PDA

View Full Version : Резервни части за GTV '97



bstanishev
08-10-2013, 11:19
Здравейте,


наскоро се откри проблем в двигателя на моята Алфа GTV '97 2.0 TS, 150 HP.
Реших да продам колата на части. Всичко си е здраво, част от елементите дори са сменяни...
Колата е с 16" алуминиеви джанти, продават се с гумите.


Публикувам темата тук, защото собствениците на GTV/Spider са значително по-малко от останалите алфисти.

При въпроси, 0898 633 810

b_angelov
08-10-2013, 11:57
Здравей колега. Пусни малко детайлни снимки вътре/вън. Не щади лентата на апарата.

bstanishev
08-10-2013, 15:35
Направих малко снимки.
Джантите са добри.

Огледалата ги свалих, както се вижда на едните снимки. Електрониката по тях работи без забележки.

По-обстойно съм снимал шофьорската седалка, за да се види, че има съвсем лека забележка.

Централната конзола съм я боядисвал пролетта.

Фаровете работят. Здрави са.

Вратите са в отлично състояние - също. Електрониката си работи, шофьорското стъкло е автоматично.

Амортисьорите на предния капак и багажника съм ги сменял съвсем скоро, подсилени са и работят без грешка. Пуска за отваряне на багажника от жабката - също.

Ако има нужда от детайлна снимка на някой елемент, като го сваля, ще мога да направя.

:handshake:

Мога да пращам частите по Еконт и Спийди.

_power_
08-10-2013, 18:19
Здрасти аз съм кандидата за топката и волана , ако може по детайлни снимки на волана, благодаря!

b_angelov
08-10-2013, 19:07
Аз пък си заплювам едната духалка от централната конзола и амортисьорите на предния капак, но преди това искам да помоля и за няколко снимки отдолу. По-точно ме интересува една скоба с гумен тампон, която държи генерацията за купето някъде около меката връзка.

b_angelov
08-10-2013, 19:35
Може ли и една хубава снимка в багажника, по-точно на калъфа на резервната гума?

mochko1
08-10-2013, 21:59
Аз си заплювам амортисьорите на багажника! Състоянието на тавана и от какъв материал е тапицерията? Провиснало? Дупки? Моята е релефна ,нещо като гума и си търся такава. Дръжката на тавана също може да я взема ,ако има начин да си я поставя над шофьорското място ,мисля няма да е проблем :) Огледалата ,стабилни ли са? Пасажерското ми тропка доста и се клати цялото :D
Давай цени? :)
Бих дошъл на място ,но по коледа чак :D

b_angelov
08-10-2013, 22:36
Дръжката на тавана също може да я взема ,ако има начин да си я поставя над шофьорското място ,мисля няма да е проблем :)
Направо заспива там, като махнеш декоративните капачки. Вземи и оригиналните болтове, които я държат за тавана! ;)

thecleaner
08-10-2013, 23:32
Аз пък бием ключа на темата и до 2-3 ще я изтрия. Колега пуснал темата - в раздел Продава и е мястото. Не може всеки да си тълкува правилата както него го устройва, нали така :)