PDA

View Full Version : Пътуващ до Варна , Добрич , Шумен , Балчик ... минавайки през Стара Загора



Bella
30-11-2013, 11:28
Здравейте Колеги ,

търся някой който в най - скоро време ще пътува до Варна , Добрич , Балчик или в близост като преминава през Стара Загора за да изпратя по него едно кученце . Разбира се срещу заплащане , освен това кутрето ще е в кашон или клетка.

Благодаря предварително!
И тъй като напоследък рядко влизам тук ще оставя номер на който можете да се свържете с мен : 0897 930 313

nicola 59
30-11-2013, 15:24
Здравейте Колеги ,

търся някой който в най - скоро време ще пътува до Варна , Добрич , Балчик или в близост като преминава през Стара Загора за да изпратя по него едно кученце . Разбира се срещу заплащане , освен това кутрето ще е в кашон или клетка.

Благодаря предварително!
И тъй като напоследък рядко влизам тук ще оставя номер на който можете да се свържете с мен : 0897 930 313

Мисля да ходя тези дни на там колежке ,каква порода е кучето ,че може да не се разбират добре с моето куче,понеже и то ще е с мене.
Сега като ти трее куриер маи ще трее да влизаш по често тук,понеже нямам телефон и ,трее се договорим чрез форума.

Bella
30-11-2013, 21:32
Кучето е немска овчарка на 2 месеца !
Ще бъде в специална клетка или кашон така че да не ходи свободно в автомобила .
Кученцето тежи около 6-7 кг и е пътувало и друг път с кола и беше доста спокоен и мирен :)

Bella
06-12-2013, 08:41
Все още търся транспорт .... :depressed:

old alfist
06-12-2013, 19:49
Не е ли опасно, да се транспортират изнежени домашни животни в зимни условия.

Jivko7777
06-12-2013, 19:51
Кучето е немска овчарка на 2 месеца !
Ще бъде в специална клетка или кашон така че да не ходи свободно в автомобила .
Кученцето тежи около 6-7 кг и е пътувало и друг път с кола и беше доста спокоен и мирен :)

Само не ми е ясно що не го пуснеш по куриер, аз лично от стз съм пращал към София, ест. до колкото знам само една фирма може да изпълнява тази дейност

Bella
06-12-2013, 23:24
До преди 2 години Лео Експрес взимаха животинки, но сега никой не се ангажира ,а и повярвай ми това е доста лош вариант в това студено време.
Пратките се събират до 6 вечерта , а след това първо пътуват до София където се разпределят и отново потеглят в случая към Добрич и само ли представи какво означава това като километри + минусовите температури .