PDA

View Full Version : Питане за говорители hertz dcx 690



Vasil82
13-03-2013, 10:37
Здравейте колеги въпросните говорители hertz dcx 690 имат ли нужда от някакъв усилвате за задна кора-колата е АР 156 седан или не и също така трябва ли да са на отделен казал от задните говорители.Плеярът е pioneer 3300ub.

kolev
13-03-2013, 13:07
няма нужда от усилвател. трябва да разкачиш оригиналните задни и да вържеш новите на изходите за задната линия.

Vasil82
13-03-2013, 13:43
ами то си има оригинално изведени кабели на задната кора

borvass
21-03-2013, 16:30
Браво за избора. Невероятни колони аз на фиата съм с такива и ги храня с един пайнер 4х50w мосфет и звука е просто супер дори без усилвател, но с него биха разгърнали потенциала си... на мен и така си ми харесва :) Когато ги избирах бяха закачени всякакви колони на един и същ усилвател/сигнал и разлиакта беше силно изразена при едни и същи нива.

grenlould
15-08-2013, 17:09
Браво за избора. Невероятни колони аз на фиата съм с такива и ги храня с един пайнер 4х50w мосфет и звука е просто супер дори без усилвател, но с него биха разгърнали потенциала си... на мен и така си ми харесва :) Когато ги избирах бяха закачени всякакви колони на един и същ усилвател/сигнал и разлиакта беше силно изразена при едни и същи нива.
Здравейте колеги, темата е малко старичка, но ще пиша тук да не отварям нова. Мисля си и аз да си купя колони за задната кора, та ми е интересно дали мога да ги закача и тях към DVD-то. Идеята е да свирят предните и задните на вратите + тези на кората и да бъдат захранвани само от DVD-то без усилвател. Става въпрос за това DVD
http://img12.prodavalnik.com/images_prodavalnikcom/14037601_1_585x461.jpg
За новите колони нямам идея още какви да са, просто да свирят прилично....но най-вероятно елипси.
Да спомена, че страничните ми колони на вратите са ми оригиналните.
Става въпрос за колата от подписа ми, благодаря.

tonov
17-08-2013, 01:50
Няма да стане както я мислиш без усилвател. Ако искаш говорители на кората, трябва да откачиш тия на задните врати.

d1lian
18-08-2013, 21:30
Става, няма да имаш проблем. Аз съм така. Моето СД е 4по50W. За кората при мен нямаше дупки но бяха изведени кабели. Свързани са заедно с тези на задните врати заводско. Слагай и не му мисли. Разликата е огромна!

Mario_95
18-08-2013, 22:59
Това е простотия... правете си предните линии, отзад няма какво да слагате елипси! А 4х50 идва към реални 4х22 някъде в зависимост от плейъра т.е отзад като го разделиш на още 2 захранваш задната линия и елипсите с по приблизително 11-12 вата реално:gayfight: Не знам реално какво търсите да постигнете с тея елипси... по-добре малък бас

emzo
19-08-2013, 19:53
Тази конкретно серия с усилвател ще "изпърди" за отрицателно време.
Ужасен избор, насочи се поне към Е серията им.