PDA

View Full Version : Да те "чукне" кола без шофьор:)



Susscrofa
29-03-2013, 17:05
Отивам днес с малката в метро да си взема 4-5 стека от моята бира. Влизам, пазарувам си и т.н.
Излизам, стигам колата и гледам един голф се забил в задницата ми.
Отврат, номера леко сгънат, бронята само под напрежение, огъната.:)
Слагам малката на столчето и си викам тоя ме е треснал и е слязъл да си пазарува. Тъкмо да си тръгна, щот не ми дреме от такива неща:) и се замислям, че е доста тъпо да удариш някой и да си слезеш, най-малкото ще се дръпнеш назад след това.
Слизам и зяпам, а то голфа плътно залепен за мен, гледам, че дори е наопаки на белите линии:)
Поглеждам отсреща линиите са в неговата посока, поглеждам наклона и какво да видя, този убавец /голфа/ бая е вървял без шофьор зад волана.:)
Поглеждам вътре и гледам ръчната свалена, а скоростният лост, който беше със задължителната броеница около него, стои в свободна позиция.:)
Влизам в колата и чакам, защото, ако тръгна той ще се натресе в съседната кола:).
Идва един тип на около 45 с една руса "мацка" и гледа кат дебил.

Слизам от колата и го чакам да каже нещо, а той продължава да гледа тъпо и дори за миг в погледа му усетих варианта да ми каже, че аз назад съм го ударил.:)
Погледнах го и му казах директно "Дърпай ръчната, за да мога да си тръгна, без да тръгне и голфа". Той каза, "луелуелуе детска градина съм":)
Дръпна ръчната, качих се, отлепих се, и слязох да видя само дали няма да ми падне номера, но всичко беше наред.:)
Тъпа работа, да спреш кола и да не я застопориш с нещо.:smoke:

santo_traficante
29-03-2013, 17:15
Днес една офца ми удари една кола баш на плаца на огледите в Армеец пред експерта.....оФца

bager
29-03-2013, 17:33
Тъпа работа е доста добро определение за ситуацията, но важното е, че колата не е дошла докато си прибирал бирите в багажника. Тогава нямаше да е тъпа работа, а доста по-сериозна. Така че, майната му на номера, свиркай си.


... в метро да си взема 4-5 стека от моята бира. ...

Я кажи коя е твоята бира :)

Susscrofa
29-03-2013, 17:37
Тъпа работа е доста добро определение за ситуацията, но важното е, че колата не е дошла докато си прибирал бирите в багажника. Тогава нямаше да е тъпа работа, а доста по-сериозна. Така че, майната му на номера, свиркай си.



Я кажи коя е твоята бира :)

А, нищо особено, Туборг, green, пластмасов, 1 литър.

Georgi Sartliyski
29-03-2013, 18:30
Като на филм е това голям майтап.

undy
29-03-2013, 19:13
Дебили.....тъпото е,че като нищо ще смачка някое заиграло се дете(не ,че паркинга е детска площадка.....но лошите работи се случват когато най-не очаква човек)......или възрастен,няма значение...

Bobi_33
29-03-2013, 20:33
Ситуацията е тъпа, при това много, но на тъста на мой приятел му се случи дещо доста по-абсурдно. Човека краше едно дърто Пежо 405, чупи му се стартера, кара в някакъв сервиз, правят му стартера и по живо, по здраво. На другата сутрин човека си пали колата в Иваняне, където живее, отива с нея до метростанция "Западен Парк" , паркира си в локалното до бордюра (там се паркира под 45 градуса спрямо бордюра), качва се на метрото и слеза към центъра да си върши работа. След 40 минути му звънят от КАТ да го питат дали притежава Пежо 405, демек неговото си и го издирват, защото е катастрофирал в стълб и си е зарязал колата и избягал. В крайна сметка след дълго ходене по мъките се установява, че шалтера на ремонтираният стартер окъсява, колата тръгва на първа, на стартер, прескача бордюра, изскача на бул. "Царица Йоана" пресича целият булевард и се спира от другата страна в стълб. Ако го е нямало стълба, е щяла да се наниже в сграда на 10-тина метра навътра, която е някаква банка. Освен посмачкана предница, има вече като щета и стартер, който е буквално разтопен и е късмет, че не се е запалил и изгоряла цялата кола. Фира е новият акумулатор, който е сменен 5 дни преди това, докато се установи, че реално стартерът е бил преебан.

Ето това е абсурдна история.

Susscrofa
29-03-2013, 20:36
Ситуацията е тъпа, при това много, но на тъста на мой приятел му се случи дещо на първа, на стартер, прескача бордюра, изскача на бул. "Царица Йоана" пресича целият булевард и се спира от другата страна в стълб. Ако го е нямало стълба, е щяла да се наниже в сграда на 10-тина метра навътра, която е някаква банка. Освен посмачкана предница, има вече като щета и стартер, който е буквално разтопен и е късмет, че не се е запалил и изгоряла цялата кола. Фира е новият акумулатор, който е сменен 5 дни преди това, докато се установи, че реално стартерът е бил преебан.

Ето това е абсурдна история.

Прав си.
Но в моя случай става дума за немарливост, брутална, на шофьора.:)
В твоята история има съвсем друга причина.
И все пак наистина "изби рибата" с тази история.
Добре, че не е отишла да прибере децата от училище:)

Bobi_33
29-03-2013, 20:56
Прав си.
Но в моя случай става дума за немарливост, брутална, на шофьора.:)
В твоята история има съвсем друга причина.
И все пак наистина "изби рибата" с тази история.
Добре, че не е отишла да прибере децата от училище:)

Е то пак е свързана с немарливост, от страна на майсторчетата на стартери, които са сглобили неправилно стартера и той е дал на късо. Въпросните образи са били някъде на ул. "Цар Симеон" . За тяхно нещастие въпросният човек с Пежото е шеф на данъчната служба в тоя район. Още на другия ден въпросното сервизче е преустановило дейност, а в последствие се е разбрало, че е имало доста други подобни случки с други хора, които са им правени колите във въпросният сервиз.

RUNNING WILD
29-03-2013, 21:25
едно време като бяхме малки през 95 та едни познати муцуни имаха алфа 164 3.0 литра беше нема такава тупалка за времето си,та тя беше с дистанционно запалване,и те имаха офис на Витошка и седят на 2 рият етаж и видели некво такси спрело пред офиса и да си направят ташак с шофера да не спира там натиснат дистанционното и алфата тръгне на скорост и го удари и го завърти,слиза шофера на таксито и крещи и се вайка и отива и?гледа нема шофьор,вика полиция идват куките и ми пишат акт на него то нема на кой,-абе хора разберете как си седех и тая кола излете и ме удари и немаше шофьор вътре,те са слезнали да гледат сейр,вика много яка броня има алфата страшна е...:)

undy
29-03-2013, 21:31
Ма па и тия....зарад некъв бакшиш да си чупят колата...:smoke:
....вчера гледах старо видео за 164-ката....верно здрава кола е.....

siniqtzmey
29-03-2013, 22:05
Ма па и тия....зарад некъв бакшиш да си чупят колата...:smoke:
....вчера гледах старо видео за 164-ката....верно здрава кола е.....
От личния ми опит и 155-цата е много здрава :evil:

Linkestis
29-03-2013, 22:11
едно време като бяхме малки през 95 та едни познати муцуни имаха алфа 164 3.0 литра беше нема такава тупалка за времето си,та тя беше с дистанционно запалване,и те имаха офис на Витошка и седят на 2 рият етаж и видели некво такси спрело пред офиса и да си направят ташак с шофера да не спира там натиснат дистанционното и алфата тръгне на скорост и го удари и го завърти,слиза шофера на таксито и крещи и се вайка и отива и?гледа нема шофьор,вика полиция идват куките и ми пишат акт на него то нема на кой,-абе хора разберете как си седех и тая кола излете и ме удари и немаше шофьор вътре,те са слезнали да гледат сейр,вика много яка броня има алфата страшна е...:)

тея те въпросната Алфа ама през 97г.Само Суската да не се сърди че му превърнахме темата в пубертетския лексикон :)

111246

old alfist
29-03-2013, 22:12
Благодари се, че не те е чукнал шофьор без кола, че тогава става страшно, освен ако не си гей.

ShoxXx
29-03-2013, 22:57
Страшна драма!

Kuku
30-03-2013, 00:16
СтрАААААААшна драма!!!

RUNNING WILD
30-03-2013, 12:30
тея те въпросната Алфа ама през 97г.Само Суската да не се сърди че му превърнахме темата в пубертетския лексикон :)

111246

не е тая на охраната на Джуджето дето седеше на Баучер и пред Пабло оная беше с петолъчки,тая беше на джудистите.

Alexanderbb
01-04-2013, 12:45
И на мен ми се е случвало на времето с баба лада. Беше се прецакал нещо контактния ключ и се оказа че от време на време си дава сам на стартер. Чак като на два пъти я намерих не там където съм я оставил ми присветна че има някакъв проблем и падна едно ровене докато го открия....

Susscrofa
01-04-2013, 14:15
СтрАААААААшна драма!!!

Къде усети драма.:)

Споделям нещо.
Нито съм рИвал, нито съм се жалвал.
На пръв поглед случката е безобидна.
Издразни ме, че е левашка и глупава.

Kuku
01-04-2013, 14:34
Е, шит хепънс!

Mirela
16-04-2013, 19:18
Мислих, че такива "чуквания" без шофьор много рядко се случват, НО уви не било така:tooth:

Кадито го паркирах преди три дни там, а преди седмица бях го взела от оправяне на драскотини от зимата. И днес тази "кола" Санг-Йонг се нацели в мен . Ситуацията е същата като на прасчо без шофьор оставил колата на свободна без да дръпне ръчната http://www.foxes2.be/k/girl_wacko.gif

viki
16-04-2013, 19:26
Санг-йонг-а после за вторични суровини ли го предадохте ?:tooth:
Няма такова изчадие ,само като го гледам ми става страшно,а да го карам и дума не може да става...:hehehm:

Mirela
16-04-2013, 19:48
Нямам си и на идея, да го мисли собственика му. На Кадито само му е леко счупено огледалото и малко натиснато на калника , Но вече е в сервиза и ще го оправят.

Разбирах в сервиза отидох с адската усмивка , защото имаха мн работа, но задействаха нещата за по- бързо отстраняване на повредите :tooth: