PDA

View Full Version : Проблем с хидравликата !!!



burgazliqta
18-07-2013, 08:58
Чукнах отпред 156 цата и спуках някакъв маркуч отдолу за охлаждане на хидравликата и ми изтече цялата хидравлична течност ... Закрепиха го , но след месец някъде сега почна да капе от снадката и пак ми изтече цялата хидравлична течност и волана като го въртя се едно карам трактор ... Една смяна на тези тръбички колко ли ще струва и от къде могат да се вземат ?

Alexanderbb
18-07-2013, 09:49
Тръба или маркуч? Ако е маркуч го сваляш и го носиш на най-близката фирма която прави хидравлични маркучи. Повечето правят и тръби та ще могат да ти направят нова или да заварят пукнатината ако става дума за тръба.

burgazliqta
18-07-2013, 11:07
Тръба или маркуч? Ако е маркуч го сваляш и го носиш на най-близката фирма която прави хидравлични маркучи. Повечето правят и тръби та ще могат да ти направят нова или да заварят пукнатината ако става дума за тръба.

Маркуча се бил пукнал сега ми се обадиха и аз не знаех какво точно до преди малко :)

Stoyan Zhelyazkov
18-07-2013, 11:39
Колега надявам се не си я карал без хидравлична течност ?

tonov
18-07-2013, 11:50
Вземи си втора употреба, там няма високо налягане та да е чак от такова значение. Тая тръбичка надали ще могат да ти я заварят качествено, пък и дали си заслужава?

burgazliqta
18-07-2013, 13:31
Колега надявам се не си я карал без хидравлична течност ?

Нем ... взех си 1 тубичка 1л. и си доливах и вече е оправена , но пък сега си търся картер здрав , ако някой знае нещо ?

raiders
18-07-2013, 22:35
Веднъж ми я лепиха точно тази тръбичка под бронята, е не стана и пак протече, а ми я прави човек дето се занимава с хидравлика и ремонти. Точно както казва колегата, затова взех 2-ра ръка и за мен по-добро решение.