PDA

View Full Version : Подарявам три мяукащи сладура:)



Lei-chery
18-08-2013, 11:32
Подарявам три прекрасни котенца.
Бяха изхвърлени от някой " добър" и " грижовен" стопанин.
Бежко, Шарко и Сивчо са на около месец и все още се хранят с биберонче. :)
Изключително чаровни и сладки мъници са и ще се радвам да си намерят, стопани, които да ги обичат.
Ако искате някой от тях или имате въпрос, моля пишете ми на ЛС.

old alfist
18-08-2013, 14:58
По-добре ги пусни в дивата природа, където им е мястото и ако е речено, ще се адаптират и оживеят - за хората няма кой да мисли в днешните времена, а камо ли за животните.

ivan dimitrov
18-08-2013, 15:16
---

Lei-chery
18-08-2013, 15:34
Точно така....все още имат нужда от грижи.Хапват на 3 часа и се топлят на едно шише с вода...вместо майка им.:)

old alfist
18-08-2013, 15:43
По-логично е да ги осинови някоя възрастна котка - все пак са от един вид.

ivan dimitrov
18-08-2013, 15:58
---

old alfist
18-08-2013, 16:04
Логично но..малко вероятно. Даже майка им да ги "натири"
след като чака ново потомство е по вероятно.
Разбирай кьде 3-4 я месец.
Аз бих ги взел, но си имам собствен прайд. Моите си имат бьдещи нови собственици, които ги чакат да поотраснат още. Ама като си вземем довиждане, се очертава ново попьлнение.
Щом майка им ги е натирила - не можем да вървим против природата.
По добре да помогнем на хора, отколкото на котки.

Lei-chery
18-08-2013, 16:12
Не философствайте младежи.....хросто това са три сладечета, които имат нужда от дом, защото са изхвърлени без време.Така или иначе...прибрала съм ги и се грижим за тях докато станат самостоятелни, но след това ще е трудно ако останат...просто имам три мачока и едно куче....ще отеснее двора.;)

ivan dimitrov
18-08-2013, 16:18
---

old alfist
18-08-2013, 16:40
Тези сладурчета са плод на човешката намеса в природата и не правим нищо добро за тях ако продължаваме неестественото им развитие.

ivan dimitrov
18-08-2013, 16:44
---

Lei-chery
18-08-2013, 19:04
Тези сладурчета са плод на човешката намеса в природата и не правим нищо добро за тях ако продължаваме неестественото им развитие.
Абе човеко....мачоците бяха изхвърлени тенденциозно на едно бунище...не ги е оставила майка им....Та в тази връзка какъв естествен подор и т.н....А човешката ми намеса е.....просто защото сърце не ми дава да оставя безпомощни същества. Казвам го така....защото не веднъж ми се е случвало .....Прибираме ги.....обезпаразитяваме ги и ги подаряваме. Нека и тези животинки имат шанс....

Linkestis
18-08-2013, 19:17
....... Казвам го така....защото не веднъж ми се е случвало .....Прибираме ги.....обезпаразитяваме ги и ги подаряваме. Нека и тези животинки имат шанс....

Следващата стъпка преди да ги подариш е да ги кастрираш.

dimitar_vd62
18-08-2013, 19:35
Абе човешките деца дето са изоставени да не би да ги кастрират бе.

Лейче донес ми Рижко - лично обаче.:innocent:

Linkestis
18-08-2013, 19:47
Значи това е най-правилното решение.Освен че спираш човешката простотия която предишния е сътворил,самия ти можеш да имаш съвеста че не си като него.
Именно за това бездомните животни са голям проблем.Тук не говорим за природни дадености а за градска среда.
Ако сложиш на страна проблемите до които водят не кастрираните животни,ще се намали драстично и популацията им в градските зони,където кучета и котки нямат място.
Не си мисли че нямам животни в къщи..имам и то в изобилие.
Още повече че тук не сравняваме циганетата с животните нали?
Има много страници изписани за и против кастрацията.Ако всеки се грижеше за животинката си нямаше да има проблеми с тях.Интересен е факта на олигофрените живеещи извън България...как там ги кастрират а тук сме против...

fred
18-08-2013, 19:50
[Не знам дали знаете, но много от бездомните котки умират от котешки спин и от хемофилия, а с тях се заразяват най често при битки (при мъжките най често).
Кастрацията по принцип удължава живота на животните, по ред причини и не може да се свърже с психологическата реакция при хората.
Кастрацията е вид превенция на безмислено размножавана при животните, да не го гледаме Митак само от към лошата страна (в крайна сметка и такава има)-защото иначе гледаме убити, размазани котки, кучета и т.н.
Няма лошо в кастрирането, няма лошо и в това да не се кастрират животните-стига стопанина да полага грижи и да има отговорност към тях.
Лично аз смятам, че трябва да има кастрация на циганите, не че това е правилно, ама и аз съм грешник :)

dimitar_vd62
18-08-2013, 19:56
Имах котка, 8 години, умря при операция на пикочния мехур.Тогава осъзнах че домашния ми любимец,е прекарал целия си живот между четири стени, не е бягал из градинките, не е гонил мацки и т.н.Бях го олрекъл на затвор, колкото и да го обичахме и глезехме.От тогава не искам домашни любимци.

Lei-chery
18-08-2013, 20:02
Абе човешките деца дето са изоставени да не би да ги кастрират бе.

Лейче донес ми Рижко - лично обаче.:innocent:

Ееее Митак...къде спомена сега това име Рижко... Имаше и такъв....4 бяха, но него не успяхме да го опазиме...макар и два дена да се борихме....но умря. Колко рев изревах за него....пффффф..
Сега останаха тези тримата...Бежко, Сивчо и Шарко.

dimitar_vd62
18-08-2013, 20:06
Е Бежко значи....ма лично ми го денеси.Щи обясня що кат додеш.:grin:

Susscrofa
18-08-2013, 20:12
[Не знам дали знаете, но много от бездомните котки умират от котешки спин и от хемофилия, а с тях се заразяват най често при битки (при мъжките най често).
Кастрацията по принцип удължава живота на животните, по ред причини и не може да се свърже с психологическата реакция при хората.
Кастрацията е вид превенция на безмислено размножавана при животните, да не го гледаме Митак само от към лошата страна (в крайна сметка и такава има)-защото иначе гледаме убити, размазани котки, кучета и т.н.
Няма лошо в кастрирането, няма лошо и в това да не се кастрират животните-стига стопанина да полага грижи и да има отговорност към тях.
Лично аз смятам, че трябва да има кастрация на циганите, не че това е правилно, ама и аз съм грешник :)

Кастрацията си е скопяване и при човека и при животните. /Човекът е животно, бозайник/
Последното изречение от поста ти е върхът на простотията и еманация на проблемите, които имаш със собственото си либидо.:pancake:

---------- Post added at 17:09 ---------- Previous post was at 17:08 ----------


Е Бежко значи....ма лично ми го денеси.Щи обясня що кат додеш.:grin:

Ще го сложите да спи между вас ли?

---------- Post added at 17:12 ---------- Previous post was at 17:09 ----------


Тези сладурчета са плод на човешката намеса в природата и не правим нищо добро за тях ако продължаваме неестественото им развитие.

Ето това е истината, но все пак ние сме хора и изпитваме жал.
Освен, че изпитваме жал, често разполагаме с достатъчно време да се занимаваме с подобни неща.

ivan dimitrov
18-08-2013, 20:21
---

dimitar_vd62
18-08-2013, 20:22
Сусе не са прави на улав.Колкото до мангалите нечовешко е да се кастрират.В момента съм зарязал корабите и съм се отдал на магьосничество - със щракане на пръсти ще ги прая гейове.

ivan dimitrov
18-08-2013, 20:28
---

dimitar_vd62
18-08-2013, 20:30
Той беше неуспешен опит, другите няма да пеят.

Susscrofa
18-08-2013, 20:34
Добре де! Според вас са плод на инвитро или содомия?
Тия котки от хилядолетия еволюират в градски(селски) условия. Кое точно е неестественото тук? Нямам впечатление да има сврьх популация като при кучетата. И за това си има причина. Те са в естествената си среда.

Прав си, но на какъв живот обричаш котенца не научили нищо от майка си.
Сигурно ще се гримират и ще си правят педикюр.

Lei-chery
18-08-2013, 20:38
Абе вие полудяхте ли....дайте да намерим дом на тези сладури...какви са тези дебати.....

rusiq86
18-08-2013, 20:41
Много хуманно...браво!
Котенцата се дават като навършат 45 дена...не по рано!
Кастрацията се извършва едва при 10мес. възраст, не по рано!
Имунизират се на 60 ден..първа имунизация и 20 дена по-късно втора имунизация.

Кастрирането е мн-добър подход, мъжките не маркират, не се разгонват, не търсят женски, не бягат. Малко наддават и трябва да се следи за това.

Най-често мъжки имат проблеми от некачествена храна...евтини гранули!

п.с Съгласен съм за циганите, една кастрация ще реши мн проблеми.

dimitar_vd62
18-08-2013, 20:41
Еми що не пробваш в магазините за домашни любимци.Виждам съм табла с безплатни обяви в тях.Аз ако наистина искам, по Еконт ли ще ми го пратиш.

Susscrofa
18-08-2013, 20:44
Еми що не пробваш в магазините за домашни любимци.Виждам съм табла с безплатни обяви в тях.Аз ако наистина искам, по Еконт ли ще ми го пратиш.

Ще ти го изпрати по мен.

---------- Post added at 17:44 ---------- Previous post was at 17:43 ----------


Абе вие полудяхте ли....дайте да намерим дом на тези сладури...какви са тези дебати.....

Права си.
Тъпо е да се дискутира тук.:pancake:

ivan dimitrov
18-08-2013, 20:45
---

VFTI
18-08-2013, 20:51
Божеее....Понякога е много по-хуманно' да помогнеш на котките/животните отколкото на хората...че то хора не останаха....

nickyto
18-08-2013, 20:55
Черка, искам оная трицветната мацка ! Ако Суска няма нищо против прати ми я по него, ако не... ми кат идвам до София ще си я взема.

Lei-chery
18-08-2013, 21:37
Черка, искам оная трицветната мацка ! Ако Суска няма нищо против прати ми я по него, ако не... ми кат идвам до София ще си я взема.
Ако наистина я искаш...с удоволствие ще ти я запазя. Само обаче ще я поотгледам още малко, за да стане самостоятелна мачка.:)

nickyto
18-08-2013, 21:50
Ако наистина я искаш...с удоволствие ще ти я запазя. Само обаче ще я поотгледам още малко, за да стане самостоятелна мачка.:)


Искам я ами ! Само трябва да се разберем кога да си я взема, че.... май не не ти се дава... :)
От сега казвам, че няма да е градска мацка. Ше я занеса на мама и на тати в Червен да гони змийчета, мишоци, гущероци и мачоци на воля...

Lei-chery
18-08-2013, 21:59
Искам я ами ! Само трябва да се разберем кога да си я взема, че.... май не не ти се дава... :)
От сега казвам, че няма да е градска мацка. Ше я занеса на мама и на тати в Червен да гони змийчета, мишоци, гущероци и мачоци на воля...
Хи хи...ще става селянче;)
Това е добре....ще живее на свобода. Нека наистина дръпне малко....няма и месец и все още иска много грижи. Храниме я с биберон на всеки три часа...плюс разни витамини и тимподобни.:)

dimitar_vd62
18-08-2013, 21:59
Това коте дето разправях по-долу го взех на 15 дена щот нямах търпение, хранихме го с капкомер и с мокро памуче го галехме по шкембенцето да се уригне се едно че майка му го ближе.Нямаше такова кротко коте, даже и не цвъкаше като порасна.

Susscrofa
18-08-2013, 22:12
Хи хи...ще става селянче;)
Това е добре....ще живее на свобода. Нека наистина дръпне малко....няма и месец и все още иска много грижи. Храниме я с биберон на всеки три часа...плюс разни витамини и тимподобни.:)

Защо, тя сега гражданче ли е?:grin:

Lei-chery
18-08-2013, 22:18
Защо, тя сега гражданче ли е?:grin:
Мися, че е той и да, гражданче е. Факт!
Справка: погледни регистрите в община Връбница.

nickyto
18-08-2013, 22:21
Мися, че е той и да, гражданче е. Факт!
Справка: погледни регистрите в община Връбница.



Хм... мисля си че е тя... щот трицветни са само мацките.

Lei-chery
18-08-2013, 22:30
Хм... мисля си че е тя... щот трицветни са само мацките.
Хм..ми може. Ще я огледам по-обстойно.:)

old alfist
18-08-2013, 23:18
Другари, не знам колко сте вещи в животинската психология, но някак си ми изглежда странно да затвориш едно животинче между няколко стени, да го кастрираш и в същото време да си мислиш, че му правиш добро.

Lei-chery
19-08-2013, 07:11
Другари, не знам колко сте вещи в животинската психология, но някак си ми изглежда странно да затвориш едно животинче между няколко стени, да го кастрираш и в същото време да си мислиш, че му правиш добро.
Мачоците в момента живеят в къща Олди;) А и ето на Шарко му се очертава да стане селянче...и сред припода и мишки.:)

nickyto
19-08-2013, 07:29
Мачоците в момента живеят в къща Олди;) А и ето на Шарко му се очертава да стане селянче...и сред припода и мишки.:)

Ааааа... "Шарко" е мацка ! Пък и няма да е съвсем селянче, щот Червен е бил средновековен град... е сега си е селце, но... мое да се каже, че ще е полу-селянче. :laughing1::laughing1::laughing1:
И да не ми я кастрирваш !

Susscrofa
19-08-2013, 08:55
Мачоците в момента живеят в къща Олди;) А и ето на Шарко му се очертава да стане селянче...и сред припода и мишки.:)

Не гледате ли нЕкоЕ прасенце, да си играят малките.
Мисля, че това коте никога не е било гражданче, което е страхотно разбира се.:sleepy:

stelt
19-08-2013, 09:40
Искам я ами ! Само трябва да се разберем кога да си я взема, че.... май не не ти се дава... :)
От сега казвам, че няма да е градска мацка. Ше я занеса на мама и на тати в Червен да гони змийчета, мишоци, гущероци и мачоци на воля...



За миг се уплаших, да не я прибереш у вас при змийчето :)

Lei-chery
19-08-2013, 10:14
Не гледате ли нЕкоЕ прасенце, да си играят малките.
Мисля, че това коте никога не е било гражданче, което е страхотно разбира се.:sleepy:
Не ме нервирай Сусе.....ще ти ги донеса и трите да ги гледаш ти....У "Педрата" ще им направиш кошарка....:devil:

---------- Post added at 10:14 ---------- Previous post was at 10:11 ----------


Ааааа... "Шарко" е мацка ! Пък и няма да е съвсем селянче, щот Червен е бил средновековен град... е сега си е селце, но... мое да се каже, че ще е полу-селянче. :laughing1::laughing1::laughing1:
И да не ми я кастрирваш !Нямааа...никакво кастриране...Получаваш я така.:)
А днес ще помоля ветеринарката ни да внесе ясното....момче или момиче е ...:)

Susscrofa
19-08-2013, 10:26
Не ме нервирай Сусе.....ще ти ги донеса и трите да ги гледаш ти....У "Педрата" ще им направиш кошарка....:devil:

---------- Post added at 10:14 ---------- Previous post was at 10:11 ----------

Нямааа...никакво кастриране...Получаваш я така.:)
А днес ще помоля ветеринарката ни да внесе ясното....момче или момиче е ...:)

Алергичен съм.
А и не бих затворил котка в апартамент, дръж си ги на село, ти имаш добри условия.
Не разбирам дори защо ги подаряваш.
Има жени, които гледат по 10-15 котки.:sleepy:

Lei-chery
19-08-2013, 10:39
Алергичен съм.
А и не бих затворил котка в апартамент, дръж си ги на село, ти имаш добри условия.
Не разбирам дори защо ги подаряваш.
Има жени, които гледат по 10-15 котки.:sleepy:
Тя природата си знае работата....не случайно си алергичен към тях....
Дали има котки с алергия към хора....м?:-)

Susscrofa
19-08-2013, 10:42
Тя природата си знае работата....не случайно си алергичен към тях....
Дали има котки с алергия към хора....м?:-)

Не бях алергичен, придобита ми е алергията.
Гледах доста котки като дете.
Това не е добро животно!
Непредсказуемо е и дере всичко.
Котката е много силен алерген. Козината и е такава.
:sleepy:

Кайо
19-08-2013, 11:53
.....дайте котките на Алф,той ги обича и не е алергичен към тях.

Lei-chery
19-08-2013, 15:01
.....дайте котките на Алф,той ги обича и не е алергичен към тях.
Кайче....кака....ще ти отпоря ушите......:neko:

nickyto
19-08-2013, 18:52
За миг се уплаших, да не я прибереш у вас при змийчето :)


А, помислил съм за това ! ;):)
По всяка вероятност ще се наложи да остане в къщи писанка, но никаква среща със змията или с гущерока, че... ще има пострадали домашни любимци... че даже и изядени... :confused:

---------- Post added at 18:52 ---------- Previous post was at 18:48 ----------


Не бях алергичен, придобита ми е алергията.
Гледах доста котки като дете.
Това не е добро животно!
Непредсказуемо е и дере всичко.
Котката е много силен алерген. Козината и е такава.
:sleepy:

Хм... и аз съм гледал котка в къщи... не са лоши животинки, просто са си своенравни, но не колкото змиите... всъщност змиите не подлежат на опитомяване... но като всички животни, не проявяват агресия, докато не се почувстват застрашени.

fred
19-08-2013, 19:18
Не бях алергичен, придобита ми е алергията.
Гледах доста котки като дете.
Това не е добро животно!
Непредсказуемо е и дере всичко.
Котката е много силен алерген. Козината и е такава.
:sleepy:

Вярно са някои неща, но аз съм гледал 10-тина котки и в момента имам, това което говориш за поведението им не е вярно.Има "лоши" котки, палави, спокойни и всякакви.Нито една от котките които сме гледали с децата са одраскали някое дете, като и двете деца, като бебета са расли с котки.
Иначе котката дере, но когато и направиш "дерилници", да ги наречем си драска само на тях
А в САЩ наприме гледат прасета, като домашни животни, те също са интелигентни и приятни, за разлика от други такива :)

Mario_95
19-08-2013, 22:21
Котките като цяло са като жените (да не се засягат колежките), много своенравни и много злопаметни. Даже и някоя беля да направи трябва да и простиш а не да я "поучаваш" иначе ще те драска и ще ти прави още мизерии. Моята котка си е улична превъзходна и много си слуша и си ме обича :)

dimitar_vd62
19-08-2013, 22:40
Никито, жена змия и котка в къщи....ако ти дойде и тъщата обади се.Бира и легло шса намерят.

nickyto
20-08-2013, 06:05
Никито, жена змия и котка в къщи....ако ти дойде и тъщата обади се.Бира и легло шса намерят.



:laughing1::laughing1::laughing1:
Тъща в къщи си е направо апокалипсис !
Благодаря за поканата Митак, като идвам във Варна ще се възползвам от поканата ти да пием по бира... а пък такоз жувотну като тъща няма никъв шанс да влезе в къщи ;-):)
в момента в къщи си живуркат блажено освен змията и един гущер /гекон/... мачката все още я няма :laughing1::laughing1:

Lei-chery
12-09-2013, 19:49
Двете дами Шарка и Сивка вече имат грижовни стопани. Остава мъжът в котилото Бежко....да чака своя късмет.:)

Бобби
13-09-2013, 01:30
Двете дами Шарка и Сивка вече имат грижовни стопани. Остава мъжът в котилото Бежко....да чака своя късмет.:)
Ей Никито от Русе направи зоопарк, а аз само с кучки се занимавам:)).

nicola 59
13-09-2013, 13:43
Двете дами Шарка и Сивка вече имат грижовни стопани. Остава мъжът в котилото Бежко....да чака своя късмет.:)

Колежке ако не му намериш стопанин ще ти помогна ,понеже моето куче много обича котки,това му е едно от любимите ястия,и много ще се зарадва.


Шегувам се браво на тези които са взели другите и нека и това животинче си намери дом.Животните с нищо не са виновни а и те душа носят.Аз понеже имах куче ,сега имам друго понеже предишното умря,и често си мисля,че ако има прераждане и е верно това за душите,животните са били грешници в предишния им живот и за наказание са се преродили в животни,а не в хора.

Susscrofa
13-09-2013, 20:31
Шарка, Сивка, Бежко......., ква е тая селска работа?

Кой измисли тези тежко провинциални имена, тва да не са говеда?

fred
13-09-2013, 21:11
E друго да бяха Алисия, Дениз и Робърт премрно, къде къде по градско :devil2:

Susscrofa
13-09-2013, 21:19
E друго да бяха Алисия, Дениз и Робърт премрно, къде къде по градско :devil2:

Не, но можеха да бъдат Цезар, Дария и Снежка.:strong:

Kuker
13-09-2013, 21:29
Шарка, Сивка, Бежко......., ква е тая селска работа?

Кой измисли тези тежко провинциални имена, тва да не са говеда?Това са работни заглавия все пак и не знам к'во ти пука?
Всяка втора коза по селата се казва Снежка.

Susscrofa
13-09-2013, 21:42
Това са работни заглавия все пак и не знам к'во ти пука?
Всяка втора коза по селата се казва Снежка.

Охоооо, изненада ме.:)
Как си, "адвокате", загуби се напоследък, да не изживяваш някоя силна емоция, житейска?:strong:

Снежка, Снежана и Снежинка са красиви български имена.

Но няма проблем щом ти допада шарка, Попарка и Белка.
Въпрос на дух и светоусещане.:)
Какво означава "работни заглавия"?
Това са животинки все пак, раждат се и получават имена.

Kuker
13-09-2013, 21:44
Охоооо, изненада ме.:)
Как си, "адвокате", загуби се напоследък, да не изживяваш някоя силна емоция, житейска?:strong:

Снежка, Снежана и Снежинка са красиви български имена.

Но няма проблем щом ти допада шарка, Попарка и Белка.
Въпрос на дух и светоусещане.:)
Какво означава "работни заглавия"?
Това са животинки все пак, раждат се и получават имена.Да бе... и акт за раждане.

Susscrofa
13-09-2013, 21:46
Да бе... и акт за раждане.

Името е много по важно от акт за раждане, нали, Калине?:dance:

Kuker
13-09-2013, 21:48
Името е много по важно от акт за раждане, нали, Калине?:dance:Животните не страдат от подобни предразсъдъци, Румене!

Lei-chery
13-09-2013, 22:03
Аз пък да ти кажа Румба.....нали от известно време си живея" на село" и всъщност имената на козичките са от турските сериали... Та тез именца са си екстра..много чаровни..като самите мачета.
А сега бегом в друга тема даръсиш мозък...:)

Susscrofa
13-09-2013, 22:05
Животните не страдат от подобни предразсъдъци, Румене!

Да, но хората страдат, Калине.

Аз просто коментирах избора на имена.
Ти защо се засегна?:love_umbrella:

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:04 ----------


Аз пък да ти кажа Румба.....нали от известно време си живея" на село" и всъщност имената на козичките са от турските сериали... Та тез именца са си екстра..много чаровни..като самите мачета.
А сега бегом в друга тема даръсиш мозък...:)

Ай сега, само човек гледащ турски сериали би измислил тез имИна.:strong:

Рано ти е още да ми даваш наклон на темите.

Lei-chery
13-09-2013, 22:08
Да, но хората страдат, Калине.

Аз просто коментирах избора на имена.
Ти защо се засегна?:love_umbrella:

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:04 ----------



Ай сега, само човек гледащ турски сериали би измислил тез имИна.:strong:

Рано ти е още да ми даваш наклон на темите.

Ми ти какво смяташ, че гледат бабите?
Не ми е рано..не ми окепазявай темата.

Kuker
13-09-2013, 22:09
Да, но хората страдат, Калине.

Аз просто коментирах избора на имена.
Ти защо се засегна?Страдай си, аз какво да направя сега...
Как пък реши, че съм се засегнал?В момента съм полегнал пред компа и си пуша цигарка, изпразнен от всякакви емоции.Даже задремвам.

Lei-chery
13-09-2013, 22:11
Ааа и .."работни" имена...защото, когато си ги вземе стопанина, сам решава как да го кръсти.Например Сивчо...който се оказа Сивка..вече се нарича Грей.:)

Susscrofa
13-09-2013, 22:13
Ми ти какво смяташ, че гледат бабите?
Не ми е рано..не ми окепазявай темата.

Ти си леля, не си баба.
Аз съм млад чичо.:):dance:

Напротив, моето участие развива темата.:strong:

---------- Post added at 19:13 ---------- Previous post was at 19:11 ----------


Страдай си, аз какво да направя сега...
Как пък реши, че съм се засегнал?В момента съм полегнал пред компа и си пуша цигарка, изпразнен от всякакви емоции.Даже задремвам.

Изпразнен си основно от сериозни разсъждения.

Спри да пушиш, вредно е.

Да не заспиш с фаса, че ша се подпалиш.

Kuker
13-09-2013, 22:15
Изпразнен си основно от сериозни разсъждения.

Спри да пушиш, вредно е.

Да не заспиш с фаса, че ша се подпалиш.Кой?Аз?!
Ти четеш ли се изобщо?
И отново ще те попитам - К'во ти пука?

Lei-chery
13-09-2013, 22:16
Ти си леля, не си баба.
Аз съм млад чичо.:):dance:

Напротив, моето участие развива темата.:strong:

---------- Post added at 19:13 ---------- Previous post was at 19:11 ----------



Изпразнен си основно от сериозни разсъждения.

Спри да пушиш, вредно е.

Да не заспиш с фаса, че ша се подпалиш.

Ех...чичак...
Заядлицо....
Аз може да съм лелка..но не гледам още турските филмчета и за това просто си измислям имената.

Susscrofa
13-09-2013, 22:39
Кой?Аз?!
Ти четеш ли се изобщо?
И отново ще те попитам - К'во ти пука?

Айде да дойда да ми оправиш климатика, че иде зима.:strong:

Kuker
13-09-2013, 22:40
Айде да дойда да ми оправиш климатика, че иде зима.:strong:Ела, ще се опитам да ти свърша работа.

Susscrofa
13-09-2013, 22:43
Ела, ще се опитам да ти свърша работа.

Ще успееш ли?:dance:

Само дано не си ми далече.

Kuker
13-09-2013, 22:46
Ще успееш ли?:dance:

Само дано не си ми далече.Близо съм ти, а и Педрата /не знам защо й викаш така грозно, а не примерно с красивото име Снежка/ няма да изхарчи много нафта.

Susscrofa
13-09-2013, 22:49
:strong:
Близо съм ти, а и Педрата /не знам защо й викаш така грозно, а не примерно с красивото име Снежка/ няма да изхарчи много нафта.

Тя харчи, тия кво ми разправят, че дизелите били икономични, бля, бля.
Смуче кат алфата.:strong:

Kuker
13-09-2013, 22:50
:strong:

Тя харчи, тия кво ми разправят, че дизелите били икономични, бля, бля.
Смуче кат алфата.:strong:Ти що слушаш другите?

Susscrofa
13-09-2013, 22:52
Ти що слушаш другите?

Нямаше бензин на пазара.
Само една 3.0 за безумно много пари.:strong:

Кажи къде ги работиш хладилниците.
Ооооо, да, ще е реклама.:dance:

Kuker
13-09-2013, 22:55
Нямаше бензин на пазара.
Само една 3.0 за безумно много пари.:strong:

Кажи къде ги работиш хладилниците.
Ооооо, да, ще е реклама.:dance:Просто ми звънни.

Lei-chery
14-09-2013, 08:36
Ооо сега пък климатици в темата за мачките...хе хе...
Румба, не работеше ли климатика?