PDA

View Full Version : Вижте пияния "ПОЛИЦАЙ" какво направи !!



AlfaFen145
20-04-2013, 15:51
"ЧОВЕКЪТ" " ПОЛИЦАЙ " УДАРИ 2 КОЛИ МЪРТВО ПИЯН !!!
ЧЕТИРИ ЧАСА СМЕ ЧАКАЛИ РАЗСЛЕДВАЩИ !!!
Сам си викна линейка, направи се че го боли сърцето и ДИМ ДА ГО НЯМА !!
15-тина негови " колеги " не могат да ни дадат точен отговор, какво ще стане с него и кога ???
Дело ще има ,но не се знае кога ...

19.04.2013 18.45' Бул.Симеоновско Шосе 102

Това е " полицията " в България !!! ИЗТЪРКАНА, КОРУМПИРАНА, ИЗХАБЕНА, ДЕГРАДИРАЛА И РАЗПАДАЩА СЕ С-МА.
Те хората са казали : Тъп, по-тъп, най-тъп - ПОЛИЦАЙ !

Не искам да обиждам никой, с това което казах по-горе, но съм адски афектиран.
112629

112630

112631

vaklinator
20-04-2013, 16:55
Толкова могат хората на цецо цветанов. Корумпирани и некадърени, бездушни и алчни.
Жалко за хубавата 155-ца

fred
20-04-2013, 17:20
А преди Цветанов какви левенти бяха....:strong:

Lyubo
20-04-2013, 17:34
Като сложат униформа и си мислят, че всичко им е позволено.

AlfaFen145
20-04-2013, 17:39
Един от колегите му каза, че дори може и книжката да не му вземат ..

миро
20-04-2013, 17:45
Това е било за телевизията!!!

fred
20-04-2013, 18:49
Един от колегите му каза, че дори може и книжката да не му вземат ..

Пусна ли официална жалба, с описание на случая, а и е прав колегата, че трябва да се информира пресата.

Lyubo
20-04-2013, 18:55
Обади се на господари на ефира, те ще се погрижат за него.

serafim
20-04-2013, 19:00
Много грозна картинка. Но то да беше само този случай. Имам неприятното чувство, че ще се измъкне, и то не че няма да му вземат книжката, ами и нищо друго няма да му направят. На тази система и "Коза Ностра" може да и завиди. Надявам се, че имаш застраховка, за да си компенсираш поне частично разходите. Аз от известно време слагам камера в колата, макар че бай бабо да не те среща мечка... (тя камерата няма да ми помогне, но в Нова ТВ и в YouTube после дълго могат да се гледат...)

AlfaFen145
20-04-2013, 22:03
http://vbox7.com/play:388eed70c5



Два часа след "случката", единственият екип, който беше на мястото беше Линейката ( която той сам викна ) , а чак след повече от 30 минути дойде и КАТ. ==> КАТ казаха, че няма какво да направят и че чакаме екипът за ТЕЖКИ(жестоки) ПТП-та .... Аджаба ????????? 3 Смачкани коли, без една капка кръв - - ЕКИП ЗА ТЕЖКИ ПТП ?????
Извинявайте, но този екип е само ЕДИН в СОФИЯ ? И защо чакаме него ??? За да може да се измисли какво да го правят ...
"човекът" извади СИЛНИ АДСКИ СИЛНИ хапчета за сърце и глътна половината блистер . Шофьорката на втората пострадала кола се оказа - завеждаща сестра и каза ,че те дават такива лекарства МАХ. x 2 на пациент, защото били супер силни и бързосвалящи - каква е картинката ??
При наличието на толкова лекарства в кръвоносните съдове, тестът за алкохол дава почти ЗЙЙРО ????
Но к'во ви казвам... знаете за к'во иде рече ;)))))))))

п.с- относно pressrelease-a е късно вече, сега единственото което можем да направи е да чакаме идната седмица да мине , да разберем делото кога е и да помолим някой от телевизионните предавания да следи ( няма да споменавам имена )

Ще държа в течение .... картинката беше адски грозна ,а съм доста афектиран още ,че да седна и да пиша на спокойствие ..

---------- Post added at 20:03 ---------- Previous post was at 20:00 ----------

п.с- до колкото чух от КУ**** , спирачният път е около 15-тина метра ...

Tonimir
21-04-2013, 08:04
Абе сериозен удар си е бил. Има едно ~50 км/ч. Жалко за 155цата, и грозна е картината която описваш колега. Но за жалост , това е истината.

Така ще врътнат нещата, че най много да му напишат акт за ПТП , ще си плати (а може и да му го отпишат тия от КАТ) ииии така до следващата жертва.

Нема оправия :-/

Mind_Control
21-04-2013, 10:26
А всъщност, какво е станало? Аз виждам само една леко смачкана кола. Негова ли е тая алфа?

ivo_red
21-04-2013, 10:35
Е, тва вече е върхът на сладоледа. Просто нямам думи! тея боклуци не стига, че никва работа не вършат, ами само някоя такава кретения можеш да очакваш от тях. А щом си лапа така хаповете, най-вероятно не му е сефте да кара на кирка...Все повече се замислям пак да си вдигна чукалата и да бягам нанякъде. Тва тука няма да се оправи никога тоя гнилоч.

lordliness
21-04-2013, 11:19
сигурно сте гледали в Бостън как хората аплодираха полицаите...

fred
21-04-2013, 17:24
Отделно ми направи впечатление, как реагираха самите хора-помагаха веднага, други отидоха да дарят кръв.Тука е друга бира.

ecotronic
21-04-2013, 17:35
В нормалните страни за да станеш полицай, трябва да отговаряш на определени критерии. Много важни от тях - физически.
Хората изискват това, защото съзнават, че полицаят освен всичко останало е символ на държавността и закона.

У нас такива критерии няма.
Единственото правило е:

Когато от един човек нищо не става, винаги може да стане полицай.

Та затова сме на този хал с полицаите.

lordliness
21-04-2013, 19:18
В нормалните страни за да станеш полицай, трябва да отговаряш на определени критерии. Много важни от тях - физически.
Хората изискват това, защото съзнават, че полицаят освен всичко останало е символ на държавността и закона.

У нас такива критерии няма.
Единственото правило е:

Когато от един човек нищо не става, винаги може да стане полицай.

Та затова сме на този хал с полицаите.

Според законите се явяват на тестове за интелигентност и покриват тестове на Купър, не знам само дали се кълнат като американските полицаи.

Kuku
21-04-2013, 20:44
Те по закон са перфектни....
В реалността са шердени, мяхове, тумбаци и шкембари..... тъпи и нагли :!:

fred
21-04-2013, 20:48
Ма Веско Маринов ги възпя:Yeeeehaaa:

lordliness
21-04-2013, 20:53
Гледах някаква снимка - снимани италиански карабинери и полицаи от друга държава и коментара беше- полицията като държавата.

Linkestis
21-04-2013, 21:39
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/408713_4150079503477_354220231_n.jpg

Те на Вики една снимка :) руснака е малко като българския :)

fred
21-04-2013, 21:40
Че какъв да бъде, след като бяхме задунайская губерния, а някои и още ги влече.

AlfaFen145
22-04-2013, 01:13
Колата е негова, а за жалост чак сега осъзнах че не съм снимал нищо друго...в яростта си исках да хвана колкото се може повече "човекът" в кадър + колата му ...

знам всичко за този човек вече, аз лично ще проверя дали е някъде зад/из/между -решетки или кара мъртъв ПАК ....държа в течение - рано или късно това ще го дадат по телевизията :sleepy:

rusiq86
22-04-2013, 03:21
Полицаите полагат физически тест...трябва да отговарят на определени норми. Полагат психически тест, и такъв за умствения багаж.
ПО-възрастните винаги са по-отпуснати...което мисля е нормално!

Susscrofa
22-04-2013, 09:07
Полицаите полагат физически тест...трябва да отговарят на определени норми. Полагат психически тест, и такъв за умствения багаж.
ПО-възрастните винаги са по-отпуснати...което мисля е нормално!

В щатите по възрастните полицаи и военни отпуснати ли са?

Galeano
22-04-2013, 09:51
В щатите по възрастните полицаи и военни отпуснати ли са?

Да.Там има доста тюфлеци. Поне дисциплината им е на ниво.Но няма как да се сравнява нашата с тяхната система поне за сега.

Lyubo
22-04-2013, 09:53
При нас трябва всяка година да ги полагат на физически изпит, понеже с тея шкембета дето са 2 метра пред тях не-знам как ще тръгне да гони някой пък камоли да го хване.

Susscrofa
22-04-2013, 10:52
Да.Там има доста тюфлеци. Поне дисциплината им е на ниво.Но няма как да се сравнява нашата с тяхната система поне за сега.

Дебел армейски офицер в САЩ не съм виждал.

Kuku
22-04-2013, 11:09
Да де, ама дебелите американски полицаи обикновено не са от т.нар. у нас охранителна полиция или магистрална полиция.
В Америка дебелите полицаи са онези "полицаи" пазители на МОЛ-ове, таксуващи паркинги или като оня горе на снимката съблюдаващ участниците в маратона :tooth:

dimitar_vd62
22-04-2013, 11:44
Изобщо не са моладжии.

Kuku
22-04-2013, 12:14
Показваш изключения.... не са МОЛаджии, а са светофарни полицаи, ветеринарна пазителка и писачи на глоби.
У нас изключенията са в обратна пропорция - без кореми и тумбаци са колкото глиганите в УСА :)

Doomguy
22-04-2013, 12:41
Еми родната полиция ни пази... сигурно от случайно забременяване. И то ни пази с вашите данъци...

AlfaFen145
22-04-2013, 14:14
Разследващият се обади и каза " ДА НЕ ПРАВИМ КОЛАТА " , защото ще правят експертиза :Silent::Silent::Silent:

Каква експертиза, като нито един от нас не е написал и ДУМИЧКА обяснение, за това което се случи ...

Пръскам се от яд ЕЙ ЙЙЙ

Susscrofa
22-04-2013, 14:29
Разследващият се обади и каза " ДА НЕ ПРАВИМ КОЛАТА " , защото ще правят експертиза :Silent::Silent::Silent:

Каква експертиза, като нито един от нас не е написал и ДУМИЧКА обяснение, за това което се случи ...

Пръскам се от яд ЕЙ ЙЙЙ

Усещам, че малко си преднамерен.
Изчакай да видиш как ще се развият нещата, не бъди толкова сигурен, че ще му се размине.
Аз не разбрах, точно какво се е случило.

На човека може наистина да му е прилошало.

Alexanderbb
22-04-2013, 15:28
Разследващият се обади и каза " ДА НЕ ПРАВИМ КОЛАТА " , защото ще правят експертиза :Silent::Silent::Silent:

Каква експертиза, като нито един от нас не е написал и ДУМИЧКА обяснение, за това което се случи ...

Пръскам се от яд ЕЙ ЙЙЙ

При това ПТП с дошли на място линейка и полиция знаеш ли колко бумаги са попълнени вече. Да не говорим че и вие вероятно имате поне по един протокол за ПТП от КАТ. А и обажданията са записани в системата...
Мене също ме е блъскал полицай, само дето на колене не ми падна да ми се моли да не викаме КАТ щото му било второ провинение и щял да излети.

lordliness
23-04-2013, 06:51
А има ли някакви доказателства, че наистина е употребил алкохол?

AlfaFen145
23-04-2013, 11:11
1. Една думичка не ни накараха да напишем, като протокол.
2. БЕШЕ МЪРТВО ПИЯН - хората които бяха там го видяха с очите си, а около него едва ли не летяха винарки.
3. Той сам си викна линейка и го прибраха, без алкохолна проба пред нас - след. няма как да кажа с точност, колко е пил.
4. Следователя каза следното : " Ако е имал алкохол в кръвта, винаги ще излезе, в моя стаж 30 години, никога не имало грешка " - КОЕТО НАЛИ - аХАХАХАХАХАХАХХААХ
Ще видим какво следва , но задължително искам гадинката пияна да си плати за последствията по един или друг начин.

dimitar_vd62
23-04-2013, 11:13
А останаха ли мъже да си поемат вината.Веднъж на гробищата подочух един разговор не знам на каква тема е бил, та една жена каза - па моя си беше мъж, кога бе прав си отстояваше правото ако требе и с юмруци, ма кога беше виновен навеждаше глава и си понасяше последствията.

lordliness
23-04-2013, 11:29
Това, че сте мислили, че е пил не доказва, че е така.

dimitar_vd62
23-04-2013, 11:32
И ако не е пил значи ли че не е виновен.За един ден ме блъснаха и отпред и отзад, колкото и комично да ви звучи.Написахме си протоколите без да въртим телефони за познати адвокати и полицаи.

AlfaFen145
23-04-2013, 13:05
Това, че сте мислили, че е пил не доказва, че е така.


Хахаха , обожавам хора кат вас .... Това че около него мирише на четири бурета с вино не означава ,че е пил така ли ??? Хаххахаха Е така ще кажат и полицаите - вие сте си мислели че е пил но той е претърпял инсулт - ахахаха ....

ecotronic
23-04-2013, 13:21
Хахаха , обожавам хора кат вас .... Това че около него мирише на четири бурета с вино не означава ,че е пил така ли ??? Хаххахаха Е така ще кажат и полицаите - вие сте си мислели че е пил но той е претърпял инсулт - ахахаха ....

Човекът ти казва истината, която е факт за съжаление.
Никой не твърди, че полицаят не е бил пиян.
Проблемът е, че като преследваш правата си в съда, трябва да разполагаш и със съответните доказателства.
Ако си мислиш, че можеш да се осланяш само на свидетелски показания, може и да сбъркаш. Не се учудвай ако в съда полицаят извади свидетели и ви изкара вас пияните.

Накратко:

Много добре разбирам, колко неприятно и нелепо е това, което ти се е случило и силно желая това да докажеш правотата си а мизерникът да бъде наказан подобаващо. И поради това се опитвам да ти давам съвети, защото живеем в идиотска държава.

morfius
23-04-2013, 15:56
http://www.dnes.bg/slideshow.php?mreporter&id=6676&pid=38186

AlfaFen145
23-04-2013, 15:58
Човекът ти казва истината, която е факт за съжаление.
Никой не твърди, че полицаят не е бил пиян.
Проблемът е, че като преследваш правата си в съда, трябва да разполагаш и със съответните доказателства.
Ако си мислиш, че можеш да се осланяш само на свидетелски показания, може и да сбъркаш. Не се учудвай ако в съда полицаят извади свидетели и ви изкара вас пияните.

Накратко:

Много добре разбирам, колко неприятно и нелепо е това, което ти се е случило и силно желая това да докажеш правотата си а мизерникът да бъде наказан подобаващо. И поради това се опитвам да ти давам съвети, защото живеем в идиотска държава.



Напълно го разбрах, но ме дразнят просто изказванията ... Просто съм се още афектиран...

:))) Ще видим за всичко има време

Mind_Control
23-04-2013, 16:13
Незнам дали забелязахте, ама тоя сладур няма сключена гражданска към днешна дата :)

http://eisoukr.guaranteefund.org/searchpolicy?l=bg за номер CA6542KB


Съди го до дупка да ти плати обещетения от собствения джоб!!!

Doomguy
23-04-2013, 16:15
http://85.14.28.164/d/images/slideshows/0000038175-middle.jpg

Според тази снимка, Алфата на която се е облегнало ченгето няма застраховка Гражданска отговорност.
Даже в коментарите на горния линк си мислят, че 155-цата е на куката.

AlfaFen145
23-04-2013, 17:47
Оказа се, че куката имал доста проблеми с алкохола.
Редовно карал пиян и се блъскал, така каза човек, който е от неговия жилищен квартал и го виждал, и познавал.
Не искам да пускам фалшиво инфо. но не смятам, че човекът с информацията ще ме излъже.

Не можем да предприемем никакви мери, защото още не са отворили съдебните врати и нямаме номер на дело и водещ.

fred
23-04-2013, 20:30
Човекът ти казва истината, която е факт за съжаление.
Никой не твърди, че полицаят не е бил пиян.
Проблемът е, че като преследваш правата си в съда, трябва да разполагаш и със съответните доказателства.
Ако си мислиш, че можеш да се осланяш само на свидетелски показания, може и да сбъркаш. Не се учудвай ако в съда полицаят извади свидетели и ви изкара вас пияните.

Накратко:

Много добре разбирам, колко неприятно и нелепо е това, което ти се е случило и силно желая това да докажеш правотата си а мизерникът да бъде наказан подобаващо. И поради това се опитвам да ти давам съвети, защото живеем в идиотска държава.
В крайна сметка поне трябва да има приложена кръвна проба все пак, ама той пък е избягъл един вид, поради сърдечна криза...

AlfaFen145
23-04-2013, 23:19
http://www.dnes.bg/slideshow.php?mreporter&id=6676&pid=38186

Не знам кой е журналистът писал статията, но точно с две думи, е казал това което стана.

StanG
24-04-2013, 01:25
Колата е негова...
Колега, не се разбра колата с номер СА6542КВ ли е негова или колата, с която се е ударил е негова (лична)...Щото ако 155-цата е твоята изпадаме в лек размисъл...

Susscrofa
24-04-2013, 08:49
В тази тема въпросителните станаха твърде много.

Лошото е, че когато един е пил всички останали автоматично стават невинни.:strong:

badmadafaka
24-04-2013, 08:53
Лошото е, че когато един е пил всички останали автоматично стават невинни.:strong:
Нямаше ли едно понятие "съвина" (или "съ-вина", да не взема да покажа неуважение към езика)..? :blah:

Susscrofa
24-04-2013, 08:58
Нямаше ли едно понятие "съвина" (или "съ-вина", да не взема да покажа неуважение към езика)..? :blah:

Не знам.
Но каквото и да стане, ако си пил, кофти за теб.
Даже и някой да се изреже на червен светофар пред теб.

п.п. Това "не знам" аз ли го написах, малииии.

Doomguy
24-04-2013, 09:05
Аз нищо не мога да разбера... На кой, for fuck sake, е Алфата на която се е облегнал полицая и ако не е негова, с каква кола е направил катастрофата, лична или служебна? Ако Алфата е на колегата, изглежда, че няма гражданска отговорност, но от коментарите под въпросната статия оплюха полицая за това. Последно, на кой е тази Алфа?

Susscrofa
24-04-2013, 09:15
Аз нищо не мога да разбера... На кой, for fuck sake, е Алфата на която се е облегнал полицая и ако не е негова, с каква кола е направил катастрофата, лична или служебна? Ако Алфата е на колегата, изглежда, че няма гражданска отговорност, но от коментарите под въпросната статия оплюха полицая за това. Последно, на кой е тази Алфа?

Явно авторът на темата няма да ни въведе в тези подробности.
Най-вероятно още е афектиран.

Mind_Control
24-04-2013, 10:26
Явно авторът на темата няма да ни въведе в тези подробности.
Най-вероятно още е афектиран.

Едва ли ще се облегне така свойски на чужда кола, която е ударил преди това.

Но в крайна сметка, никой не разбра какво е станало.

ecotronic
24-04-2013, 10:46
От пост №23 аз разбрах, че колата от снимката е на полицая.

dimitar_vd62
24-04-2013, 10:50
И аз си мисля че колата е на полицая.В крайна сметка каква е ситуацията на ПТП - то.

Doomguy
24-04-2013, 10:59
От пост №23 аз разбрах, че колата от снимката е на полицая.

Ако е така се извинявам на колегата пуснал темата. Получава се следната картинка - пиян полицай - алфист катастрофира в друг алфист със същия модел кола, като полицая освен, че е пиян няма и гражданска...

http://teamorthodoxy.files.wordpress.com/2012/05/jackiechan.png

Kuku
24-04-2013, 11:06
Тва Джеки Чан ли е? :tooth:

AlfaFen145
24-04-2013, 13:25
Хахах , Вие сте жестоки хора хахахах :bg::bg::bg:

Колата е на Кукинката...

Още интересни въпроси ? хааха

Единствената "инфекция" която ми остана е , че сега като видя полицаи и ги нареждам на макс бет ...

fred
24-04-2013, 19:41
Не знам.
Но каквото и да стане, ако си пил, кофти за теб.
Даже и някой да се изреже на червен светофар пред теб.

п.п. Това "не знам" аз ли го написах, малииии.

Ами става, че не си спазил дистанция примерно:drive:То хубаво е да се говори наобратно, ама да не попаднеш в такава ситуация ти пожелавам

---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:27 ----------


Нямаше ли едно понятие "съвина" (или "съ-вина", да не взема да покажа неуважение към езика)..? :blah:

Мдаа, така е

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:28 ----------


Ако е така се извинявам на колегата пуснал темата. Получава се следната картинка - пиян полицай - алфист катастрофира в друг алфист със същия модел кола, като полицая освен, че е пиян няма и гражданска...


Тоя не е алфист, алфаджия

Tonimir
28-04-2013, 15:03
Какво е състоянието на пострадалата кола? (която я е блъснал куката)

и нещо да добавя: НИКОГА не обвинявайте цяла общност или група хора за действията на някой от тази общност , или който си мисли, че е от тази общност.
Защото ние Българите сме много добри по обвиненията, по оправданията и най вече в обобщенията!
Не може да наречеш всички МВР служители пумяри, защото някой си пиянде , се е треснал в на някой гражданин колата. Познавам служители на МВР, хора пичове и приятна компания са! Да, има не малък процент са идиоти, но има и не малък процент, които не са такива!

За жалост изгубил съм вяра в съдебната ни система , и не знам колко ще е ефективна спрямо този случай. Ако не друго, то този човек трябва да бъде освободен, а ако има малко морал и достойнство, сам ще си подаде оставката. Тези снимки унижават МВР като институция.

fred
30-04-2013, 00:09
Аз съм загубил вяра и в МВР, освен в съдебната система :brickwall:, като унижават МВР, МВР да вземе мерки да не го унижават!
Да, има свестни хора там - ама помИяри също са се развъдили и не знам, защо трябва да им се пази гъза или гърба на такива?!
Свестните хора в МВР би трябвало първи да реагират срещу отрепрките, а това май не се наблюдава!

Mind_Control
30-04-2013, 11:44
Аз съм загубил вяра и в МВР, освен в съдебната система :brickwall:, като унижават МВР, МВР да вземе мерки да не го унижават!
Да, има свестни хора там - ама помИяри също са се развъдили и не знам, защо трябва да им се пази гъза или гърба на такива?!
Свестните хора в МВР би трябвало първи да реагират срещу отрепрките, а това май не се наблюдава!

Просто в МВР свестни няма. Всички са отрепки и не реагират, защото знаят, че са отрепки и ще изпаднат рано или късно в такава ситуация и ще трябва тях да ги покриват.

Susscrofa
30-04-2013, 13:29
Просто в МВР свестни няма. Всички са отрепки и не реагират, защото знаят, че са отрепки и ще изпаднат рано или късно в такава ситуация и ще трябва тях да ги покриват.

Внимавай, на всеки може да му се случи да опре до тях.
Тогава, ако ти помогнат да не се чувстваш гузен заради написаното днес.:)

Mind_Control
30-04-2013, 14:13
Внимавай, на всеки може да му се случи да опре до тях.
Тогава, ако ти помогнат да не се чувстваш гузен заради написаното днес.:)

За такива кокошкарски истории тия хора си продават достойнството.

ivo_red
04-05-2013, 01:14
Внимавай, на всеки може да му се случи да опре до тях.
Тогава, ако ти помогнат да не се чувстваш гузен заради написаното днес.:)Ти ако опреш до тях, се пиши бегАл:stretcher::no:

Scrapera
05-06-2013, 13:23
Този май още има книжка! Алфата му дизелова ли е???