PDA

View Full Version : Снимат ме с телефон?



moliavi
07-11-2013, 18:43
Така, от София съм и от известно време се случва нещо много странно. Спирам да чакам на светофар или в задръстване и като си поглеждам в огледалото виждам шофьора на задната кола с телефона до предното стъкло и изглежда, че ме снима... Обръщам се назад и оня си крие телефона. Това ми се случи 2 пъти за по-малко от месец. Карам Алфичка от 95, черна, не е като да кажеш, че и се възхищават толкова:-). Единственото нещо отзад на колата е леко пукнатият стоп, но това може ли да е причина изобщо? Кажете мнение моля ви, че почвам да изтерясвам..
П.П. Не съм човек, който ще излезе по средата на пътя да се разправя и да пита какво, аджеба, става, ама ако още 1-2 пъти ми се случи сериозно ще се замисля дали да не го направя.

ne0
07-11-2013, 18:49
Tова са руските тайни служби къде си правят експерименти с поведенческите модели на хората. Това са ти супервайзорите. Живота, който живееш не е случаен. Всичко ти е предначертано от специално назначен екип, който чрез физическо вмешателство въе времето и пространството ти, ежедневно организира различни изпитания без дори да се усетиш. Внимавай защото според източниците ми на информация повечето разработени лица не свършват добре. За съжаление спасение няма.

moliavi
07-11-2013, 18:54
Ясно, мерси ;) хаха
сериозно, на някого да му се е случвало тва ? :D

tribaleo
07-11-2013, 18:58
Еми я дай снимка на задната част на колата ти..и ще разберем за какво иде реч ;q

ne0
07-11-2013, 19:00
Информацията:

от София си: мъж / жена / хемо????

Алфа от 95'': 145/146/155/164/GTV/Spider ????

от тази информация мисля си за Общ технически раздел и някой с кълбо, боб, кафе и т.н. ще ти даде отговор.

п.с. Моето кълбо казва, че имаш 146.

old alfist
07-11-2013, 19:11
Ако бял Мерцедес те преследва не е добре - спукана ти е работата.

code
07-11-2013, 19:42
Ако се казваш Труман ми пиши на лично, ще ти обясня всичко. Побързай!!!

lordliness
07-11-2013, 19:54
Снимки ли правят или видео? Гледай Теория на конспирацията.

didod
07-11-2013, 19:57
Шофьорите и колите едни и същи ли са всеки път?

boris037
07-11-2013, 21:38
Ясно, мерси ;) хаха
сериозно, на някого да му се е случвало тва ? :D

На мен, понякога отнасям по някоя псувня, друг път спирам и се разбираме с човека. На всеки му се е случвало споко!


Еми я дай снимка на задната част на колата ти..и ще разберем за какво иде реч ;q

На задната част на...а на колата ти си уточнил ма аз не видях :)


Информацията:

от София си: мъж / жена / хемо????

Алфа от 95'': 145/146/155/164/GTV/Spider ????

от тази информация мисля си за Общ технически раздел и някой с кълбо, боб, кафе и т.н. ще ти даде отговор.

п.с. Моето кълбо казва, че имаш 146.

Ся твоето кълбо казва, че е с 146 за да не е с 145, че да е като с твоята кола. Спокойно вече всички минаха на 147 и 145'ците останаха рядкост.(само да вметна че в момента карам ипсилон, така че няма нужда да ме храните достатъчно съм си наказан!:death:)



Ако бял Мерцедес те преследва не е добре - спукана ти е работата.

Аз пък си мислех, че ако те гони бял Мерседес ти е спукан дирника ама карай.



Ако се казваш Труман ми пиши на лично, ще ти обясня всичко. Побързай!!!


Не е Труман Капоти, вече проверих.

Кайо
07-11-2013, 22:04
.....тва са извънземни от загиваща цивилизация с преобладаващо женско население...търсят самци за разплод.:drunk:

fred
07-11-2013, 22:05
Ако бял Мерцедес те преследва не е добре - спукана ти е работата.

По лошо е черна волга с бял волан :devil:

---------- Post added at 02:05 ---------- Previous post was at 02:05 ----------


На


Не е Труман Капоти, вече проверих.

Но да не е Хари Труман....

dimitar_vd62
07-11-2013, 22:07
Така е като не пиете редовно и почвате да халюцинирате

fred
07-11-2013, 22:12
Прав си, халюцинации+черни мисли :sad2:

Lei-chery
07-11-2013, 22:13
Ха ха ха....е тази тема ме разсмя яко...:):):)

П.П. На мен пък ми подсвиркват.... ама аз, нали съм дама....държа се на положение и не се обръщам..освен, когато е трамвай и аз съм на релсите.;)

mordohy
07-11-2013, 23:14
То още не е уточнено, автора от какъв пол е!
Според мене снимат нещо, дето може само от зад да се види!:bad_evil:

old alfist
08-11-2013, 00:01
Най-опасно е полустраничния ъгъл.

Furious 155
08-11-2013, 10:39
Пусни я тази черната алфа от 95-та, да я видим. :)

slik4eto
08-11-2013, 12:59
Ха ха ха....е тази тема ме разсмя яко...:):):)

П.П. На мен пък ми подсвиркват.... ама аз, нали съм дама....държа се на положение и не се обръщам..освен, когато е трамвай и аз съм на релсите.;)
Каква дама бре като ти подсвиркват им викаи аиде ръгаи ме , че ме изеде веке тая първа ръгаи втора и да се почваме :jumping:

syfer
08-11-2013, 13:31
Поне усмихна ли се, като те снимаха ?

moliavi
08-11-2013, 23:04
Пусни я тази черната алфа от 95-та, да я видим. :)
155-ца, 1.8 Тwin Spark, Черна. Мяза малко на твоята отвънм ама е далеч . Има ли значение за темата? :coolio:

Шофьорите и колите едни и същи ли са всеки път?
Не. първият път беше една астричка с едни студенти вътре, а втория път един чистак бърсак нов баварец джипче :D

Scrapera
08-11-2013, 23:20
Да няма нещо подобно отзад на черната Алфа? :jumping:
http://pichost.name/images/2013/11/08/IMAG0350.th.jpg (http://pichost.name/CQ8)

dimitar_vd62
09-11-2013, 21:34
Какво толкова си се разтревожил, и моята са я снимали, за някои хора явно е екзотика, веднъж даже двама мъже на средна възраст я оглеждаха на един паркинг и като разбраха че съм собственика ме питаха скъпа ли е щото били чували че е със ванкелов двигател.Даже им отворих капака да видят че не е.

moliavi
10-11-2013, 18:10
мерси на всички :)

Какво толкова си се разтревожил, и моята са я снимали, за някои хора явно е екзотика, веднъж даже двама мъже на средна възраст я оглеждаха на един паркинг и като разбраха че съм собственика ме питаха скъпа ли е щото били чували че е със ванкелов двигател.Даже им отворих капака да видят че не е. не ми се беше случвало досега, затова ;д

Stefan Caromov
13-11-2013, 14:46
Аз така миналото лято снимах един чичко с куатропорте. Оказа се англоговорящ, един такъв смугъл, шейсетина годишен , ама с костюм струващ сигурно колкото колата. Видял ми светкавицата, спря, излезе, чука ми на страничния джам и ме заразпитва що го снимам. След като му отговорих, че съм фен на италианските коли,( а и бях тамън с моята, на всичкото отгоре и с един анцуг на алфа ромео) някак си се поуспокои, вика дай да видя снимката, изтри я, след това ми върна телефона и ми даде да напарвя 3 снимки. Не искаше да му се виждал номера - някакъв чужд беше. Случката се разигра на нашата улица, на сто метра от нас. Да си призная, като чух чуждата реч, чичкото с костюмчето, без шофьор, или охрана, малко се поизпотих - викам си тоя е някой капо ди тути капи и е дошъл тук да се крие да не го фитнат. Ама пич излезе чичкото.
Яд ме е само, че след една преинсталация заминаха и снимките.. Я това куатропорте беше уникално, сиво-сребристо с кремава кожа, а бе....красота...

Geri_ms
14-11-2013, 14:07
Хммм не съм забелязала да ме снимат, ама често ме гледат странно по светофарите, еле ако накажа някой дет ме е издразнил преди това.. :spiteful:, ама може и някой от форума да е бил примерно. Аз също съм снимала понякога пред мен някоя алфа като има и телефона ми е под ръка.

Drag0
14-11-2013, 21:23
веднъж даже двама мъже на средна възраст я оглеждаха на един паркинг и като разбраха че съм собственика ме питаха скъпа ли е щото били чували че е със ванкелов двигател
:lol:

Аз така миналото лято снимах един чичко с куатропорте.
Другият път може да не излезе толкова разбран човек, така че по-добре без светкавица...

Хммм не съм забелязала да ме снимат
Теб ако те снимат поне ще знаеш защо. :calc:
Мен са ме снимали с телефон, с фотоапарат и с камера , но с камерата ми излезе много скъпа снимката после като дойде. :tooth:

Stefan Caromov
14-11-2013, 21:34
:lol:

Другият път може да не излезе толкова разбран човек, така че по-добре без светкавица...

Теб ако те снимат поне ще знаеш защо. :calc:
Мен са ме снимали с телефон, с фотоапарат и с камера , но с камерата ми излезе много скъпа снимката после като дойде. :tooth:

Гери, ти да не караш едно черно гт с номер 1242?

dimitar_vd62
14-11-2013, 22:59
Кво са смейш бе Drag0, някой разбирач им го казал, и хората вярват,ако знаеш как надничаха гледаха, залягаха под предната броня, гледах ги така малко отстрани и са чудех какво толкова я оглеждат, доста ги убеждавах че няма Алфа с ванкелов двигател.Не си правя ташак.

Jivko7777
15-11-2013, 00:53
Гери, ти да не караш едно черно гт с номер 1242?

159-ка кара брее то си пише :devil:

pace
15-11-2013, 03:58
На мен ми се е случвало да ме снимат ма не с Алфата а с едно аЛди купе от ''84-то лето...ма си беше дзвер

V@K@T@
15-11-2013, 07:31
155-ца, 1.8 Тwin Spark, Черна. Мяза малко на твоята отвънм ама е далеч . Има ли значение за темата? :coolio:

Не. първият път беше една астричка с едни студенти вътре, а втория път един чистак бърсак нов баварец джипче :D
Свиквай просто ти завиждат за колата :mrgreen:

Какво толкова си се разтревожил, и моята са я снимали, за някои хора явно е екзотика, веднъж даже двама мъже на средна възраст я оглеждаха на един паркинг и като разбраха че съм собственика ме питаха скъпа ли е щото били чували че е със ванкелов двигател.Даже им отворих капака да видят че не е.:bouncing_smiley::rotfl:
хахаха шЪ почина от смях хахаха , като им каза, че е с по 2 свещи на цилиндър сигурно са помислили, че е някаква извънземна технология хаха

Geri_ms
15-11-2013, 09:06
Гери, ти да не караш едно черно гт с номер 1242?

Мне, с черна 159-ка съм

tribaleo
15-11-2013, 21:06
Една SW 7788 или нещо такова?

Stefan Caromov
16-11-2013, 13:49
Мне, с черна 159-ка съм

Аха, виждал съм колата по Слатинска и по Иван Щерев.... мисля. Те из Слатина са 3-4 готините Алфи. Има и две Мита и една Жулиета, все момичета ги карат

lordliness
17-11-2013, 21:03
Провери ли дали те няма тук
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=1787

Geri_ms
18-11-2013, 08:44
Една SW 7788 или нещо такова?

Седан 5363


Аха, виждал съм колата по Слатинска и по Иван Щерев.... мисля. Те из Слатина са 3-4 готините Алфи. Има и две Мита и една Жулиета, все момичета ги карат

Възможно е да, макар че основно се движа в Младост, но и в Слатина и Гео Милев наминавам често.