други италианки.

kolev
18-02-2013, 15:13
Ся ако мое и Бойко някой да уволни......

само Чък Норис мое :D

Susscrofa
18-02-2013, 15:18
Тук вече не мога да се сългася. Истината според мен е, че качествените кадри много отдавна са далеч от родината, за съжаление. Не мога да приема мнение, че по-добре да бъде на власт който да било от изброените ( БСП, ДПС, Атака, Кунева). Ако мислим по този начин, точно година най-много след изборите ще започнем отново да ревем колко са ни високи сметките, как доходите не ни стигат и как това в което живеем не е държава.

П.С. А в този раздел наистина съм писал един-два пъти. Основно форума го използвам, за да получавам информация, като бъдещ собственик на Алфа и дългогодишен собственик на други италианки.

Ама чакай сега, аз не помня преди някой да е трошил офиси заради високи сметки.
Объркан си нещо.
Нали не мислиш, че когато някой се наака, ще се измие с оправданието всички сме наакани.:)
Ти броиш ли всички гафове на това правителство.:)
Та те дори обнародваха в ДВ грешен закон.:)
Айде стига, с номера всички са маскари и няма алтернатива няма да се мине.:)
Време е да нормализираме политическия живот. Ляво и дясно. Имаме партии и от двете страни. Говоря за сериозни партии.:) Стига с месиите.

pavlin
18-02-2013, 15:54
Много глупаво решение ако е взето от Бойко. Според мен е имало търкане по плащането на парите за земеделските производители. Новото предложение за министър ми се струва съвсем неподходящо.

ecotronic
18-02-2013, 16:05
Много глупаво решение ако е взето от Бойко. Според мен е имало търкане по плащането на парите за земеделските производители. Новото предложение за министър ми се струва съвсем неподходящо.

Че то кои министри "предложени" от Бойко с много малки изключения, си струват?

Susscrofa
18-02-2013, 16:11
Че то кои министри "предложени" от Бойко с много малки изключения, си струват?

Според мен отново вадят "тежката артилерия" на ГЕРБ.:)

pavlin
18-02-2013, 16:16
Тази тежка артилерия на черешови топчета повече прилича.

Susscrofa
18-02-2013, 16:18
НикАлайчо герберчето нещо го няма.
Сигурно пише стратегия за партийно оздравяване.:)

etrovskii
18-02-2013, 16:24
Сикъджийте са така, като се налапат почват да се гонят и трепят,голям кеф,сега е наред Тотю лошо гледащия:bad_evil::big_heat:

---------- Post added at 16:24 ---------- Previous post was at 16:21 ----------


Много глупаво решение ако е взето от Бойко. Според мен е имало търкане по плащането на парите за земеделските производители. Новото предложение за министър ми се струва съвсем неподходящо.
Прави се на Путин,той така ги гони:machinegunner::super::bravo:

ecotronic
18-02-2013, 16:31
Прави се на Путин,той така ги гони:machinegunner::super::bravo:

Не. Просто новият министър го е срещнал на разклона за Филиповци и му се е видял арен.

etrovskii
18-02-2013, 16:37
:dance:
Не. Просто новият министър го е срещнал на разклона за Филиповци и му се е видял арен.

Jivko7777
18-02-2013, 16:41
Ама чакай сега, аз не помня преди някой да е трошил офиси заради високи сметки.
Объркан си нещо.
Нали не мислиш, че когато някой се наака, ще се измие с оправданието всички сме наакани.:)
Ти броиш ли всички гафове на това правителство.:)
Та те дори обнародваха в ДВ грешен закон.:)
Айде стига, с номера всички са маскари и няма алтернатива няма да се мине.:)
Време е да нормализираме политическия живот. Ляво и дясно. Имаме партии и от двете страни. Говоря за сериозни партии.:) Стига с месиите.

от няколко мнения насам по тая тема ми харесваш как разсъждаваш веднъж да не си в опозиция браво :-)

IVO_GWM
18-02-2013, 16:54
Уважаеми зрители ...

http://vbox7.com/play:92e228e9

Да не коментираме "средностатистическите" певчески умения. Обаче текста си е точно на място

pavlin
18-02-2013, 17:20
НикАлайчо герберчето нещо го няма.
Сигурно пише стратегия за партийно оздравяване.:)

Не бе, той сега смята колко шунка могат да си купят пенсионерите след като си платят сметките за тока.

koolio
18-02-2013, 17:22
"Под прикритие" ми беше по-интересно.

Crusader
18-02-2013, 17:34
"Под прикритие" ми беше по-интересно.
Не те ли е срам да живееш в държавата "под прикритие" тва ли е демокрацията ви...да ви "таковам" у демокрацията, и при ТЖ имаше тоталитарен режим, но народа не гладуваше...

Я какво стана сега?!?... преди време споменах хиперинфлацията като решение на проблема, тогава форумните "умници" се изсмяха презрително...пък сега почват да се прокрадват тук-там подобни мнения...
...питАх за изхарчените фискален резерв, здравни осигуровки и новите заеми..."ни дума, ни вопъл, ни стон"
...преди месец имаше референдум, на който можеше да се реши съдбата на енергетиката, но тъпия българин "отиде за гъби" а сега "кой ми сра в гащите?!?"

Няма да палчете от сметките, пастира ви казА, отивате на гледате овци, не му пука че сте АЙ-ТИ специалисти...

BLUE1
18-02-2013, 17:38
Ъндарграунда на БКП/БСП си заминава от властта, време е да дойде отново Елита им.

Crusader
18-02-2013, 17:40
Идем...мислете му!

morfius
18-02-2013, 17:40
Ъндарграунда на БКП/БСП си заминава от властта, време е да дойде отново Елита им.

На там отиват нещата...

Jivko7777
18-02-2013, 17:48
Идем...мислете му!

:punk:

IVO_GWM
18-02-2013, 17:49
Да цитираме бащицата

http://dnes.dir.bg/news/boyko-borisov-finansov-ministar-antimonopolnite-protesti-13136715?nt=10

Jivko7777
18-02-2013, 17:52
Да цитираме бащицата

http://dnes.dir.bg/news/boyko-borisov-finansov-ministar-antimonopolnite-protesti-13136715?nt=10

именно аз на първата страница съм го сложил с снимка...

Kuku
18-02-2013, 17:55
Нещо чудно ли има - БСП се редуват с производните си :)

Crusader
18-02-2013, 18:40
I have a dream..

koolio
18-02-2013, 19:18
Не те ли е срам да живееш в държавата "под прикритие" тва ли е демокрацията ви...да ви "таковам" у демокрацията, и при ТЖ имаше тоталитарен режим, но народа не гладуваше...

Я какво стана сега?!?... преди време споменах хиперинфлацията като решение на проблема, тогава форумните "умници" се изсмяха презрително...пък сега почват да се прокрадват тук-там подобни мнения...
...питАх за изхарчените фискален резерв, здравни осигуровки и новите заеми..."ни дума, ни вопъл, ни стон"
...преди месец имаше референдум, на който можеше да се реши съдбата на енергетиката, но тъпия българин "отиде за гъби" а сега "кой ми сра в гащите?!?"

Няма да палчете от сметките, пастира ви казА, отивате на гледате овци, не му пука че сте АЙ-ТИ специалисти...
Срам ме е. Гласувам и си плащам данъците.
Не разбирам обвиняваш ли ме в нещо?

Crusader
18-02-2013, 19:37
Хайде де му помогнем да го налапа...!

fred
18-02-2013, 19:39
Българиясе присъедини към ЕС на 01.01.2007 г.,а управлението на ГЕРБ започна през 2009 г. С цената на какви дългове ( за държавата) бяха достигнати въпросните цитирани доходи? И тези средства достатъчни ли бяха - отговора е ясен - НЕ, не бяха. И тогава средствата не стигаха за нищо- говорим за средни доходи. Пак казвам - след толкова много се шуми и критрикува дайте ми конкретни хора, които биха заменили сегашното правителство с по-добро управление на държавата? А тръгнем ли по-пътя с експерно правителство - този филм мисля, че сме го гледали вече няколко пъти през новата ни история и резултатите не са никак приетни след това.
Твърдо против експертно правителство-това е начин за безогледна далавера, прикрита под разни локуми "експернтност" и т.н.
Лошото на ГЕРБ е, че не направи никакив реформи.Правителството винаги действаше под обществен натиск, без ясна мисъл и идея.То не БСП и компания са нещо по добро, но и ГЕРБ не направи нищо (айде да сме честни направи много малко).

Доко
18-02-2013, 19:40
Колкото и да не съм фен на Волен, винаги е говорел верни неща:
http://youtu.be/_IO-HHdXJac

myato
18-02-2013, 19:42
Хайде де му помогнем да го налапа...!

Ша тря`а да го фанеш в Щатите. Плъховете бягат първи от потъващия кораб и бито куче подушва от далеко тоягата.:torch:

fred
18-02-2013, 19:45
Колкото и да не съм фен на Волен, винаги е говорел верни неща:
http://youtu.be/_IO-HHdXJac

То това е популизма-кажеш нещо вярно и още толкова невярно, най вече в изводите :)

Crusader
18-02-2013, 19:47
Ша тря`а да го фанеш в Щатите. Плъховете бягат първи от потъващия кораб и бито куче подушва от далеко тоягата.:torch:

Няма къде да се скрие, само нашите като дойдат на власт да не се огънат, има международни споразумения за екстрадиране на престъпници, ще го докарат с гривни и после в килия с двама цигани манафи, да им се прави на Брат Пит...

fred
18-02-2013, 19:50
А Дмитриевич Станишев, Р.Овч, Ахмед Доган и подобните ще ги съдите ли?Или ще им се дава Орден Стара планина, щото той Джолана има май един вече...., не че Хер Флик ми е любимец, ама той е като първолаче пред титани :).

Доко
18-02-2013, 19:52
То това е популизма-кажеш нещо вярно и още толкова невярно, най вече в изводите :)

Популисти са всички, а Волен е един "мечтател" популист - това е ясно, но това не пречи на източването на средства, за което са взети тлъсти рушвети (комисионни). :waving:

Crusader
18-02-2013, 19:52
А Дмитриевич Станишев, Р.Овч, Ахмед Доган и подобните ще ги съдите ли?Или ще им се дава Орден Стара планина, щото той Джолана има май един вече...., не че Хер Флик ми е любимец, ама той е като първолаче пред титани :).

Няма да ги съдим, но народа ще живее по добре!

Linkestis
18-02-2013, 19:56
Никой ли не знае коя е Лиляна Павлова???
Само аз ли знам?

Доко
18-02-2013, 19:57
Никой ли не знае коя е Лиляна Павлова???
Само аз ли знам?

Гаджето на Бойко, как коя?!
Добро утро.:waving:

fred
18-02-2013, 20:01
Няма да ги съдим, но народа ще живее по добре!
Е ще видим, аз силно се съмнявам, защото ги видяхме вече, а какво ще стане-изборите ще покажат.

BLUE1
18-02-2013, 20:02
Никой ли не знае коя е Лиляна Павлова???
Само аз ли знам?

Дойде моментът да се върнем на историята за съвременния български вариант на историята с руските дворяни. Важното е да се родиш „със сребърна лъжичка в устата“, като издънка в „подходящата“ фамилия, а останалото се нарежда само. Дали е така – оставям това на вашата преценка.
Дядото на Л.Павлова – Георги Павлов е висш функционер на БКП (член на ЦК), министър на химическата промишленост и личен приятел на Тодор Живков, а баба й Лиляна (на която е кръстена министър Л.Павлова) дълги години е първи заместник – завеждащ отдел „Организационен” на ЦК на БКП. Според спомени на съвременници, тя е била твърда привърженичка на Сталин и на неговите методи на управление. За лични заслуги към Т.Живков, на Г.Павлов дори е била отпусната сумата от 20 000 лв. (По спомени на Дамян Дамянов, син на Райко Дамянов) За времето си, това са огромни пари – за сравнение, масовите заплати са под 150 лв, нова лека кола струва под 5 000 лв, а тристаен апартамент в София – 8 000 – 9 000 лв.
Вероятно, точно от тях двамата (баба и дядо) министър Л.Павлова е наследила и луксозния апартамент в София, който според някои информации, също е получен от сем. Павлови от ЦК на БКП.
Бащата на министър Л.Павлова – Павел Георгиев Павлов е завършил висшето си образование и е защитил аспирантура през 1983 г. в СССР – в Московския енергетичен институт. Преди ноември 1989 г. е работил в ЦК на БКП и в БАН. От 1998 г. е шеф на катедра „Публична администрация“, а от 2000 г. е заместник – ректор на (нали познахте?!) Варненския свободен университет „Черноризец Храбър“. Впрочем, той е бил и редовен доцент в УНСС.
Това не е единственото поле на изява на Павел Павлов. По времето на правителството на Жан Виденов, той е главен съветник и заместник – началник отдел в Министерския съвет. Според някои информации е работел в ресора на вицепремиера и министър на строителството и благоустройството Дончо Конакчиев. Сега, Дончо Конакчиев е професор във Факултета по Администрация и управление (отново познахте къде, нали?!) във Варненския свободен университет „Черноризец Храбър“.
На Павел Павлов не може да се отрече едно нещо – той притежава завиден политически усет, който му позволява винаги да е „в крак с времето“. Доказва го един „дребен“ факт – през 2009 г. той е спонсор на ПП ГЕРБ и става дори председател от нейната квота на РИК във Варна. А може и да не е проява на усет, а на партийна дисциплина.
Майката на министър Л.Павлова, която е рускиня, също е с престижна работа по времето на социализма. Тя дълги години работи в Българската Национална Телевизия.

Linkestis
18-02-2013, 20:06
Дойде моментът да се върнем на историята за съвременния български вариант на историята с руските дворяни. Важното е да се родиш „със сребърна лъжичка в устата“, като издънка в „подходящата“ фамилия, а останалото се нарежда само. Дали е така – оставям това на вашата преценка.
Дядото на Л.Павлова – Георги Павлов е висш функционер на БКП (член на ЦК), министър на химическата промишленост и личен приятел на Тодор Живков, а баба й Лиляна (на която е кръстена министър Л.Павлова) дълги години е първи заместник – завеждащ отдел „Организационен” на ЦК на БКП. Според спомени на съвременници, тя е била твърда привърженичка на Сталин и на неговите методи на управление. За лични заслуги към Т.Живков, на Г.Павлов дори е била отпусната сумата от 20 000 лв. (По спомени на Дамян Дамянов, син на Райко Дамянов) За времето си, това са огромни пари – за сравнение, масовите заплати са под 150 лв, нова лека кола струва под 5 000 лв, а тристаен апартамент в София – 8 000 – 9 000 лв.
Вероятно, точно от тях двамата (баба и дядо) министър Л.Павлова е наследила и луксозния апартамент в София, който според някои информации, също е получен от сем. Павлови от ЦК на БКП.
Бащата на министър Л.Павлова – Павел Георгиев Павлов е завършил висшето си образование и е защитил аспирантура през 1983 г. в СССР – в Московския енергетичен институт. Преди ноември 1989 г. е работил в ЦК на БКП и в БАН. От 1998 г. е шеф на катедра „Публична администрация“, а от 2000 г. е заместник – ректор на (нали познахте?!) Варненския свободен университет „Черноризец Храбър“. Впрочем, той е бил и редовен доцент в УНСС.
Това не е единственото поле на изява на Павел Павлов. По времето на правителството на Жан Виденов, той е главен съветник и заместник – началник отдел в Министерския съвет. Според някои информации е работел в ресора на вицепремиера и министър на строителството и благоустройството Дончо Конакчиев. Сега, Дончо Конакчиев е професор във Факултета по Администрация и управление (отново познахте къде, нали?!) във Варненския свободен университет „Черноризец Храбър“.
На Павел Павлов не може да се отрече едно нещо – той притежава завиден политически усет, който му позволява винаги да е „в крак с времето“. Доказва го един „дребен“ факт – през 2009 г. той е спонсор на ПП ГЕРБ и става дори председател от нейната квота на РИК във Варна. А може и да не е проява на усет, а на партийна дисциплина.
Майката на министър Л.Павлова, която е рускиня, също е с престижна работа по времето на социализма. Тя дълги години работи в Българската Национална Телевизия.

Точно това исках да кажа....
Тиквата е най-малкия проблем в случая.
Проблема е че се опитва пак да се обгражда с червени подлоги.

BLUE1
18-02-2013, 20:10
ББ си е чист проект на "другарите", идеално го изиграха, сега ще дойдат пак на власт по-чисти от утрешна роса. Българският народ страда от късата си памет и от тъпаците с червени квадратни кратуни!

myato
18-02-2013, 20:30
Дойде моментът да се върнем на историята за съвременния български вариант на историята с руските дворяни. Важното е да се родиш „със сребърна лъжичка в устата“, като издънка в „подходящата“ фамилия, а останалото се нарежда само. Дали е така – оставям това на вашата преценка.
Дядото на Л.Павлова – Георги Павлов е висш функционер на БКП (член на ЦК), министър на химическата промишленост и личен приятел на Тодор Живков, а баба й Лиляна (на която е кръстена министър Л.Павлова) дълги години е първи заместник – завеждащ отдел „Организационен” на ЦК на БКП. Според спомени на съвременници, тя е била твърда привърженичка на Сталин и на неговите методи на управление. За лични заслуги към Т.Живков, на Г.Павлов дори е била отпусната сумата от 20 000 лв. (По спомени на Дамян Дамянов, син на Райко Дамянов) За времето си, това са огромни пари – за сравнение, масовите заплати са под 150 лв, нова лека кола струва под 5 000 лв, а тристаен апартамент в София – 8 000 – 9 000 лв.
Вероятно, точно от тях двамата (баба и дядо) министър Л.Павлова е наследила и луксозния апартамент в София, който според някои информации, също е получен от сем. Павлови от ЦК на БКП.
Бащата на министър Л.Павлова – Павел Георгиев Павлов е завършил висшето си образование и е защитил аспирантура през 1983 г. в СССР – в Московския енергетичен институт. Преди ноември 1989 г. е работил в ЦК на БКП и в БАН. От 1998 г. е шеф на катедра „Публична администрация“, а от 2000 г. е заместник – ректор на (нали познахте?!) Варненския свободен университет „Черноризец Храбър“. Впрочем, той е бил и редовен доцент в УНСС.
Това не е единственото поле на изява на Павел Павлов. По времето на правителството на Жан Виденов, той е главен съветник и заместник – началник отдел в Министерския съвет. Според някои информации е работел в ресора на вицепремиера и министър на строителството и благоустройството Дончо Конакчиев. Сега, Дончо Конакчиев е професор във Факултета по Администрация и управление (отново познахте къде, нали?!) във Варненския свободен университет „Черноризец Храбър“.
На Павел Павлов не може да се отрече едно нещо – той притежава завиден политически усет, който му позволява винаги да е „в крак с времето“. Доказва го един „дребен“ факт – през 2009 г. той е спонсор на ПП ГЕРБ и става дори председател от нейната квота на РИК във Варна. А може и да не е проява на усет, а на партийна дисциплина.
Майката на министър Л.Павлова, която е рускиня, също е с престижна работа по времето на социализма. Тя дълги години работи в Българската Национална Телевизия.

:big_bow_down:
Има хора с отворени очи.
Е така, ако прочетат всички за другарите управляващи, сега и преди, ще разберат, че деленето на комунисти и антикомунист, демократи и антидемократи и т.н. е абсолютен нон сенс. Разделяйки ни ни управляват.

Linkestis
18-02-2013, 20:30
Току що по БНТ съобщиха че полицайте бият масово протестиращите в София без да е имало провокация!

myato
18-02-2013, 20:36
Току що по БНТ съобщиха че полицайте бият масово протестиращите в София без да е имало провокация!

Пред Бърдоква в момента има два избара:
1. Да подаде оставка.
2. Да репресира народа.
Ха познайте кое ще избере?;)

fred
18-02-2013, 20:45
Да погне татарите (може и Цвъки да го отнесе примерно) :)

myato
18-02-2013, 20:50
Да погне татарите (може и Цвъки да го отнесе примерно) :)

Това е безполезен ход. Никой няма да се върже вече. Коня уйде у ряката.

fred
18-02-2013, 20:50
Това е безполезен ход. Никой няма да се върже вече. Коня уйде у ряката.

Има го тоя момент

митака-пловдив
18-02-2013, 20:54
Чудно ми е докъде стигна Светльо Видков с неговата партия?!?

thecleaner
18-02-2013, 20:54
ББ си е чист проект на "другарите", идеално го изиграха, сега ще дойдат пак на власт по-чисти от утрешна роса. Българският народ страда от късата си памет и от тъпаците с червени квадратни кратуни!

Много правилен извод.

Linkestis
18-02-2013, 21:11
Само по канал 3 дават директно.Аз седях до 7 часа но до тогава нямаше такива неща

Помиярите от бтв казват че се е стреляло по милиционерите,по канал 3 казват че е стреляно по репортера им?!??!?

митака-пловдив
18-02-2013, 21:18
Горките полицай.Живи да ги ожалиш :goodnight:

Доко
18-02-2013, 21:18
Само по канал 3 дават директно.Аз седях до 7 часа но до тогава нямаше такива неща

Помиярите от бтв казват че се е стреляло по милиционерите,по канал 3 казват че е стреляно по репортера им?!??!?

Ти пък, по БТВ току-що казаха, че е задържан собственик на автомобил който е заклатен от протестиращите, стрелял от тераса с газов по тълпата.

Linkestis
18-02-2013, 21:19
Аз ги разбирам до някъде...изпълняват заповеди.Но ако откажат...тогава ще се получат нещата

Да Диков потвърди че е стреляно по репортер.Оставили са си камерата на капака

qpwo
18-02-2013, 21:32
Добре..трябва да си малоумен да не си видиш електромера какви показания има,да си следиш и да си правиш сметката колко пари дължиш.....
Супер - да махаме Борисов, да изберем комунягите и мамата да ни се ебе отново и за дълго.... Незнам , рядко , да не кажа никога не пиша коментари по тези теми(някои ще кажат - и по-добре), но комунягите пак успяха.................Отвън не ги интересува за нашета икономика - ние я нямаме - дават парите за инфраструктура- прави се горе долу. Така ще е - давайте да избиреме комунягите или ДПС и да я почваме отначало и завинаги.... С бабите напред... Моля не ме съдете - аз искам да е така ....- затова го пиша ...
Поздрави..

BLUE1
18-02-2013, 21:34
Добре..трябива да си малоумен да не си видиш електромера какви показанмия има,да си следиш и да си правиш сметката колко пари дължиш.....
Супер - да махаме Борисов, да избверем комунягите и мамата да ни се ебе отново и за дълго.... Незнам , рядко , да не кажа никога не пиша коментари по тези теми(някои ще кажат - и по-добре), но комунягите пак успяха.................Отвън не ги интересува за наща икономика - ние я нямаме - дават парите за инфраструктура- прави се горе долу. Така ще е - давайте да избиреме комунягите или ДПС и да я почваме отначало и завинаги.... С бабите напред... Моля не ме съдете - аз искам да е така ....- затова го пиша ...
Поздрави..
А това правителство на кой е?

митака-пловдив
18-02-2013, 21:40
А това правителство на кой е?



Добре де,кой,кой бе мама му стара да дойде след "тия".

Linkestis
18-02-2013, 21:41
Добре де,кой,кой бе мама му стара да дойде след "тия".

Костов!

qpwo
18-02-2013, 21:41
ОК.... Костов, Станишев, Кунева ,ДПС , Янев или Сидеров ....Кажи и да ходим да гласуваме.... Нали разбираш , че от тези трябва да избереш .....И нали няма да кажеш- ама не може ли да са други....
Хайде...:neko:

митака-пловдив
18-02-2013, 21:45
Тия изброените освен да ги одерат живи пред парламента друго незаслужават.

DMS
18-02-2013, 21:48
http://vbox7.com/play:b0bb69e7

Jivko7777
18-02-2013, 21:49
Тия изброените освен да ги одерат живи пред парламента друго незаслужават.

:tooth:

вече се пробваха всички и все едно и също трябва нещо нестандартно а именно Сидеров ;)

BLUE1
18-02-2013, 21:49
Добре де,кой,кой бе мама му стара да дойде след "тия".

Проблема не е в тези който идват на власт, а в тези които им я дават. Трябва да имаме нисък праг на търпимост, лъжат ли веднага на улицата и бой. Клишето, че ние сме малък народи от нас нищо не зависи трябва да го забравим, защото и гърците са малък народ, но постигат много....

митака-пловдив
18-02-2013, 21:54
Проблема не е в тези който идват на власт, а в тези които им я дават. Трябва да имаме нисък праг на търпимост, лъжат ли веднага на улицата и бой. Клишето, че ние сме малък народи от нас нищо не зависи трябва да го забравим, защото и гърците са малък народ, но постигат много....



Преди 44 тодини, на площад “Вацлавске намести” в Прага, един буден и непримирим младеж на име Януш Пал се самозапали в знак на протест срещу руските окупатори. Този подвиг даде началото на Пражката пролет, която даде резултат чак през 1989 г. с падането на комунизма.

Ей,бога ми,ако знам че няма да гледате с овчи поглед пред екраните,още утре ще си драсна кибрита!Ако знам че цената за това,хората отново да станат единен народ,ще се пожертвам с радост.

dimitar_vd62
18-02-2013, 21:57
Само по канал 3 дават директно.Аз седях до 7 часа но до тогава нямаше такива неща

Помиярите от бтв казват че се е стреляло по милиционерите,по канал 3 казват че е стреляно по репортера им?!??!?

Пред БТВ протестиращите отказаха да говорят и ги изгониха.Даваха го по Канал 3.

Нови необвързани хора трябва да бъдат номинирани, тия всички дето 23 години ни лъжат да се махат, барабар с протежетата си.Това дапутатството се е превърнало в професия, наследствена ще стане.

fred
18-02-2013, 21:58
Проблема не е в тези който идват на власт, а в тези които им я дават. Трябва да имаме нисък праг на търпимост, лъжат ли веднага на улицата и бой. Клишето, че ние сме малък народи от нас нищо не зависи трябва да го забравим, защото и гърците са малък народ, но постигат много....

Това е истината.Всеки, който е във властта, трябва да знае, че ако прекрачи една граница ще има силна реакция.
А другото важно нещо е-администрацията, полицията, съда и т.н да си върши работата еднакво и свястно, независимо кое е на власт, което към днешна дата е още по трудно от първото.

Jivko7777
18-02-2013, 22:18
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/539845_538758922810790_616390329_n.jpg

qpwo
18-02-2013, 22:27
Супер готини коментари....Да имаме праг, да изберем млади и други и т.н. ...... Ясно е ,че ще са някои от тези...Ако не е Бойко, да се обеденим и да изберем някой с който ще е по-добре.... Ясно е , че ще е някой от тези , поне да изберек който искаме или поне да се обеденим и да гласуваме за него....
ОК.... Костов, Станишев, Кунева ,ДПС , Янев или Сидеров ....Кажи и да ходим да гласуваме.... Нали разбираш , че от тези трябва да избереш .....И нали няма да кажеш- ама не може ли да са други....
Хайде...:neko:
Вкам да е за ДПС или ако някой каже за друг, но от тези, реалистичните:waving:

Jivko7777
18-02-2013, 22:35
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/560136_564662860213232_1097747128_n.jpg

nelina
19-02-2013, 01:26
То много хубаво всичко ако свалите правителството:)) И после кво? Старата песен на нов глас... Още по-зле СТАР бърдак, със два пъти по стари политически проститутки. То от това по - лошо не може да е.

Доко
19-02-2013, 01:49
Все още ли има потдръжници на Бойко?
Ето ви още маТрял:
"Борисов сложил управител на фирма на Пашата да представлява държавата в ЧЕЗ с 35 бона заплата"
https://bivol.bg/pashata-karatista-cez.html

"Бойко Борисов и ТИМ съдружници във фабрика за фалшиви цигари"
https://www.bivol.bg/fabrikata.html

sasho_n2
19-02-2013, 09:06
То много хубаво всичко ако свалите правителството:)) И после кво? Старата песен на нов глас... Още по-зле СТАР бърдак, със два пъти по стари политически проститутки. То от това по - лошо не може да е.

Точно това с еопитах да кажа и аз вчера, но пишещите тук нямаха никакво желание да разберат истината. Нито съм защитник на Бойко нито на ГЕРБ. Но какво се случва след като те подадат оставката, която искат хората? Тези хора замислят ли се избщо какво точно и защо го искат? След изписани 7 страници "по темата" все още няма адекватен и защитен с аргументи отговор : КОЙ ЩЕ БЪДЕ СЛЕДВАЩИЯТ - Сергей, Доган, Волен, Р.Овч., П. Петков, И.Костов...??? Или наистина предложението за Светльо Витков отново идва на дневен ред????:bg:

dimitar_vd62
19-02-2013, 09:20
Знаят, не искат този парламент с тези партии и хора.Не искат да избират от тези.И ако сте гледали срещата с представители на протестиращите ще видите чи има и други възможности.При една демокрация винаги има избор.Ако няма избор няма демокреция.

sasho_n2
19-02-2013, 09:28
Да, съгласен съм, че трябва да има нови лица или "нов спасител", но нека гледами и мислим реално - при едни избори в момента, залагам, че тези които ще влезнат в парламента отново ще бъдат старите муцуни - ГЕРБ, БСП, ДПС, Атака, Кунева и може би СДС...

Susscrofa
19-02-2013, 09:29
Точно това с еопитах да кажа и аз вчера, но пишещите тук нямаха никакво желание да разберат истината. Нито съм защитник на Бойко нито на ГЕРБ. Но какво се случва след като те подадат оставката, която искат хората? Тези хора замислят ли се избщо какво точно и защо го искат? След изписани 7 страници "по темата" все още няма адекватен и защитен с аргументи отговор : КОЙ ЩЕ БЪДЕ СЛЕДВАЩИЯТ - Сергей, Доган, Волен, Р.Овч., П. Петков, И.Костов...??? Или наистина предложението за Светльо Витков отново идва на дневен ред????:bg:

Ти знаеш ли какво е демократична държава??????
Тези бръщолевини с липсата на алтернатива са див тоталитаризъм!!!!!!!
"Смяна до постигане на необходимата промяна", това е демокрацията скъпо герберче.:)
:tequilla:

dimitar_vd62
19-02-2013, 09:35
Ами след протестиращите имаше среща и с представители на партиите и се оказа че има възможност хората да посочат народни представители и не от тези партии, още повече от старите курви.Само гербера не беше съгласен и още един ама не разбрах от кои беше.

---------- Post added at 09:35 ---------- Previous post was at 09:33 ----------


Ти знаеш ли какво е демократична държава??????
Тези бръщолевини с липсата на алтернатива са див тоталитаризъм!!!!!!!
"Смяна до постигане на необходимата промяна", това е демокрацията скъпо герберче.:)
:tequilla:

При една демокрация винаги има избор, нали за това е демокрация, ако няма избор....

myato
19-02-2013, 09:37
То много хубаво всичко ако свалите правителството:)) И после кво? Старата песен на нов глас... Още по-зле СТАР бърдак, със два пъти по стари политически проститутки. То от това по - лошо не може да е.


Точно това с еопитах да кажа и аз вчера, но пишещите тук нямаха никакво желание да разберат истината. Нито съм защитник на Бойко нито на ГЕРБ. Но какво се случва след като те подадат оставката, която искат хората? Тези хора замислят ли се избщо какво точно и защо го искат? След изписани 7 страници "по темата" все още няма адекватен и защитен с аргументи отговор : КОЙ ЩЕ БЪДЕ СЛЕДВАЩИЯТ - Сергей, Доган, Волен, Р.Овч., П. Петков, И.Костов...??? Или наистина предложението за Светльо Витков отново идва на дневен ред????:bg:

Понеже нямало алтернатива и дайте да си кротуваме, щото ще дойдат пак старите. Ще дойдат, ако ги пуснем. Те сами няма как да го направят, освен ако си налягаме парцалите.
Ако трябва, ще се започне от начало. Щом ще си играем на демокрация, нека да започнем с наистина демократични процедури. Всяко населено място да си избере личност(и), която да го представлява, но не от политическите партии. Тези представители да изберат регионален представител и така нагоре. Демокрацията не е монопол на партиите. Хората, които изпращаме да ни представляват, трябва да можем да ги отзоваваме. "Народните" представители не трябва да имат имунитет, а трябва да отговарят пред закона за всяка издънка. В общи линии все неща, които "тъпите" индианци например са практикували.
Щом считате, че БСП, което за да избяга от либерастката си политика направи такъв ляв завой, че щеше да изкърти полуоските, дайте им власт.
Щом считате, че кресливият псевдонационалист, целунал з**ниците на днешните управляващи, дайте му власт.
Щом считате, че синьовеца и компания, разградили селското стопанство и промишлеността заслужават доверие, дайте им властта.
Щом смятате, че партията на обръчи от фирми заслужава, дайте им властта.
Щом смятате, че някой от останалите политически помияри ви представляват, дайте им властта.
Аз не им вярвам и искам фундаментална промяна.:bg:

dimitar_vd62
19-02-2013, 09:47
Алтернатива има и ако полицията застане на страната на протестиращите развръзката ще дойде много бързо, щото това са проблеми които касаят и тях.С този модел трябва да се приключи веднъж и завинаги.

qpwo
19-02-2013, 10:11
Супер, колеги:big_bow_down: Щом мислим, че след свалянето на Борисов няма да са ДПС и Станишев ,А нещо ново избрано демократично - от мен поздрави и успех...:bg:

dimitar_vd62
19-02-2013, 10:20
Ми нали това е идеята.Не Борисов да си ходи и да изберем Станишев или Костов или кой да е от тази шайка.Всички да се махат барабар с партиите си и протежетата.

gorbi
19-02-2013, 10:58
то хубаво бунтове, революция, лозунги... Ама след това трябва да се работи и да се храни семейство пак... Нали по този начин гласувахме за ГЕРБ - за уж алтернатива. Всъщност макроикономически погледнато, Дянков е ОК. Може би най-добрия министър на финансите. Събира, но не дава. Неговата си работа - да събере всяка стотинка от налози си я свърши великолепно. Министърът на финансите трябва да е точно това. Обаче освен министър на финансите трябва да има и други министри, които пък да инвестират пари... Да имацялостна програма, стратегия за развитие, икономическа политика за насърчаване на бизнеса и средната класа. Аз бих гласувал за правителство, в което пак Дянков ще е министър на финансите, но ще има програма за икономическо развитие. Ясна, по точки. Не щем само да свиваме коланите, така никога няма да има растеж. Няма откъде да дойде. И господ да слезе на земята, трябва да измисли как да налее пари в тая държава. Защото докато хората обедняват, евросъюзът налага зверски правила, като за богати хора, парите са концентрирани в 10% от хората и те си ги стискат на влог, защото икономиката не работи и нещат да инвестират "на умряло".

За когото и да гласуваме, това което искам да знам е - неговата програма, неговите виждания за излизане от кризата. И не с общи приказки, а с конкретни идеи и решения. Давам пример - излиза по медиите примерно Петко Напетов и казва - имам програма в четири точки. Точка първа - вземаме 200 милиарда заем, точка втора - раздаваме ги на хората във вид на ниско лихвени кредити. Точка трета - насърчаваме хората да ги харчат. Точка четвърта - който чиновник открадне по веригата сума надхвърляща 5 минимални заплати - затвор десет години.
Ами ей това е моя човек - гласувам за него... Ако ще партията му да се казва КПСС...

Инак си гласувам за ГЕРБ пак, защото не смятам за редно да си седя у дома когато се гласува, а да гласувам за крадеца костов или за явните наглеци от бсп и дпс или за оня ненормалник от Атака не може ме накара никой с пушка...

Доко
19-02-2013, 11:15
Ти майтап ли си правиш?
Бойко Борисов - Герб ще изпълни всичките си предизборни обещания (http://vbox7.com/play:aa180b62&al=2&vid=3002801)
Премиерът изпълнил само 13 от 180 обещания (http://dnes.dir.bg/news/boyko-borisov-obeshtania-9346372)
Не е нужно да споменавам каква "личност" ни управлява.
Статията е преди повече от две години и все пак:
"От 700 дни управление премиерът Бойко Борисов е прекарал 400 дни в рязане на лентички, изчисли преди време депутатът от Коалиция за България Антон Кутев.
Преди това Борисов пък каза, че е прерязал 2000 ленти и ще има още."

gorbi
19-02-2013, 11:24
Ти майтап ли си правиш?
Бойко Борисов - Герб ще изпълни всичките си предизборни обещания (http://vbox7.com/play:aa180b62&al=2&vid=3002801)
Премиерът изпълнил само 13 от 180 обещания (http://dnes.dir.bg/news/boyko-borisov-obeshtania-9346372)
Не е нужно да споменавам каква "личност" ни управлява.

ми не, защо да е майтап... ББ си е личност, малко мутроподобна, но определено е личност. Условието да гласувам за него е като за най-малкото зло. Другото са празни приказки. Или нещо ново, с реална програма, с мисъл за бъдещето, със стратегия как да управлява бъдещите 10 - 20 години. Ако няма ново, то изборът се изчерпва до познато "старо". От познатите стари, аз в тоя живот за БСП/ДСП/НДСВ/Атака и ламтящата за кражби синя сган няма да гласувам...

А това какво пишат и казват вестници, списания, телевизии и измислени сайтове не ме вълнува, защото те всички са платени лизачи...


Не цитирайте чужди размишления и мнения на компрометирани политици. Имате си глави на раменете, мислете с тях, изказвайте лични мисли и наблюдения.

morfius
19-02-2013, 11:25
ГЕРБ е Б отбора на БКП ... ББ напуска системата на МВР за да не си издаде партийната книжка, а ядрото около него е също от партийни функционери или техни наследници.
Криза не криза, тия бастисаха резерва на НЗОК, посегнаха на сребърния фонд, стопиха държавния резерв.
И какво оставят, няколко нарязани лентички (на проекти започнали преди тях).
То не бяха "калинки", министри събрани от отбивки, издънки със закони... и постоянно оправдаване с предишните управления.
Не може след 4,8,12 години да сочиш с пръст назад и да не правиш нищо освен да се пуйчиш пред медиите.
Не, че триглавата беше добро управление, но с какво ББ и ко са по-добри някой може ли да каже?

Та така... кое е по-малкото зло?
Само не ми залитайте пак по крайности.

gorbi
19-02-2013, 11:30
ГЕРБ е Б отбора на БКП ... ББ напуска системата на МВР за да не си издаде партийната книжка, а ядрото около него е също от партийни функционери или техни наследници.
Криза не криза, тия бастисаха резерва на НЗОК, посегнаха на сребърния фонд, стопиха държавния резерв.
И какво оставят, няколко нарязани лентички (на проекти започнали преди тях).
То не бяха "калинки", министри събрани от отбивки, издънки със закони... и постоянно оправдаване с предишните управления.
Не може след 4,8,12 години да сочиш с пръст назад и да не правиш нищо освен да се пуйчиш пред медиите.
Не, че триглавата беше добро управление, но с какво ББ и ко са по-добри някой може ли да каже?

Та така... кое е по-малкото зло?
Само не ми залитайте пак по крайности.

ами да направим класация за най-малкото зло тогава.. аз на никой не съм фен.. Ако ме убедите с факти, че ББ и компания са по-голямо зло от предишните - ще трябва на изборите да си стоя у дома.. :)

mordohy
19-02-2013, 11:31
Когато се вади колата от батака, няма значение, какво точно е въжето. Важното е да не се скъса.
В тоя ред на мисли, няма значение кой точно ще дойде на власт.
Важното е да си знае урока.
В урока е истината.
Ето тука, по тоя пункт ни скърца системата.
До сега няма осъден нито един за рушвети, лошо управление, злоупотреби, кражби, национално предателство и прочие.:guillotine:
Като се върнем един век назад в историята ни ще видим един бих казал прецедент.
като управляващите не са могли да се справят с управлението на страната сме си внесли един министър от Норвегия или Швеция, не помня точно,но беше някъде от там.
Та човека само за година -две ликвидира разбойничеството, стабилизира хазната, научава хората да си плащат данъците, а мошениците биват навряни в миша дупка!:prison:

gorbi
19-02-2013, 11:36
то Дянков ни научи да си плащаме данъците, тук няма какво да научим, ама скоро няма да има какво да плащаме... :)

Там е работата че всички са си научили урока - как да откраднат. И не е проблема в това, а в липсата на наказание. А наказание няма, защото съдебната система работи лошо. А работи лошо, защото няма политическа воля да заработи добре. А няма политическа воля, защото на всички им е удобно да се краде... Затворен кръг.

Ето затова искам хора с план, конкретен, по точки, с дати и конкретни решения. Инак няма смисъл... Ние сме си все същия хамстер, който върти...

При това положение, щом останалото е едно и също - при избор само от циганоизглеждащ, гейоизглеждащ, турскоизглеждащ и цар с алцхаймер, предпочитам мъжага бандит да е начело.. :)

Susscrofa
19-02-2013, 11:39
то Дянков ни научи да си плащаме данъците, тук няма какво да научим, ама скоро няма да има какво да плащаме... :)

Там е работата че всички са си научили урока - как да откраднат. И не е проблема в това, а в липсата на наказание. А наказание няма, защото съдебната система работи лошо. А работи лошо, защото няма политическа воля да заработи добре. А няма политическа воля, защото на всички им е удобно да се краде... Затворен кръг.

Ето затова искам хора с план, конкретен, по точки, с дати и конкретни решения. Инак няма смисъл... Ние сме си все същия хамстер, който върти...

Защо не проверш поне каква е събираемостта на данъците.:)
Изцяло медийна ти е представата за управлението.
Постигната е целта.:)

morfius
19-02-2013, 11:40
Когато се вади колата от батака, няма значение, какво точно е въжето. Важното е да не се скъса.
В тоя ред на мисли, няма значение кой точно ще дойде на власт.
Важното е да си знае урока.
В урока е истината.
Ето тука, по тоя пункт ни скърца системата.
До сега няма осъден нито един за рушвети, лошо управление, злоупотреби, кражби, национално предателство и прочие.:guillotine:
Като се върнем един век назад в историята ни ще видим един бих казал прецедент.
като управляващите не са могли да се справят с управлението на страната сме си внесли един министър от Норвегия или Швеция, не помня точно,но беше някъде от там.
Та човека само за година -две ликвидира разбойничеството, стабилизира хазната, научава хората да си плащат данъците, а мошениците биват навряни в миша дупка!:prison:

Да де, ама масово не искаме да спазваме закона... в това е проблема, как да има работеща законова система, когато на всяко ниво я пробиваме?
За това конкретно, важи в пълен смисъл - държавата е това което са хората в нея.
Който и да дойде ако бъде оставен без контрол ще стане същото.
За това урока трябва да се преподава доста по-често и по-упорито.
Но на всички нива.

dimitar_vd62
19-02-2013, 11:40
Ами ако трябва и в къщи ще стоя, ако трябва ще бойкотираме изборите но тези/ всичките, не само ГЕРБ/да си ходят.Стига с това - има избори значи ставаме в 6 и отиваме да гласуваме.Ако в магазина има сух хляб не си купувам щото тъй и тъй съм влязъл.Търся на друго място.

gorbi
19-02-2013, 11:41
Ами ако трябва и в къщи ще стоя, ако трябва ще бойкотираме изборите но тези/ всичките, не само ГЕРБ/да си ходят.Стига с това - има избори значи ставаме в 6 и отиваме да гласуваме.Ако в магазина има сух хляб не си купувам щото тъй и тъй съм влязъл.Търся на друго място.

Ако има друго място - търсиш.. Ако няма псуваш и купуваш.. :cheers:

Susscrofa
19-02-2013, 11:46
Ако има друго място - търсиш.. Ако няма псуваш и купуваш.. :cheers:

Винаги има друг вариант в демократичните държави.

dimitar_vd62
19-02-2013, 11:47
А не, за наздравицата съм съгласен, но може и да псувам обаче няма да купя.Ако трябва и сам ще го омеся.Вижда се че има достатъчно хора знаещи и можещи за да се подменят тези.Само трябва ние да ги посочим а не някой да ни ги натрапва.

---------- Post added at 11:47 ---------- Previous post was at 11:46 ----------


Винаги има друг вариант в демократичните държави.

Не знам колко пъти го споменах това, явно никой не вдява.

Jivko7777
19-02-2013, 11:48
Все още ли има потдръжници на Бойко?
Ето ви още маТрял:
"Борисов сложил управител на фирма на Пашата да представлява държавата в ЧЕЗ с 35 бона заплата"
https://bivol.bg/pashata-karatista-cez.html

"Бойко Борисов и ТИМ съдружници във фабрика за фалшиви цигари"
https://www.bivol.bg/fabrikata.html

"Бойко Борисов - премиер на България. “Обвинения в миналото свързват Борисов със скандали с източване на гориво, с нелегални сделки в комбинация с Лукойл и със сериозна контрабанда на метаамфетамини. Информацията от SIMO е в потвърждение на тези обвинения. Смята се, че Борисов е използвал поста си, като глава на българските правоохранителни органи, за да прикрие криминалните си деяния, а жената, с която съжителства, Цветелина Бориславова, управлява голяма банка, която е била обвинявана в пране на пари за престъпни организации, както и в участие в незаконните транзакции на самия Борисов.”

http://alterinformation.wordpress.com/2012/11/12/3292073/

morfius
19-02-2013, 11:49
ами да направим класация за най-малкото зло тогава.. аз на никой не съм фен.. Ако ме убедите с факти, че ББ и компания са по-голямо зло от предишните - ще трябва на изборите да си стоя у дома.. :)

Като как ще я направим, като половината бъркат времената и правителствата (партиите) направили това или онова (не без помощта на последните и медийните им инструменти)?

Простичък пример, масово съсипията на селското стопанство се приписва на Ф. Димитров и СДС, което е невярно.
1 - съсипията започва от 70 те години с ултра-урбанизацията. Средата на 80 те без бригади от ученици и студенти събирането на продукцията беше просто невъзможно, защото селата са обезлюдени (село с 6500 души 70 те, към края на 80 те е вече 2000).
Средата на 90 те в селата вече е 75% население на пенсионна възраст (1500 пак там).
А разбиването на ТКЗС само по себе си беше извършено по времето на Л. Беров (след глупавия вот на доверие на Ф. Димитров с мандата на ДПС и гласовете на БСП се избира правителството на Беров), когато тричленките се подменят с бивши шефове на ТКЗС и партийни секретари които капитализират и този остатък от партийното си велможие (това съм го гледал на живо та не искам да слушам пропаганда).

Та без хора и с окрадена от бивши партийци база, какво земеделие искаме?
В момента точно тия бившите или техни близки/наследници изкупуват или арендират на едро, а малкото останали хора по селата мизеруват и кълват на ултра левия популизъм.

Jivko7777
19-02-2013, 11:52
Бойко Борисов подава оставка?!

http://kliuki.ws/shok-boiko-borisov-podava-ostavka/

morfius
19-02-2013, 11:53
Бойко Борисов подава оставка?!

http://kliuki.ws/shok-boiko-borisov-podava-ostavka/

Е това сайтче ми изглежда много достоверен източник на информация 8)

Jivko7777
19-02-2013, 12:01
Е това сайтче ми изглежда много достоверен източник на информация 8)

по скоро предполагат оставка...

---------- Post added at 12:01 ---------- Previous post was at 12:00 ----------


по скоро предполагат оставка...



http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/480492_10200214814509047_1153885686_n.jpg

svetlastf
19-02-2013, 12:06
Як ланец...
Нищо чудно да има и автомат...:sniper:

Jivko7777
19-02-2013, 12:07
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/s480x480/285724_571567986187413_60628134_n.png

gorbi
19-02-2013, 12:18
Те тия протести не са случайни... Използват хората в най-гадния месец, с големите сметки, когато за излизане на улицата трябва много малко... :) Тръгва се с искания за тока и после някак си исканията минават в оставки, след което по медиите се обяснява разпалено как нищо не е е вече както преди и трябва промяна. След което идват пак същите с другото си име. Хайде няма нужда... Не може първо бунт, а после да мислим какво ще правим... НЕка да свалим ББ, а после - абе после ще му мислим, демокрация сме, все ще имаме избор. Избор има трънки... Терминал 2 е изборът :)

ecotronic
19-02-2013, 12:25
Вярно е това, че обединението прави силата, но е вярно и това, че повсеместно този модел на политическо структуриране все повече издиша.
За мен вече думата "партия" е синоним на думата "банда"

С оглед на това, считам, че кардиналното решение за изход от кризата е само едно:

Да бъдат ЗАБРАНЕНИ всякакви политически партии и коалиции.
Хората да избират само независими представители, които ще формират парламента.

dimitar_vd62
19-02-2013, 12:31
Ми нали това искаха сутринта представители на протестиращите , нали това го каза и Сидеров след тях по бтв.Нали това са исканията и на варненци, вече не е протест срещу тока, срещу ББ, а нови хора , независими, необвързани с партии.Изпратили са искания до ББ с ултиматум, не молба, не предложение за пазарлък.

gorbi
19-02-2013, 12:39
Вярно е това, че обединението прави силата, но е вярно и това, че повсеместно този модел на политическо структуриране все повече издиша.
За мен вече думата "партия" е синоним на думата "банда"

С оглед на това, считам, че кардиналното решение за изход от кризата е само едно:

Да бъдат ЗАБРАНЕНИ всякакви политически партии и коалиции.
Хората да избират само независими представители, които ще формират парламента.

Това с независимите представители е утопия... Дайте пример къде се е получило, че да го направим така...

ecotronic
19-02-2013, 12:42
Ми нали това искаха сутринта представители на протестиращите , нали това го каза и Сидеров след тях по бтв.Нали това са исканията и на варненци, вече не е протест срещу тока, срещу ББ, а нови хора , независими, необвързани с партии.Изпратили са искания до ББ с ултиматум, не молба, не предложение за пазарлък.


Рано или късно независимите стават част от дадена партия (макар и неофициално).
Но ако партиите и политическото съюзяване бъде преследвано от закона, това едва ли ще е така.

Накратко:

Изборът на независими представители на народа е необходимото условие.

Достатъчното условие е конституционната забрана за политическо коалиране.

---------- Post added at 12:42 ---------- Previous post was at 12:40 ----------


Това с независимите представители е утопия... Дайте пример къде се е получило, че да го направим така...


Това, че никъде не се е случвало не значи, че е утопия.

Представи си, че по конституция е така. Какъв би бил проблемът?

Furious 155
19-02-2013, 12:44
Вярно е това, че обединението прави силата, но е вярно и това, че повсеместно този модел на политическо структуриране все повече издиша.
За мен вече думата "партия" е синоним на думата "банда"

С оглед на това, считам, че кардиналното решение за изход от кризата е само едно:

Да бъдат ЗАБРАНЕНИ всякакви политически партии и коалиции.
Хората да избират само независими представители, които ще формират парламента.
Точно затова снощи Сиромахов в на Слави шоуто попита - колко от тези 240 избранници са представители на учителите, на лекарите, на студентите или пък на пенсионирите???
НИКОЛКО е отговорът.

Jivko7777
19-02-2013, 12:46
Пускайте БТВ Бойко ще говори вече...

lordliness
19-02-2013, 12:53
Пускайте БТВ Бойко ще говори вече...

това което говорят ново ли е за вас?

Susscrofa
19-02-2013, 12:56
Сега ще отнемат лиценза на ЧЕЗ и ще го дадат на унгарски оператор.:)

Доко
19-02-2013, 13:06
gorbi ама и ти верно си закачен някъде партийно на кравата-майка ГЕРБ, стига си го хвалил Бойко, млякото свършва, нема отде да се суче вече. :-):sex:

Furious 155
19-02-2013, 13:12
ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ говори... ще си метна телевизора!

Той бил строил и бил осигурил 12.5 милиарда.... а фискалния резерв???

sasho_n2
19-02-2013, 13:14
gorbi ама и ти верно си закачен някъде партийно на кравата-майка ГЕРБ, стига си го хвалил Бойко, млякото свършва, нема отде да се суче вече. :-):sex:
Защо не искате да разберете, че първо трябва да се помисли какви са последиците, какво ще се случи и чак тогава да излезнае с ясни конструктивни предложения и искания. А не със скандирания "Бойко вън" , пък после каквото сабя покаже - ако стане нещо добре, ок, но ако не стане???
А колегата по-горе е много точно е казал, че независимите стават рано или късно част от дадена партия или друга формация....

Доко
19-02-2013, 13:17
Защо не искате да разберете, че първо трябва да се помисли какви са последиците, какво ще се случи и чак тогава да излезнае с ясни конструктивни предложения и искания. А не със скандирания "Бойко вън" , пък после каквото сабя покаже - ако стане нещо добре, ок, но ако не стане???
А колегата по-горе е много точно е казал, че независимите стават рано или късно част от дадена партия или друга формация....

Ама хич на мен не ми обяснявай колко е "хубав" ББ... поредния с промит мозък, или закачен в казана с меда...:puke:
А бе вие добре ли сте изобщо!?
Последните години тази държава бе разсипана от една мутра, това е все едно Маргина, Маджо или Митьо Очите да ни управлява, такъв човек в една нормална държава отдавна да е в затвора, той почнал да ми го хвали. Нямало кадри? Ами нали заради "този", кадърните напуснаха тази държава.... Направо не вярвам на очите си, няма начин човек ако не е закачен да краде с управляващите да заема тази позиция. Спрете се малко бре........................

Susscrofa
19-02-2013, 13:31
Защо не искате да разберете, че първо трябва да се помисли какви са последиците, какво ще се случи и чак тогава да излезнае с ясни конструктивни предложения и искания. А не със скандирания "Бойко вън" , пък после каквото сабя покаже - ако стане нещо добре, ок, но ако не стане???
А колегата по-горе е много точно е казал, че независимите стават рано или късно част от дадена партия или друга формация....

Властови абонамент няма.
Имаме конституция, имаме правила, по които се действа в най-различни управленски казуси и обстоятелства.
Имаме съдебна система, имаме президентство, имаме конституционен съд.
Отива си ББ и идват следващите, ако се справят остават, ако ли не отново завъртаме колелото на демокрацията.
Куче със салам и курва с размер не се плаши.
Нали знаеш когато насраното бебе падне на дупе какво се случва в памперса му?
Това е проблемът на управляващите сега.:)

pa4ito
19-02-2013, 13:34
Аз лично смятам, че Дянков беше един от малкото в това правителство, който си свърши както трябва работата. И както вече се написа, точно това трябваше да прави - да събира максимално пари и да ги дава при поискване от съответния ресорен министър и одобрение. Политикита му беше добра, с оглед функциите, които заема. Това, че на някой не му харесва, защото е професионалист и може би най-силната фигура в правителството, е друга бира. Затова и го изкараха най-лошият. Защото той е експерт, а не политик-популист, като останалите. Защото не даваше пари за глупости. Защото се опитваше да бъде професионалист, а на нашите псевдополитици, това не им харесва. :)
А Колегата пуснал темата, агитирайки за комунистите, да вземе да прочете, ако не помни, какво беше по тяхно време. Пропагандата е хубаво нещо, но както матричаря отбеляза, целият проблем на българския народ е късата памет, заради лакардийте по медиите. Защото дойде ли червенотурската помия, ще има да си спомняме с умиление за сегашното време. Но пък ще има всичко. Горивото, на многократно по-висока цена, благодарение на изявеният професионалист и радетел за България Румен Овчаров. Спрени еврофондове, благодарение на другия радетел за социални права, Сергей Станишев. И още доста... А неДемократичното ДПС ще се "ограничи" само с министерството на горите, земеделието и кризисните ситуации, защото знае как да изсмуква от там средства(износът на дървесина е много "недоходоносен" бизнес, ако някой не знае...).
Но както вече се забеляза нов бардак, със стари курви не се прави, затова хората ще разпръснат гласа си по различни партии и ще спечели кой? Мдааа... добре познатите червени дебили, с турските им другарчета, защото имат твърд електорат. А и има още за доопоскване.
Тааа, пази боже, сляпо да прогледа...

Susscrofa
19-02-2013, 13:37
Аз лично смятам, че Дянков беше един от малкото в това правителство, който си свърши както трябва работата. И както вече се написа, точно това трябваше да прави - да събира максимално пари и да ги дава при поискване от съответния ресорен министър и одобрение. Политикита му беше добра, с оглед функциите, които заема. Това, че на някой не му харесва, защото е професионалист и може би най-силната фигура в правителството, е друга бира. Затова и го изкараха най-лошият. Защото той е експерт, а не политик-популист, като останалите. Защото не даваше пари за глупости. Защото се опитваше да бъде професионалист, а на нашите псевдополитици, това не им харесва. :)
А Колегата пуснал темата, агитирайки за комунистите, да вземе да прочете, ако не помни, какво беше по тяхно време. Пропагандата е хубаво нещо, но както матричаря отбеляза, целият проблем на българския народ е късата памет, заради лакардийте по медиите. Защото дойде ли червенотурската помия, ще има да си спомняме с умиление за сегашното време. Но пък ще има всичко. Горивото, на многократно по-висока цена, благодарение на изявеният професионалист и радетел за България Румен Овчаров. Спрени еврофондове, благодарение на другия радетел за социални права, Сергей Станишев. И още доста... А неДемократичното ДПС ще се "ограничи" само с министерството на горите, земеделието и кризисните ситуации, защото знае как да изсмуква от там средства(износът на дървесина е много "недоходоносен" бизнес, ако някой не знае...).
Но както вече се забеляза нов бардак, със стари курви не се прави, затова хората ще разпръснат гласа си по различни партии и ще спечели кой? Мдааа... добре познатите червени дебили, с турските им другарчета, защото имат твърд електорат. А и има още за доопоскване.
Тааа, пази боже, сляпо да прогледа...

8 милиарда фиск и недокоснат сребърен фонд, както и недокоснати пари за здравеопазване.
Догонване на инфлацията с регулярно повишаване на доходите.
Поетапно вдигане на цената на тока.
Освен, че си с къс нос и патка май си и с къса памет.:)
И стига с тази лъжа, че някой е спирал пари от ЕС.

Jivko7777
19-02-2013, 13:43
8 милиарда фиск и недокоснат сребърен фонд, както и недокоснати пари за здравеопазване.
Догонване на инфлацията с регулярно повишаване на доходите.
Поетапно вдигане на цената на тока.
Освен, че си с къс нос и патка май си и с къса памет.:)
И стига с тази лъжа, че някой е спирал пари от ЕС.

Ти си моя идол вече, благодаря че си на моето мнение и не си ми в опозиция...

morfius
19-02-2013, 13:45
Само да попитам, ако Дянков си беше вършил работата както трябва, защо инфраструктурни проекти се финансираха с парите от здравните ни вноски, а за лечение се събират пари с СМС и?!?

Доко
19-02-2013, 13:49
Бе къФ Дянков, Кви пет лева. Имали българите 30 милиарда спестявания в банките, пада се по 4200лв на глава - смешник. :death:
Човека може и да е специалист-финансист, но проблема е, че шефа му възроди култа към личността. Не може постоянно да се изказваш от собствено име, АЗ това, АЗ онова. Какво ти бе?... Олигофренията е пълна!

ecotronic
19-02-2013, 13:50
Само да попитам, ако Дянков си беше вършил работата както трябва, защо инфраструктурни проекти се финансираха с парите от здравните ни вноски, а за лечение се събират пари с СМС и?!?

Защото макар и добър професионалист, трябваше и да слуша, какво му нарежда началникът.

Не съм фен на Дянков, но мисля, че той наистина беше един от малкото експерти в това правителство.

morfius
19-02-2013, 13:56
Защото макар и добър професионалист, трябваше и да слуша, какво му нарежда началникът.

Не съм фен на Дянков, но мисля, че той наистина беше един от малкото експерти в това правителство.

Значи това дали е професионалист и дали си върши работата добре, са 2 много различни неща.
Аз не виждам как си я е вършил добре, за другото не говоря.

---------- Post added at 13:56 ---------- Previous post was at 13:55 ----------


Защото макар и добър професионалист, трябваше и да слуша, какво му нарежда началникът.

Не съм фен на Дянков, но мисля, че той наистина беше един от малкото експерти в това правителство.

Нищо не е възродил, култа не е отминавал.
Просто се променя личността.

ecotronic
19-02-2013, 14:05
Значи това дали е професионалист и дали си върши работата добре, са 2 много различни неща.
Аз не виждам как си я е вършил добре, за другото не говоря.


Разбира се, че са различни неща.

Но това да си добър професионалист е вече една много важна предпоставка затова и да свършиш дадена работа.

Обратното, в общият случай не е възможно.

А и уволнението на Дянков също говори за неговия професионализъм. А именно от гледната точка на неговия занаят, той се противопостави на отпускането на субсидиите за земеделие.
Но някой друг реши да вземе друго решение, макар и неправилно от чисто финансова гледна точка.

morfius
19-02-2013, 14:10
Разбира се, че са различни неща.

Но това да си добър професионалист е вече една много важна предпоставка затова и да свършиш дадена работа.

Обратното, в общият случай не е възможно.

А и уволнението на Дянков също говори за неговия професионализъм. А именно от гледната точка на неговия занаят, той се противопостави на отпускането на субсидиите за земеделие.
Но някой друг реши да вземе друго решение, макар и неправилно от чисто финансова гледна точка.

Това, че не отпускаше пари не е признак на професионализъм, я питай фирмите дето задлъжняха покрай бавеното ДДС какво мислят за професионализма му?
Изобщо стагнацията не е добра финансова политика... особено на фона на неконтролирани харчове за инфраструктура (жокер за % усвояемост там искаш ли).

pa4ito
19-02-2013, 14:10
8 милиарда фиск и недокоснат сребърен фонд, както и недокоснати пари за здравеопазване.
Догонване на инфлацията с регулярно повишаване на доходите.
Поетапно вдигане на цената на тока.
Освен, че си с къс нос и патка май си и с къса памет.:)
И стига с тази лъжа, че някой е спирал пари от ЕС.

"23-05-2008
СЕРГЕЙ СТАНИШЕВ: НЕ НИ ЗАМРАЗЯВАЙТЕ ЕВРОФОНДОВЕТЕ!
Българският премиер Сергей Станишев даде интервю за авторитетното европейско издание "Юропиън войс", в което предупреждава, че "Европейският съюз може да изолира българския народ и да изложи на опасност реформите в България....
Управляващата коалиция е разклатена от серия корупционни скандали, които доведоха до решението на ЕК частично да замрази еврофондовете за страната. Това е стъпка, която председателят на Европейската комисия Жозе Мануел Дурао Барозу определи като "сигнал за събуждане". В случай на неуспех, още еврофондове ще бъдат стопирани", коментира „Юропиън войс"...."

http://www.europe.bg/htmls/page.php?id=14536&category=5

Свински, освен да се опитваш да докараш нещата до ДЗП, опитай се да бъдеш и поне малко обективен. Защото и ти действаш като медиите - съчетаваш малко истина с много лъже и народът ти се връзва. И пак повтарям късата памет и такива като тебе "многознайковци", дето лакардийстват са тези които объркват хората. Защото истинският проблем са ниските доходи на хората, а не "високите" цени. Ама де у свинска кратуна поглед по-далеч от кочината...

P.S. Патки не отглеждам, стига ми и твоята кочина. А носът си ми е псолютно нормален... :Tease:

ecotronic
19-02-2013, 14:15
Това, че не отпускаше пари не е признак на професионализъм, я питай фирмите дето задлъжняха покрай бавеното ДДС какво мислят за професионализма му?
Изобщо стагнацията не е добра финансова политика... особено на фона на неконтролирани харчове за инфраструктура (жокер за % усвояемост там искаш ли).

Не знам дали се усещаш, как си противоречиш.

Няколко поста по-нагоре попита защо Дянков е допуснал финансирането на проекти от фондове от които това не би трябвало да се прави.
Т. е по този начин аргументираш неговия непрофесионализъм.

Сега пък казваш, че неотпускането на субсидиите също е неправилно. А Дянков не направи това именно, защото не искаше да се ползват пари не по предназначение.

Изобщо какъв смяташ, че трябва да бъде един днешен финансов министър?

Може би Господ?

Susscrofa
19-02-2013, 14:21
"23-05-2008
СЕРГЕЙ СТАНИШЕВ: НЕ НИ ЗАМРАЗЯВАЙТЕ ЕВРОФОНДОВЕТЕ!
Българският премиер Сергей Станишев даде интервю за авторитетното европейско издание "Юропиън войс", в което предупреждава, че "Европейският съюз може да изолира българския народ и да изложи на опасност реформите в България....
Управляващата коалиция е разклатена от серия корупционни скандали, които доведоха до решението на ЕК частично да замрази еврофондовете за страната. Това е стъпка, която председателят на Европейската комисия Жозе Мануел Дурао Барозу определи като "сигнал за събуждане". В случай на неуспех, още еврофондове ще бъдат стопирани", коментира „Юропиън войс"...."

http://www.europe.bg/htmls/page.php?id=14536&category=5

Свински, освен да се опитваш да докараш нещата до ДЗП, опитай се да бъдеш и поне малко обективен. Защото и ти действаш като медиите - съчетаваш малко истина с много лъже и народът ти се връзва. И пак повтарям късата памет и такива като тебе "многознайковци", дето лакардийстват са тези които объркват хората. Защото истинският проблем са ниските доходи на хората, а не "високите" цени. Ама де у свинска кратуна поглед по-далеч от кочината...

P.S. Патки не отглеждам, стига ми и твоята кочина. А носът си ми е псолютно нормален... :Tease:

Хахаха, за това ли се хвана в моя пост бре.
Опитах се да ти обясня други неща.
И пак ти казвам, че темата с еврофондовете е преекспонирана.
Европа не дава пари, държавата ги дава и после, ако всичко е наред ЕС ги връща, отчасти.
Няма ли да коментираш по съществената част от това, което ти написах.
Патки, тутки, гугутки все ми е тая.
Искам нормален политически живот, искам ляво, искам дясно. Но искам компетентни хора да ме управляват, а не сбирщина от улицата.

morfius
19-02-2013, 14:22
Не знам дали се усещаш, как си противоречиш.

Няколко поста по-нагоре попита защо Дянков е допуснал финансирането на проекти от фондове от които това не би трябвало да се прави.
Т. е по този начин аргументираш неговия непрофесионализъм.

Сега пък казваш, че неотпускането на субсидиите също е неправилно. А Дянков не направи това именно, защото не искаше да се ползват пари не по предназначение.

Изобщо какъв смяташ, че трябва да бъде един днешен финансов министър?

Може би Господ?

И къде си противореча?
Финансирането от твоите и моите здравни на строеж на магистрала е едно (особено гарнирано с дрънкане как се прави с пари от Европа), бавенето на ДДС друго... къде в случая видя противоречие за субсидии?
Увеличаването на междуфирмената задлъжнялост за да кърпиш бюджет от кога се води субсидия?

gorbi
19-02-2013, 14:24
gorbi ама и ти верно си закачен някъде партийно на кравата-майка ГЕРБ, стига си го хвалил Бойко, млякото свършва, нема отде да се суче вече. :-):sex:

бе по-скоро ти си закачен...:) аз имам органична непоносимост към партии и организации :)

Furious 155
19-02-2013, 14:26
бе по-скоро ти си закачен...:) аз имам органична непоносимост към партии и организации :)
И ГЕРБ не е такава ли ???

Susscrofa
19-02-2013, 14:27
И ГЕРБ не е такава ли ???

Тя е най-демократичната партия:)

mordohy
19-02-2013, 14:28
Призива да бъдем разумни ни диведе до тука.
Ако бяхме изтрепали , когато трябва, когото трябва, сега нямаше да обсъждаме Дянков и компания, а къде да идем през уикенда.

ecotronic
19-02-2013, 14:29
И къде си противореча?
Финансирането от твоите и моите здравни на строеж на магистрала е едно (особено гарнирано с дрънкане как се прави с пари от Европа), бавенето на ДДС друго... къде в случая видя противоречие за субсидии?
Увеличаването на междуфирмената задлъжнялост за да кърпиш бюджет от кога се води субсидия?


Ето, само копирам твоите изрази от 2 различни поста:

1 - "ако Дянков си беше вършил работата както трябва, защо инфраструктурни проекти се финансираха с парите от здравните ни вноски......"

2 - "Това, че не отпускаше пари не е признак на професионализъм..........."


Ако ти не виждаш противоречие между 1 и 2, аз виждам.

pa4ito
19-02-2013, 14:31
Хахаха, за това ли се хвана в моя пост бре.
Опитах се да ти обясня други неща.
И пак ти казвам, че темата с еврофондовете е преекспонирана.
Европа не дава пари, държавата ги дава и после, ако всичко е наред ЕС ги връща, отчасти.
Няма ли да коментираш по съществената част от това, което ти написах.
Патки, тутки, гугутки все ми е тая.
Искам нормален политически живот, искам ляво, искам дясно. Но искам компетентни хора да ме управляват, а не сбирщина от улицата.
Всички знаем как се получават пари от еврофондовете, минали сме по този път. Аз знам и как се получават пари при Станишевото правителство - и по тоя път сме минали... Виж за компетентните хора съм съгласен с тебе. Това искам и аз, без значение кои са. Въпросът обаче е да не заделят 90% за себе си и 10% за народа, образно казано, колкото и да са компетентни...

gorbi
19-02-2013, 14:34
И ГЕРБ не е такава ли ???

Това какво общо има с моя пост ? Аз обяснявам, че няма вариант да съм свързан с някоя партия, защото имам органична непоносимост към всяка организация от повече от двама човека...:)

А пък метода - който не е с нас е против нас, си е чисто комунистически, всъщност и комунистически не е, по-скоро - болшевишки :)

Не е зле да имате повече толератност към опонентите си и да водите разговор с аргументи, а не с голи клишета от телевизията.. :)

Susscrofa
19-02-2013, 14:35
Всички знаем как се получават пари от еврофондовете, минали сме по този път. Аз знам и как се получават пари при Станишевото правителство - и по тоя път сме минали... Виж за компетентните хора съм съгласен с тебе. Това искам и аз, без значение кои са. Въпросът обаче е да не заделят 90% за себе си и 10% за народа, образно казано, колкото и да са компетентни...

Само за сведение, бяха замразени 115 млн за магистрала Люлин.:)

От корумпираният по-опасен е само некомпетентният.
Паразитът не убива гостоприемника си, защото ще умре и той.:)
Некомпетентният просто разрушава.
Да не говорим, че аз така очакваното раздаване на правосъдие не го видях, ти видя ли го??????

harpiata
19-02-2013, 14:40
Правосъдие ще има ако ей тез писания на Апостола бъдат извършени на ДЕЛА www.levskisrednas.org (http://www.levskisrednas.org)
п.п и къде са ми старите постове,м.мка му

starata alfa
19-02-2013, 15:06
а случайно да знаете за закона за амнистия на държавните служители?а да знаете кой го прие?
в момента сме на У -образно кръстовище.единия път води към червено-турска коалиция в допълнение с ковачки.другия към герб и останките от сдс/без костов/ и рзс
лощото е че пак ще избираме по-малкото зло

morfius
19-02-2013, 15:11
Ето, само копирам твоите изрази от 2 различни поста:

1 - "ако Дянков си беше вършил работата както трябва, защо инфраструктурни проекти се финансираха с парите от здравните ни вноски......"

2 - "Това, че не отпускаше пари не е признак на професионализъм..........."


Ако ти не виждаш противоречие между 1 и 2, аз виждам.

Е добре де, не съм го написал много добре... не това дали дава или не дава показва професионализма, на финансовия министър работата му е да ръководи държавен бюджет, а не да се прави на касиер или благотворител.
Сбъркан подход при даването е да финансираш магистрали със здравни осигуровки.
Сбъркан подход при събирането е да бавиш държавните задължения към бизнеса за да връзваш бюджет.

Факта, че сме на минус с резерва на здравната каса, с валутния резерв, с баланса на бюджета (щом пуска спешни облигации) и с нарастваща вътрешнофирмена задлъжнялост (в голяма част дължаща се на бавене или изобщо отказ от плащане на държавни задължения към фирмите), не показва добро ръководене на държавния бюджет.

Crusader
19-02-2013, 15:17
:sleepy:

25 години я градите тая "демократична" система и всички демократи и демократчета...надемокатясахте ли се вече?

Аз пък съм комунист и искам пак комунизъм, искам държавна икономика, пълна национализация, лагери за виновниците за ограбването на държавата, искам да си оставя ключовете на ладичката на таблото и утре те пак да са си там, искам детето ми да играе в парка свободно, циганите пак да метат улиците, здравеопазването и образованието пак да са безплатни, армията да е силна, а милицията уважавана, работа и заплати за всички и...СПОКОЕН ЖИВОТ, мамицата ви и курви демократични, разбрахте ли спокоен живот!

Щото на един като мен преди 70 години му е писнало от демокрация и хванал балкана....а после що имало лагери и разстрели..., да не се обърне палачинката пак!

gorbi
19-02-2013, 15:24
:sleepy:

25 години я градите тая "демократична" система и всички демократи и демократчета...надемокатясахте ли се вече?

Аз пък съм комунист и искам пак комунизъм, искам държавна икономика, пълна национализация, лагери за виновниците за ограбването на държавата, искам да си оставя ключовете на ладичката на таблото и утре те пак да са си там, искам детето ми да играе в парка свободно, циганите пак да метат улиците, здравеопазването и образованието пак да са безплатни, армията да е силна, а милицията уважавана, работа и заплати за всички и...СПОКОЕН ЖИВОТ, мамицата ви и курви демократични, разбрахте ли спокоен живот!

Щото на един като мен преди 70 години му е писнало от демокрация и хванал балкана....а после що имало лагери и разстрели..., да не се обърне палачинката пак!

То не беше баш комунизъм, даже нямаше нищо общо, ама доста с лесна ръка затрихме всичко добро... Всъщност не ние го затрихме, а всички онези които се въртят във властта... Хвърлете един поглед на Белорус - какво би станало ако всичко става постепенно, на малки порции...

ecotronic
19-02-2013, 15:24
Е добре де, не съм го написал много добре... не това дали дава или не дава показва професионализма, на финансовия министър работата му е да ръководи държавен бюджет, а не да се прави на касиер или благотворител.
Сбъркан подход при даването е да финансираш магистрали със здравни осигуровки.
Сбъркан подход при събирането е да бавиш държавните задължения към бизнеса за да връзваш бюджет.

Факта, че сме на минус с резерва на здравната каса, с валутния резерв, с баланса на бюджета (щом пуска спешни облигации) и с нарастваща вътрешнофирмена задлъжнялост (в голяма част дължаща се на бавене или изобщо отказ от плащане на държавни задължения към фирмите), не показва добро ръководене на държавния бюджет.

Негативите са факт. Но те не са непременно резултат от липсата на професионализъм у един индивид, в частност С.Д.

Всичко това говори много лошо за работната атмосфера в това правителство.

Не е добра работна среда тази, при която по един или друг начин резултатите от дейността на един професионалист са в толкова голяма степен негативни.

Jivko7777
19-02-2013, 15:31
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/602007_309124889190901_1666651503_n.jpg

myato
19-02-2013, 15:35
Дянков е човек, нарушил неколкократно основния закон в държавата. Нека юристите да кажат как се квалифицира такъв човек.:innocent:

morfius
19-02-2013, 16:19
Негативите са факт. Но те не са непременно резултат от липсата на професионализъм у един индивид, в частност С.Д.

Всичко това говори много лошо за работната атмосфера в това правителство.

Не е добра работна среда тази, при която по един или друг начин резултатите от дейността на един професионалист са в толкова голяма степен негативни.

Е за това иде реч... това управление не се справи с държавата, не се справи с кризата, справи се само с личното си обогатяване (дори конкретния от темата да не е, шефа му и много около него добре се справиха).
С какво горното го прави по-добро от предишните?

etrovskii
19-02-2013, 17:15
Ти пък, по БТВ току-що казаха, че е задържан собственик на автомобил който е заклатен от протестиращите, стрелял от тераса с газов по тълпата.
Сигурно колата му е алфа куинс парк:bg:казаха че е стрелял с тъпкалник:gayfight:

---------- Post added at 17:15 ---------- Previous post was at 17:13 ----------


http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/602007_309124889190901_1666651503_n.jpg
:bg::Yeeeehaaa::crazy:

ecotronic
19-02-2013, 17:17
Сигурно колата му е алфа куинс парк:bg:казаха че е стрелял с тъпкалник:gayfight:

---------- Post added at 17:15 ---------- Previous post was at 17:13 ----------


:bg::Yeeeehaaa::crazy:

Горе-долу там, където описват, че се е случило това, паркира една доста добре изглеждаща тъмно-сива 166-ца.

pa4ito
19-02-2013, 20:14
Само за сведение, бяха замразени 115 млн за магистрала Люлин.:)

От корумпираният по-опасен е само некомпетентният.
Паразитът не убива гостоприемника си, защото ще умре и той.:)
Некомпетентният просто разрушава.
Да не говорим, че аз така очакваното раздаване на правосъдие не го видях, ти видя ли го??????

Ето човекът ти е отговорил защо няма нито един осъден ->

а случайно да знаете за закона за амнистия на държавните служители?...

За паразитирането на всички управляващи досега, също съм съгласен и е ясно на всички. А относно некомпетентността, точно затова съжалявам, че махнаха Дянков, защото той май беше единствения експерт. Надявам се, че новия министър ще се справи доколкото може, при все че е философ... Поне навремето като студент, беше готин човек. В Габрово могат да кажат като какъв кмет е бил. Лично по мое мнение се справи с еврофондовете. Но аз не съм мерило.

fred
19-02-2013, 20:56
Въпросът не е само до качествата на министъра, а главно до възгледите и действията на министър председателя.
ББ няма конкретни възгледи, а прави всичко, което му позволява да оцелее, често си мени възгледите поради някакво давление.Отделно е явно нежеланието му за реформи и непопулярни мерки. Подобно управление е безмислено, както и повечето у нас. И тройната коалиция и Кобурга само си гледаха далаверите и нищо не предприеха.
Има явно нежелание у на по принцип да не се прави нещо, което ще предизвиква отпор от заинтересованите от непромяната на статуквото.А такива винаги има.
Затова мисля, че този министър няма да направи нищо, което ББ да не му нареди.

pa4ito
19-02-2013, 21:09
Въпросът не е само до качествата на министъра, а главно до възгледите и действията на министър председателя.
ББ няма конкретни възгледи, а прави всичко, което му позволява да оцелее, често си мени възгледите поради някакво давление.Отделно е явно нежеланието му за реформи и непопулярни мерки. Подобно управление е безмислено, както и повечето у нас. И тройната коалиция и Кобурга само си гледаха далаверите и нищо не предприеха.
Има явно нежелание у на по принцип да не се прави нещо, което ще предизвиква отпор от заинтересованите от непромяната на статуквото.А такива винаги има.
Затова мисля, че този министър няма да направи нищо, което ББ да не му нареди.
Верно е, че бойко се менкаше и лашкаше по мнението на хората. Ама май Дянков му се опъваше и затова и го шатна... :) А и като последна изкупителна жертва.
Баси, как пък за толкова години не се намери един свестен, за който да си заслужава да се гласува.
Май пак трябва да се гледа навън... :angry1: :sick:

Jivko7777
19-02-2013, 23:47
Снимки от тази вечер!!!

Родната полиция ни "ПАЗИ"

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/6718_599015753446155_659562347_n.jpg

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/527940_599011853446545_2073085740_n.jpg

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5540971

Linkestis
20-02-2013, 00:08
Какво да ти кажа.....
провокираха ги,с камъни и шишета не издържаха,пишките им се надървиха от адреналино и почнаха да млатят нормално протестиращите.Организираните наркоманчета избягаха много бързо и пострадаха тези които не трябва.

lordliness
20-02-2013, 00:38
Те не бият без заповед, а да риташ паднали хора...

Jivko7777
20-02-2013, 01:05
Те не бият без заповед, а да риташ паднали хора...

по закон нямат право да нападат с палки невъоръжени и незастрашаващи хора още по малко да риташ паднали хора....

Linkestis
20-02-2013, 01:08
Те не бият без заповед, а да риташ паднали хора...

Повярвай,заповед нямаше всичко стана импулсивно

Jivko7777
20-02-2013, 01:10
Повярвай,заповед нямаше всичко стана импулсивно

възрастни хора че и жени е нямам думи тия жандармеристи де зимат 900-1000лв толкова ли са добре в тая софия бе ???

thecleaner
20-02-2013, 01:37
възрастни хора че и жени е нямам думи тия жандармеристи де зимат 900-1000лв толкова ли са добре в тая софия бе ???

Живе, за такива масови мероприятия се играе на разменено гостуване в много от случаите, например на Софиянци им пращаме пловдивски еничари и обратното, избягва се неудобството да набиеш или ненабиеш брат си, сестра си, баща си и т.н.

etrovskii
20-02-2013, 07:13
Живял съм в Русия,ако знаете как се потушава митинг леле,тука е рай,или в Китай,там се вади редовната армия и се цепи наред ама наред:small_cry:
http://vbox7.com/play:4ec4ec1b

qpwo
20-02-2013, 08:11
Живял съм в Русия,ако знаете как се потушава митинг леле,тука е рай,или в Китай,там се вади редовната армия и се цепи наред ама наред:small_cry:

За такива дето хвърлят камъни, бутилки, рушат наред ...вкл. и коли, не наред и с газови пищофи ами яко басмата и да пътуват...:furious:

sasho_n2
20-02-2013, 08:44
по закон нямат право да нападат с палки невъоръжени и незастрашаващи хора още по малко да риташ паднали хора....
А по кой закон лумпени имат право да хвърлят камъни и предмети по полицията? По кой закон имат право да трошат държавно имущество - автомобили на полицията и жанрадмерията? По кой закон ненормалните лумпени имат право да хвърлят камъни и трошат прозорци по общестени сгради ? С чии пари се покриват тези разходи ??? :furious:
ПО кой закон същите тези лумпени имат право да затрварят улици и булеварди без предварително разрешение за това? По кой закон имат право да трошат витрини на магазини, палят контейнери, и разпиляват боклука от тях??? По кой закон? Защо след като има "организатори на протеста" позволиха да се случат всички тези неща? Неможе да ми обяснявате, че са се събрали 5 6 или незнам колко хиляди човека и видиш ли 10-20 идеота влезнали между тях и направили провокацията - пълни глупости - зашо се позволява това нещо? :furious:

Susscrofa
20-02-2013, 09:02
А по кой закон лумпени имат право да хвърлят камъни и предмети по полицията? По кой закон имат право да трошат държавно имущество - автомобили на полицията и жанрадмерията? По кой закон ненормалните лумпени имат право да хвърлят камъни и трошат прозорци по общестени сгради ? С чии пари се покриват тези разходи ??? :furious:
ПО кой закон същите тези лумпени имат право да затрварят улици и булеварди без предварително разрешение за това? По кой закон имат право да трошат витрини на магазини, палят контейнери, и разпиляват боклука от тях??? По кой закон? Защо след като има "организатори на протеста" позволиха да се случат всички тези неща? Неможе да ми обяснявате, че са се събрали 5 6 или незнам колко хиляди човека и видиш ли 10-20 идеота влезнали между тях и направили провокацията - пълни глупости - зашо се позволява това нещо? :furious:

„От време на време се налага Дървото на Свободата да бъде поливано с кръвта на патриоти и на тирани.“ Т.Д.

Не ми менторствай като изкукала лелка подмокряща се при вида на министерски плещи.:)
У неделя игра ли футбол???????
Не ставаш ли малко нахален?:photo:

Stoyan Georgiev
20-02-2013, 10:08
Каубойко яхна коня :)

Много интересно, дали ще успеят да вземат сега позитив за изборите за да се качат пак?

vaklinator
20-02-2013, 11:48
Да ама не! Оттегли си я преди 2 минути

Jivko7777
20-02-2013, 12:02
Бойко замина !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kuku
20-02-2013, 12:03
Споко, винаги е ПРЕДПОСЛЕДНО!!!

Jivko7777
20-02-2013, 12:14
Споко, винаги е ПРЕДПОСЛЕДНО!!!

бойко каже така е... той не е путка като дянков а и дойде ли бсп дянков в махнат веднага

Furious 155
20-02-2013, 12:15
Проблемът не е че си тръгна ББ, а че май ДПС се гласят за служебния кабинет...

Jivko7777
20-02-2013, 12:17
Проблемът не е че си тръгна ББ, а че май ДПС се гласят за служебния кабинет...

мнозинството е при БСП тей чеее ;) те не са казали нищо още а тяхната дума е важно защото след герб са те по мнозинство в парламента

etrovskii
20-02-2013, 12:47
Ама такива циганки са тези гербаджий,иле се махаш или ги мяташ,ае сеа да видим кой щеме защити ,това са женски номера,сега ще чака хората да се вдигнат и да кажат герб и бат министъра са велики други няма те ша на управят,според мен няма кво да го защитават всичките да се изметът от ринга и да се сложат малди и мислещи хора които не са били парламента:small_cry::static::noooo:

qpwo
20-02-2013, 13:04
Проблемът не е че си тръгна ББ, а че май ДПС се гласят за служебния кабинет...
Добро утро.......

Сигурно някои подозират и, че Станишев се готви за властта....
Вече не ми пука...Явно в тази държава кръговрата ще е един и същ и животът на децата ни ще преминава по този начин в най-добрия случай... ...

Stoyan Georgiev
20-02-2013, 14:54
лютви местан ясно заяви, че няма да участват в служебен кабинет

говори се, че протестите няма да спрат докато не се свика Велико Народно Събрание, което да се занимае с промяната на избирателния закон, партийната система и обществените поръчки

думата революция дори вече се използва открито и свободно по БНТ и други телевизии...

Susscrofa
20-02-2013, 14:57
лютви местан ясно заяви, че няма да участват в служебен кабинет

говори се, че протестите няма да спрат докато не се свика Велико Народно Събрание, което да се занимае с промяната на избирателния закон, партийната система и обществените поръчки

думата революция дори вече се използва открито и свободно по БНТ и други телевизии...

Мира Янева направи аналогия с френската революция........хахахахаха.

Kuku
20-02-2013, 15:05
Дано не ПРЕувеличават журналята.... както винаги!
Дано, дано..... ама.... :)

Jivko7777
20-02-2013, 15:16
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/285675_431542486924587_477329120_n.jpg

IVO_GWM
20-02-2013, 15:31
„Кого ще изберете на предсрочните избори?"
1) Луфтханза
2) Бритиш Еъруейз
3) Еър Франс
4) Туркиш Еърлайнс
5) Друга авиокомпания

А относно оставката на Б.Б.
Първо папата после и шефа му...

dimitar_vd62
20-02-2013, 18:11
Аерофлот.

Crusader
20-02-2013, 19:43
Аерофлот.

Не е лоша идеята, да знаеш какви хубави "блядки" има....

fred
21-02-2013, 20:10
„Кого ще изберете на предсрочните избори?"
1) Луфтханза
2) Бритиш Еъруейз
3) Еър Франс
4) Туркиш Еърлайнс
5) Друга авиокомпания

А относно оставката на Б.Б.
Първо папата после и шефа му...
:wow:, да, разпоредил е на папата :).

Сетих се един афоризъм от близкото ни минало:
Посетете СССР с Интурист, за да не ви посети той...

Jivko7777
25-03-2013, 15:56
Дянков си отиде както и Герба и сега какво затишие, затишие пред буря...

fred
25-03-2013, 19:32
А, точно така, да видим кой ще се появи, нещо не съм оптимист :wierdo:

Доко
25-03-2013, 20:12
Левон Хампарцумян: "Симеон Дянков нанесе големи щети на икономиката ни"
http://www.blitz.bg/news/article/189993

CBET
25-03-2013, 21:18
Мани го тоя чиф** ...

3 години де бля гаргите? На колко народ с кредити към неговата банка зачерни живота?

Ай лашкай в трета глуха ... (имаше един виц такъв)

На умряло куче нож да вадиш - много мъжкарско пфуу ...

А оня "Брад Пит" дали ще има смелост да си дойде в България следващите 10-20 години?

BLUE1
25-03-2013, 21:51
Мани го тоя чиф** ...

3 години де бля гаргите? На колко народ с кредити към неговата банка зачерни живота?

Ай лашкай в трета глуха ... (имаше един виц такъв)

На умряло куче нож да вадиш - много мъжкарско пфуу ...

А оня "Брад Пит" дали ще има смелост да си дойде в България следващите 10-20 години?


К`ъв чифут бре??? Той е арменец! Пък това за кредите в банката му е като да обвиняваш производителите на алкохол, че има алкохолици .....по надолу поста ти издава колко си инертен и повърхностен :hitbycupid:

CBET
25-03-2013, 21:59
ОООООООООО! ИнтелЕгенцията!

Простете падението ми!

Синичкия, да е ... ама то акъл. К'во да правиш ...

Слава богу света не се върти около теб (или още няколко индивида, които редовно се изживяват като фактори в тоя форум), колкото и болезнено да ти се струва това.

BLUE1
25-03-2013, 22:05
ОООООООООО! ИнтелЕгенцията!

Простете падението ми!

Синичкия, да е ... ама то акъл. К'во да правиш ...

Слава богу света не се върти около теб (или още няколко индивида, които редовно се изживяват като фактори в тоя форум), колкото и болезнено да ти се струва това.

Когато твърдиш нещо трябва да се аргументираш, ти не го правиш, а просто се изцепваш по най-коплексарският начин. И за твое сведение, моят свят се върти около мен, твоят не знам около коя дупка гравитира :screwy:

fred
25-03-2013, 22:06
А, това ми хареса :cheers: Но понеже е благовещение, предлагам да бъдем благи.

Linkestis
25-03-2013, 22:09
Харпуна-цуняна...бих правил секс с него една седмица.След това бих му разхвърлял карантията на жълтите павета.Арменското куче е по зле и от кучетата в Студентски град.
Мръсно ченге вградено пряко в държавата.Ама даже не е и ченге!

Изпълнителният директор на Уникредит Булбанк Левон Хампарцумян получава най-високото възнаграждение сред банкерите в България - той се разписва срещу 1,2 милиона евро на година. Преизчислено в български левове, това прави по 200 хиляди на месец. Сумата е с платени данъци и се получава чиста от топбанкера.

Хампарцумян ползва и допълнителни социални и бонус пакети. Така на негова лична сметка всеки месец работодателите му превеждат по 2000 лева за здравно и пенсионно осигуряване и услуги в частен фонд. Като шеф на най-голямата българска банка той ползва и обичайни екстри като служебни автомобили, телефони и др. Според нашите информатори Хампарцумян има на разположение всеки месец по 30 хиляди лева представителни разходи. В договора му има и клауза, че при добри финансови резултати в края на всяка година той може да вземе премии до две годишни заплати, което прави 2,4 милиона евро.

Като висш мениджър в групировката Уникредит Хампарцумян има достъп до луксозни летни и зимни почивни бази, собственост на банковия консорциум. Те се намират в Албервил, Мадона ди Кампилио, Антилските острови, Занзибар и Бахамските острови. Така българският финансист е с най-добри условия от всички свои колеги в страната и съвсем легално си заработва солидни суми. И явно има защо, след като вече девета поредна година управляваната от него банка реализира годишни печалби над 60 милиона лева, а активите й са достигнали вече почти 12 милиарда лева. Въпреки че не могат да достигнат до нивата на Хампарцумян, и други български банкови мениджъри също се радват на доста солидни заплати и бонуси.

А сега да ви видя как цъкате с езиче и се чудите що не станахте банкерчета.
Ше ми говорят за левона ай сиктир бе!

BLUE1
25-03-2013, 22:15
Харпуна-цуняна...бих правил секс с него една седмица.След това бих му разхвърлял карантията на жълтите павета.Арменското куче е по зле и от кучетата в Студентски град.
Мръсно ченге вградено пряко в държавата.Ама даже не е и ченге!

Изпълнителният директор на Уникредит Булбанк Левон Хампарцумян получава най-високото възнаграждение сред банкерите в България - той се разписва срещу 1,2 милиона евро на година. Преизчислено в български левове, това прави по 200 хиляди на месец. Сумата е с платени данъци и се получава чиста от топбанкера.

Хампарцумян ползва и допълнителни социални и бонус пакети. Така на негова лична сметка всеки месец работодателите му превеждат по 2000 лева за здравно и пенсионно осигуряване и услуги в частен фонд. Като шеф на най-голямата българска банка той ползва и обичайни екстри като служебни автомобили, телефони и др. Според нашите информатори Хампарцумян има на разположение всеки месец по 30 хиляди лева представителни разходи. В договора му има и клауза, че при добри финансови резултати в края на всяка година той може да вземе премии до две годишни заплати, което прави 2,4 милиона евро.

Като висш мениджър в групировката Уникредит Хампарцумян има достъп до луксозни летни и зимни почивни бази, собственост на банковия консорциум. Те се намират в Албервил, Мадона ди Кампилио, Антилските острови, Занзибар и Бахамските острови. Така българският финансист е с най-добри условия от всички свои колеги в страната и съвсем легално си заработва солидни суми. И явно има защо, след като вече девета поредна година управляваната от него банка реализира годишни печалби над 60 милиона лева, а активите й са достигнали вече почти 12 милиарда лева. Въпреки че не могат да достигнат до нивата на Хампарцумян, и други български банкови мениджъри също се радват на доста солидни заплати и бонуси.

А сега да ви видя как цъкате с езиче и се чудите що не станахте банкерчета.
Ше ми говорят за левона ай сиктир бе!


И защото е способен и богат ти ще се пръснеш от към гъза от завист и комплекси.......:moon:

Linkestis
25-03-2013, 22:24
И защото е способен и богат ти ще се пръснеш от към гъза от завист и комплекси.......:moon:

До преди малко можех да се закълна в теб пред децата си но с това си изказване.......ме пообърка лекичко.
Знам че си ченге но да защитаваш измекяр те приравнява автоматично с него.

Левон Хампарцумян. По времето на Костов, когато Дънди взема за без пари концесията за златодобив, Левон е зам-министър на промишлеността и шеф на привативацията. Когато Уникредит скандално приватизира на силно занижена цена най-големия български трезор Булбанк, химикът Хампарцумян става банкер. Оглавява банката, заради което специално е променен закон.

Виктор Меламед е друга възлова фигура. Когато кабинетът Костов подарява за 100 000 долара на никому неизвестния евреин Гад Зееви БГА Балкан, а той източва от него между 40 и 60 милиона тогавашни долара (по онова време цената на най-голямото ни предприятие Нефтохим е 100 милиона долара), Виктор Меламед е дясна ръка на прословутия бизнесмен.


Кое от горе не ти е ясно господин "чаша вода"????
Излез изпуши една "цигара" и се разрови в необятния нет да прочетеш.Макар да знам че интелигентен,уважението ми към теб изчезна.Не че трябва да ти пука.
Цецо и Боко няма да ти вдигнат мизерната заплатка,освен за ченге за друго не ставаш.А дали аз ще се пръсна от завист от към гъза..... не знам питай твоята роднина.

BLUE1
25-03-2013, 22:36
Драги ми Смехурко, като започнем от заблудата ти, че съм ченге и завършим с остатъка от поста ти нищо в него не е вярно. Когато търсиш информация в нашите медии, били те и електрони поставяй всичко на съмнение.....това би трябвало да те отличава от свинете примерно....А за заплатката ми не се грижи, аз определям колко да изхарча от печалбата си на месец:hehe:

Linkestis
25-03-2013, 22:42
Хммм значи за да си толкова запознат с левона,ти вече правиш или си правил секс с него?Неее не ми отговаряй че гъза ми вече повече от завист не може да се пръсне!

Поздрав най-сърдечен!

Твой приятел вечен!

BLUE1
25-03-2013, 22:49
Хммм значи за да си толкова запознат с левона,ти вече правиш или си правил секс с него?Неее не ми отговаряй че гъза ми вече повече от завист не може да се пръсне!

Поздрав най-сърдечен!

Твой приятел вечен!

Ъ тъпо....скука :sleepy:!

old alfist
25-03-2013, 22:56
Бившата Булбанк е една от златните кокошки на Уникредит Груп, от която се свалят главоломни печалби.
Една Банка ориентирана към корпоративния бизнес беше продадена през 2001г. на помияри ориентирани към дребния бизнес.
Костов продаде Банката за шестмесечната и печалба.
Инженер-химика Левон върви комплест с нея - по време на продажбата той беше шеф на Агенцията за приватизация.
Наистина беше променен закона заради него - той гласеше, че шеф на Банка можеше да бъде само човек с икономическо или юридическо образование.
Левончо изкара инкогнито задочно първи курс в Свищов, след което промениха закона.
Всичко цитирано по-горе по отношение на доходите му и придобивките е истина.

Linkestis
25-03-2013, 22:58
Олди,и твоят гъз ли се пръска от завист? :)

Jivko7777
25-03-2013, 23:00
майни не се карайте всичко е толкова гнило в нашата държава че просто няма накъде всеки граби граби с пълни шепи и грам ама грам не му пука , просто си казва ще грабя докато има...

CBET
25-03-2013, 23:36
Синичкия, аз само да добавя че Леви-то най-лицемерно се появява по разни медии и чете морал, и прави квалификации кой колко е кадърен и работлив ... Щеше да е смешно ако не беше трагично и жалко.

old alfist
26-03-2013, 02:53
За всички Костовисти - дъщерята на Костов завърши икономика в Болоня с любезното съдействие на УниКредит, където работи в момента в Италия.

Susscrofa
26-03-2013, 08:44
За всички Костовисти - дъщерята на Костов завърши икономика в Болоня с любезното съдействие на УниКредит, където работи в момента в Италия.

Недей така така да се изказваш за "иконата" на БГ демокрацията.

---------- Post added at 06:44 ---------- Previous post was at 06:40 ----------


Драги ми Смехурко, като започнем от заблудата ти, че съм ченге и завършим с остатъка от поста ти нищо в него не е вярно. Когато търсиш информация в нашите медии, били те и електрони поставяй всичко на съмнение.....това би трябвало да те отличава от свинете примерно....А за заплатката ми не се грижи, аз определям колко да изхарча от печалбата си на месец:hehe:

Не е лошо да се обосноваваш когато пишеш, да представяш някакви факти, да ги излагаш и защитаваш.

BLUE1
26-03-2013, 12:28
Недей така така да се изказваш за "иконата" на БГ демокрацията.

---------- Post added at 06:44 ---------- Previous post was at 06:40 ----------



Не е лошо да се обосноваваш когато пишеш, да представяш някакви факти, да ги излагаш и защитаваш.

Грух трябва да представям факти за социалният ми статус ли? Нещо не те разбрах.......аз нищо не твърдя за Хампарцумян освен, че е арменец и е успял човек. Грух, приеми един най-доброжелателен съвет от мен. Спри да спориш с глупаци защото губиш форма и нивото ти пада. Може да прибавиш и мен в тази графа, няма да се засегна. :native:

Susscrofa
26-03-2013, 14:24
Грух трябва да представям факти за социалният ми статус ли? Нещо не те разбрах.......аз нищо не твърдя за Хампарцумян освен, че е арменец и е успял човек. Грух, приеми един най-доброжелателен съвет от мен. Спри да спориш с глупаци защото губиш форма и нивото ти пада. Може да прибавиш и мен в тази графа, няма да се засегна. :native:

Ти не ме интересуваш.
Но когато някой е изложил нещо, не е достатъчно само да напишеш "това са глупости".
Какво означава "успял"?

etrovskii
26-03-2013, 15:59
Ти не ме интересуваш.
Но когато някой е изложил нещо, не е достатъчно само да напишеш "това са глупости".
Какво означава "успял"?

Много крал и успял:jumping:

Jivko7777
26-03-2013, 16:02
Ти не ме интересуваш.
Но когато някой е изложил нещо, не е достатъчно само да напишеш "това са глупости".
Какво означава "успял"?

успял е човек който е осигурил живота своя на сем. си и т.н.

etrovskii
26-03-2013, 16:03
:wow:, да, разпоредил е на папата :).

Сетих се един афоризъм от близкото ни минало:
Посетете СССР с Интурист, за да не ви посети той...

Ти нали мразеше Руснаците?Нали ти бяха бръкнали някъде?:spell:Явно пак ги сънуваш.:humpx::Bolt::dance:

Susscrofa
26-03-2013, 16:08
успял е човек който е осигурил живота своя на сем. си и т.н.

А какво означава да си осигурил своя живот и на семейството си?

Доко
26-03-2013, 17:20
Отрязаха лявата ръка, наред е дясната и главата. :-)
"Мирослав Найденов обвинен за корупция, принуда и служебна злоупотреба"
http://www.mediapool.bg/мирослав-найденов-обвинен-за-корупция-принуда-и-служебна-злоупотреба-news204494.html

BLUE1
26-03-2013, 17:43
Ти не ме интересуваш.
Но когато някой е изложил нещо, не е достатъчно само да напишеш "това са глупости".
Какво означава "успял"?

Ти на това изложение ли му викаш..........не ме разсмивай.....Определението "успял" съм го употребил в общоприетият смисъл,но мога да ти дам и определението на Дилън - "Успял човек е този, който в промеждутъка от ставането сутринта до лягането вечерта прави само това, което иска". И не се прави на дървен философ искайки определения на субективни понятия, това и друг път си го правил и някой ти се връзват :haha::pig:

etrovskii
26-03-2013, 19:29
Отрязаха лявата ръка, наред е дясната и главата. :-)
"Мирослав Найденов обвинен за корупция, принуда и служебна злоупотреба"
http://www.mediapool.bg/мирослав-найденов-обвинен-за-корупция-принуда-и-служебна-злоупотреба-news204494.html
Ти сега ли разбра че са крадци бе:haha:

Доко
26-03-2013, 19:47
Ти сега ли разбра че са крадци бе:haha:

Да...:sheep::spell:

CBET
26-03-2013, 21:22
"Замислен, Моканина се върна при овцете си и се залови отново за цървулите, които правеше от нещавена волска кожа. "Бяла лястовичка - мислеше си той. - Има ли я!" Но нещо го подпираше в гърдите, мъчеше го. И като пусна шилото и погледна към небето, той извика:
- Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!"

По жицата - Й. Йовков

Доко
26-03-2013, 21:43
"Замислен, Моканина се върна при овцете си и се залови отново за цървулите, които правеше от нещавена волска кожа. "Бяла лястовичка - мислеше си той. - Има ли я!" Но нещо го подпираше в гърдите, мъчеше го. И като пусна шилото и погледна към небето, той извика:
- Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!"

По жицата - Й. Йовков

Образцов пост.
Като "витрина" на тази тема си. :-)
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=77856

CBET
26-03-2013, 23:31
Нали!?