PDA

View Full Version : задно окачване гтв



asennikolov84
09-04-2013, 20:36
Здравейте колеги,интересувам се някой знае ли,сменял ли е и тн. Втулките(всичките) на оригиналното окачване отзад с правени такива и имате ли някакво инфо въобще?..

code
09-04-2013, 20:49
Аз съм сменял на GTV слагат се унибали от други коли - от Мерцедес и т.н. От скоро в Евро 07 ги има направо по кола ;) Т.е. и за GTV и за 166 ги изкарват. Лошото е, че и на 2-те коли въпросните унибали/тампони тук там се преправят, като на GTV се пристъргват малко вече не мога да се сетя кои точно, а на 166 се правят втулки за удължаване на тампона.

Jorkkoo
10-04-2013, 01:06
Външната втулка на носача с амортисиора и външната втулка на носача с пружината са еднакв т.е. еднакви и със на мерцедес "скърцащите втулки" в магазините ги знаят. по 15лв. някъде им е бройката, избиваш ги и си набиваш новите и си 6. :) Вътрешните на същите носачи стават от Рено или Вектра, но незнам точно, кои модели. При тях е необходимо малко отнемане на диаметъра. Не е трудна процедурата, аз съм с така направено задно окачване. Разгледай темата за ремонт на окачването има я в раздела за ГТВ.

asennikolov84
01-05-2013, 23:12
Най-накрая поправиха задното окачване (удоволствието е върховно) в клубният сервиз на Иво ,пълни профисионалисти -нека да се знае

pininfarina
10-06-2013, 20:09
Най-накрая поправиха задното окачване (удоволствието е върховно) в клубният сервиз на Иво ,пълни профисионалисти -нека да се знае

Забравих да ти кажа е имаш 12 месеца гаранция на всичко, което сме правили по задницата ;-)

asennikolov84
20-06-2013, 21:15
Абе,аз забравих и аз да те питам Господ ли те прати тебе,много съм те похвалил да знаеш,мерси Иво. :)