PDA

View Full Version : ДА ПИТАМ ЗА АЛФА156



nununu
19-02-2007, 23:05
ЗДРАВЕИТЕ ИМАМ ВЪПРОС ПРЕДСТОИ МИ КОМАНДИРОВКА ДО ИТАЛИА ТА ПОКРАИ ТОВА ИМАМ ЖЕЛАНИЕ ДАСИ ВЗЕМА АВТОМОМОБИЛ ЕДИН ПОЗНАТ БРАТ МУ Е В ИТАЛИЯ И МИ ПРЕДЛАГА АЛФА 156JTD 99Г НО С БЛОКИРАЛ ДВИГАТЕЛ ИНТЕРЕСУВАМЕ АКО РЕША ДА Я ВЗЕМА КАКВА ЦЕНА ДА МУ ПРЕДЛОЖА И ЕВЕНТОАЛНО КОЛКО ПАРИ БИ МИ ИЗЛЯЗЪЛ РЕМОНТЪТ ТУК



ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРЕН АКО НЯКОИ ДАДЕ СЪВЕТ !

DAVID
19-02-2007, 23:46
Братле аз също ще ходя в италия именно за тази цел;)) да си купя алфа!Чесно да ти кажа не бих се навил да иа купя дори пари да ми дават.Но ако вече си решил трябва да разпиташ как,защо и от какво е блокирал двигателя!Чувал са, че веднаж блокирал двигател дори да е оправен може пак да даде дефект....то е като инфаркта при човека;)

nununu
20-02-2007, 00:12
Братле аз също ще ходя в италия именно за тази цел;)) да си купя алфа!Чесно да ти кажа не бих се навил да иа купя дори пари да ми дават.Но ако вече си решил трябва да разпиташ как,защо и от какво е блокирал двигателя!Чувал са, че веднаж блокирал двигател дори да е оправен може пак да даде дефект....то е като инфаркта при човека;)

абе правси можеби ще трябва да си търся читава ще видя да се разровя в нета за някои саит за автомобили в италиа

Krasi86
20-02-2007, 11:30
няма никакав смисал от да вкарва6 кола от италиа и да не врви като тегли6 4ертата накрая и 6те види6 4е по добрия вариант е да си купи6 4итава кола

trustworthy
20-02-2007, 12:06
Ремонтът на тези двигатели е широко непопулярен тук, в България. Филмът с покупка на блокирал ЖТД двигател е голям. Презумпцията при ЖТД е, че по колата може да се налага да се пипа по всичко друго, но не и по двигателя, щото гаранции - никакви. Бягай надалеч! ;)

Alfamaniak
20-02-2007, 16:30
Ремонтира си се двигателя без никакви грижи всичко има за него, въпроса е да попаднесх на правилния човек :wink:

nununu
20-02-2007, 22:21
Ремонтира си се двигателя без никакви грижи всичко има за него, въпроса е да попаднесх на правилния човек :wink:




мерси за светите може би ще си търся здрава но ако реша да я взема ще те търся за маистор

trustworthy
20-02-2007, 22:36
Ремонтира си се двигателя без никакви грижи всичко има за него, въпроса е да попаднесх на правилния човек :wink:

А колко време се чака за доставка на части и друго и е отделен въпрос ... А колко ще струва и колко са 'правилните хора за ремонта'...:roll:

Според мен рискът да вземеш такъв двигател блокирал е прекалено голям и неоправдан, освен ако цената не е наистина смешна, че да е оправдано да се прави ремонт, щото не е изключено и да се окаже по евтино да се смени целия двг, отколкото да се ремонтира. Така съм чувал от хора, на които може да се вярва ;)

Alfamaniak
21-02-2007, 00:00
Вярно е, че всичко си е до късмет а частите ги има на склад няма чакане :wink:

Tinoto
21-02-2007, 00:15
Вярно е, че всичко си е до късмет а частите ги има на склад няма чакане :wink:

не е така, прав е колегата trustworthy - чакаме ги понякога по цял ден докато ги доставят от София :idea: :evil:

DAVID
22-02-2007, 22:16
А бе като цяло не е хубаво да се купува развалена кола!!!Още по малко италянска.Тук трудно ги оправят....а и Италянките са капризни не обичат да ги пипа всеки :D Купувайте алфи който са във форма :lol: :lol: :lol: :lol: