PDA

View Full Version : Задни седалки



коков
24-03-2013, 10:03
Здравейте колеги искам да прекарам два кабела между купето и мокета на колата но преди да почна поразгледах вариантите и се оказа че ще трябва да свалям задните седалки.Повъртях се насам натам но не виждам как може да се свалят ,та идеята ми е ако някой е свалял седалката и облегалката на 156 седан нека да сподели .Предварително ви благодаря.

alfaa156
24-03-2013, 10:19
Здравейте колеги искам да прекарам два кабела между купето и мокета на колата но преди да почна поразгледах вариантите и се оказа че ще трябва да свалям задните седалки.Повъртях се насам натам но не виждам как може да се свалят ,та идеята ми е ако някой е свалял седалката и облегалката на 156 седан нека да сподели .Предварително ви благодаря.

колега много здраво е захваната с 25 видии и 15 болта няма начин да е разкачиш :D базикам се отдолo има два болта като се наведеш и ще ги видиш развиват се и после долната седалка е на куки закачена :P буташ леко навътре бъркаш с ръката и откачаш задната и тя е така на 2 болта и 3 куки ,ако не се лъжа има теми разрови се ;)

radiboy
24-03-2013, 14:00
Съгласен съм с alfaa 156,само да допълня,че въпросните 4 болта(2+2),в последствие не е необходимо да се поставят.Карам така от 2 години,и кога да си свалям и качвам задната седалка за секунди,много е удобно.

cassillas
24-03-2013, 18:55
Имай предвид и че облегалката опира от двете си страни в корите на "С" колоните на тавана и може да ти е малко трудно да я вдигнеш на горе за да откачиш куките с които се захваща.

коков
24-03-2013, 19:00
Готово колеги .Прекарани са кабелите .Благодаря .