PDA

View Full Version : Въпрос за гърне



Кирил Банев
22-10-2013, 23:31
Здравейте.Имам следния въпрос.Изпадна ми оригинално Ремус гърне на тънки пари,но е от бензинова кола,а моята е дизел.Ще има ли някакъв проблем ако го сложа.Нещо може ли да навреди на двигателя ?

Поздрави

dimitar_vd62
23-10-2013, 00:19
???

Кирил Банев
23-10-2013, 00:25
Не разбирам какво не е ясно.Един познат си блъсна колата,а преди месец си купи оригинално Ремус гърне със сертификат и тн.Сега я разпродава на части,за да избие някой лев.Неговата кола е бензинова е моята е дизел - 1.9 JTD.Интересува ме дали ще навреди на колата ако монтрирам гърне от бензинова кола ?

Бобби
23-10-2013, 00:53
:))))....нищо няма да и навреди, ама и ефект никакъв....:balloon:

mordohy
23-10-2013, 01:05
Стига да го монтираш като гърне, не виждам какво може да навреди.
Освен на слуха. Твоя и на останалите!
Винаги съм се питал, защо тия кретени, дето конструират колите не ги правят директно с Ремус , а слагат някакви други грънци?!:gruebel:

haljscho
23-10-2013, 06:49
:))))....нищо няма да и навреди, ама и ефект никакъв....:balloon:
Има си ефект и то положителен ако те кефи да боботи малко повече....:flirt:

automaniac
23-10-2013, 07:21
Това гърне на дизела едва ли ще навреди на слуха дори и на мравка :roll2:
Лично за мен - не мисля, че има някакъв смисъл от такова гърне освен ако не ми хареса самата визия с въпросното гърне, но аз лично предпочитам да я оставя без гърне и очаквам скоро да осъществя плана си.

Бобби
23-10-2013, 10:54
Има си ефект и то положителен ако те кефи да боботи малко повече....:flirt:
Нали говорим за дизел....:flirt:...дали ще е ремус гърне, или само с тръба, аз при печката разлика не намирам...:unsure:...само визия

haljscho
23-10-2013, 15:58
Нали говорим за дизел....:flirt:...дали ще е ремус гърне, или само с тръба, аз при печката разлика не намирам...:unsure:...само визия

A бреее имa рaзликa, дaже според мен стaвс по-приятно.....
Обaче сaмо с прaвa тръбa, зa мен лично е грозен звукa.....

A инaче всяко гърне си имa свой специфичен звук, пронвaш и aко ти хaресa...

Кирил Банев
05-11-2013, 15:36
Здравейте отново колеги.Взех въпросното гърне и имам един малко тъпичък въпрос,но просто не съм запознат.

Като тръснах гърнето от него изпадаха следните боклучаци:

http://img707.imageshack.us/img707/4595/kyt7.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/707/kyt7.jpg/)


Имат консистенцията на много ситни въглища.Интересувам се : става ли гърнето ? Какво е това и дали ще е проблем ако сложа гърнето ?
Гърнето външно е читаво и няма никакви ръжди.

Съжалявам за глупавите въпроси,но просто не съм запознат и смятам,че тук ще намеря помощ.

Поздрави.

alfista 96
05-11-2013, 16:57
A бреее имa рaзликa, дaже според мен стaвс по-приятно.....
Обaче сaмо с прaвa тръбa, зa мен лично е грозен звукa.....

A инaче всяко гърне си имa свой специфичен звук, пронвaш и aко ти хaресa...

Ако така ще с говорим :)

Кирил Банев
05-11-2013, 20:36
Да допълня също,че като разклатя гърнето,нещо вътре придрънква леко.Все едно тези парченца се тръскат вътре.
Моля помогнете :gay[1]:

mordohy
05-11-2013, 21:11
Това гърне е с херния, апендисит, преплитане на червата, а и очевидно има глисти!
Това в кръга на майтапа.
А сериозно- карантиите са му се скапали. Това черното е от ватата и много вероятно е да е изпърдяло отвсякъде.

По-горе си говорите за визия.
Първо не е добра идея да се вижда цялото гърне, защото това става само като колата е на таван.
Второ: само жените имат визия. Ударението е правилно да се сложи на "Я", а не на първото и!:bouncing_smiley:

:drinking::drinking::drinking:

Кирил Банев
05-11-2013, 22:10
Благодаря за мненията.Поразстръсках гърнето и изпадаха тези сажди и вече нищо не се чува като ги разклатя.Гърнето ще се слага на дизел ако има значение.Според вас като вече не падат сажди и не дрънка дали ще имам проблем ?

Бобби
06-11-2013, 20:39
Слагай го....какво се чудиш......колко сажди още ще събере, бедна ти е фантазията:))

mik mik
06-11-2013, 22:17
Караш дизел пък от малко сажди се притесняваш :bangin: