PDA

View Full Version : Тропане от пред



ivaka89
22-05-2013, 22:28
Здравейте, сменени са ми носачи накрайници тампони на стаб щанга и биалтки смених днес. От време на време ( не всеки път) изтропва от дясно или от ляво. Възможно ли е да не са монтирани правилно биалетките (понеже се докосваше "шпилката" в носача и тампончето да не я е изместило ) Благодаря за мненията. Тампоните на щангата ги смених на място (някой казват, че трябвало да се сваля моста :dunno: При тях не виждам вариант за неправилен монтаж....

tonov
22-05-2013, 23:53
Ако ти е изместена стабилизиращата щанга наляво/надясно може биалетката да опира някъде.

ivaka89
23-05-2013, 01:01
предложение как да я центровам ?? Имаше май леко изнасяне на едната страна.

ivomanev
23-05-2013, 02:25
Това е един много сложен процес, при който се развиват 4те болта на стаб. щангата и се намества и естествено след това се затягат! ;)
При мен мисля че при пълен десн едната биалетка опираше в баланса на полуоската, и след проба за регулиране на щангата, реших проблема като просто махнах баланса и сега си ми стои в багажника ;)

ivaka89
23-05-2013, 07:59
Това е един много сложен процес, при който се развиват 4те болта на стаб. щангата и се намества и естествено след това се затягат! ;)
При мен мисля че при пълен десн едната биалетка опираше в баланса на полуоската, и след проба за регулиране на щангата, реших проблема като просто махнах баланса и сега си ми стои в багажника ;)


не се ли получиха вибрации ??

ivaka89
23-05-2013, 10:31
отрих проблема :) Започнах да притягам всяка една гайка и болт и едната биалетка не съм я стегнал към стаб щангата... Даже само бях прекарал гайката на ръка :biggrin: