PDA

View Full Version : скърцане на задните амортисьори



Alfa_147 selespeed
02-10-2013, 18:39
Привет на всички,обръщам се към вас за следния проблем.
Наскоро задните амортисьори започнаха да скърцат сутрин когато е студено но не мислех , че е голяма работа. Напоследък скърцането се увеличи и вече е нетърпимо. Според вас има ли нужда от смяна и горе-долу колко пари е.
Колата е алфа 147 селеспийд и имам чувството че някоя циганска каруца е по здрава. Откакто е закупена само ремонти и нищо друго.

Omni
02-10-2013, 22:57
Добре дошъл в клуба, виждам че си направил същите заключения като мен и много други хора, а то е "Откакто е закупена само ремонти и нищо друго.", но има едно "но" колкото и ремонти да й правя и да скъцърка все още ми харесва автомобилчето.
П.П. и за да не е спам задните амортисьорчета цена (http://www.axm-auto.com/index2.php?brand=3&model=47&modif=468&cat=34&subcat=165&prod=582&numenkl=1&show=1), аз си взех такива и съм доволен и при мен има скъцъркане, но не е нетърпимо по-скоро е дразнещо все едно има мишле в багажника.

tribaleo
03-10-2013, 09:00
Привет на всички,обръщам се към вас за следния проблем.
Наскоро задните амортисьори започнаха да скърцат сутрин когато е студено но не мислех , че е голяма работа. Напоследък скърцането се увеличи и вече е нетърпимо. Според вас има ли нужда от смяна и горе-долу колко пари е.
Колата е алфа 147 селеспийд и имам чувството че някоя циганска каруца е по здрава. Откакто е закупена само ремонти и нищо друго.

Ама вярно само ремонти...мисля че докато не сменя всичко без двигателя и каросерията няма да миряса ...поне до сега не съм сменял нещо което съм сменил вече :D