PDA

View Full Version : Байрам е!



mordohy
15-10-2013, 23:33
Честит празник на колегите мюсюлмани във форума!:holiday:

Кайо
15-10-2013, 23:54
السلام_عليكم

Sunny
16-10-2013, 00:02
السلام_عليكم

мир вам

Бобби
16-10-2013, 00:55
Честит им празник и да живеем в Мир.

tribaleo
16-10-2013, 07:03
http://img32.imageshack.us/img32/3986/gzuf.jpg

RUNNING WILD
16-10-2013, 11:58
представям си какво ядене какво плющене пада,чакай да ползвам темата някой има ли от Смилян от Родопите и може ли да намери смилянски боб няколко килограма ама гледан от хора за тях си домашен така да се каже и каква цена 2-3 кг.

Linkestis
16-10-2013, 21:59
Скоро гледах в турските форуми,има много теми където поздравяват християните с техните празници.И май пускаха тема в един диярбакърски форум честитиха 3 март на всички живи българи.
Ама не съм много сигурен за последното щото ми куца превода от турски!
Иначе да им е честит празника,и Аллах да е с тях и Аллах да е с вас!
Скоро ше го вадиме/викаме Аллаха ама нейсе....
Важното е че им честитите празника.
Дано стане традиция на всеки турски календарен датник да се пуска тема.


Иво,може да се организирате с подопеченият ти Руменчо,така и така ви е на път от Перник,да вземете да помогнете на сирийците.Не са братя по вяра даже не знам дали празнуват байряка...
Една темичка за помощ със сметка да отвориме?

RUNNING WILD
17-10-2013, 10:47
виж снимката на Мордохи до българското знаме,мислиш ли че ще пусне провокативна тема точно на тоя ден,писал е и преди че озверява като се погази българщината,по форумите се пишат доста неща дори мюсолманските,виж в нашия какво става,това е история изтърпели сме го както много други народи,всеки агресор си носи последствията ако щеш и Чингис хан и Германия и римляните,няма значение каква е религията щом е крайна и нехуманна и агресивна,трябва да можеш да прощаваш не да забравяш,родата ми е от Чипровци турлаците балканджиите знаеш за килимите и въстанието,бил съм и в клуба на БНРП ама с годините проумях доста неща,само да ти кажа че по време на воина безредици партизанска война-хайдутите тогава явно това е било начина да се сгазят желанията за освобождение,българите също са правили доста зверства,само ако спомена какво е сътворил Българският окупационен корпус в Сърбия за дни ще ревнеш с глас от срам като видиш сърбин и сръбско дете,казвам ти го защото в родата има проявени такива и се мислеше че има проклятие заради тия неща,след освобождението сме си го върнали на турското население има случаи през 1910 са извеждани накрай селото и трепани брутално-няма го в нета,не може да се наслагва омраза към историята и несъществуващи епохи и империи и техните постъпки,и да ти кажа аз бях изумен от контакти с мохамедани по Родопите,спал съм си сам в колата в турско село никой не ме закачи за нищо,пазарувал съм в магазини всеки се реди на опашка не предрежда и е тишина вътре,подарявали са ни дърва като сме ходили за риба,на мой познат му направиха колата без пари,на мой познат му вадиха часовника от язовир,на всякъде строят чешми и беседки да седнеш да починеш оставят дърва и вестници кибрити чаши за вода да си запалиш огън и тн,това при нас го няма,в съзнателният си живот не видях нещо неприятно до тука,да на тях им пее ходжата на нас ни пее попа на великден с кандилото,аз до сега не съм чул ходжа да пада пиян и да пее а виж нашите падат от трибуните трамвай им режат краката като пресичат блудстват предерастия хазарт и какво ли не,та и в тая сфера са по-читави поне за пред хората,да винаги ще има разделение и всеки си има едно на ум и от двете страни, различни сме защото религията прави хората различни и най много кръв се е проляла в света на верска основа.

Mind_Control
17-10-2013, 11:26
Мюсюлманите, както и християните вярваме в един и същи Бог.

Единствената разлика е, че те приемат Исус, просто като един от неговите многобройни пророци и го считат за обикновен човек. Освен това вярват, че ние христианите тълкуваме грешно това, което Исус е правил и проповядвал. Те също разказват за Моисей например. В общи линии приемат стария завет, ако не 1:1 то поне на 90%, както ние.

Така, че на практика не сме много по различни във вярванията си.

RUNNING WILD
17-10-2013, 11:39
названията на боговете са ни различни и Исус се изобразява и рисува и са известни деянията му,а и ние сме покръстени на сила те не,Алах не се изобразява забранено е карикатури рисунки и тн,абе евреите са си свършили работата и в религиите,е сега ровя за байрам да се образовам какво се яде това е най забавното от всички празници каквито и да са,изобщо не вярвам в никакви църкви и божества аз съм съвременен човек няма да се съобразявам с отживелици и да съм послушко на страха си.

Mind_Control
17-10-2013, 11:40
названията на боговете са ни различни и Исус се изобразява и рисува и са известни деянията му,а и ние сме покръстени на сила те не,Алах не се изобразява забранено е карикатури рисунки и тн,абе евреите са си свършили работата и в религиите,е сега ровя за байрам да се образовам какво се яде това е най забавното от всички празници каквито и да са.

Алах означава Бог на арабски. То и библията ни забранява да изобразяваме Бог, ама ние си го изобразяваме..

RUNNING WILD
17-10-2013, 11:54
това намерих като по-подробно написано,ама за ядене няма нищо до тука

Свещеният за мюсюлманите празник Курбан байрам започва днес с молитва в 1100 джамии в страната и ще продължи четири дни.

След байрамския намаз (молитва) следва проповед на имама и молитва за благополучие и опрощение, за мира на цялото човечество.

Курбан байрамът продължава четири дни и свършва след следобедния намаз на четвъртия ден.

В първия ден на байрама трябва да се даде садака (подаяние).

Празникът е свързан със силата на вярата и готовността за жертвоприношение в името на Аллах и символизира смирението, покаянието, помирението и опрощението.

Курбан байрамът се предшества от деня Арефе, в който мюсюлманите трябва да постят. Нощта срещу Курбан байрам е благословена, вярва се, че в тази нощ молитвите се сбъдват.

На много места тази година районните мюфтийства събраха дарения за сирийските бежанци.

---------- Post added at 08:54 ---------- Previous post was at 08:49 ----------


Алах означава Бог на арабски. То и библията ни забранява да изобразяваме Бог, ама ние си го изобразяваме..

означава Бог ама не означва Исус Христос нали?то бог на всички езици си е бог ама кой е,абе забраняват те то само забрани в тая библия то по-зле от закона за пътищата,исляма си е по-добре печени агънца баклави локум и харем с жени и те работят нека ти е зле,нема по-добра религия за мъжете от исляма,а при нас кво яйца на великден и пости мани ти.

Mind_Control
17-10-2013, 11:56
---------- Post added at 08:54 ---------- Previous post was at 08:49 ----------

[/COLOR]

означава Бог ама не означва Исус Христос нали?то бог на всички езици си е бог ама кой е,абе забраняват те то само забрани в тая библия то по-зле от закона за пътищата,исляма си е по-добре печени агънца баклави локум и харем с жени и те работят нека ти е зле,нема по-добра религия за мъжете от исляма,а при нас кво яйца на великден и пости мани ти.

Исус не е Бог! Алах и нашия Бог са едно и също нещо и мюсюлманите не го отричат!

RUNNING WILD
17-10-2013, 12:02
Исус не е бог?е на кой се молят кой рисуват нали се празнува Рождество Христово и изповед на Мария Магдалена пред Исус и тайни вечери и тн?стига де дръж се прилично,едно време са ги питали кой е твоят Господ бог Исус или Алах и според отговора ще живееш.

tribaleo
17-10-2013, 12:21
Ебати гнусната тема...

---------- Post added at 12:21 ---------- Previous post was at 12:20 ----------

а за всички които вярват в някакви богове...мога да им кажа че са объркали епохата...21 век сме и нямаме нужда от разни истории и измислени хора и събития за да си обясняваме необяснимото...религията е отживелица и едно голямо зло с което се контролират заблудените (масата)...

ecotronic
17-10-2013, 13:31
.....а за всички които вярват в някакви богове...мога да им кажа че са объркали епохата...21 век сме и нямаме нужда от разни истории и измислени хора и събития за да си обясняваме необяснимото...религията е отживелица и едно голямо зло с което се контролират заблудените (масата)...

От казаното разбирам, че за теб религия и вяра са едно и също нещо.

Според мен реригията е идеология, създадена от едни хора за да бъдат държани в подчинение други хора или за да бъдат обяснявани явления и феномени непонятни за даден стадий на развитие на интелекта.

Вярата е нещо съвсем различно. Тя зависи единствено от индивида и това дали даден индивид я има или я няма му вреди или помага.

Doomguy
17-10-2013, 13:42
От казаното разбирам, че за теб религия и вяра са едно и също нещо.

Според мен реригията е идеология, създадена от едни хора за да бъдат държани в подчинение други хора или за да бъдат обяснявани явления и феномени непонятни за даден стадий на развитие на интелекта.

Вярата е нещо съвсем различно. Тя зависи единствено от индивида и това дали даден индивид я има или я няма му вреди или помага.

Напълно съм съгласен с теб и колегата. Имах съученик протестант, по никакъв начин не можеш да го убедиш, че нещо в библията е измислица. Каквото каже пастора е чиста истина, неподлежаща на съмнение. Буквално като сектант. За мен религиите в наше време са средство за разединяване и омраза между хората.

tribaleo
17-10-2013, 14:02
В обществото ..религия и вяра вървят ръка за ръка...вярващ човек е синоним на религиозен човек ...с две думи изостанала работа...

ecotronic
17-10-2013, 14:15
В обществото ..религия и вяра вървят ръка за ръка...вярващ човек е синоним на религиозен човек ...с две думи изостанала работа...

Така е.
Но това, което е общоприето, често пъти е само резултат от инерцията в мисленето и не представлява критерий за истинност.

Аз например съм вярващ, без да съм религиозен.

tribaleo
17-10-2013, 14:27
В какво вярваш? И аз вярвам в себе си..това вярващ ли ме прави?

ecotronic
17-10-2013, 14:39
Вярвам в това, че съществува някаква сила, която по някакъв начин влияе върху живота ми.

Нямам ясно обяснение защо е така, но съм придобил достатъчно доказателства затова, че е така.

tribaleo
17-10-2013, 14:40
Единствената сила, която влияе по някакъв начин върху живота ти си самият ти ...всичко което ни се случва е съвкупност от наши решения и действия ;)

ecotronic
17-10-2013, 14:50
Единствената сила, която влияе по някакъв начин върху живота ти си самият ти ...всичко което ни се случва е съвкупност от наши решения и действия ;)

Това за което говориш е вярата в себе-си.

Аз говоря за друго.

Пример:

В много прости ситуации съм бил уверен, че всичко и до голяма степен зависи от мен, имал съм ясна визия за излизането от ситуацията.............и нещата са се обърквали по необясним, дори абсурден начин.

В много тежки ситуации, които са изглеждали невероятно объркани и далеч не съм имал усещането, че имам и малка представа за изход от тях, съм молил за помощ.............тази сила.
И винаги по необясним за мен начин нещата са се нареждали по най-добрия начин.

tribaleo
17-10-2013, 14:57
точно това ти казвам, че това което наричаш "сила" всъщност е резултат от поредица от твои действия и решения ...сила има да ..и ние сме тази сила...всеки един от нас е сила сам по себе си..а когато сме обединени сме велика сила..не случайно от край време се измислят всевъзможни глупости за да държат разделени хората....разделение на религиозна основа, етническо разделение, финансово разделение, възрастово разделение...и тн.

Mind_Control
17-10-2013, 15:12
Исус не е бог?е на кой се молят кой рисуват нали се празнува Рождество Христово и изповед на Мария Магдалена пред Исус и тайни вечери и тн?стига де дръж се прилично,едно време са ги питали кой е твоят Господ бог Исус или Алах и според отговора ще живееш.

Бъркаш нещата. Исус е синът на Бог, пратен на земята да изкупи греховете на хората. Той всъщност е едно от 3-те му лица според християнството :) . Постигнахме ли консенсус?

За исляма Исус е един от многото пророци на Бога.

ecotronic
17-10-2013, 15:13
Достатъчно ясно съм разграничил това кое е плод на мои действия, способноси, желания, нагласи и пр. и кое не е.

RUNNING WILD
17-10-2013, 15:52
Бъркаш нещата. Исус е синът на Бог, пратен на земята да изкупи греховете на хората. Той всъщност е едно от 3-те му лица според християнството :) . Постигнахме ли консенсус?

За исляма Исус е един от многото пророци на Бога.

идеята ми е много ясно написана християни,християнство това определя дадена религия за това и пише по паспортите християнин или православен не пише божествен нали?то е като с Зевс и другите му производни всички са богове,питай някой на село кой е Господ и веднага ще ти се отговори че Исус,те са много месии и пратеници и пророци обаче фактите-НЯМА друг бог освен Алах и Мохамед е неговият пророк,да виждаш някъде да се споменава за наш Исус?очевидно че бога е Алах и Мохамед е негов син на земята и небето,от там идва мохамедани,по твоята теория щеше да има БогоАлахнати исусо-мохамедани.

Mind_Control
17-10-2013, 16:24
идеята ми е много ясно написана християни,християнство това определя дадена религия за това и пише по паспортите християнин или православен не пише божествен нали?то е като с Зевс и другите му производни всички са богове,питай някой на село кой е Господ и веднага ще ти се отговори че Исус,те са много месии и пратеници и пророци обаче фактите-НЯМА друг бог освен Алах и Мохамед е неговият пророк,да виждаш някъде да се споменава за наш Исус?очевидно че бога е Алах и Мохамед е негов син на земята и небето,от там идва мохамедани,по твоята теория щеше да има БогоАлахнати исусо-мохамедани.

Много се бъркаш. Това не е моя логика, а факти, които между другото никой не оспорва. Мохамед не е никакъв син на Алах. Между другото в Мохамед няма нищо божествено, той, както и Исус според мюсюлманските вярвания са обикновенни хора. Мохамед получава прозрението си чак към 40-тата си годишнина.

mordohy
17-10-2013, 16:31
Аз просто поздравих една голяма част от народа ни с неговия празник. Междувременно поздравих и приятелите си в Турция, Гърция, Малайзия и Индонезия!Това е проява на учтивост, която ни разграничава от фанатиците, от които само зло е видял светът.
Фанатиците на са само мюсюлмани!
Всъщност те винаги са били атеисти!
Войнствуващи атеисти.
За тях няма ни бог, ни родина ни морал!
А религията, това е морала и етиката на обществото.
Някои хора продължават да смесват различни исторически периоди и да сеят само омраза.
И Великите пости и Рамазана имат едно и също значение.
Да се научим на смирение и доброта. Да се помирим с бесовете си.
Посланието е едно и също.Мнозина свързват исляма с турското робство.
А ако турците бяха християни, а когато православните християни ни колеха....
Не може да се живее в омраза!
Байрам е!
За нашите сънародници мюсюлмани е най-големият празник.
Нека не го поругаваме!

Да! Аз знам , че нашите попове и ходжи никога няма да седнат на една евхариститна трапеза, но това не пречи да подадем и поемем ръка!

Mind_Control
17-10-2013, 16:44
Така де.. Аз само казвам, че Бог е един и за християните и за мюсюлманите :) Така че имаме причина да сме единни.

tribaleo
17-10-2013, 16:56
Наистина няма място за омраза..но има място за ред - резаците на изток...ние белите на запад...това е положението ..исляма е една агресивна религия...за жалост ние сме точно вратата за нахлуването на исляма в Европа...и поемаме всичките негативи от това...трябват радикални мерки..защото от това зависи оцеляването ни като нация!!! и който не го е разбрал...който ще каже че съм човек който мрази и който казва че трябва да се смирим и незнам си какви глупости...да изпалва и той на изток...аз съм БЪЛГАРИН и искам да се запази БЪЛГАРСКАТА нация ...вече е въпрос на оцеляване и място за морал НЯМА!!!!

mordohy
17-10-2013, 19:49
Наистина няма място за омраза..но има място за ред - резаците на изток...ние белите на запад...това е положението ..исляма е една агресивна религия...за жалост ние сме точно вратата за нахлуването на исляма в Европа...и поемаме всичките негативи от това...трябват радикални мерки..защото от това зависи оцеляването ни като нация!!! и който не го е разбрал...който ще каже че съм човек който мрази и който казва че трябва да се смирим и незнам си какви глупости...да изпалва и той на изток...аз съм БЪЛГАРИН и искам да се запази БЪЛГАРСКАТА нация ...вече е въпрос на оцеляване и място за морал НЯМА!!!!
Ето ти вече си радикалист! Фундаментален радикалист!
Явно от "наше село"не си излизал на вънка!
А оцеляването ни е свързано дори и с исляма. Ония ислям, който все още съществува в части на Търция, Индонезия, Малайзия, Китай , Индия и да го кажем с ръка на сърце в нашите помаци!
погледни ми интервю в шоуто на Слави. Аз имам много по-блестящи учители, но кой знае защо споменах др,Джинков. Етнически турчин, който ми дава урок по родолюбие.
Тия хора обичат Родината си.
Тъпанарите се опитват да ги сегрегират!
С какво са по-добри от помака , българин, организирал баташкото клане!
Моллата, който е бил в башибозука си обръснал брадата и завършил живота си в Исфахан, като бръснар!
В Бурса има дружество на българите .
Това са нашите турци, които не забравят своята Родина.
Тия хора ние най-глупаво и бездарно се опитваме толкова години да ги отвратим от себе си.
А те са нашата трета колона.
Аз съм живял с тях и те много добре знаят историята.
И не искат да се повтарят глупостите!

fred
17-10-2013, 19:54
И аз честитя празника

old alfist
17-10-2013, 20:21
Може би звучи като ерес, но аз също им честитя празника на хората, които го празнуват, макар да не го разбирам - правя го от уважение към тях, защото са жители на България, изповядващи религия различна от традиционната за страната.
За съжаление много хора и то от години целенасочено противопоставят живущите в тази държава с различно вероизповедание, целейки извличане на собствени дивиденти.

RUNNING WILD
17-10-2013, 20:37
Наистина няма място за омраза..но има място за ред - резаците на изток...ние белите на запад...това е положението ..исляма е една агресивна религия...за жалост ние сме точно вратата за нахлуването на исляма в Европа...и поемаме всичките негативи от това...трябват радикални мерки..защото от това зависи оцеляването ни като нация!!! и който не го е разбрал...който ще каже че съм човек който мрази и който казва че трябва да се смирим и незнам си какви глупости...да изпалва и той на изток...аз съм БЪЛГАРИН и искам да се запази БЪЛГАРСКАТА нация ...вече е въпрос на оцеляване и място за морал НЯМА!!!!

човек неколко поста ти чета напоследък и ти и оня пазарджишкият разбирач Дуууооомти сте родени събеседници един за друг,я ми кажи ти честваш ли априлското въстание поне?някога ходил ли си на митинг да се сблъскаш с тълпата с проблемите с крясъците от близо,ти бил ли си роден преди 150 години какво изпита от това време ти точно?правиш се на интересен ясно е на всички често ти се случва ти си знаеш как ще се забавляваш и в коя тема,ако някой турчин или мохамеданин ни честити Великден ама някой друг излезе и напише нещо подобно на твоето ще видиш какво представлява твоето подобие в момента.

lordliness
17-10-2013, 20:39
Като ни налегне скука ходим с жена ми до Турция да се разходим и да хапнем дюнер и баклава. Отношението на хората към нас там е прекрасно. Не мога да кажа същото за една Германия например.

Doomguy
17-10-2013, 20:52
Аз имам преки впечатление от помаците, тъй, като често пътувам из този регион. Много честни и добри хора са, даже да не те познават ще се отнесат добре с теб. Нещо, което не мога да кажа за някой българи.

п.п. Сега получих лс, в което ме уведомиха, че онова неграмотно рибарче ерген, което съм игнорирал пак е писало нещо за мен. Нищо друго не мога да му пожелая освен да хванеш да си намериш приятелка и да мирясаш.
Нищо против нямам срещу теб човече, ама започваш сериозно да ме дразниш вече...

ecotronic
17-10-2013, 21:08
Аз имам преки впечатление от помаците, тъй, като често пътувам из този регион. Много честни и добри хора са, даже да не те познават ще се отнесат добре с теб. Нещо, което не мога да кажа за някой българи......


Абсолютно вярно и ще допълня - и много трудолюбиви.
Тези скромни хора от родопските села са много повече хора от много от жителите на големите градове.

Та чак ми е странно, как между нормални люде може да съществува такова нещо като етническа вражда.

pa4ito
17-10-2013, 21:11
Ебати гнусната тема...

---------- Post added at 12:21 ---------- Previous post was at 12:20 ----------

а за всички които вярват в някакви богове...мога да им кажа че са объркали епохата...21 век сме и нямаме нужда от разни истории и измислени хора и събития за да си обясняваме необяснимото...религията е отживелица и едно голямо зло с което се контролират заблудените (масата)...

И как ще обясним научно възникването на всичко около нас - планети, слънца, галактики, вселена? С големия взрив? А какво е било преди него и какво е довело до него... ;)

lordliness
17-10-2013, 21:16
Абсолютно вярно и ще допълня - и много трудолюбиви.
Тези скромни хора от родопските села са много повече хора от много от жителите на големите градове.

Та чак ми е странно, как между нормални люде може да съществува такова нещо като етническа вражда.

А цигани да минават покрай теб и да викат смърт на всички българи.
Е бях сам в тъмното, сигурно за това, после кучето дойде и циганите и кучето потичаха вкупом :)

dimitar_vd62
17-10-2013, 21:23
Извода е - трее си имаш куче...с калашник.

tribaleo
17-10-2013, 22:42
човек неколко поста ти чета напоследък и ти и оня пазарджишкият разбирач Дуууооомти сте родени събеседници един за друг,я ми кажи ти честваш ли априлското въстание поне?някога ходил ли си на митинг да се сблъскаш с тълпата с проблемите с крясъците от близо,ти бил ли си роден преди 150 години какво изпита от това време ти точно?правиш се на интересен ясно е на всички често ти се случва ти си знаеш как ще се забавляваш и в коя тема,ако някой турчин или мохамеданин ни честити Великден ама някой друг излезе и напише нещо подобно на твоето ще видиш какво представлява твоето подобие в момента.
Взимай си ги увас тогава...е и някое друго сирииче може да прибереш за цвят...сутринта може заедно да си измиете крачетата ;)

Кайо
17-10-2013, 22:54
Наистина няма място за омраза..но има място за ред - резаците на изток...ние белите на запад...това е положението ..исляма е една агресивна религия...за жалост ние сме точно вратата за нахлуването на исляма в Европа...и поемаме всичките негативи от това...трябват радикални мерки..защото от това зависи оцеляването ни като нация!!! и който не го е разбрал...който ще каже че съм човек който мрази и който казва че трябва да се смирим и незнам си какви глупости...да изпалва и той на изток...аз съм БЪЛГАРИН и искам да се запази БЪЛГАРСКАТА нация ...вече е въпрос на оцеляване и място за морал НЯМА!!!!

.....да..да...
Ти история учил ли си бре?
Християни викаш....
А колко християни са избити в името на "Христовата вяра" от християни?
Различията между православни,католици,протестанти.....и т.н.т. де ги слагаш?

tribaleo
17-10-2013, 22:55
Ква история бе пич ти очи нямаш ли не виждаш ли какво се случва...омг..

Кайо
17-10-2013, 23:16
Ква история бе пич ти очи нямаш ли не виждаш ли какво се случва...омг..

Цъ...аз съм сляп и тъп....
Винаги се радвам,когато има някой умен да ме светне.:th_up::th_up:

tribaleo
18-10-2013, 07:18
Личи ти...

Gelew
18-10-2013, 10:54
Подкрепям tibaleo тук е България основния език е български, основната вяра е християнството, който не му харесва пътя, от където е и да вземе мангалите и сирийците с него си!!!

ecotronic
18-10-2013, 11:05
Подкрепям tibaleo тук е България основния език е български, основната вяра е християнството, който не му харесва пътя, от където е и да вземе мангалите и сирийците с него си!!!

Що не си направите една тема в която да изразявате расистките си възгледи?

Тази тема е посветена на толерантността и на човечността.

tribaleo
18-10-2013, 11:28
Що не си направите една тема в която да изразявате расистките си възгледи?

Тази тема е посветена на толерантността и на човечността.

Заради хора като теб, които се изживяват като "толерантни" тази държава загива, бабите и дядовците ни ровят по кофите а на мангалите се правят къщи, всеки като влезне при лекаря първото което проверяват е дали е плащал, а на сирийската паплач без пари здравеопазване..лекарства...дрехи, които те после или изхвърлят или продават...в Овча купел хората ги е страх да излезнат от тая измет!! Заслужавате затвор за това, че подкрепяте това...Вие сте ПРЕДАТЕЛИ!!!!

RUNNING WILD
18-10-2013, 11:30
Аз имам преки впечатление от помаците, тъй, като често пътувам из този регион. Много честни и добри хора са, даже да не те познават ще се отнесат добре с теб. Нещо, което не мога да кажа за някой българи.

п.п. Сега получих лс, в което ме уведомиха, че онова неграмотно рибарче ерген, което съм игнорирал пак е писало нещо за мен. Нищо друго не мога да му пожелая освен да хванеш да си намериш приятелка и да мирясаш.
Нищо против нямам срещу теб човече, ама започваш сериозно да ме дразниш вече...

като се дразниш празниш ли се,когато ти искам мнението за живота как да протече по подходящ за тебе начин тогава ще ми кажеш дотогава се дразни колкото си искаш ако дразнението стане непоносимо се блокирай сам от целият форум заври си главата в пясъка.

ecotronic
18-10-2013, 11:37
Заради хора като теб, които се изживяват като "толерантни" тази държава загива, бабите и дядовците ни ровят по кофите а на мангалите се правят къщи, всеки като влезне при лекаря първото което проверяват е дали е плащал, а на сирийската паплач без пари здравеопазване..лекарства...дрехи, които те после или изхвърлят или продават...в Овча купел хората ги е страх да излезнат от тая измет!! Заслужавате затвор за това, че подкрепяте това...Вие сте ПРЕДАТЕЛИ!!!!

Днес пи ли си хапчетата?

RUNNING WILD
18-10-2013, 11:38
Взимай си ги увас тогава...е и някое друго сирииче може да прибереш за цвят...сутринта може заедно да си измиете крачетата ;)

значи ти вече си над международните закони и споразумения?явно си над държавата и целият свят,ами от утре не деи да пиеш вода която е държавна щото минава през други територии не ходи в чужбина не харчи ток които не е твой затвори се у вас и не излизай,изхвърли си всички турски стоки от вас запали си книгите и си изхвърли компютъра,ще ни спрат притока на вода от дунав а нашите реки ще ги заприщтят ще кажат не ви искаме водата,ще заградят въздуха с балони и си дишай от балона само твоя въздух,ти велики националисте можеш ли да ми покажеш една снимка или факт на която изразяваш идеите си или да се сещам сам че както винаги всичко започва и свършва в форума.

Stoyan Georgiev
18-10-2013, 11:44
юежду другото правете разлика между религиозни междуособици и расизъм.

RUNNING WILD
18-10-2013, 11:44
Заради хора като теб, които се изживяват като "толерантни" тази държава загива, бабите и дядовците ни ровят по кофите а на мангалите се правят къщи, всеки като влезне при лекаря първото което проверяват е дали е плащал, а на сирийската паплач без пари здравеопазване..лекарства...дрехи, които те после или изхвърлят или продават...в Овча купел хората ги е страх да излезнат от тая измет!! Заслужавате затвор за това, че подкрепяте това...Вие сте ПРЕДАТЕЛИ!!!!

подари си покъщината на ровещите в кофата намери им работа,и както обичаш да казваш вземи у вас ровещите по кофите баби и дядовци,ами не губи време да пишеш в форума организирайте се доброволни отряди е колко сте много и отидете да охранявате жителите на Овча Купел като знаеш за наболелите им проблеми какво правиш тука,в момента може някой сириец да тегли чантата на жена ти или още по лошо...ето виждаш ли ти си предател защото вярваш в нещо и не го правиш а ние не сме защото не вярваме.

tribaleo
18-10-2013, 11:53
Не така!!!

ecotronic
18-10-2013, 11:57
Ти си уникален тъпак и май не съм първият който го констатира...спирам да пиша по темата, защото много ще Ви псувам ако продължа...

Спирай, спирай............че чисто си за бан.

Чете ли правилата на форума?

И по-точно т. 1.9 ?

А ?

А иначе вкъщи си псувай на воля.

tribaleo
18-10-2013, 11:58
Оплачи се ...нещо от рода на "госпожоооо той обижда моето другарчеее"...може да пуснеш сълзичка за по-достоверно ;)

Кайо
18-10-2013, 11:58
Ти си уникален тъпак и май не съм първият който го констатира...спирам да пиша по темата, защото много ще Ви псувам ако продължа...

Псувай...
...покажи мъжественост и сила.:):):)
Trans penem mihi est...

tribaleo
18-10-2013, 11:59
Човек псува когато е безсилен ;)

RUNNING WILD
18-10-2013, 12:02
Подкрепям tibaleo тук е България основния език е български, основната вяра е християнството, който не му харесва пътя, от където е и да вземе мангалите и сирийците с него си!!![/QUOTE

виж има основно има предястие,има основно училище има официален общоприет език и няма основна вяра защото в България няма официална религия в конституцията си,чувал съм че в Сливен им понася отлично климата може пък там да се заселят предимно:wow:

---------- Post added at 09:02 ---------- Previous post was at 09:00 ----------

[QUOTE=tribaleo;1261316]Ти си уникален тъпак и май не съм първият който го констатира...спирам да пиша по темата, защото много ще Ви псувам ако продължа...

е като не можа да отговориш с факти и жизнен опит на елементарни неща и твоето КПД =0 аз какво съм ти виновен за тебе всички са тъпаци.

tribaleo
18-10-2013, 12:08
Хората са казали - убий глупака с мълчание, искрено се надявам да имаш дъщеря да ти докара някой сириец в къщата, айде свободно сега ;)

RUNNING WILD
18-10-2013, 12:19
ти цитирай прогресивно какво са казали хората само не деи да ругаеш че ще се появи некой мод пристрастен към бановете и ще ти изчезне зеленкото от ника като аналоговият сигнал,аз не искам да става така защото ти и пазарджишката хипотеза Дуоомти сте богатство за форума,са какво ще доведе дъщеря ми не знам може и некои като тебе да ми доведе драги ми зетко го омаам с лопатата като не ми ареса бабу баба па му ареса,спирай си радиото в колата да можеш по-добре да чуваш вътрешните гласове които ти говорят иначе не можеш да ги отсееш претоварена ти става информацията.

Mind_Control
18-10-2013, 13:03
Човек псува когато е безсилен ;)

Човек псува, когато се е приготвил да ебе майката на някого според мен.

Ти замислял ли си се, че за западно европейците ти си същия циганин, както са сирийците за теб. Предполагам ти е приятно от тази мисъл :)

AttilaSL
18-10-2013, 15:54
Колеги често казано не знам какво да кажа,хем искам да бъда безпристрастен,да уважавам мненията и възгледите на другите хора (религии) но някак си не мога да ги приема за равни дорасли до мисленето на съвременния човек.
Пиша това защото днес сутринта един приятел(страшен националист) ми прати едно видео как група мъже със весели викове"Алах Акбар",смях и коментари отрязаха главата на един християнин.Честно това ми разката настроението за седмица напред.
Между другото гледали ли сте руския филм "Чистилището"?
Става въпрос за Чечня.Майка ми после 2 дена не можа да се съвземе.
Не отричам че измежду тях има много стойностни хора заслужаващи огромен респект,но цялостното ми мнение за тях е че трябва да си стоят там където са се родили.
Имам наблюдения върху тях от 4-ри държави,еми какво да ви кажа-80% от тях не работят,повечето живеят на гърба на правителствата други се занимават с неща за които няма да пиша тук че много дълго ще стане.Също така имам и много познати из между тях но само с един може да каже че съм се сприятелил(но пак си имам някакви вътрешни резерви).
За да не ме сметнете за расист ще кажа че за мен религията не е от значение(не вярвам в Господ,Аллах ит.н),разделям хората само добри и лоши.
п.п:Ако искате мога да постна "веселото" клипче.
Поздрави!

Gelew
18-10-2013, 16:15
Шибани фанатици, правилно си писал да си стоят там, от където са!!!Цяла Германия се оплаква от турци половината Берлин е превзет от тях и интересното, е че дори тамошната полиция и власти немогат да се справят с ...(цензура)...!

tribaleo
18-10-2013, 16:28
Най-после нормални хора...бях се притеснил за този форум :)

RUNNING WILD
18-10-2013, 16:48
от какво ви е приятно не от сириици ни от турци ни от американци ни китайци ни цигани ни чеченци така ли?а от грузинци приятно ли е?от еврей?от арменци?от руснаци да ама да дойдат само жените че са хубави,това с клиповете с Чечня да беше видял руснаците как влачат с вързани за БТР а живи чеченци пак е страстно видео,не знам майка ти как ще го оцени и колко дена ще асимилира видяното,абе ако дойде некоя хубавица сириика и се овъртолите страстно нема да я питаш в какво вярва и бежанка ли е,ако ти подари нефтен кладенец и мерцедес нема да сте такива лоши форумни расисти.

Doomguy
18-10-2013, 17:02
като се дразниш празниш ли се,когато ти искам мнението за живота как да протече по подходящ за тебе начин тогава ще ми кажеш дотогава се дразни колкото си искаш ако дразнението стане непоносимо се блокирай сам от целият форум заври си главата в пясъка.

Пиша ти бавно, за да ме разбереш. Аз, tribaleo и който и да е от този форум може да пишем свободно своето мнение, поне докато спазваме правилата на форума. Ти в ролята на какъв даваш квалификации кой какъв е и какво може и не може да пише? Това, че нямаш личен живот и висиш постоянно тук ли ти дава вдъхновение да си на всяка манджа мерудия? И точно ти ли се намери да даваш акъл на хората, който на 36 години още не си успял да създадеш семейство и единственото ти удоволствие в живота е да тровиш нечии нерви? Ти ще си караш вечно така, защото си злобно човече а съдбата е справедлива. Тези думи не ти ги пиша със злоба, а с огромно съжаление към теб и тези като теб. Няма смисъл да се пънеш да ми се обясняваш, няма да те прочета. Не мисля, че твоята жалка личност заслужава и капчица повече внимание. Другия път преди да нападаш хора, които с нищо не са те провокирали се замисли дали твоя собствен задник не е насран до ушите, преди да гледаш в гащите на другите. Ето и един музикален поздрав, точно за теб... http://www.youtube.com/watch?v=l7ISmZ0V77k

Съжалявам за нормалните хора в този форум, че трябва да стават свидетели на простотии като тази, която спретна "колегата"...

mordohy
18-10-2013, 17:02
Хората са казали - убий глупака с мълчание, искрено се надявам да имаш дъщеря да ти докара някой сириец в къщата, айде свободно сега ;)

Имам колега сириец, който е женен за българка. като гледам как се грижи за нея и семейството си, честно казано предпочитам зет като него, отколкото някой кресльо. дето хал хабер си няма от това кой кой е
Ще ми се да те видя ти как ще изглеждаш, ако си дошъл от ада на кланетата и си успял да опазиш семейството си по път дълъг 3-4 000 км.
Иначе е най-лесно да развиваме теории за непълноценността на расите.

Зиг хайл!

Mind_Control
18-10-2013, 17:04
Колеги често казано не знам какво да кажа,хем искам да бъда безпристрастен,да уважавам мненията и възгледите на другите хора (религии) но някак си не мога да ги приема за равни дорасли до мисленето на съвременния човек.
Пиша това защото днес сутринта един приятел(страшен националист) ми прати едно видео как група мъже със весели викове"Алах Акбар",смях и коментари отрязаха главата на един християнин.Честно това ми разката настроението за седмица напред.
Между другото гледали ли сте руския филм "Чистилището"?
Става въпрос за Чечня.Майка ми после 2 дена не можа да се съвземе.
Не отричам че измежду тях има много стойностни хора заслужаващи огромен респект,но цялостното ми мнение за тях е че трябва да си стоят там където са се родили.
Имам наблюдения върху тях от 4-ри държави,еми какво да ви кажа-80% от тях не работят,повечето живеят на гърба на правителствата други се занимават с неща за които няма да пиша тук че много дълго ще стане.Също така имам и много познати из между тях но само с един може да каже че съм се сприятелил(но пак си имам някакви вътрешни резерви).
За да не ме сметнете за расист ще кажа че за мен религията не е от значение(не вярвам в Господ,Аллах ит.н),разделям хората само добри и лоши.
п.п:Ако искате мога да постна "веселото" клипче.
Поздрави!

Да избоявам ли колко случаи има на християни американци избиващи непълнолетни ученици в училище в мирно време? Може би това е по- малко брутално от това да отрежеш главата на някого по време на война?

Ей, не виждате по далече от носовете си...

ecotronic
18-10-2013, 17:12
Крайности винаги е имало и от двете страни.
Отрепки също.
Тук говорим за средностатистическия мюсюлманин, българин, сириец и пр.

Необоснована и ненормална е омраза и ненавист между такива хора, още по-малко пък в ситуация в която нещата опират до живот или до смърт.

А иначе национализмът на никого не е донесал нищо добро.

tribaleo
18-10-2013, 17:21
Имам колега сириец, който е женен за българка. като гледам как се грижи за нея и семейството си, честно казано предпочитам зет като него, отколкото някой кресльо. дето хал хабер си няма от това кой кой е
Ще ми се да те видя ти как ще изглеждаш, ако си дошъл от ада на кланетата и си успял да опазиш семейството си по път дълъг 3-4 000 км.
Иначе е най-лесно да развиваме теории за непълноценността на расите.

Зиг хайл!
Това тук не са бежанци а икономически емигранти, а защо не коментирате това че любимите ви сирийци изхвърлят или продават помощите?? А?? Доста от тези хора тук имат чисто африкански черти...не мисля че са сирийци....а какви са(на това сами си отговорете). Май не ви е ясно че Европа ни използва за бунище за сякаква измет....тези сирийци като искат само мир..защо не остават в Турция..там война няма....защоли..защото са чули че като дойдат в Европа ще има ядене и дом без пари..а те ще седят по цял ден и ще правят кочина...някой от вас влизал ли е в такова общежитие....защото аз съм и мога да ви кажа че това не са хора а паразити...на всякъде е уникална кочина...а те седят отвън и не си мърдат пръста..може би очакват и да им чистиме а??? Много е лесно да си развивате самарянските теории без да сте видяли за какво става на въпрос...хора като вас са изключително заблудени и от това страдаме всички ние...от това ще страда и родината ни...докато вие се правите на търпеливи..широко скроени и големите европейци държавата ни се залива с всякаква паплач...за пореден път ще кажа че хора с такова мислене са предатели!!

Mind_Control
18-10-2013, 17:21
Крайности винаги е имало и от двете страни.
Отрепки също.
Тук говорим за средностатистическия мюсюлманин, българин, сириец и пр.

Необоснована и ненормална е омраза и ненавист между такива хора, още по-малко пък в ситуация в която нещата опират до живот или до смърт.

А иначе национализмът на никого не е донесал нищо добро.

Никой средностатистически мюсюлманин няма да заколи християнин. Нито обратното. Средностатистическите хора винаги се опитват да живеят в мир без значение на религията им. Такива неща не ги правят средностатистическите хора, освен в положение на война.

ecotronic
18-10-2013, 17:40
Това тук не са бежанци а икономически емигранти, а защо не коментирате това че любимите ви сирийци изхвърлят или продават помощите?? А?? Доста от тези хора тук имат чисто африкански черти...не мисля че са сирийци....а какви са(на това сами си отговорете). Май не ви е ясно че Европа ни използва за бунище за сякаква измет....тези сирийци като искат само мир..защо не остават в Турция..там война няма....защоли..защото са чули че като дойдат в Европа ще има ядене и дом без пари..а те ще седят по цял ден и ще правят кочина...някой от вас влизал ли е в такова общежитие....защото аз съм и мога да ви кажа че това не са хора а паразити...на всякъде е уникална кочина...а те седят отвън и не си мърдат пръста..може би очакват и да им чистиме а??? Много е лесно да си развивате самарянските теории без да сте видяли за какво става на въпрос...хора като вас са изключително заблудени и от това страдаме всички ние...от това ще страда и родината ни...докато вие се правите на търпеливи..широко скроени и големите европейци държавата ни се залива с всякаква паплач...за пореден път ще кажа че хора с такова мислене са предатели!!

Кажи според теб, какво трябва да направим? Да ги довършим с камъни ли?

RUNNING WILD
18-10-2013, 18:05
Това тук не са бежанци а икономически емигранти, а защо не коментирате това че любимите ви сирийци изхвърлят или продават помощите?? А?? Доста от тези хора тук имат чисто африкански черти...не мисля че са сирийци....а какви са(на това сами си отговорете). Май не ви е ясно че Европа ни използва за бунище за сякаква измет....тези сирийци като искат само мир..защо не остават в Турция..там война няма....защоли..защото са чули че като дойдат в Европа ще има ядене и дом без пари..а те ще седят по цял ден и ще правят кочина...някой от вас влизал ли е в такова общежитие....защото аз съм и мога да ви кажа че това не са хора а паразити...на всякъде е уникална кочина...а те седят отвън и не си мърдат пръста..може би очакват и да им чистиме а??? Много е лесно да си развивате самарянските теории без да сте видяли за какво става на въпрос...хора като вас са изключително заблудени и от това страдаме всички ние...от това ще страда и родината ни...докато вие се правите на търпеливи..широко скроени и големите европейци държавата ни се залива с всякаква паплач...за пореден път ще кажа че хора с такова мислене са предатели!!

виж какво не съм те видял да снимаш репортаж в общежитията за да говориш на изуст,ако можеш аиде вкарай ни форума вътре да си снимаме и да си обсъждаме,абе да не ти бъркат в хладилника да са ти изяли нещо или да спят у вас и в колата ти?ти дори не ги виждаш нямаш контакти с тях освен по телевизията,дали ще гледаш за Овча купел или Африка все тая не ги виждаш не са у вас,ама ква мръсотия била ми ела ми видиш алфата след риболов...имах покълнало жито в нея под стелките,аиде щи пусна една снимка да видиш на 20 години какви съм ги вършил поне с еимаш за големият националист,зад тоя дето държи зеленото знаме 4 тия от ляво на дясно е Мартин Скума ми е главата с червена фанелка и черно яке това е през 1997 ма година,когато са ни гонили куките да ни мачкат и сме крещяли и палили и сме гонили чужденци по улиците ти къде беше?то от вас на компа е лесно излез на улицата и после ръси мозъци.

AttilaSL
18-10-2013, 18:15
от какво ви е приятно не от сириици ни от турци ни от американци ни китайци ни цигани ни чеченци така ли?а от грузинци приятно ли е?от еврей?от арменци?от руснаци да ама да дойдат само жените че са хубави,това с клиповете с Чечня да беше видял руснаците как влачат с вързани за БТР а живи чеченци пак е страстно видео,не знам майка ти как ще го оцени и колко дена ще асимилира видяното,абе ако дойде некоя хубавица сириика и се овъртолите страстно нема да я питаш в какво вярва и бежанка ли е,ако ти подари нефтен кладенец и мерцедес нема да сте такива лоши форумни расисти.

Колега,живял съм 3-ри години в Москва,вярвай ми имам повече идея от теб какво представляват грузинци,чеченци арменци и т.н.Имам Приятели(истински)преживели и двете чеченски войни,от първа ръка знам какво е ставало там.Ходил съм на така наречените "Чеченски гробища" където повечето гробове бяха на 18-19 годишни момчета.
Ако не знаеш Сталин навремето за една нощ е изчистил Москва от цялата измет,качил ги е на влакове и кой от където е.Ама сега на това му викат дискриминация.
Кладенци и мерцедеси,хайде няма нужда
.

Имам колега сириец, който е женен за българка. като гледам как се грижи за нея и семейството си, честно казано предпочитам зет като него, отколкото някой кресльо. дето хал хабер си няма от това кой кой е
Ще ми се да те видя ти как ще изглеждаш, ако си дошъл от ада на кланетата и си успял да опазиш семейството си по път дълъг 3-4 000 км.
Иначе е най-лесно да развиваме теории за непълноценността на расите.

Зиг хайл!

Мордохай,нищо не споменаваш за съдбата на хилядите европейски момичета в тамошните хареми и бардаци.Има повече от достатъчно истории в мрежата.

И много ми е интересно защо никой не споменава японците???Страната с възможно най-голяма непоносимост към тях.Невъзможно е нито един мюсулманин да получи работа ,да не говорим за гражданство.Престоят им в Япония е силно ограничен,и то им се позволява да останат само ако имат някаква изключителна причина.
Светът постепенно се ислямизира и именно тази солидарност един ден ще ни излезе на всички през гъза.

RUNNING WILD
18-10-2013, 18:30
Колега,живял съм 3-ри години в Москва,вярвай ми имам повече идея от теб какво представляват грузинци,чеченци арменци и т.н.Имам Приятели(истински)преживели и двете чеченски войни,от първа ръка знам какво е ставало там.Ходил съм на така наречените "Чеченски гробища" където повечето гробове бяха на 18-19 годишни момчета.
Ако не знаеш Сталин навремето за една нощ е изчистил Москва от цялата измет,качил ги е на влакове и кой от където е.Ама сега на това му викат дискриминация.
Кладенци и мерцедеси,хайде няма нужда
.


Мордохай,нищо не споменаваш за съдбата на хилядите европейски момичета в тамошните хареми и бардаци.Има повече от достатъчно истории в мрежата.

И много ми е интересно защо никой не споменава японците???Страната с възможно най-голяма непоносимост към тях.Невъзможно е нито един мюсулманин да получи работа ,да не говорим за гражданство.Престоят им в Япония е силно ограничен,и то им се позволява да останат само ако имат някаква изключителна причина.
Светът постепенно се ислямизира и именно тази солидарност един ден ще ни излезе на всички през гъза.

човек и 30 години да си живял все тая,гледай историята имали са договор да пазят границата още от времената на Петър 1ви и са го спазили не са и нахлували в държавата да грабят,не оправдавам никой в тая война,забравяш че грузинците са православни а ги изброяваш,не съм виждал по-вярващи хора от грузинците-личен опит,а тука няма хареми и бардаци така ли?виж че има негърки мулатки азиатки рускини виж по обявите има кво ти душа сака,Япония е била затворена и изолирана векове от света и от чужденци не само ислямисти,те лично нямат никакъв повод да се плашат от тях и за омраза по-скоро от американци заради бомбите 45 та и руснаците който ги палеха живи по джунглата къде ги набарат главно заради безчинствата по военнопленическите лагери и труда и мъченията на който подлагат военоплениците,а японците са най жестоките войници в историята та не ми сравнявай доста по-жестока нация от турците че не ги долюбва,хай?кимни ми с глава почтително и ми кажи-дозо.

AttilaSL
18-10-2013, 19:08
човек и 30 години да си живял все тая,гледай историята имали са договор да пазят границата още от времената на Петър 1ви и са го спазили не са и нахлували в държавата да грабят,не оправдавам никой в тая война,забравяш че грузинците са православни а ги изброяваш,не съм виждал по-вярващи хора от грузинците-личен опит,а тука няма хареми и бардаци така ли?виж че има негърки мулатки азиатки рускини виж по обявите има кво ти душа сака,Япония е била затворена и изолирана векове от света и от чужденци не само ислямисти,те лично нямат никакъв повод да се плашат от тях и за омраза по-скоро от американци заради бомбите 45 та и руснаците който ги палеха живи по джунглата къде ги набарат главно заради безчинствата по военнопленическите лагери и труда и мъченията на който подлагат военоплениците,а японците са най жестоките войници в историята та не ми сравнявай доста по-жестока нация от турците че не ги долюбва,хай?кимни ми с глава почтително и ми кажи-дозо.

Човек,аз за това казах по горе че не съм расист,грузинците са същите идиоти като другите изброени,цяла Москва е настръхнала от тях.Бях там и когато стана ситуацията със заложниците.Трябва да ти кажа че следващата седмица Москва беше най-европейският град в Европа,нито една чурка(така им казват руснаците на горе изброените,нищо общо с полов орган :) )не беше останала.
Аз история не гледам,живея сега и споделям личен опит.Имаме си и тука бардаци ама ми кажи колко арабки си видял в тях???А европейките ги третират там като по низши от въшки.
Мисля че японците доста по рано са прозряли нещата и са си направили сметката.
п.п:Нито те познавам,нито съм ял и пил с теб за да ти кимам по какъвто и да е начин,спазвай добрия тон.
Поздрави!

Dob4i
18-10-2013, 20:18
Абе господа столичани ВИЕ сте много заблудени. Не виждате как се налага тяхната религия в нашата държава. Нека всеки, който има свободно време(и средства) да си направи една малка "екскурзия" до Разград(особено до селата Ясеновец и Йонково, дом на телефонните измамници, да видите палати), Шумен, Силистра, Дулово или така нареченото Лудогорие(делиорман).Да видите във всяко село как има джамия, а няма църква. Да видите как в магазина немогат да ви дадат цигари понеже неразбират сложния български език. Как по пощите и автогарите пише на турски език. Да объркате пътя и да питате някой чичка и той да те пита "ти българин ли си" и като му кажеш да, да ти отговори "Аз не разбира булгарски". Често пътувам из него регион и оставам с впечатлението, че ние българите сме малцинство там и нежелани. Иначе имам познати и приятели мюсюлмани, за които лоша приказка немога да кажа и вярата им по никакъв начин не вреди на приятелството. Общо взето и при християните
и при мюсюлманите има много стойностни хора, но при тях съотношението е по-малко. Без лоши чувства към никого !

EDIT: За да не остана криворазбран, не съм против религията им, празниците им и тях. Против тяхното отношение към нас, те не зачитат нашата религия и нашите празници и нас като хора, а това е нагло впредвид че един вид са ни на гости !

dimitar_vd62
18-10-2013, 20:38
Имам колега сириец, който е женен за българка. като гледам как се грижи за нея и семейството си, честно казано предпочитам зет като него, отколкото някой кресльо. дето хал хабер си няма от това кой кой е
Ще ми се да те видя ти как ще изглеждаш, ако си дошъл от ада на кланетата и си успял да опазиш семейството си по път дълъг 3-4 000 км.
Иначе е най-лесно да развиваме теории за непълноценността на расите.

Зиг хайл!

Иво, не си пожелавай такова нещо, защото имам съученичка която се ожени за сириец.То същото както го разказваш, обаче всичко свършило щом отишли в Сирия.Добрият съпруг и баща станал съвсем друг.Едвам успяла да се прибере с едното дете и си нямаш на идея какви неща е преживяла.

lordliness
18-10-2013, 20:47
Нали четете статистики за раждаемост, и средна възраст на населението- европейските нации умират бавно, с тях ще умре и нашата цивилизация сигурно, както много други преди това.

Кайо
18-10-2013, 21:58
Много ми харесва да чета постове написани от хора,които нямат ни най-малка идея от религии и история.
....те тия кривите мюсюлмани са толкова мюсюлмани,колкото сте повечето Вие християни.
Пропагандата и демагогията най-лесно се прокарват в глави с мъртви мозъчни клетки.....някога това е било оправдано поради липсата на алтернативни източници,днес не,вместо да словоблудствате четете...
....аман от псевдопатриоти.:dyrvo_v_kenefa:

Ранобудниче
18-10-2013, 22:41
Засега - само дребно наказание за младежа, дето развява понятието "тъпак".

При втори опит ще е бан.

Няма да заключа темата, независимо от провокациите.
Няма и да трия цитатите, нека стои този вълнуващ шедьовър.

Кайо
18-10-2013, 22:50
Какво очакваме, стълпени на площада?*
Днес варварите ще пристигнат тук.*
Защо това бездействие в народното събрание?*
Защо народните избраници закони не създават?
*Защото варварите ще пристигнат днес.*
Какви закони да създават народните избраници?
*Когато дойдат варварите, ще донесат закони.*
Защо ли императорът е станал толкоз рано,*пред най-големите врати тържествено е седнал*на трона си замислен, със корона на главата?*
Защото варварите ще пристигнат днес.*
И императорът очаква да приеме*водача им.
Дори му е приготвил*да му даде държавен пергамент.
Във него*му е написал много титли и названия.*
Защо и преторите са излезли днес*с червените си златоткани тоги?
*Защо са гривни сложили със много аметисти*и пръстени с блестящи, лъскави смарагди?*
Защо са взели своите най-скъпоценни жезли,*със злато и сребро прекрасно украсени?*
Защото варварите ще пристигнат днес,*а заслепяват ги такива скъпи накити.*
Защо прочутите оратори не идват както друг път,*за да изложат свойте мисли в красиви дълги речи?*
Защото варварите днес ще дойдат.*
А те се отегчават от сложни красноречия.*
Защо започна изведнъж такова неспокойствие,*обърканост (лицата как станаха сериозни!)?*
Защо внезапно улици, площади опустяха*и всички се прибират умислени дълбоко?*
Защото падна здрач, а варварите не дойдоха.*
Завърнаха се пратениците от границата*и казаха, че варвари не съществуват вече.*
Сега какво ще стане с нас без варвари?
*Та тези хора бяха някакво си разрешение.

RUNNING WILD
18-10-2013, 23:03
Човек,аз за това казах по горе че не съм расист,грузинците са същите идиоти като другите изброени,цяла Москва е настръхнала от тях.Бях там и когато стана ситуацията със заложниците.Трябва да ти кажа че следващата седмица Москва беше най-европейският град в Европа,нито една чурка(така им казват руснаците на горе изброените,нищо общо с полов орган :) )не беше останала.
Аз история не гледам,живея сега и споделям личен опит.Имаме си и тука бардаци ама ми кажи колко арабки си видял в тях???А европейките ги третират там като по низши от въшки.
Мисля че японците доста по рано са прозряли нещата и са си направили сметката.
п.п:Нито те познавам,нито съм ял и пил с теб за да ти кимам по какъвто и да е начин,спазвай добрия тон.
Поздрави!

чурки казват на тези от републиките пришълците подритват ги редовно,има грузинска мафия в Москва за това са настръхнали,държат от помещения за наеми на всякъде до магазини и дискотеки,не се отчитат и не искат да се отчитат на милицията която държи бригадите,голям град с големи интереси и необятен пазар щом старите ми шефове отвориха пицария там на белоруски вокзал значи...не посещавам редовно бардаци и не водя статистика колко по колко от кой,ти колко арабки виждаш разбулени и снимани голи в еротично списание?и колко европейки?нали не мислиш че морала каноните и семейството са еднакви в Европа и Арабският свят и сме еднакво разкрепостени?европейките ги третират?на една германска водеща на новините арабски шейх и предложи 1 милион долара познай дали германката не излезе с бърза мисъл за пенсия,личен избор е да се продаваш за парички и дали ти пука как ще те третират но пак са по-добре не съм чул за арабски Джак изкормвача а ти?човек японците до ден днешен са консервативни към всички,те не допуснаха никакво присъствие и влияние на никой в страната си не на турци на кой ще да е,всички големи банки се държат от японци а мафията им си има официални клубове по целият свят,да ходят на концерти радват се на кечисти и сумисти от други държави но до тука,кажи ми някой чужденец който взима участие в управлението на страната или става министър или съветник?-хай е да,а дозо е благодаря.

stu
18-10-2013, 23:13
Ами мога да кажа само едно евала на Японците, завиждам им.

RUNNING WILD
18-10-2013, 23:21
да за завиждане са явно им е добър живота поради простият факт че са най-дълголетната нация.

Бобби
19-10-2013, 00:52
Абе господа столичани ВИЕ сте много заблудени. Не виждате как се налага тяхната религия в нашата държава. Нека всеки, който има свободно време(и средства) да си направи една малка "екскурзия" до Разград(особено до селата Ясеновец и Йонково, дом на телефонните измамници, да видите палати), Шумен, Силистра, Дулово или така нареченото Лудогорие(делиорман).Да видите във всяко село как има джамия, а няма църква. Да видите как в магазина немогат да ви дадат цигари понеже неразбират сложния български език. Как по пощите и автогарите пише на турски език. Да объркате пътя и да питате някой чичка и той да те пита "ти българин ли си" и като му кажеш да, да ти отговори "Аз не разбира булгарски". Често пътувам из него регион и оставам с впечатлението, че ние българите сме малцинство там и нежелани. Иначе имам познати и приятели мюсюлмани, за които лоша приказка немога да кажа и вярата им по никакъв начин не вреди на приятелството. Общо взето и при християните
и при мюсюлманите има много стойностни хора, но при тях съотношението е по-малко. Без лоши чувства към никого !

EDIT: За да не остана криворазбран, не съм против религията им, празниците им и тях. Против тяхното отношение към нас, те не зачитат нашата религия и нашите празници и нас като хора, а това е нагло впредвид че един вид са ни на гости !
Това с цигарите ме върна 26 години назад....бях в казармата....точно когато им сменяха имената ...89г....така наречените турци се изселваха....а нас ни бяха пратили с воени камйони да пребираме реколтата......влизам в едно село Пирне...близко до Айтос да купя цигари....а кръчмаря(който в последствие се оказа турчееш се циганин) ми казва да си ги пойскам на турски...излизам, аз от кръчмата...взимам автомата и заедно със сержанта влизаме в кръчмата.....и гледай какво става стекове падат от равта....а той на български взе да ми се обеснява....да това го има, ама се оказа, че е помияр.....историята го е доказала...силата оправя нещата, затуй американците и руснаците доминират...
п.п. Не слагай всички мюсолмани под един знаменател....както при нас, така и при тях си има мърша.....доста от тях, заслужават уважение!

mordohy
19-10-2013, 10:20
Не знам кога ще се научите да отсявате зърното от плявата.
Имало такива, пък имало и онакива, а пък вие ся защо си биете негрите?!
Смесвате политически моменти с религиозни и народностни.
Спазването на закона е задължение на всеки гражданин!
Това , че някой не го спазва, не може да се оправдава с това, че видиш ли бил от друга народност или религия.
Когато това стане, тогава и ще престанат подобни обсъждания.
Тогава и турчеещият се циганин описан по-горе, и сводниците и наркодилърите ще си станат просто едни престъпници.
Но за това се иска воля!
А такава липсва в политиците ни и точно за това сега се води подобна дискусия.

Много пъти са ме питали, като пряк участник във възродителния процес, можело ли е да се избегне?
Нявга си мислех, че можеше, а сега вече не съм убеден.
Мисля си, че смяната на имената беше прикриващата дейност.
Основната беше друга.
Ще се поясня!
Тия хора живееха в Средновековието.
Може и да ви шокира, но все още използуваха арбалети.
Населението живееше в полу-феодална зависимост от местните дерибеи. Кметове държаха документите на хората и те нямаха никаква възможност за реализация. към тая група бяха и местната милиция, горското, ДАИ и каквото още ви дойде на ум.
Безнаказано си вееха байрака разни келеши, които после станаха борци за права и свободи.
Самото име не ви ли смущава?
Отдавна се знае, че в страните от НАТО няма борци за права и свободи, а терористи!
Точно тия дерибеи, които не вярват нито в Аллах нито в Сатаната бяха отвяти и положени в съответните заведения. Точно те по-късно станаха много религиозни и започнаха да подриват държавата от вътре.
Те нямат нищо общо с обикновените, трудолюбиви наши съграждани от турски произход, дето превиваха гръб от сутрин до мрак по тютюневите и картофените ниви, а голяма част от мъжете си оставиха и здраве и кости по строежите на България.
За жалост, точно тия хора бяха прокудени по време на "голямата екскурзия".
Те обаче не отвърнаха с омраза. Напротив!
Много бързо се реализираха в Турция и създадоха дружества на приятелите на България и пазят българският език.
Ето към тия достойни хора беше моя поздрав!

RUNNING WILD
19-10-2013, 10:43
виж голямата екскурзия началото и дадоха атентатите на Буново,Пловдив и тн,това е така нареченото БОД-българско освободително движение,разгара стана като турско население окупира кметството в Каолиново и искаха да си сменят паспортите и да са с турски имена,затвориха хората вътре и ги обградиха няколко дена докато се разчуе и изпратят части да ги мачкат,доста неща мога да напиша но не е това темата,да и аз съм гледал странно като питам някой нещо и стават 4 човека от пейка и започват да ми обясняват кое къде е,до сега нямам случай на нещо откраднато или разбита кола или проблем в регион с турско население,то не е само арбалети слагат и примки за животни и капани за риба до ден днешен,много от тях нямат телевизия и не са излизали по големите градове, и говорят на турски диалект не е изобщо турски,ако отидат в Турция няма да се разберат,жалко за такива хора български граждани са но с турско самосъзнание,някой от тях знае ли коя е родината му и като какъв се определя.

tribaleo
19-10-2013, 11:56
виж какво не съм те видял да снимаш репортаж в общежитията за да говориш на изуст,ако можеш аиде вкарай ни форума вътре да си снимаме и да си обсъждаме,абе да не ти бъркат в хладилника да са ти изяли нещо или да спят у вас и в колата ти?ти дори не ги виждаш нямаш контакти с тях освен по телевизията,дали ще гледаш за Овча купел или Африка все тая не ги виждаш не са у вас,ама ква мръсотия била ми ела ми видиш алфата след риболов...имах покълнало жито в нея под стелките,аиде щи пусна една снимка да видиш на 20 години какви съм ги вършил поне с еимаш за големият националист,зад тоя дето държи зеленото знаме 4 тия от ляво на дясно е Мартин Скума ми е главата с червена фанелка и черно яке това е през 1997 ма година,когато са ни гонили куките да ни мачкат и сме крещяли и палили и сме гонили чужденци по улиците ти къде беше?то от вас на компа е лесно излез на улицата и после ръси мозъци.
чакай бе а ти кой беше извинявай? та да ме виждаш да правя каквото и да е...един вид отчет ли да ти давам??? къде как и за какво съм бил е моя работа..това че съм споделил част от преживяното тук не значи че трябва и да ти го доказвам после...за разлика от теб има и будни хора като мен които се интересуват и са много дорбе запознати със ситуацията в държавата..и то не само за София...и смятам че така е правилно...България е моята родина и аз се интересувам от случващото се в нея...а пък ти си развивай дървените теории дето даже за маса не стават...

Кайо
19-10-2013, 12:24
...за разлика от теб има и будни хора като мен които се интересуват и са много дорбе запознати със ситуацията в държавата..и то не само за София...и смятам че така е правилно.

....да бе,тя ситуацията е такава точно от такива будни глави като теб,будни сте да плямпате колкото да не заспите.

tribaleo
19-10-2013, 12:34
е ти понеже плямпаш по същество..разбрахме твоето плямпане : "трайте си и смирено приемете всички все пак сме хора" бла бла бла...ти си бъди човек и си ги прибирай у вас...аз явно не съм...

Кайо
19-10-2013, 12:51
е ти понеже плямпаш по същество..разбрахме твоето плямпане : "трайте си и смирено приемете всички все пак сме хора" бла бла бла...ти си бъди човек и си ги прибирай у вас...аз явно не съм...

Никъде не съм писал за траене и смирение,просто ме дразни безсмисленото ти писане лишено от елементарни знания.
У нас не мога да се прибера защото работя,но виждам,че ти харесва да даваш наклон на нещата а на мен ми се пикае......

RUNNING WILD
19-10-2013, 17:48
чакай бе а ти кой беше извинявай? та да ме виждаш да правя каквото и да е...един вид отчет ли да ти давам??? къде как и за какво съм бил е моя работа..това че съм споделил част от преживяното тук не значи че трябва и да ти го доказвам после...за разлика от теб има и будни хора като мен които се интересуват и са много дорбе запознати със ситуацията в държавата..и то не само за София...и смятам че така е правилно...България е моята родина и аз се интересувам от случващото се в нея...а пък ти си развивай дървените теории дето даже за маса не стават...

Триплямпело епа я сам Руци Капацитето оти що?колега видно е че аз имам история зад гърба си а ти имаш компютър,с радост чакам да напишеш каква е ситуация в родината кой дърпа конците кой за кой бръмчи след като изгледаш вечерните новини,ако нещо не ти е ясно обърни се към ортака ти Дууомти да си сравните инфото.

stu
19-10-2013, 20:38
Някой май не е ходил на училище?

Бобби
19-10-2013, 21:04
Ей...много сме оскотяли в тая държава...преобладава омраза и завист.....неможе един празник да честитим на някой нормално.....
Не видях един мисюлманин да се изкаже в темата....
Явно не падат на нашето ниво....