PDA

View Full Version : има ли "клиенти" на sg-group



kolev
30-08-2013, 17:23
има ли хора на които им се обаждат варненските мутри

http://sg-group.bg/


DOMAIN NAME: sg-group.bg
requested on: 10/07/2008 16:01:51.217275 EEST
processed from: 10/07/2008 16:01:51.353336 EEST
activated on: 16/07/2008 10:47:34.616332 EEST
expires at: 10/07/2014 00:00:00 EEST
registration status: Registered

REGISTRANT:
S.G. GRUP OOD
ul. Sofronii Vrachanski 7
VARNA, 9000
BULGARIA

ADMINISTRATIVE CONTACT:
Yuliyan Tsamparov
office@sg-property.biz
S.G. GRUP OOD
ul. Sofronii Vrachanski 7
VARNA, 9000
BULGARIA
tel: +359 52 979039
fax:
NIC handle: YT42522

TECHNICAL CONTACT(S):

Aleksandar Stoyanov
alex@anilex.com

ul. Sofroniy Vrachanski 7
VARNA, 9000
BULGARIA
tel: +359887201459
fax:
NIC handle: AS42870

NAME SERVER INFORMATION:
ns3.dreamhost.com
ns2.dreamhost.com
ns1.dreamhost.com

DNSSEC: Inactive

pa4ito
31-08-2013, 00:40
Ако не се лъжа преди около 3-4 месеца се бяха опитвали да рекетират фирмата ми, като твърдяха, че имало неплатени сметки към Виваком от 2005-а година. И те ги били купили. Едно, че е минала давност, друго че Виваком трябваше да ни уведоми... Мацката, дето е управител, им рекла - нямате кахър, но искам да ми се издаде фактура! От тогаз - ни вопъл, ни стон от тия ;)

RUNNING WILD
31-08-2013, 01:00
абе мани ги чак като ти пратят писмо има тяхното лого с кантара на Темида да е по-достоверно и заплашително,не ти ли дойдат лихвари до вратата спи спокойно вервай ми,то и да те съдят трябва да е гражданско дело не наказателно от там трябва да ти видят доходите безработен ли си какъв си изчислява се има крайна необходимост има минимален жизнен минимум да ти останат пари да живееш в месеца и колко можеш да внесеш,може да те осъдят да плащаш 10 лева на месец в годините то ще ги изяде инфлацията и никоя фирма няма да е доволна да чака години парите си и се обезсмисля съдилището,а и докато те намерят там ли живееш и тн...аз на нашите съм им казал от преди 15 години че не живея там даже не отварям и вратата никога като се звъни на звънеца не са ме виждали на живо не знаят жив ли съм.

kolev
31-08-2013, 07:35
то ясно че докато не ми дойде писмо с обратна разписка само си го местя в другия крачол. отделно че става въпрос за супер измислено задължение към виваком което е с изтекла давност, даже и договор се съмнявам да има. интересното е че след 3 годишно прекъсване пак почнаха да ми звънят (те друго и не могат да направят). но изглежда виваком и глобул им дават мноо безплатни минути и номера :bionic: (звънят смело от 5-6 различни стационарни сф номера).

ПП
интересното е че изглежда имат достъп до базата данни с регистрациите на сим картите (следователно и до всички лични данни) щото няма друг начин да ми намерят телефона.

dilian alfa gtv
31-08-2013, 07:53
Аз също имах една сметка при тях,на Виваком платих си я това е,да не се занимавам с глупости.

kolev
31-08-2013, 08:36
при мен става въпрос за услуга която нито съм искал, нито съм ползвал.също не съм информиран от виваком че "дълга" ми е бил прехвърлен. дори преди няколко години отказаха да ми входират жалбата.

Dob4i
31-08-2013, 10:39
Тези са големи рекетьори. Една позната 3 пъти си плаща една сметка от по 50-тина лева в рамките на 3-4 години към глобул. Всеки път издават касов бон, но след известно време бона избелява и все едно нямаш. Рекетъорите звъняха по 2-3 пъти на ден, даже до обиди и заплахи се стигна, но не съобразихме да ги запишем. Истината е, че има някакъв минимален праг непомня колко, май 200лв, под който въпросните мошенници нямат право да заявят иск. Друг пък приятел, дължеше някъква измислена сметка от 70-80лв, тези няколко месеца го тормозиха по телефона, после спряха. Рекетьорите разчитат на страха на хората да ги накарат да платят сумите, но ако не се платят нищо не става(става въпрос за малки суми).

RUNNING WILD
31-08-2013, 11:21
то ясно че докато не ми дойде писмо с обратна разписка само си го местя в другия крачол. отделно че става въпрос за супер измислено задължение към виваком което е с изтекла давност, даже и договор се съмнявам да има. интересното е че след 3 годишно прекъсване пак почнаха да ми звънят (те друго и не могат да направят). но изглежда виваком и глобул им дават мноо безплатни минути и номера :bionic: (звънят смело от 5-6 различни стационарни сф номера).

ПП
интересното е че изглежда имат достъп до базата данни с регистрациите на сим картите (следователно и до всички лични данни) щото няма друг начин да ми намерят телефона.

ако ти го пратят по пощтата и пазят квитанцията и някой го вземе писмото също е официален документ че са те уведомили внимавай,имах карти 2 на мое има и тоя дето ги ползваше го застреляха и имаше солидни сметки който не платих,некви ми бяха намерили телефоните на съседите от етажа и им звъняли и ги разпитвали за мене можеш ли да си представиш наглост?аз им казах един път нищо няма да платя за един смс от София до Пазарджик ми взеха ем тел 90 стотинки?а колко пари ми откраднаха от ваучерите още на времето не е истина,и глобул и ем тел имам над 1300 лв задължения на мое име без да съм ги изговорил аз,аз съм им ги опростил ако искат да ме окичат на позорният стълб да ме разлепят пред блока все тая,на един наш съсед момчето не си внесло пари и на входа на новата ни врата входната тя е модерна конструкция с чип красива е масивна излезе над 5 хиляди лева плати блока за нея тия хванали та разлепили с 17 огромни лепенки червено бели името на съседа с некви заплахи да плати веднага,и аз видях посочените телефони и се обадих и викам вие ли налепихте входа на блок 201 в младост защото имам информация за лицето дето търсите,те викат да ние,викам лицето е безработно от 4 години пие и рови по кофите изгониха го от тях и в момента е в някакъв приют за душевно болни и има някакво заболяване опада му косата и миглите преди 2 години като го виждах за последно не знам дали е жив,и викам абе куре ако некой от вашият офис ни дължи пари на блока да дойдеме да ви налепиме вратата на офиса с с лепенки бе кога ви нема да не сте там децата ви слепнали да се родят да не можете да ги разделите на гробовете ви задължения да никнат на никролозите от горе лепенки да ви залепят,и му казах че барна ли некой да лепи върху нашето имущество нема да го питам къв е и какво е директно шутове да се оплаква на кой иска аз ще кажа че съм го видел да се опитва да отвори вратата да краде,тия лепенки нямат махане като тръгнеш да махах се къса не се отлепва и лепилото остава разрушаващ се стикер е много здрав и е гумиран от горе като найлон е,с 2 ма съседи полудяхме с шпакли сме чегъртали заради тия лайнари,ще дойде от некъде си да ти насере там дето живееш и си платил кой си ти бе си лепиш у вас.

tribaleo
31-08-2013, 12:13
Абе не им обръщайте внимание на тея мишоци, просто не им вдигайте и се отказват....мене ми звъняха за някакъв домашен телефон имал сметка ...??Аз нямам домашен телефон от 10 години...първоначално ги псувах..накрая реших да не им вдигам...звъняха всеки ден по веднъж ..и след време се отказаха :D

koolio
31-08-2013, 12:36
Всички такива събирачи действат без никакво правно основание (най-малкото, че при цесия, т.е. прехвърляне на дълг) длъжникът трябва да бъде уведомен. Така че спокойно им обяснете, че "ебете си майката" са три отделни думи.:jason2:

dimitar_vd62
31-08-2013, 19:06
Имаше някъде един запис на подобно обаждане и оня нарежда как щели да дойдат и да го праят на поликлиника и тем подобни, пича съвсем спокойно им каза или заповядайте да си вземете парите или спрете да звъните.Ма ако дойдете няма са сърдите после щом ще се плашим.Оня продължава да нарежда, тоя пак го покани, тамън били на маса с приятели и ако са толкова ербап да заповядат.Туй ма подсети за снощи едни коли нещо не се разбраха , по-точно шоферите и единия почна да нарежда, оня слезе от колата и му вика слез да се разберем, другия потегли и през прозореца вика - след малко щса върна и отпраши с мръсна газ.

Liminat
31-08-2013, 20:31
Имаше някъде един запис на подобно обаждане и оня нарежда как щели да дойдат и да го праят на поликлиника и тем подобни, пича съвсем спокойно им каза или заповядайте да си вземете парите или спрете да звъните.Ма ако дойдете няма са сърдите после щом ще се плашим.

Еми то всеки пенсиониран полицай/военен, на над 77 год. възраст, кат отнесе половината глава на тоя-оня събирач със законно притежавания от него макаров и набързо ще изчезне тая мода.

RUNNING WILD
01-09-2013, 00:58
да бе верно е а особенно на ромите как не им върви с такива напоследък,е и оня кви ги свърши в квартал Миленков ...наричаха го уан шот...то не е хубаво да се базикаме така с хората и те искат некой лев на изкарат на наш гръб,много хора живеят на гърба на другите хора направо са ги впрегнали по един или друг начин,е за това ме кефи българският селянин не можеш да го ощавиш брате,само ток и вода пък и тях си ги крадат,по селата кви са фокусници двойни тръби некой не минават през водомерите изобщо,боли ги за нас нали съм седял на маса вечер яде си мръвките кърка си винце и ракия гледат новините за София кво става и се хилят,погледне ме вика това така ли е и се подсмихва,ни можеш да го намериш в тях ако той не иска пък и в тех не можеш да влезеш ще изпохапе кучето оди му дай призовка.

Бобби
01-09-2013, 07:32
Това е озаконен държавен рекет,където парите отиват в частен джоб....ако ме разбирате.....като паркинги и гаражи....също така ме дразни това найменование "Частен съдебен изпълнител"....къде е тук съдебната власт?...Темида пасти да яде.....
В София въпросната фирма се помещава на бул, България 75......на 4- етаж са настанени около 20 млади момчета по цял ден седят пред мониторите и с шлемофони в импровизирани кабинки рекетират по телефоните длъжници.....значи някой добре печели на гърба на държавата.....за да подържа такъв антураж......като изкупуваш дълга на някой на полувин цена....и след това печелиш с заплахи......

Liminat
01-09-2013, 07:57
В София въпросната фирма се помещава на бул, България 75......на 4- етаж са настанени около 20 млади момчета по цял ден седят пред мониторите и с шлемофони в импровизирани кабинки рекетират по телефоните длъжници...
Пак го казвам, само да стане на мода отстрела на вреден дивеч в тая държава и... няма да намериш скоро мераклии да се правят на бабаити. Държавата е пълна с взели-дали дедовци с дулми в долапите, нали от такъв загина мой приятел, нищо, че заминавайки, успя да го напълни догоре...
Само те изгледа накриво на пияна глава, в миг решава, че ти си враг №1 на народа и си до там.

RUNNING WILD
01-09-2013, 12:08
Това е озаконен държавен рекет,където парите отиват в частен джоб....ако ме разбирате.....като паркинги и гаражи....също така ме дразни това найменование "Частен съдебен изпълнител"....къде е тук съдебната власт?...Темида пасти да яде.....
В София въпросната фирма се помещава на бул, България 75......на 4- етаж са настанени около 20 млади момчета по цял ден седят пред мониторите и с шлемофони в импровизирани кабинки рекетират по телефоните длъжници.....значи някой добре печели на гърба на държавата.....за да подържа такъв антураж......като изкупуваш дълга на някой на полувин цена....и след това печелиш с заплахи......

паркинги и гаражи си е висаджийска фирма,а да спомена ли пазари "Север" който стопанисват пазарите там е още по-брутално не издават фактури и бележки...държавна фирма...

Бобби
01-09-2013, 12:41
паркинги и гаражи си е висаджийска фирма,а да спомена ли пазари "Север" който стопанисват пазарите там е още по-брутално не издават фактури и бележки...държавна фирма...
90% от тези фирми са на народниизбраници(депутати).....народа сам си избира душманите......а след това защо не ни защитава закона....?

koolio
02-09-2013, 00:08
Пак го казвам, само да стане на мода отстрела на вреден дивеч в тая държава и... няма да намериш скоро мераклии да се правят на бабаити. Държавата е пълна с взели-дали дедовци с дулми в долапите, нали от такъв загина мой приятел, нищо, че заминавайки, успя да го напълни догоре...
Само те изгледа накриво на пияна глава, в миг решава, че ти си враг №1 на народа и си до там.

Пешо Божилов ли имаш предвид?

Stefan Caromov
04-09-2013, 10:29
Аз имах един път спречкване с тези еУементи ЕнтелЕгентни. То историята съм я писал някъде из нета, и записи 3-4 бях постнал от разговорите. 2011 Декември началото , незнайно откъде ми намерили телефона ( актуалния ) и звънят та се късат. На непознати не вдигам, ама няма да забравя, че това беше на пожар повече от 10 пъти един след друг. Вдигнах им и се почна " Вие знаете ли, че..."
Викам - не знам, откъде да знам. Ставаше въпрос за дълг към Глобул от 2001 годино на стойност приблизително 500 лв .
Беше ми откраднат телефона от Бияд и до сутринта някой си говорил с Холадния и те така. Не помня точно подробности, но помня, че тия имаха един офис, по-точно централата им беше около театъра Иван Вазов . Та отидох си аз тогава , пуснах си жалба , в следствие на което сметката ми беше анулирана.
Отговора получих в писмен вид естествено, ама 10 години кой да го пази. Та раззвъняха се тия, заплашваха ме, кой какво е говорил не помня , но помня, че ги каних повече от 20 пъти да минат през нас. Обясних им точно какво има вкъщи, точно къде живея, залепен до пето районно , и че ще ги чакам .
Така и никой не дойде ,ама ме томрозиха около месец, месец и нещо ( до средата на 2012 ) Единия ден ги броих за два часа 156 обаждания. Бяха ми в блек листата .
Заплахите за физическа саморазправа не помня точно, щото след поредната им казах, да заповядат, но първия прекрачил прага на жилището ми ще го съсека с брадвата ( или нещо от сорта ) . След това заплахите минаха на следващото ниво - от сорта на, ще разтръбим из блока и всичките ви съседи ще разберат, че не си плащате дължимото, щели лепенки всеки ден да ми лепят по вратата (имало някакви, трудни за чистене ) , Щели да ходят след мен на всякъде . Тогава вече взе да ми писва и само казах, ако имат някакви претенции, очаквам призовка от съда и спрях да им вдигам. Малко след това се отказаха .

Mind_Control
04-09-2013, 16:51
Аз имах един път спречкване с тези еУементи ЕнтелЕгентни. То историята съм я писал някъде из нета, и записи 3-4 бях постнал от разговорите. 2011 Декември началото , незнайно откъде ми намерили телефона ( актуалния ) и звънят та се късат. На непознати не вдигам, ама няма да забравя, че това беше на пожар повече от 10 пъти един след друг. Вдигнах им и се почна " Вие знаете ли, че..."
Викам - не знам, откъде да знам. Ставаше въпрос за дълг към Глобул от 2001 годино на стойност приблизително 500 лв .
Беше ми откраднат телефона от Бияд и до сутринта някой си говорил с Холадния и те така. Не помня точно подробности, но помня, че тия имаха един офис, по-точно централата им беше около театъра Иван Вазов . Та отидох си аз тогава , пуснах си жалба , в следствие на което сметката ми беше анулирана.
Отговора получих в писмен вид естествено, ама 10 години кой да го пази. Та раззвъняха се тия, заплашваха ме, кой какво е говорил не помня , но помня, че ги каних повече от 20 пъти да минат през нас. Обясних им точно какво има вкъщи, точно къде живея, залепен до пето районно , и че ще ги чакам .
Така и никой не дойде ,ама ме томрозиха около месец, месец и нещо ( до средата на 2012 ) Единия ден ги броих за два часа 156 обаждания. Бяха ми в блек листата .
Заплахите за физическа саморазправа не помня точно, щото след поредната им казах, да заповядат, но първия прекрачил прага на жилището ми ще го съсека с брадвата ( или нещо от сорта ) . След това заплахите минаха на следващото ниво - от сорта на, ще разтръбим из блока и всичките ви съседи ще разберат, че не си плащате дължимото, щели лепенки всеки ден да ми лепят по вратата (имало някакви, трудни за чистене ) , Щели да ходят след мен на всякъде . Тогава вече взе да ми писва и само казах, ако имат някакви претенции, очаквам призовка от съда и спрях да им вдигам. Малко след това се отказаха .

А, замислял ли си се, че ако беше подходил с последната си репллика от началото, щяха да спрат още тогава :)

koolio
04-09-2013, 19:39
А, замислял ли си се, че ако беше подходил с последната си репллика от началото, щяха да спрат още тогава :)

Ама така не е интересно.
Що да не се позабавлява човек на гърба на наглите малоумници? :pimp:

Stefan Caromov
05-09-2013, 08:32
Ама така не е интересно.
Що да не се позабавлява човек на гърба на наглите малоумници? :pimp:

Абсолютно. Целта беше майтап да става в началото.