PDA

View Full Version : Търся АLFA 147 JTD



martinstar
17-07-2013, 00:41
Здравейте,колеги!
Реших и аз да се присъединя към форума,макар отдавна да попрочитам тук това-онова.;-)
Вече 4 години се возя на любимата марка и любовта се засилва(въпреки дребните болежки).
Първата ми беше 146-а 1.4 тс-естествено червена,сега я кара бащата.Настоящата е 156 1.8 Вагонче.
Искам да ви попитам за прочутото JTD и по-точно директно търся читава такава 147.
Дали някой колега не продава или има познати с такива оферти.Критериите ми са да има: Климатроник,Темпомат,Лети джанти,Кожа и ако е с 4 врати е супер. Е, може да се направи компромис с нещо.
Че ми писна да ходя по Автокъщи да ме баламосват и да гледам най-очуканите екземпляри от братска Италия.
Последната такава хвърляше масло през ауспуха като за световно,а той ми вика ватата в тръбите се е напоила,че сменял турбото.А като я подкарах зад мен имаше облак по-голЕм и от този на Трабанта.
Та ако може да ми препоръчате нещо и също какво да гледам при дизела-нали все бензини карам.
Благодаря в аванс!!!:comphits:

Бобби
17-07-2013, 00:56
Аз само да попитам...с какво е прочуто това JTD ?
:BBQ:

martinstar
17-07-2013, 16:37
Ами здрав,икономичен,пъргав и т.н.

Бобби
17-07-2013, 19:17
Ами здрав,икономичен,пъргав и т.н.
Баси....ще взема и аз да си взема......:respect:

pinko
17-07-2013, 20:28
...с какво е прочуто това JTD ?

Че е здраво като релса:grandpa:

Бобби
17-07-2013, 21:23
Че е здраво като релса:grandpa:
Вярно ли...?...а от слъмцето не се ли кривият релсите..?...страх ме е локомотива да не делеалира.....

Alexanderbb
19-07-2013, 17:05
Вярно ли...?...а от слъмцето не се ли кривият релсите..?...страх ме е локомотива да не делеалира.....

Новите не се кривят че тия влакове дето пердашат по тях с 350+ ако слязат (дераилират де) ....
Ама колегата млад ми се вижда и затова има по-различен стил на говорене :-)