PDA

View Full Version : Въпрос за цвят



Ganchev
30-01-2007, 09:08
Здравеите на всички!Първо искам да кажа,че форумът много ме радва и,че сте се сетили да създадете страхотни раздели.Понеже съвсем скоро книжката ще ми бъде издадена от кат се започва и въпроса с колата гледах няколко алфи (3) 145 и (1) 155 155-цата я гледах само на снимка (засега) но има разлика в боята та въпросът ми е възможно ли е заради това,че е снимана вечерта със светкавица (така ми каза автоджамбаза) да се получава така,че боята на повечето места е по-бледо червена отколкото на предния капак например.Питам вас,защото им нямам вяра.Благодаря ви предварително.

koolio
30-01-2007, 10:09
Е като идеш да я видиш на живо ще разбереш :wink: . Подозирам, че говориш за тая на Диаблоауто. Забелязал съм, че там колите доста се задтржат, специално една 145-ица седя там сигурно повече от година, та Фнимавай :P .

Ganchev
30-01-2007, 10:42
Много си добър найстина 8) явно имаш гадателски способности :P точно за там става въпрос прегледах и 145-ците за 3200 1.8 :roll: и пак за 3200 1.6 поусъмни ме работата но... Благодаря много за отговора :)

tonov
30-01-2007, 16:13
Като идеш да гледаш провери по vin кво излиза и ще разбереш дали това което ти предлагат е това коет е. Има vin-checker в онлайн вариант на мобилен телефон: http://wvin.alfaromeo-bg.com/ . Тестваш на място още при огледа :wink:

koolio
30-01-2007, 16:29
Много си добър найстина 8) явно имаш гадателски способности :P точно за там става въпрос прегледах и 145-ците за 3200 1.8 :roll: и пак за 3200 1.6 поусъмни ме работата но... Благодаря много за отговора :)
Мдаа, мога даже да ти предскажа, че ако се удариш с чук по пръстите много ще те боли :lol: . а сериозно- видях ги в Мобиле-то, щот го следя от време на време. А за 155-ците- хич даже не са евтини, щото са вкарани тая година и това са цени без ДДС. С ДДС щяха да струват + около 2500 лв :wink: .