PDA

View Full Version : Добавка Gold Eagle - откъде във Варна



trustworthy
19-02-2007, 22:23
Колеги, доскоро тези (http://www.goldeagle.com/dieselpower/products.htm)добавки, по конкретно само червената капачка и малка разфасовка, се намираха чат-пат в бензиностанциите на ОМW, но последният път проверих в 3 от тях и не успях да открия :?
Някой случайно да е виждал по други бензиностанции да се предлагат? Знам, че в София ги има по Еко-елда БС, но тук по нашите Еко-елди не са ги чували даже :evil:

Благодаря предварително на от отзовалите се от името на мойто ЖТД :)

trustworthy
20-02-2007, 19:59
Днес на 3-тата бензиностанция ОМВ (тази с автомивката до автогарата) успях да намеря червената капачка:
http://www.goldeagle.com/dieselpower/images/15203_2104.jpg

За останалите видове не бяха и чували дори. Доставчикът въобще не си правел труда да ги зарежда :evil:

sudo
20-02-2007, 22:14
Е да разчитаме тогава да те видим в събота на Лука в пълно рацерско снаряжение :)

trustworthy
20-02-2007, 22:27
Е да разчитаме тогава да те видим в събота на Лука в пълно рацерско снаряжение :)

Аз ше дойда да стоя на запален двигател на паркинга, че ако някой от рейсърите има нужда да се сгрее, да поседна да се порадва на топлинката от печката...тя за друго не става 8)

Tinoto
21-02-2007, 00:32
Сега вече с тая добавка си ОК, очакваме да си сложиш и филтър за твърди частици :lol: и обещаваме само при теб да се топлим :lol:

vladu
27-02-2007, 17:25
таакаа е сложи тои 15'' и сега е много висок - не стаа за рацер, че мноо въздух му влаа отдолу и губи сцепление при >60 км/ч.
Иначе преди от воле правеше 0-100 (ако ги стигне - попътен вятър, спускане 25% + и т.н ) за нема и 17.8 сек.

колкот до добавката - имам 200-300 мл в багажника - щ'и я дам - требе ти стигне до нова година - нали харчи 4/100 :D

търтей
27-02-2007, 17:29
а ква е идеята зад тази добавка?

vladu
28-02-2007, 09:18
а ква е идеята зад тази добавка?

http://www.goldeagle.com/dieselpower/products.htm

коя от сите? е чети то си пише коя за кво е.

бтв от самовнушение усещам, че има разлика с и без добвка ... така беше и с Редекс и с Голд Еагле.

търтей
28-02-2007, 09:54
бе то четох аз
сите свалят разхода
само дето некий дигат мощността същевременно :shock:

та мисълта ми беше отвъд рекламните простотии правят ли нещо?

vladu
28-02-2007, 14:04
бе то четох аз
сите свалят разхода
само дето некий дигат мощността същевременно :shock:

та мисълта ми беше отвъд рекламните простотии правят ли нещо?

па мойта връви некак по-добре с тях.

за разхода е смешно - той толкова зависи от тежеста на десния крак, кибиченето в задръствания и карането предимно студена(в моя случай), че ... ако някой реши да пести пари от нафта с добавки с кеф ще го разочаровам.

сипи па кажи и ти - нема ти падне джоба от 10 лева.

BatVas
28-02-2007, 15:03
За бензинките е преебавка - ама за дизелите и от Петко и от Киро съм чувал , че е добре с тая добавка. Петре пробвай - тя една туба доста км ще те изкара. :!: :idea:

trustworthy
28-02-2007, 22:34
таакаа е сложи тои 15'' и сега е много висок - не стаа за рацер, че мноо въздух му влаа отдолу и губи сцепление при >60 км/ч.
Иначе преди от воле правеше 0-100 (ако ги стигне - попътен вятър, спускане 25% + и т.н ) за нема и 17.8 сек.

колкот до добавката - имам 200-300 мл в багажника - щ'и я дам - требе ти стигне до нова година - нали харчи 4/100 :D

Няма да стигнат 2-300 мл - тея 15-ки са адски широки - 195/55/15 :) и разходът ми вече гони 6/100 8) . А на лято не ми се мисли с 205 ширина :wink:


...бтв от самовнушение усещам, че има разлика с и без добвка ...

Това може да е било преди и след да ти се пре*бе деботомерът:Tease:

Иначе не ставам за рацер, щото двг-то ми си трепери по рождение... не от ТС-паркинсон :)

vladu
28-02-2007, 23:17
...бтв от самовнушение усещам, че има разлика с и без добвка ...

Това може да е било преди и след да ти се пре*бе деботомерът:Tease:

Иначе не ставам за рацер, щото двг-то ми си трепери по рождение... не от ТС-паркинсон :)

па я не сам я виждал със здраф за да ти кажа кво е било преди.