PDA

View Full Version : Ранобудна тема



nicola 59
07-10-2013, 00:09
След като ранобудния модератор се е сабудил от зимен сън,и заключи важната тема,аз питам защо не я заключи когато искаха пари,а я заключва сега когато момчетата търсят сметка.Утре може да ми пуснеш лично с предупреждение,за не коректно поведение,в раздел общи приказки,или бан,ма го местя в левия.Поздрави.

Ранобудниче
07-10-2013, 09:50
След като ранобудния модератор се е сабудил от зимен сън,и заключи важната тема,аз питам защо не я заключи когато искаха пари,а я заключва сега когато момчетата търсят сметка.Утре може да ми пуснеш лично с предупреждение,за не коректно поведение,в раздел общи приказки,или бан,ма го местя в левия.Поздрави.

Не съм ти дала повод да се заяждаш, не смятам, че по някакъв начин съм проявявала каквото и да било отношение към теб, за да правиш прогнози за действията ми.

Хайде със здраве, отивам да поиграя тенис с джобовете си.

Mind_Control
07-10-2013, 10:05
След като ранобудния модератор се е сабудил от зимен сън,и заключи важната тема,аз питам защо не я заключи когато искаха пари,а я заключва сега когато момчетата търсят сметка.Утре може да ми пуснеш лично с предупреждение,за не коректно поведение,в раздел общи приказки,или бан,ма го местя в левия.Поздрави.

Човек трябва да върши добри дела безкористно. Ако са злоупотребили с парите, вярвай ми- ще им се върне тройно. Живота го е доказал.

Murderer
07-10-2013, 10:06
Човек трябва да върши добри дела безкористно. Ако са злоупотребили с парите, вярвай ми- ще им се върне тройно. Живота го е доказал.

+1:clap:

Ранобудниче
07-10-2013, 10:20
Човек трябва да върши добри дела безкористно. Ако са злоупотребили с парите, вярвай ми- ще им се върне тройно. Живота го е доказал.

Подкрепям.

vaklinator
07-10-2013, 11:14
Не съм ти дала повод да се заяждаш, не смятам, че по някакъв начин съм проявявала каквото и да било отношение към теб, за да правиш прогнози за действията ми.

Хайде със здраве, отивам да поиграя тенис с джобовете си.

Тогава защо темата е заключена?! Тя тепърва е в началото си. Ще следват още много неща от сорта-банката и ЧСИ ми взе къщата давайте пари за ново жилище и тем подобни неща

Ранобудниче
07-10-2013, 11:28
Тогава защо темата е заключена?! Тя тепърва е в началото си. Ще следват още много неща от сорта-банката и ЧСИ ми взе къщата давайте пари за ново жилище и тем подобни неща

Написала съм защо.
И не смятам да повтарям.
Който има очи, разбрал е.
Който няма, ако ще с ЕЕЕЙЙ ТАКИВА БУКВИ да му го напиша, пак няма да схване.

Само от пишещите във въпросната тема зависи дали ще тя ще оцелее или не.
Ако тонът се промени и комуникацията влезе в рамките на нормалното, не виждам причина да бъде заключвана.

Но докато грубостите и обидте преобладават, няма шанс.

Както искате, така ме разбирайте.
Каквото ви текне, това ми вменявайте - ваша воля.
Това е положението и така ще бъде.

nicola 59
07-10-2013, 11:35
Само от пишещите във въпросната тема зависи дали ще тя ще оцелее или не.
Ако тонът се промени и комуникацията влезе в рамките на нормалното, не виждам причина да бъде заключвана.

Е как може да се промени тона ,като не може да се пише,освен колегите да ти пращат постовете на тебе по скайпа ,и ти да ги публикуваш,ако са с добър тон,то щом това ти е целта,просто трееше да напишеш едно предупреждение в темата,а не да я заключваш.

Ранобудниче
07-10-2013, 11:37
Само от пишещите във въпросната тема зависи дали ще тя ще оцелее или не.
Ако тонът се промени и комуникацията влезе в рамките на нормалното, не виждам причина да бъде заключвана.

Е как може да се промени тона ,като не може да се пише,освен колегите да ти пращат постовете на тебе по скайпа ,и ти да ги публикуваш,ако са с добър тон,то щом това ти е целта,просто трееше да напишеш едно предупреждение в темата,а не да я заключваш.

Ама ти наистина не четеш.
Не мога да ти помогна.

vaklinator
07-10-2013, 11:38
Написала съм защо.
И не смятам да повтарям.
Който има очи, разбрал е.
Който няма, ако ще с ЕЕЕЙЙ ТАКИВА БУКВИ да му го напиша, пак няма да схване.

Само от пишещите във въпросната тема зависи дали ще тя ще оцелее или не.
Ако тонът се промени и комуникацията влезе в рамките на нормалното, не виждам причина да бъде заключвана.

Но докато грубостите и обидте преобладават, няма шанс.

Както искате, така ме разбирайте.
Каквото ви текне, това ми вменявайте - ваша воля.
Това е положението и така ще бъде.

Че то това е ясно и за слепите, че облагодетелстваните искат темата да изчезне и да бъде изтрита!!!

Ранобудниче
07-10-2013, 11:42
Че то това е ясно и за слепите, че облагодетелстваните искат темата да изчезне и да бъде изтрита!!!

Сигурна бях, че ще стигнем и до това :)

Хайде, дъвчете си въпроса и довечера със свежи сили и възпитан тон (което се отнася за всички страни) може да се включите в темата отново.

RUNNING WILD
07-10-2013, 14:26
сега прочетох темата,чел съм я преди много време но не съм писал в нея изобщо,горе долу добър скандал е станало,събудихте ли се а добро утро на всички.

Sunny
07-10-2013, 15:45
Темата отдавна трябваше да е заключена и да има няколко наказани .
Но такава толерантност само в този форум може да съществува .

Ранобудниче
07-10-2013, 15:55
Темата отдавна трябваше да е заключена и да има няколко наказани .
Но такава толерантност само в този форум може да съществува .

За каква толерантност говориш, бре, бат Съни - авторът чака наказания и бан, нали виждаш какво е написал.
Гадният мод само го е шибал с пръчка досега, та той от опит говори и се жалва.

Mury
07-10-2013, 16:08
Темата отдавна трябваше да е заключена и да има няколко наказани .
Но такава толерантност само в този форум може да съществува .

Тук масово се толерират хора,които перманентно пишат пияни във форума и се заяждат постоянно,разбираш ли защото те са нещо повече от нас простосмъртните..................щот са бай Ганьовци :boo::boo::boo:

Ранобудниче
07-10-2013, 16:22
Тук масово се толерират хора,които перманентно пишат пияни във форума и се заяждат постоянно,разбираш ли защото те са нещо повече от нас простосмъртните..................щот са бай Ганьовци :boo::boo::boo:

Ти си харесан да стоиш на входа с дрегера и пропускаш по съвест ;)

Sunny
07-10-2013, 16:29
Тук масово се толерират хора,които перманентно пишат пияни във форума и се заяждат постоянно,разбираш ли защото те са нещо повече от нас простосмъртните..................щот са бай Ганьовци :boo::boo::boo:

Я ги изброй поименно простосмъртни ми Андрешко :notworthy::kiss::notworthy:

Linkestis
07-10-2013, 16:48
Тук масово се толерират хора,които перманентно пишат пияни във форума и се заяждат постоянно,разбираш ли защото те са нещо повече от нас простосмъртните..................щот са бай Ганьовци :boo::boo::boo:

О Великий,О Прекрасний,я посочи кои са тези пияници?

Doomguy
07-10-2013, 17:04
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=67676 Ей ги къде са.

п.п. Според мен, този форум трябва да се върне към методите на модериране от преди.

Ранобудниче
07-10-2013, 17:18
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=67676 Ей ги къде са.

п.п. Според мен, този форум трябва да се върне към методите на модериране от преди.

Разбира се, че имаш право на мнение.
Радвам се, че го изрази.

Дребна работа е, че изобщо имаш възможността да го направиш ;)


п.п. Докато никът ми виси в зелено (за мое съжаление), това няма да се случи.

Sunny
07-10-2013, 17:36
п.п. Според мен, този форум трябва да се върне към методите на модериране от преди.

Мнението си по въпроса за модерирането може да го отнесеш в правилния раздел .
Тук коментираме заключването на определена тема (макар и малко закъсняло ) .

Mury
07-10-2013, 17:47
Я ги изброй поименно простосмъртни ми Андрешко :notworthy::kiss::notworthy:


О Великий,О Прекрасний,я посочи кои са тези пияници?

Трябва самоАнализ,тогава всички ще разберете за какво става дума........................:sex::sex::sex::sex: и всъщност сте ми през ююююююююю :kiss::kiss::kiss:

tribaleo
07-10-2013, 17:52
Да Ви имам и проблемите...

Linkestis
07-10-2013, 17:54
Трябва самоАнализ,тогава всички ще разберете за какво става дума........................:sex::sex::sex::sex: и всъщност сте ми през ююююююююю :kiss::kiss::kiss:

И ти през моя не се притеснявай :kiss:
Сладур си Мурджев...сладур :)

Sunny
07-10-2013, 17:55
Трябва самоАнализ,тогава всички ще разберете за какво става дума........................:sex::sex::sex::sex: и всъщност сте ми през ююююююююю :kiss::kiss::kiss:

АНАЛизирай менталните си проблеми . Ние сме си ОК и така.

Susscrofa
07-10-2013, 19:19
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=67676 Ей ги къде са.

п.п. Според мен, този форум трябва да се върне към методите на модериране от преди.

Чшшшшшшш, чишльо, хайде да не ръсиш обиди без да си наясно за какви хора става дума.:smoke:

Чишльо е смесен генотип на пикльо и дришльо.

Моля тази тема също да бъде заключена.
Темата, която бе заключена изобщо не биваше да съдържа дискусия. Това е правило.
Задължение на длъжностните лица бе да разяснят какви са правилата.
Моля заключете тази тема и почистете коментарите съдържащи псувни и простотии в заключената вече такава.
Не се прави така бе мама му стара, как е възможно една житейска драма да се превърне в кенеф.
Майната му на целия тоя кенеф, който сътворихте, гнусно, жалко и противно ми е.
Е, това е!

Doomguy
07-10-2013, 19:52
Чшшшшшшш, чишльо, хайде да не ръсиш обиди без да си наясно за какви хора става дума.:smoke:

Чишльо е смесен генотип на пикльо и дришльо.

Моля тази тема също да бъде заключена.
Темата, която бе заключена изобщо не биваше да съдържа дискусия. Това е правило.
Задължение на длъжностните лица бе да разяснят какви са правилата.
Моля заключете тази тема и почистете коментарите съдържащи псувни и простотии в заключената вече такава.
Не се прави така бе мама му стара, как е възможно една житейска драма да се превърне в кенеф.
Майната му на целия тоя кенеф, който сътворихте, гнусно, жалко и противно ми е.
Е, това е!
Форума е в това състояние благодарение на глистосери като теб. Повечето нормални потребители отдавна го посещават от дъжд на вятър или изобщо не пишат в него. В авто форумите по принцип нивото е ниско, ама с хора като теб направо достига нови низини на простотията.

Susscrofa
07-10-2013, 19:58
Форума е в това състояние благодарение на глистосери като теб. Повечето нормални потребители отдавна го посещават от дъжд на вятър или изобщо не пишат в него. В авто форумите по принцип нивото е ниско, ама с хора като теб направо достига нови низини на простотията.

Дай ми определение на простотия бе, Мен?
Дай ми, покажи ми го онова ниво от миналото, в което всеки се мазнеше на измислени и изкуствено отгледани авторитети бе, мен.
Бъркаш цинизма с простотията.
Изобщо си далеч от елементарни житейски истини.
Кои са тези нормални потребители?
Самозабравили се и самовлюбени мустели, с огромна необходимост да поддържат своето его, чрез мазници като теб ли?
Бееегай.........

Doomguy
07-10-2013, 20:05
Дай ми определение на простотия бе, Мен?
Дай ми, покажи ми го онова ниво от миналото, в което всеки се мазнеше на измислени и изкуствено отгледани авторитети бе, мен.
Бъркаш цинизма с простотията.
Изобщо си далеч от елементарни житейски истини.
Кои са тези нормални потребители?
Самозабравили се и самовлюбени мустели, с огромна необходимост да поддържат своето его, чрез мазници като теб ли?
Бееегай.........

Не. Просто хора, които пишеха за коли, двигатели и разискваха разни интересни технически теми относно любимата марка автомобили. Обаче вече се пише за комунисти, капиталисти, ядене, пиене, е*ане и разни други житейски "истини". Остани си със здраве.

Mury
07-10-2013, 20:11
И ти през моя не се притеснявай :kiss:
Сладур си Мурджев...сладур :)


АНАЛизирай менталните си проблеми . Ние сме си ОК и така.

Абе вие двамцата да не сте гузни нещо-палячовци :pain::pain::pain::pain: -боли ли самоАнализа а ?????????????

Susscrofa
07-10-2013, 20:13
Не. Просто хора, които пишеха за коли, двигатели и разискваха разни интересни технически теми относно любимата марка автомобили. Обаче вече се пише за комунисти, капиталисти, ядене, пиене, е*ане и разни други житейски "истини". Остани си със здраве.

Разделът е общи приказки и можеш да прочетеш внимателно за какво точно се пише тук.:)

Ще дам пример, който знам, че може да ми се върне като бумеранг, но ще го дам.
Защо Матричния пише тук?
Отговорът е прост, защото дори и без модераторска власт е способен да ми затвори устата, и го прави доста умело.:)
Това е истината, а останалите, по които ти рИвеш, не бяха способни на това.:smoke:

И не става дума само за мен, уфффф, мразя да пиша за себе си.
Тъпо е!

Mury
07-10-2013, 20:20
Разделът е общи приказки и можеш да прочетеш внимателно за какво точно се пише тук.:)

Ще дам пример, който знам, че може да ми се върне като бумеранг, но ще го дам.
Защо Матричния пише тук?
Отговорът е прост, защото дори и без модераторска власт е способен да ми затвори устата, и го прави доста умело.:)
Това е истината, а останалите, по които ти рИвеш, не бяха способни на това.:smoke:

И не става дума само за мен, уфффф, мразя да пиша за себе си.
Тъпо е!

Тури си ги на ююююю,аз така съм направил,и ме кефи понякога как се самоиронизират,и откриват себе си в постовете на другите :big_whoops::big_whoops::big_whoops::big_whoops: то не е лесно да си прост..................:biggrin::biggrin::biggrin:

fred
07-10-2013, 20:38
Коя е темата, да прочета и аз?:depressed:

---------- Post added at 23:38 ---------- Previous post was at 23:35 ----------


Чшшшшшшш, чишльо, хайде да не ръсиш обиди без да си наясно за какви хора става дума.:smoke:

Чишльо е смесен генотип на пикльо и дришльо.

Моля тази тема също да бъде заключена.
Темата, която бе заключена изобщо не биваше да съдържа дискусия. Това е правило.
Задължение на длъжностните лица бе да разяснят какви са правилата.
Моля заключете тази тема и почистете коментарите съдържащи псувни и простотии в заключената вече такава.
Не се прави така бе мама му стара, как е възможно една житейска драма да се превърне в кенеф.
Майната му на целия тоя кенеф, който сътворихте, гнусно, жалко и противно ми е.
Е, това е!

Прасешки, аз този, с който се дракаш съм го преместил, като първи и засега единствен (не че няма и други някои) в игнор списъка по повод една тема, която за мен беше показателна-но да подчертая, не съм спорил нито съм говорил с него, поводът е мнението му по дадено събите.
А усти не искам да затварям, просто няма и смисъл-тия дето ги затврят са ми писнали доста.
Не визирам форуми и модератори, ей :)

Doomguy
07-10-2013, 20:47
Коя е темата, да прочета и аз?:depressed:

---------- Post added at 23:38 ---------- Previous post was at 23:35 ----------



Прасешки, аз този, с който се дракаш съм го преместил, като първи и засега единствен (не че няма и други някои) в игнор списъка по повод една тема, която за мен беше показателна. А усти не искам да затварям, просто няма и смисъл.

Единственото показателно нещо е, че си кон с капаци. Повече от добре се аргументирах в онази тема, на повечето ми "опоненти" след това им лъсна голия задник по един или друг повод, та всичко е ок вече... Слагайте ме в каквито искате списъци, изобщо не ми се разправя със злобни душици. Колкото до темата за болното дете, следях е редовно и съм меко казано потресен от цялата злоба, която се лееше след един момент. Хубава работа, ама българска. По-добре да си седи затворена и да се добавя информация ако има някаква развръзка.

п.п. И да подчертая дебело, че нямам в предвид (бившите) модератори. Редовни потребители спряха да пишат, просто им писна от цялата тая простотия.

dimitar_vd62
07-10-2013, 21:09
Ми е какво пишат по нормалните форуми:

http://bmwpower-bg.net/forums/viewforum.php?f=4
http://www.renault-bg.com/smf/index.php?PHPSESSID=v8kmtrg1j2lb0u1mp9vnjogh26&board=4.0
http://peugeotclub.info/forum/viewforum.php?f=44

old alfist
07-10-2013, 21:21
Като видях заглавието на темата и си помислих, че ще видя нещо свежичко, а то се оказа една смрад.

Другари, дайте го малко по-така - не стига, че навсякъде наоколо ни заобикалят предимно гадости, а ми и тук.

pa4ito
07-10-2013, 21:29
Абе по едно време нали имаше питане - искате ли да виждате "блатото"? И който не искаше, му го спираха и не му се показваше. Не разбирам какъв е проблема - който не го кефи в експреса, да не го чете и всички ще са доволни :cheers:

Колкото до другата тема, мисля че Горица каза ясно условията за използването ѝ.

dimitar_vd62
07-10-2013, 21:31
Сърби бе Пачо, сърби...

Susscrofa
07-10-2013, 21:33
Абе по едно време нали имаше питане - искате ли да виждате "блатото"? И който не искаше, му го спираха и не му се показваше. Не разбирам какъв е проблема - който не го кефи в експреса, да не го чете и всички ще са доволни :cheers:

Колкото до другата тема, мисля че Горица каза ясно условията за използването ѝ.

Не мисли, не ти отива.
Включваш се колкото да не заспиш.

pa4ito
07-10-2013, 21:37
Не мисли, не ти отива.
Включваш се колкото да не заспиш.
Тц, не позна, още съм на първото виски и не ми се спи. А за мисленето имам 2 лаптопа и един таблет. Е аз за какво да се моря ...:rotfl:

spe4elist
07-10-2013, 21:48
...
Защо Матричния пише тук?
Отговорът е прост, защото дори и без модераторска власт е способен да ми затвори устата, и го прави доста умело.:)
Това е истината, а останалите, по които ти рИвеш, не бяха способни на това.:smoke:

И не става дума само за мен, уфффф, мразя да пиша за себе си.
Тъпо е!

Аааа, чеки, чеки ... Матричния ...

И на мен ми доставя удоволствие да ти го подавам заднешком, като те набарам в партер, р`ъйш ли?

Жалко, че вече нямам много време да ти следя словоблудствената мисъл ... Но винаги ми доставя удоволствие, вервай ми! :devil:

Susscrofa
07-10-2013, 21:51
Аааа, чеки, чеки ... Матричния ...

И на мен ми доставя удоволствие да ти го подавам заднешком, като те набарам в партер, р`ъйш ли?

Жалко, че вече нямам много време да ти следя словоблудствената мисъл ... Но винаги ми доставя удоволствие, вервай ми! :devil:

Хахахаха, ти си слаба ракия.
Изпускаш си нервите.
Не ме провокирай да пиша повече по тази тема, че вече ме е яд малко.
Къде си ти, къде съм аз, в този форум.:)
Хахаха, аматьорче, жадно за популярност.

Кайо
07-10-2013, 21:57
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=67676 Ей ги къде са.

п.п. Според мен, този форум трябва да се върне към методите на модериране от преди.

....да....и аз съм от редовно пиещите....ъъъъъ пишещите де.
Но!
Но в посочената тема се заяждаме приятелски помежду ни...не си мерим уйовините.

RUNNING WILD
07-10-2013, 21:58
понякога е хубаво да оставиш хората да се изпокарат да си покажат рогата за да знаеш в бъдеще какво можеш да очакваш от тях,някой може да се дразни на друг може да му олекне и така,в такива кавги често хората си показват истинските лица,аз също съм форумна драка понякога като ми е скучно се закачам с хората по всички форуми,но тука като цяло не без причина защото малко или много дори пред мониторите сме заедно години наред,четох на колегата Линкситис творенията в заключената тема,познаваме се лично даже на скоро се виждахме една сутрин в Дружба,на живо е много симпатичен чаровен с сигурност много по-привлекателен от повечето мъже в форума ама тука явно не му издържат нервите.

Doomguy
07-10-2013, 22:00
....да....и аз съм от редовно пиещите....ъъъъъ пишещите де.
Но!
Но в посочената тема се заяждаме приятелски помежду ни...не си мерим уйовините.

Аз нямам нищо против темата и хората, пишещи в нея. Ама стана въпрос нещо за алкохолици и това ми дойде първо на ум.

Susscrofa
07-10-2013, 22:01
понякога е хубаво да оставиш хората да се изпокарат да си покажат рогата за да знаеш в бъдеще какво можеш да очакваш от тях,някой може да се дразни на друг може да му олекне и така,в такива кавги често хората си показват истинските лица,аз също съм форумна драка понякога като ми е скучно се закачам с хората по всички форуми,но тука като цяло не без причина защото малко или много дори пред мониторите сме заедно години наред,четох на колегата Линкситис творенията в заключената тема,познаваме се лично даже на скоро се виждахме една сутрин в Дружба,на живо е много симпатичен чаровен с сигурност много по-привлекателен от повечето мъже в форума ама тука явно не му издържат нервите.

:big_whoops:

---------- Post added at 19:01 ---------- Previous post was at 19:00 ----------


Аз нямам нищо против темата и хората, пишещи в нея. Ама стана въпрос нещо за алкохолици и това ми дойде първо на ум.

Е, има и такива там.:biggrin:

pa4ito
07-10-2013, 22:03
:big_whoops:

---------- Post added at 19:01 ---------- Previous post was at 19:00 ----------



Е, има и такива там.:biggrin:
Чшшш, алоо, колко пъти да ти кажа, че сме алкохолози, бре... :drunk:

Celestrial
07-10-2013, 22:04
Добър вечер.
Гледам, нова тема е отворена, в която се пишат стари неща, в смисъл глупости, най-вече от автора й.
Не съм съгласен с казаното от повечето тук.
Първо, темата буди интерес, защото носи "Ник-а" на модератора на раздела. Това е най-малкото жалко.
Второ модераторът е затворил една тема, която не съм чел, по свое усмотрение дори е удостоил юзърите с обяснение - нещо, което не е длъжен да прави. Щом е решила да я затвори, значи има причина, затова е там.
Трето, леките, тънки обвинения в подкуп са сериозно нещо - наказват се от 3 до 15г лишаване от свобода, така че, да се внимава в тази сфера.
Четвърто, ако някой има против Експреса, да не се качва, даже с удоволствие ще го сваля оттам, ако е попаднал погрешка. Коментари от сорта кой какъв е, не са правилни, тъй като масата народ тук не се познаваме.

Пето и последно - когато започнете да изписвате никовете си със зелени букви, тогава ще осъзнаете какво означава отговорност, пък било то и виртуална.

Поздрави, имам влак за каране.

Кайо
07-10-2013, 22:05
Обаче вече се пише за комунисти, капиталисти, ядене, пиене, е*ане и разни други житейски "истини". Остани си със здраве.

...и за пушене.:smoke:
Много обичам "любимата" марка и да пуша.:smoke::smoke::smoke:

Та...значи кой яде,пие и ебе не аресва Алфа Ромео?:smoke:

RUNNING WILD
07-10-2013, 22:06
Суси не знам какво те потресе?ще го напиша по-просто изглежда нормално говори нормално има здрав вид не на алкохолик влизащ в форума за кавги и е по-симпатяга от мене и тебе взети заедно и имената ни ъндъстентд?

Кайо
07-10-2013, 22:08
Аз нямам нищо против темата и хората, пишещи в нея. Ама стана въпрос нещо за алкохолици и това ми дойде първо на ум.

А ти драги колко от нас пишещите там познаваш лично,че имаш право публично да ни определяш като алкохолици?
....я огледай се малко,погледни останалите теми и раздели каква публична мастурбация са.

vaklinator
07-10-2013, 22:15
Добър вечер.
Гледам, нова тема е отворена, в която се пишат стари неща, в смисъл глупости, най-вече от автора й.
Не съм съгласен с казаното от повечето тук.
Първо, темата буди интерес, защото носи "Ник-а" на модератора на раздела. Това е най-малкото жалко.
Второ модераторът е затворил една тема, която не съм чел, по свое усмотрение дори е удостоил юзърите с обяснение - нещо, което не е длъжен да прави. Щом е решила да я затвори, значи има причина, затова е там.
Трето, леките, тънки обвинения в подкуп са сериозно нещо - наказват се от 3 до 15г лишаване от свобода, така че, да се внимава в тази сфера.
Четвърто, ако някой има против Експреса, да не се качва, даже с удоволствие ще го сваля оттам, ако е попаднал погрешка. Коментари от сорта кой какъв е, не са правилни, тъй като масата народ тук не се познаваме.

Пето и последно - когато започнете да изписвате никовете си със зелени букви, тогава ще осъзнаете какво означава отговорност, пък било то и виртуална.

Поздрави, имам влак за каране.

Е и??? Зелените са богопомазани ли? Никога не грешат и вечно са прави??? Айде бе - киборги!

Susscrofa
07-10-2013, 22:17
Е и??? Зелените са богопомазани ли? Никога не грешат и вечно са прави??? Айде бе - киборги!

Абе, ти да не си инжИнер?:smoke:

Кайо
07-10-2013, 22:18
Е и??? Зелените са богопомазани ли? Никога не грешат и вечно са прави??? Айде бе - киборги!

А червените,сините,оранжевите и бенбените?

pa4ito
07-10-2013, 22:19
А червените,сините,оранжевите и бенбените?

знаеш ли вица ".... а сега по-тъмно-зелените да слязат да бутат" :rotfl:

mordohy
07-10-2013, 22:24
много симпатичен чаровен с сигурност много по-привлекателен от повечето мъже в форума .

Румба, да не си обърнал резбата бе?!:blush:

Темата хубаво я заключи Горица, защото се прехвърли мярката.
Винаги трябва да има някаква мярка. Това ни разграничава от животните.
Не може само по слухове, догадки и пиянски озарение да слагаш човек на ешафода.
Не може без да познаваш човека, да го категоризираш само по изказано мнение или по извадка от текст.
С Румен се познаваме и мога да се майтапя с него.
Но забележете, като се ореже поста му, каква гнусотия може да му се препише!
И стига лицемерие.
На който му се иска да влиза в блатото.
На който не му се иска, поне да не го размътва!
На прекалено праведните- да си запалят по една свещ на патрона им св. Алоис и да си се стискат.:pain::haha:

Linkestis
07-10-2013, 22:29
Абе ей.. и двамата човека Румен ме познавате.
Признах си там че не ми издържаха нервите с тия тримата и се приравних на тяхното ниво.Сега какво???
Няма си скубя косите,напсувал съм ги и толкова.
Ако ги видя на живо пак ще ги напсувам.Друго не заслужават.След као една бедна душица използва най-святото детето си.
Алкохол и наркотици не употребявам,сипвам си един касис за ваше здраве :)

----------------
Нееее защитнико защо и в тази тема пишеш????

Susscrofa
07-10-2013, 22:47
За сведение, темата е отключена.

Ранобудниче
07-10-2013, 22:48
Вие за какво си говорите тук?

Кайо
07-10-2013, 22:50
За сведение, темата е отключена.

Да.
Мое се ака спокойно.

Sunny
07-10-2013, 22:50
Вие за какво си говорите тук?

Абе тука едни плетки обсъждаме ..:oops:.. докато загрее скарата .

Susscrofa
07-10-2013, 22:53
Вие за какво си говорите тук?

За песента, "Ние смеееееее, като горски цветя, ние смеееее на живота солта":smoke:

546
07-10-2013, 22:57
Абе тука едни плетки обсъждаме ..:oops:.. докато загрее скарата .
Скарата е в друга тема.

Sunny
07-10-2013, 22:58
Скарата е в друга тема.

Тъй де ... докато загрее там скарата
Андро абе ти що не караш по това време ?

Celestrial
07-10-2013, 22:59
Вие за какво си говорите тук?

Ами-и-и, обсъждаме, че алкохолът е много вреден и трябва да бъде унищожен, всичко, което е в наличност, като се направи разчет до новото зареждане. Нищо интересно. :smoke:

vaklinator
07-10-2013, 22:59
Абе, ти да не си инжИнер?:smoke:

Да бе, ама тебе не съм те виждал в ТУ- София
Да не си боклукчия? Брадчеда вика, че те познава от кофите са смет

546
07-10-2013, 23:01
Тъй де ... докато загрее там скарата
Андро абе ти що не караш по това време ?
Колата е в бокса.

Sunny
07-10-2013, 23:02
Колата е в бокса.

Долна работа - жълтата нали не Алфата ?

Ранобудниче
07-10-2013, 23:03
Момчета, хайде да си ходим оттатък.
Да оставим хентелегенцията тук да плете.

Sunny
07-10-2013, 23:04
Момчета, хайде да си ходим оттатък.
Да оставим хентелегенцията тук да плете.

Ами чакаме те ... ама докато насмогнеш ................

Ранобудниче
07-10-2013, 23:05
Ами чакаме те ... ама докато насмогнеш ................

Отивам.
И повече не ми се пише тук, зловредно ми е.

Susscrofa
07-10-2013, 23:06
Момчета, хайде да си ходим оттатък.
Да оставим хентелегенцията тук да плете.

Моля другарко, може ли да отговоря на ИнжИнера?

---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 20:05 ----------


Да бе, ама тебе не съм те виждал в ТУ- София
Да не си боклукчия? Брадчеда вика, че те познава от кофите са смет

Позна, наистина в известна степен съм боклукчия.:smoke:

fred
07-10-2013, 23:07
Аз пак да си кажа, не разбирам за какво е спора, ама нейсе:pain:

mordohy
07-10-2013, 23:11
Абе ей.. и двамата човека Румен ме познавате.
Признах си там че не ми издържаха нервите с тия тримата и се приравних на тяхното ниво.Сега какво???
Няма си скубя косите,напсувал съм ги и толкова.
Ако ги видя на живо пак ще ги напсувам.Друго не заслужават.След као една бедна душица използва най-святото детето си.
Алкохол и наркотици не употребявам,сипвам си един касис за ваше здраве :)

----------------
Нееее защитнико защо и в тази тема пишеш????


Това с касиса е определено подло и по-лошо и от псувня!
Псуването поне облекчава, до като от касиса се хваща запек:pain:
Още не си ме разбрал и май е време да се уясним, та ако ще и да е около някоя скромна скара:BBQ::drunk:

И гледайте, какво нещо!
Още преди пета страница, сериозната тема се измести към скари, пукница и касис!

Те на това му викам постоянство!
Наздраве!

StanG
07-10-2013, 23:15
Аз като ви гледам тук и в предишната тема започвам да вярвам, че верно пръскат от самолетите нещо...:depressed:

546
07-10-2013, 23:15
Долна работа - жълтата нали не Алфата ?
Жълтата.Вдругия бокс Иво не я бави въобще,раз-два и пак и на пътя.

vaklinator
07-10-2013, 23:38
Аз като ви гледам тук и в предишната тема започвам да вярвам, че верно пръскат от самолетите нещо...:depressed:

Пръскат я! Ти съмняваш ли се?

RUNNING WILD
08-10-2013, 05:47
Румба, да не си обърнал резбата бе?!:blush:

Темата хубаво я заключи Горица, защото се прехвърли мярката.
Винаги трябва да има някаква мярка. Това ни разграничава от животните.
Не може само по слухове, догадки и пиянски озарение да слагаш човек на ешафода.
Не може без да познаваш човека, да го категоризираш само по изказано мнение или по извадка от текст.
С Румен се познаваме и мога да се майтапя с него.
Но забележете, като се ореже поста му, каква гнусотия може да му се препише!
И стига лицемерие.
На който му се иска да влиза в блатото.
На който не му се иска, поне да не го размътва!
На прекалено праведните- да си запалят по една свещ на патрона им св. Алоис и да си се стискат.:pain::haha:

вади каквото искаш от текста написал съм го достатъчно разбираемо дори без да се вади и да се тълкува,ако си се замечтал и за тебе да се пише така или виждаш скрит смисъл или послание си е твой проблем.

---------- Post added at 02:47 ---------- Previous post was at 02:39 ----------


Аз като ви гледам тук и в предишната тема започвам да вярвам, че верно пръскат от самолетите нещо...:depressed:

сега това лято нощта в 3 започват обаждания от долната част на Младост 2 че са кацнали извънземни на площадката в градинката парк под Бедрок,смях в централата на 7 мо районно,да ама започват едно след друго обаждания и се изстрелват от школата и отцепват района а една жена от първият етаж е припаднала а внучето реве от страх ,вдигат кварталния и тн,на площадката е кацнал хеликоптер и е разбудил всички с хора с костюми /като извънземни/ се разхождат и пръскат за комари :) имат си разрешение за полет и курс и всичко ама сметаи нощта пред вас да го видиш това в тъмното,при нас винаги е веселко.

old alfist
08-10-2013, 16:03
Малко ще разведря темата :

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1374718_10151862033605139_1148276341_n.jpg

fred
08-10-2013, 20:08
Малко ще разведря темата :

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1374718_10151862033605139_1148276341_n.jpg

А супер :)

vaklinator
08-10-2013, 20:56
За съжаление катерицата никога не е гушкала излющената и избеляла емблема на АР. Не е толкова тъпа като нас :(

nicola 59
09-10-2013, 00:16
Абе аз не разбрах прасето и византиеца ,да не ги заболя дупето в другата тема ,те търсят чепатия в тази ,мааааааа,ще ви го дам на всякъде.Слагам кремче нивеа на оферта,ефтинко,ма смазва,искате ли и анкета ма тя ше е на сухо,понеже колегите нямат кремче.

Кайо
09-10-2013, 01:23
Абе аз не разбрах прасето и византиеца ,да не ги заболя дупето в другата тема ,те търсят чепатия в тази ,мааааааа,ще ви го дам на всякъде.Слагам кремче нивеа на оферта,ефтинко,ма смазва,искате ли и анкета ма тя ше е на сухо,понеже колегите нямат кремче.

Адаш без лошо и лично, уточнявай се, византийците сме двама......а и Морди е душа човек,не го познаваш лично,не вади прибързани изводи.

Ранобудниче
09-10-2013, 06:34
Абе аз не разбрах прасето и византиеца ,да не ги заболя дупето в другата тема ,те търсят чепатия в тази ,мааааааа,ще ви го дам на всякъде.Слагам кремче нивеа на оферта,ефтинко,ма смазва,искате ли и анкета ма тя ше е на сухо,понеже колегите нямат кремче.

А аз не разбирам ти нормален начин за комуникация не владееш ли? Ако ти е трудно, все някак ще проявим разбиране (като с малките деца) - повечето тук сме разбрани люде.
Но е по-лесно, вЕрвай ми.

Целият ти пост е за коша, обаче ще ти го оставя да му се радваш и да се гордееш с постижението на своя гений.
Така или инак, на двамата, споменати от теб, им е през шнорхела.

old alfist
09-10-2013, 11:01
А супер :)

Явно имат нужда от още разведряване : Alfa Romeo 4C IFD Bicycle

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1291152_10151853150745139_806793138_o.jpg

nicola 59
09-10-2013, 11:26
Адаш без лошо и лично, уточнявай се, византийците сме двама......а и Морди е душа човек,не го познаваш лично,не вади прибързани изводи.

Адаш много добре знаеш ,че нямам нишо с тебе и те уважавам като грамотен узер,и приятен събеседник


А аз не разбирам ти нормален начин за комуникация не владееш ли? Ако ти е трудно, все някак ще проявим разбиране (като с малките деца) - повечето тук сме разбрани люде.
Но е по-лесно, вЕрвай ми.

Целият ти пост е за коша, обаче ще ти го оставя да му се радваш и да се гордееш с постижението на своя гений.
Така или инак, на двамата, споменати от теб, им е през шнорхела.

Това ,че още не си ми махнала поста е странно ,понеже ти като Модератор и узер си на страната на въпросните узери,а може да сте и приятели в живота,то няма лошо.Лошото е ,че целия форум е дигнал ръце,от тях,и повярвай ми начина ,по които си формулирам постовете,е единствания начин за комуникация ,с този тип хора.Не говоря толкова за Мордохи,той освен че си пише често през главата,в техническите раздели,друго не прави.Ма Свинския аватар е кофти стока и тормози целия форум с дивотии,та ако не се вземе малко отношение ,то ще се качи на главите на всички.Благодаря ти че не ми триеш постовете,правиш добро на целия форум.

Mury
09-10-2013, 12:24
Адаш много добре знаеш ,че нямам нишо с тебе и те уважавам като грамотен узер,и приятен събеседник



Това ,че още не си ми махнала поста е странно ,понеже ти като Модератор и узер си на страната на въпросните узери,а може да сте и приятели в живота,то няма лошо.Лошото е ,че целия форум е дигнал ръце,от тях,и повярвай ми начина ,по които си формулирам постовете,е единствания начин за комуникация ,с този тип хора.Не говоря толкова за Мордохи,той освен че си пише често през главата,в техническите раздели,друго не прави.Ма Свинския аватар е кофти стока и тормози целия форум с дивотии,та ако не се вземе малко отношение ,то ще се качи на главите на всички.Благодаря ти че не ми триеш постовете,правиш добро на целия форум.

Ти комуникираш с всички така,особено след 23:00 часа,тогава ти идва музата,или доказваш че си поредния неграмотен българин,избягал в чужбина :-D:-D:-D

dimitar_vd62
09-10-2013, 12:25
Единствения за който се сещам че ме дразни в момента е Етровски.Ма той май пак е в почивка, надявам се дълга.Прасето ни най малко не ме дразни, напротив постовете му понякога те карат да се замислиш.Ако не се лъжа май имаше дискусия да оставят ли прасето или не.Е, още е тука.От известно време форума стана много пиперлив, не знам на какво се дължи.Ма не е добре.

Mury
09-10-2013, 12:27
Единствения за който се сещам че ме дразни в момента е Етровски.Ма той май пак е в почивка, надявам се дълга.Прасето ни най малко не ме дразни, напротив постовете му понякога те карат да се замислиш.Ако не се лъжа май имаше дискусия да оставят ли прасето или не.Е, още е тука.От известно време форума стана много пиперлив, не знам на какво се дължи.Ма не е добре.

Мен в началото ме дразнеше прасчо,ама напоследък се вглъбих в написаното от него,и осъзнах доста неща,явно преди това просто не съм му отделял време.:mobile::mobile::mobile:Даже сега му се кефя :dance::dance::dance:

nicola 59
09-10-2013, 12:34
Ти комуникираш с всички така,особено след 23:00 часа,тогава ти идва музата,или доказваш че си поредния неграмотен българин,избягал в чужбина :-D:-D:-D

Ми аз се връщам в къщи нормално след 23 часа,и преди да си легна ,викам чакаи да видя малко форума,ма ме хване тока като прочета супер дивотии,та да си доидем на приказката,и ти ли искаш да се заяждаш или просто си поредния супер образован пилот на летяща чиния,кадето не е бил в чужбина.Ако търсиш да се заяждаш с мен ,просто нямаш грижа като пиша на прасето,ще добавям и твоя ник.

Mury
09-10-2013, 12:36
Ми аз се връщам в къщи нормално след 23 часа,и преди да си легна ,викам чакаи да видя малко форума,ма ме хване тока като прочета супер дивотии,та да си доидем на приказката,и ти ли искаш да се заяждаш или просто си поредния супер образован пилот на летяща чиния,кадето не е бил в чужбина.Ако търсиш да се заяждаш с мен ,просто нямаш грижа като пиша на прасето,ще добавям и твоя ник.

Аз никога не съм излизал от Бг :dance::dance::dance::dance: доволен и щастлив съм от тона на днешното ти мнение...................заяждането отдавна съм го отписал,особено с радиото....................:mobile::mobile::mobile :

nicola 59
09-10-2013, 12:49
Аз никога не съм излизал от Бг :dance::dance::dance::dance: доволен и щастлив съм от тона на днешното ти мнение...................заяждането отдавна съм го отписал,особено с радиото....................:mobile::mobile::mobile :

Тона се определя от събеседника ,ти не си ми не приятен,просто много издигаш в култ 159 ката и аз ти напомням само чат пат,из форума да стъпиш малко на земята,понеже си и механик,а всички механици знаят колко е смотана тази кола.
Прасето е друг чешит ,там трее подобаващи обноски,и от съображения ,че все пак е публично пространство ,аз се предържам към рамките на нормалното,просто нямаш идея с каква простотия мога да разполагам когато се касае за подобни смешници.

Doomguy
09-10-2013, 13:43
Ми аз се връщам в къщи нормално след 23 часа,и преди да си легна ,викам чакаи да видя малко форума,ма ме хване тока като прочета супер дивотии,та да си доидем на приказката,и ти ли искаш да се заяждаш или просто си поредния супер образован пилот на летяща чиния,кадето не е бил в чужбина.Ако търсиш да се заяждаш с мен ,просто нямаш грижа като пиша на прасето,ще добавям и твоя ник.

Виж ми подписа. Така набързо се лекуват папагали, които не искаш да четеш.

Susscrofa
09-10-2013, 13:47
Тона се определя от събеседника ,ти не си ми не приятен,просто много издигаш в култ 159 ката и аз ти напомням само чат пат,из форума да стъпиш малко на земята,понеже си и механик,а всички механици знаят колко е смотана тази кола.
Прасето е друг чешит ,там трее подобаващи обноски,и от съображения ,че все пак е публично пространство ,аз се предържам към рамките на нормалното,просто нямаш идея с каква простотия мога да разполагам когато се касае за подобни смешници.

Ти основно образование имаш ли?
Питам сериозно, не се заяждам.

nicola 59
09-10-2013, 13:52
Ти основно образование имаш ли?
Питам сериозно, не се заяждам.

Да завършил съм за секс инструктор,мога да ти помогна ако имаш нужда.

RUNNING WILD
09-10-2013, 13:55
абе Суси видя ли бе?доживях да ме сложат под общ знаменател с тебе,вече сме рамо до рамо в игнор списъка,видя ли си сега истинското лице -ората не сакат а чуват за назе дали мръдаме,не се разтроиваи остави ги те са непросветени но така както е тръгнало скоро ще си пишеме няколко човека в Общи и то най достоините.

Susscrofa
09-10-2013, 14:14
Да завършил съм за секс инструктор,мога да ти помогна ако имаш нужда.

Ясно, темата за основното образование те притеснява.:tooth:

---------- Post added at 11:14 ---------- Previous post was at 11:10 ----------


абе Суси видя ли бе?доживях да ме сложат под общ знаменател с тебе,вече сме рамо до рамо в игнор списъка,видя ли си сега истинското лице -ората не сакат а чуват за назе дали мръдаме,не се разтроиваи остави ги те са непросветени но така както е тръгнало скоро ще си пишеме няколко човека в Общи и то най достоините.

Лепили са ме с най-различни.
Има и един дето ме е игнорирал заедно с Рубиг и Линксист.:tooth:
При този съм в комбинация с теб.
А умника на апенините, богът на монтьорите, докторът на техническите науки, НиколА 69 ме залепи заедно с Мордохито.
Ама няма как, мордохито много му го нахака с това ауди 50, голям смях падна.:tooth:

Mury
09-10-2013, 14:38
Ясно, темата за основното образование те притеснява.:tooth:

---------- Post added at 11:14 ---------- Previous post was at 11:10 ----------



Лепили са ме с най-различни.
Има и един дето ме е игнорирал заедно с Рубиг и Линксист.:tooth:
При този съм в комбинация с теб.
А умника на апенините, богът на монтьорите, докторът на техническите науки, НиколА 69 ме залепи заедно с Мордохито.
Ама няма как, мордохито много му го нахака с това ауди 50, голям смях падна.:tooth:
Къде къде Аудфи 50,дай да чета моля те............:th_up::th_up:

vaklinator
09-10-2013, 15:01
Ауди 50 е страхотна машинка, защо се подигравате? Защото е с 3 врати ли? Или защото може би според вас е менте на поло?

Susscrofa
09-10-2013, 15:29
1.
"Специализираните" масла за вериги, супорти, там където непрекъснато са в разход, не са нищо друго, а просто филтрирани, отработени моторни и редукторни масла.
Те не струват дори и лев, защото ги взимат без пари.

Имах Ауди 50 и за него взех скъпи и прескъпи лагери за главината. Отидоха си за два месеца. После в Бг си взех Тимкен за десет лева и така си е и до днес.
Не винаги по-скъпото е по-добро

2.
Аз колега от 20 години работя механик ,имал съм и 2 мои сервиза,сега от около 10 години продавам коли,та ако ми отвориш очите ,за Ауди 50 ще ти бъда благодарен,понеже познавам,АУДИ 80,90,100,200,5000,5000s,А3,А4,А5,А6,А8,R8,RS3,RS4 ,RS5,RS6,Q5,Q7,И още много други модели,ма сигурно измежду годините и моделите AUDI 50 ми е убегнало,та ако не ти искам много поясни ми.Или може би е лимитирана серия като онази 155 ца 2.5 V6 4x4 ,кадето трееше да ти доиде от гърция,ма види се остана в Византия заедно с другата алфа,8Ц ,и ако и интегралето на колегата,от германия е там,То тия византиици си имат вече колекция от яки италянкиТа по темата мразя гърците и въздухарите,ти от кой си ,ако не е таина.

3.
Серията изобщо не е лимитирана. Произвежда се от 1974 до към 78-ма.
До 1975 се произвежда под марката Ауди 50, а след това същият явтомобил става първото Поло на Фолксваген.
Ето защо у нас е известно Полото, а не Ауди 50. Заради него в най-селският форум у нас, Офроуда се разрази истинска буря от подигравки. Намери се обаче един човек, който беше чукнал в нета и им го показа.
Модела е известен с изключителната си динамика.
При собствена маса от 650 кг и мотор 1.3, зверчето се изстрелва като куршум по баирите. Динамиката му е много подобна на алфа 33 1.7.

По втората част на питането ти:
155-цата, заради която падна и доста смях не беше в Гърция, а в Италия. Чети внимателно!
Писах това, което ми бяха казали и го бях съвсем точно казал.
Обаче май и нашият форум се пълни с въздухари и селяни, клавиатурни рацери, готови във всеки момент да леят помията на собственото си невежество.
Не е важно колко сервиза си имал, а как са работили!
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://a2goos.com/data_images/galleryes/audi-50/audi-50-03.jpg&imgrefurl=http://a2goos.com/gallery/audi-50.html&h=682&w=1024&sz=826&tbnid=MFwfVpo8i-U_0M:&tbnh=90&tbnw=135&zoom=1&usg=__h4DRiBG3iUCYULxRGcktjkv_wVU=&docid=hv35-XzDHoocTM&sa=X&ei=7QNSUseICsLctAbUhICgCg&ved=0CDMQ9QEwAQ
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%83%D0%B4%D0%B8_50

Ето ти чети и повече не се захващай с мене!
Мразя селяниите!

:tooth::tooth::tooth:
Колко ли време му е трябвало да изброи всички тези модели на Ауди.

Бобби
09-10-2013, 15:32
А бе откъде тази виртуална злоба, без да се познавате....имам чуството, че ако се видите на живо...няма какво да си кажете....

Mury
09-10-2013, 16:10
1.

2.

3.

:tooth::tooth::tooth:
Колко ли време му е трябвало да изброи всички тези модели на Ауди.

С една малка поправка,в началото даже не се е казвало Поло,а Дерби и е било само седан-аз имах такъв сандък за около година,жена ми се научи на него да кара....................:tooth::tooth::tooth::toot h:
The Volkswagen Polo range continued to evolve, with the Volkswagen Derby notchback version, despite being developed by Audi at Ingolstadt, branded as a Volkswagen and launched in 1977. Subsequently the Volkswagen Polo has evolved through numerous generations to the present day.

П.С.Един съсед като бях дете имаше Ауди 60 :tooth::tooth::tooth::tooth:

---------- Post added at 16:10 ---------- Previous post was at 16:09 ----------


А бе откъде тази виртуална злоба, без да се познавате....имам чуството, че ако се видите на живо...няма какво да си кажете....

Ами имах хора,които не си заслужава дори да ги поглеждаш на живо,нали знаеш че начина на държание изпъква дори във форумите :small_cry::small_cry::small_cry:

vaklinator
09-10-2013, 16:12
Сетих се, че скоро видях едно Ауди 30 тука в София. Беше точно срещу супермаркет "Елемаг" до Симинарията ......:pimp: Нищо чудно още да си е там

tribaleo
09-10-2013, 16:41
Ауди 50 е мн яко с удоволствие бих си карал едно такова реставрирано :)

ecotronic
09-10-2013, 17:00
Ауди 80 L беше първата ми кола.

http://spoki.tvnet.lv/upload/articles/49/493889/images/_origin_Audi-80-2.jpg

Нямаше кой да ми излезе на старт. :)

vaklinator
09-10-2013, 17:02
Ауди 50 е мн яко с удоволствие бих си карал едно такова реставрирано :)

Eдва ли сега ще ти хареса, както е било тогава. И аз като студент карах едно такова, ама се съмнявам, че ще ме кефи отново.

lordliness
09-10-2013, 17:08
Ауди 80 L беше първата ми кола.



Нямаше кой да ми излезе на старт. :)

не те ли беше срам да караш такава смешна кола, чак се и хвалиш :)

Бобби
09-10-2013, 17:14
не те ли беше срам да караш такава смешна кола, чак се и хвалиш :)
:)))...що бе, за времето си е трепач....аз например на 16г...подкарах Симка Крайслер 1307....е още си я спомнем с кеф.....след това руснаците направиха копие от нея...и го нарекоха Москвич Алеко.....:hmm:

ecotronic
09-10-2013, 17:15
не те ли беше срам да караш такава смешна кола, чак се и хвалиш :)

За времето си 1979 - 1981, когато всичко беше предимно Москвич, Жигули и тук там някоя Лада, беше по-скоро престижно :)

vaklinator
09-10-2013, 17:16
:)))...що бе, за времето си е трепач....аз например на 16г...подкарах Симка Крайслер 1307....е още си я спомнем с кеф.....след това руснаците направиха копие от нея...и го нарекоха Москвич Алеко.....:hmm:

То това копие на Симка-та много фалшиво беееее, апък Ловешкото им изпълнение си е чисто менте на Алеко
Имаше скоро един фен, който се изказа, че Рено са менте на Дачия. Очевидно имаше предвид, че Дачия са по-добри.

Mury
09-10-2013, 17:35
За времето си 1979 - 1981, когато всичко беше предимно Москвич, Жигули и тук там някоя Лада, беше по-скоро престижно :)

Ти се дете на номенклатурата,иначе няма как да стане тва...................:th_up::th_up:

ecotronic
09-10-2013, 17:43
Ти се дете на номенклатурата,иначе няма как да стане тва...................:th_up::th_up:

Не съм.
5 години в Африка и после се возиш на такава лимузина :)

tribaleo
09-10-2013, 18:18
Eдва ли сега ще ти хареса, както е било тогава. И аз като студент карах едно такова, ама се съмнявам, че ще ме кефи отново.

Амаа имах предвид лъсната 50-тка като туко що излезнала от магазина а не някой трошляк :)

RUNNING WILD
09-10-2013, 18:25
Ясно, темата за основното образование те притеснява.:tooth:

---------- Post added at 11:14 ---------- Previous post was at 11:10 ----------



Лепили са ме с най-различни.
Има и един дето ме е игнорирал заедно с Рубиг и Линксист.:tooth:
При този съм в комбинация с теб.
А умника на апенините, богът на монтьорите, докторът на техническите науки, НиколА 69 ме залепи заедно с Мордохито.
Ама няма как, мордохито много му го нахака с това ауди 50, голям смях падна.:tooth:

lordles май беше един като рицар държи меч?а кой е Рубиг не го знам този колега?Никола 69 демек позата ясно...Никаудила 50...,малко грубо се държи с шефката тя не заслужава такова държане,и аз съм изпуснал темата за Аудито.

Susscrofa
09-10-2013, 19:29
lordles май беше един като рицар държи меч?а кой е Рубиг не го знам този колега?Никола 69 демек позата ясно...Никаудила 50...,малко грубо се държи с шефката тя не заслужава такова държане,и аз съм изпуснал темата за Аудито.

Той е типичният "турчин", не приема жени с власт.:tooth:

Rubig, e най-добрият монтьор в БГ, поне според мен.

dimitar_vd62
09-10-2013, 19:48
lordles май беше един като рицар държи меч?а кой е Рубиг не го знам този колега?Никола 69 демек позата ясно...Никаудила 50...,малко грубо се държи с шефката тя не заслужава такова държане,и аз съм изпуснал темата за Аудито.

Пак ти се привижда секс бе Румба, Никола 59 не 69.Пейсе и девет не я знам таз поза.:hmm:

Sunny
09-10-2013, 20:04
Пак ти се привижда секс бе Румба, Никола 59 не 69.Пейсе и девет не я знам таз поза.:hmm:

Eeeeeх Митак - остаряваш :tooth:
59 е 10мин преди 69 ... т.е. точно когато обърнете третото питие :calc:

RUNNING WILD
09-10-2013, 21:38
Той е типичният "турчин", не приема жени с власт.:tooth:

Rubig, e най-добрият монтьор в БГ, поне според мен.

на мене ми се вижда нормален събеседник,не знам нещо се ръчкат,не съм чувал за Рубиг?пише ли тука тоя човек?забелязал ли си че на някой като не му изнася някоя тема почва да пише -това по онова време тоталитарно-модераторското няма да се случи,това да се трие,това да се заключи,искаме старите модератори..а добре ли е?ами аз пък искам още по-старите модератори на клуба искам преди първите още искам,искам модове от къде искам от Плей Бой да са,изобщо си нямат на идея че в един рибарски сайт примерно модовете простеят зверски ще се вцепени ако чете.

mordohy
09-10-2013, 22:05
Мъри, Дербито е същото като Полото, но с багажник отзад, а не ритнато. Това го прави доста неустойчиво при по-високи скорости от "Жабока". Полото над 140 се лепи за асфалта, а Дербито още при 120 започва да вири муцуната.
Между Полото и Аудито има дребни, но много съществени разлики.
Аудито е с много високо качество на изпълнение. Тенекиите са му много по-добри. Има цели 50 кг. в повече.
Купето , нищо , че е неразличимо от на Полото е много по-кораво.


Румба, извинявай, но само се бъзиках и исках да покажа, как като изрязваш, а не цитираш цялото, можеш да орезилиш всеки!

RUNNING WILD
09-10-2013, 22:18
Морди щи викам на галено звучи като пухкав котарак,не знам какво си имал в предвид знам че имаш чувство за хумор и аз също.

mordohy
09-10-2013, 22:20
Морди щи викам на галено звучи като пухкав котарак,не знам какво си имал в предвид знам че имаш чувство за хумор и аз също.

То сега ако ме видиш, след като отказах цигарите верно съм като пухкав, тлъст котарак. Нищо общо с онова дето познаваш!:tooth:

RUNNING WILD
09-10-2013, 22:24
преди 2 години като те видях пушеше ММ 100 ,аз също от 20 дена ама не ми влияе на теглото,като цяло не искам да пуша вече насериозно искам да се отвратя.

mordohy
09-10-2013, 22:31
Ами добре е и за джоба и за психиката. Не си зависим.
Обаче започват здравословните проблеми. Аз качих 25-30 кила. Тежи ми отвсякъде. Станах тежък. Не мога да се катеря, както по-рано. Дрехите изобщо не ми стават и ходя като прошляк с анцузи и спортни якета, в очакване да си върна килата, ама....
Та много внимавай!

RUNNING WILD
09-10-2013, 22:45
не ме плаши хич,с цигари без цигари дебел съм,бях се хванал за точно 6 месеца фитнес и ходене до Камбаните и обратно свалих 18 кила ама нема прошка от ноември до средата на май,вали сняг дъжд или вятър от 7 или 7.30 сутрин газ на горе 7.800 км са на горе и на долу разнообразие с малко подтичване,мисля след няколко дена пак да почвам сутрин рано докато няма лед и киша.

Доко
09-10-2013, 22:54
преди 2 години като те видях пушеше ММ 100 ,аз също от 20 дена ама не ми влияе на теглото,като цяло не искам да пуша вече насериозно искам да се отвратя.

Ето едно старо и гадно клипче. ;-)
http://vbox7.com/play:635f03f14a


Ами добре е и за джоба и за психиката. Не си зависим.
Обаче започват здравословните проблеми. Аз качих 25-30 кила. Тежи ми отвсякъде. Станах тежък. Не мога да се катеря, както по-рано. Дрехите изобщо не ми стават и ходя като прошляк с анцузи и спортни якета, в очакване да си върна килата, ама....
Та много внимавай!

Килата остават минимум 10 отгоре, почвай да сменяш гардероба. ;-)

Linkestis
09-10-2013, 22:54
не ме плаши хич,с цигари без цигари дебел съм,бях се хванал за точно 6 месеца фитнес и ходене до Камбаните и обратно свалих 18 кила ама нема прошка от ноември до средата на май,вали сняг дъжд или вятър от 7 или 7.30 сутрин газ на горе 7.800 км са на горе и на долу разнообразие с малко подтичване,мисля след няколко дена пак да почвам сутрин рано докато няма лед и киша.

Ти за това ли си взе едно парче пица в Дружба???

fred
09-10-2013, 23:05
Абе най просто е да се яде по малко:noooo:

Ранобудниче
09-10-2013, 23:06
То сега ако ме видиш, след като отказах цигарите верно съм като пухкав, тлъст котарак. Нищо общо с онова дето познаваш!:tooth:

Фукльо.

Susscrofa
10-10-2013, 20:00
Моля за пореден път, темата номер 1 в закачени да бъде заключена!
Срам за този форум е тази тема.
В такива теми не бива да се допускат дискусии!

Периодично на лични, модераторът да получава данни за развитието на нещата и да ги поства в темата.

Кретенизъм и адска простотия е това!
Спрете го НЕЗАБАВНО!

ЗАКЛЮЧЕТЕ ТАЗИ ТЕМА, МОЛЯ!

RUNNING WILD
10-10-2013, 21:46
на колене...

Ранобудниче
10-10-2013, 22:08
Моля за пореден път, темата номер 1 в закачени да бъде заключена!
Срам за този форум е тази тема.
В такива теми не бива да се допускат дискусии!

Периодично на лични, модераторът да получава данни за развитието на нещата и да ги поства в темата.

Кретенизъм и адска простотия е това!
Спрете го НЕЗАБАВНО!

ЗАКЛЮЧЕТЕ ТАЗИ ТЕМА, МОЛЯ!

Ще обсъдя предложението ти с останалите зелени и жълти.

Бобби
12-10-2013, 00:27
Добро утро....нали темата е ранубудна?.... или съм се объркал...:info:

Ранобудниче
12-10-2013, 05:47
Добро утро....нали темата е ранубудна?.... или съм се объркал...:info:

Хайде в неделя да ти обясня за темата (ако се сетя), с помощта на анасона, хмела и боба.

mordohy
12-10-2013, 10:55
Хайде в неделя да ти обясня за темата (ако се сетя), с помощта на анасона, хмела и боба.
В тоя час по-скоро е за хмел и шкембе-чорба.
Иначе, такава тема с толкова много боб и субпродуктите му не е имало скоро!
Щом и Прасето гласно запротестира и ревна с цяла зурла, понеже дори и по неговите критерии вонята е непоносима.:humpx:

Ранобудниче
12-10-2013, 11:08
В тоя час по-скоро е за хмел и шкембе-чорба.
Иначе, такава тема с толкова много боб и субпродуктите му не е имало скоро!
Щом и Прасето гласно запротестира и ревна с цяла зурла, понеже дори и по неговите критерии вонята е непоносима.:humpx:

Прасето е примадона.
Вероятно лично го докарва с аромат на теменужки.

Susscrofa
12-10-2013, 20:36
Прасето е примадона.
Вероятно лично го докарва с аромат на теменужки.

Знаеш, че съм прав.

Тази тема е зле поддържана.
Адски ми е неудобно да коментирам това, ужасно неудобно.

Mury
12-10-2013, 20:54
Знаеш, че съм прав.

Тази тема е зле поддържана.
Адски ми е неудобно да коментирам това, ужасно неудобно.

Намажи сееееееее :afro::afro::afro::afro:

RUNNING WILD
12-10-2013, 21:21
Знаеш, че съм прав.

Тази тема е зле поддържана.
Адски ми е неудобно да коментирам това, ужасно неудобно.

нема нищо неудобно неудобно е да сереш у шише-къде викат по нашио край.

fred
12-10-2013, 21:59
Или да си обуеш гащите през главата също

koolio
12-10-2013, 23:09
Или да си обуеш гащите през главата също

Това е единственото невъзможно нещо. ;)