PDA

View Full Version : Оглед на автомобил в региона около София, моля за помощ!



rusiq86
07-09-2013, 22:01
Здравейте колеги!
Едно приятелче иска през седмицата да пътува за София и региона...набелязал си е няколко автомобила...мисля Пасат. Незнам каква година и двигател...че се чухме само по телефона.
За София съм му дал кординати на 5 сервиза (форумни), но проблема е, че ще е през седмицата задължително...
Моля помагайте с контакти на хора, който могат да окажат помощ при пълен оглед, с комтютърна диагностика, проверка за удари, окачване, ходова част, техническо състояние, ако се наложи да се проверява колата в Перник, и близки места около София...каквото трябва ще си заплати. (Не се знае дали ще има възможност да се транспортира колата до сервиз, може да се наложи мобилен човек да я провери, като мисля има траспорт да го вземат с кола).

п.с. Използвах услугите на форумен майстор аз...ма доколкото помня той е зает седмично...

Ще съм благодарен!

rusiq86
08-09-2013, 22:24
Не познавате ли някой, който извършва огледи около Сф срещи заплащане!?

Doomguy
08-09-2013, 22:34
цък! (http://www.ogledi.com/) Личното ми впечатление е много добро, момчетата са имали Алфи и ги чуват нещата, с по-разпространени модели като Пасата не вярвам също да имат проблем.

rusiq86
11-09-2013, 15:46
Благодаря много на Иво (ludkanar), за оказаната помощ, ако се видим имаш бира от мен! Винаги можеш да разчиташ на услуга в мое лице!