PDA

View Full Version : Пол Уокър загина



kendo
01-12-2013, 10:40
При автомобилна катастрофа е загинал Пол Уокър http://www.dnevnik.bg/v_pamet/2013/12/01/2193906_pol_uokur_aktyor_ot_burzi_i_iarostni_zagin a_v/

mordohy
01-12-2013, 11:11
Ха сега някой да каже, че Ники не е прав за дърветата около пътя!:go:

DiStefano
01-12-2013, 11:24
Ндааммм ... жалко ... много симпатичен актьор беше. Ще липсва на много фенове на Бързи и Яростни .. пък и не само.

Нека почива в мир !

Jivko7777
01-12-2013, 15:48
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc3/1477505_503072456466445_1386709131_n.jpg

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/1471875_503244893115868_440685628_n.jpg

Жалко за човека и се е връщал от благотворителност...

tribaleo
01-12-2013, 15:50
Не знам какво трябва да направиш за да се очистиш така с Carrera GT на прав участък сухо топло и светло време....да почиват в мир хората...

Kris
01-12-2013, 16:01
Трагедия, а беше толкова добър човек.

Alfa User
01-12-2013, 16:43
Не знам какво трябва да направиш за да се очистиш така с Carrera GT на прав участък сухо топло и светло време....да почиват в мир хората...

В 03:30 през нощта ... вероятно доста алкохол, пък и не Пол е шофирал.
Жалкото е, че сутринта новината във Фейса имаше над 4000 лайквания ?!?
Как може да харесаш новина за смъртта на някой? :new_Eyecrazy:

Както и да е - лека му пръст!

seik00
01-12-2013, 17:27
Наи-големия..... мир на пръха му Ride or Die

Zlobich
01-12-2013, 18:33
Погубени са 2 човешки живота.
С колко ли е летяла колата за да се усуче около дървото?
Жалко,жалко.

mihail_mladenov
01-12-2013, 18:48
Почивай в мир Пол Уокър. :rip:

Forever Fast and Furious.

gogo79
01-12-2013, 18:56
:rip::big_bow_down:

fred
01-12-2013, 18:57
Лека му пръст:rip:, никой не може да избяга от съдбата си, а дали и трябва...

code
01-12-2013, 19:03
Не знам какво трябва да направиш за да се очистиш така с Carrera GT на прав участък сухо топло и светло време....да почиват в мир хората...

Да си вдигнеш крака от газта секунда по-късно или примерно да си погледнеш телефона .. Той дяволът не спи. Особено когато подходиш несериозно към такива совалки като това Порше. Жалко, пичът беше голям гъзар.
пп Едно хубаво филмче с него: http://img.zamunda.net/bitbucket/intotheblue_poster.jpg

Stefan Caromov
01-12-2013, 19:07
.....Втори Пол умря млад ..... Пол Хънтър ,Пол Уокър ...тъжноо, но дано са на по- добро място в момента, Лека им пръст и нека хората ги помнят по- дълго.... Нелепа смърт е това. Поне е починал без мъки, правейки това, което му е било на сърцето - бързи скорости. И аз бих искал така да си отида - бърза кола, безболезнено, мигновенно....

Furious 155
01-12-2013, 19:23
Лека му пръст:rip:

HACCP
01-12-2013, 19:48
Добър актьор :rip: дано е на по добро място!

nikolaaaay
01-12-2013, 21:04
Ха сега някой да каже, че Ники не е прав за дърветата около пътя!:go:
Прав е донякъде. Но дърветата си седят, а жертвите от ПТП намаляха от над 1000 на година до около 600. Значи има и други фактори, за да намалеят толкова бързо.

soldier
01-12-2013, 21:21
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker

Gelew
01-12-2013, 21:37
Много жалко голям актьор предполагам и човек беше !!!

SandoOne
01-12-2013, 22:34
Мир на праха му ... жалко

fred
01-12-2013, 22:54
Прав е донякъде. Но дърветата си седят, а жертвите от ПТП намаляха от над 1000 на година до около 600. Значи има и други фактори, за да намалеят толкова бързо.

Ми да ти кажа Ники и аз съм за дърветета, тоест не са виновни те, ама не искам да влизам в спорове, мисля че и Мордохая го казва по принцип :-D

nasty
02-12-2013, 03:33
Зарежете го като актриор - като човек е бил голям..
Човек с харизма като се усмихне и няма как да не го харесаш..
Имал е лиценз за пилот , с бая впечатляващ гараж е разполагал... И не на последно място с много благотворителности се е занимавал.
Да почива в мир...

mordohy
02-12-2013, 08:54
Ми да ти кажа Ники и аз съм за дърветета, тоест не са виновни те, ама не искам да влизам в спорове, мисля че и Мордохая го казва по принцип :-D+

Хич не го казвам "по принцип".
Никъде не съм видял по света да има дървета, колони за реклама или каквото и да е друго, в което като се фраснеш да останеш на място. Повече има специални храсталаци, дето да те спасят като буфер.
Там в ония, белия свят, като стане катастрофа търсят причините в трасето, а не като у нас в родословното дърво на шофьора.
Дупе да му е яко, ако някой от пра-дядовците му е бил комита-пияница!:tooth:
Превишената скорост също не е фактор, защото у нас тя е много изостанала от света...
Пак се отплеснахме!
Мир на праха му!
Имаше харизма!
Просто Господ си го прибра, защото си е свършил работата на тоя свят!

AttilaSL
02-12-2013, 10:25
Само не разбрах защо никъде не се споменава името на мистериозният приятел който е карал???Не е трудно да се разбере и напише.

п.п:Fast and Furious няма да същият без Браян О'Конър R.I.P

Lyubo
02-12-2013, 10:36
Лека му пръст :rip:

seik00
02-12-2013, 10:56
За всички колеги от варна довечера на Лукоил (магистралата) ще се състои събитието "по прекъсвач за Пол Уокър, ако има желаещи да отдадат почит да заповядат

morfius
02-12-2013, 11:05
Лека му пръст.

thest
02-12-2013, 11:41
R.I.P. Paul!Жалко за преждевременната му кончина!Доколкото разбрах е шофирал автомобилниятсъстезател Роджър Родас-близък негов приятел.Тъжно наистина!!

Mind_Control
02-12-2013, 13:42
+

Хич не го казвам "по принцип".
Никъде не съм видял по света да има дървета, колони за реклама или каквото и да е друго, в което като се фраснеш да останеш на място. Повече има специални храсталаци, дето да те спасят като буфер.
Там в ония, белия свят, като стане катастрофа търсят причините в трасето, а не като у нас в родословното дърво на шофьора.
Дупе да му е яко, ако някой от пра-дядовците му е бил комита-пияница!:tooth:
Превишената скорост също не е фактор, защото у нас тя е много изостанала от света...
Пак се отплеснахме!
Мир на праха му!
Имаше харизма!
Просто Господ си го прибра, защото си е свършил работата на тоя свят!

На мен ми харесва да има дървета около пътя. Правят го много по- живописен и интересен. Дай сега да изсечеме дърветата, щото има идиоти по пътя...

mordohy
02-12-2013, 17:04
На мен ми харесва да има дървета около пътя. Правят го много по- живописен и интересен. Дай сега да изсечеме дърветата, щото има идиоти по пътя...

Мисълта ми е, че има много идиоти, които проектират пътя.
По тая логика, дай да развъждаме и мечки в парковете, че с тях ще е по-красиво.
Дай и да има пирати в морето, както и акули по плажовете, защото е много романтично:tooth:

Furious 155
02-12-2013, 17:16
На мен ми харесва да има дървета около пътя. Правят го много по- живописен и интересен. Дай сега да изсечеме дърветата, щото има идиоти по пътя...
Така мислиш, защото не се замисляш, че в движение има доста неизправности, които могат да се случат и това да доведе до неуправляемост на превозното средство и тогава дърветата стават доооста голям проблем! Затова е хубаво да са отделени, по надлежния ред дърветата, така че да не застрашават живота на преминаващите по съответния път.

Пак изместихте центъра на темата!
А именно - неочакваната кончина на актьора.
Чува се че следващият F&F ще се забави, поради това събитие и предстоящите снимки на филма, с участието на актьора. Възможно е и да се преправи целия филм, поради неговата липса...

RoMeO_156_GTA
02-12-2013, 18:37
Да почива в мир човека :rip: Страхотна игра, запомнящо се и вечно позитивно лице и не на последно място - актьор, който се е занимавал с благотворителност, без много да се спекулира за това, а не като доста колеги,да е замесван в интриги и скандали и да свърши в клиники за лечение. А края бива в страст, която малко или много "хапе" повечето от нас в този форум - скоростта и автомобилите. В такива моменти винаги се замисляме дали сме достатъчно внимателни и толерантни на пътя, а също и дали самото шосе не крие своите капани.

dimitar_vd62
02-12-2013, 21:18
Мисълта ми е, че има много идиоти, които проектират пътя.
По тая логика, дай да развъждаме и мечки в парковете, че с тях ще е по-красиво.
Дай и да има пирати в морето, както и акули по плажовете, защото е много романтично:tooth:

Обаче има мацки по монокини.Ако не са дървета ще са стълбове за улично осветление, само дето в някои страни ги изработват така че да не се размаже колата в него.Не съм свидетел на злополуката но едва ли дърното е виновно.

п.п.Да вдигнем тост в негова памет.

Celestrial
02-12-2013, 22:06
Бог да го прости, отличен харизматичен актьор в толкова култова поредица.
Както всички - и аз не го познавам като човек, но омагьосваше само с една бегла усмивка.
Никой не може да избяга от съдбата си, няма две мнения, но случилото се е трагично.
то като се обърне каруцата... но може би затова има тук там из цял свят знаци за скорост и тем подобни.

Jivko7777
02-12-2013, 22:52
За всички колеги от варна довечера на Лукоил (магистралата) ще се състои събитието "по прекъсвач за Пол Уокър, ако има желаещи да отдадат почит да заповядат

Ето от София видео от вечерта - http://www.youtube.com/watch?v=gCNErl2VQpk&list=FLuCC1kYeVm8p2UdhQOYQ4hQ&index=1

Бобби
03-12-2013, 00:16
В 03:30 през нощта ... вероятно доста алкохол, пък и не Пол е шофирал.
Жалкото е, че сутринта новината във Фейса имаше над 4000 лайквания ?!?
Как може да харесаш новина за смъртта на някой? :new_Eyecrazy:

Както и да е - лека му пръст!
Много си прав.....аз фейс нямам.....ама колега ми показа снимка с рзцепената му глава.....абе що за извръщение е това да качват такива снимки в фейса.....нещо като наште вестиници.....явно народа толкова е изпростял, че се храни с зрелища.....
Мир на праха му, както на него така и на приятеля му, който е карал....

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:07 ----------


Не знам какво трябва да направиш за да се очистиш така с Carrera GT на прав участък сухо топло и светло време....да почиват в мир хората...
Не е така......за да се очистиш е нужно миг невнимание, много увереност, грешна реакция и куп други неща при висока скорост.......колата, екстрите, системите за безопасност .....тогава няма как да те спасят......

mihail_mladenov
03-12-2013, 07:32
До колкото видях в нета 7-мата част ще се състой, като премиерата ще бъде юни 2015, като това което са заснели с Пол ще бъде излъчено във филма. А на страницата на Бързи и Яростни във уикипедията се споменава и за 8,9 и 10 част. Но ме съмнява това, което е написано там, за въпростните части.

Kris
03-12-2013, 11:50
Много си прав.....аз фейс нямам.....ама колега ми показа снимка с рзцепената му глава.....абе що за извръщение е това да качват такива снимки в фейса.....

Не се хващай за всичко което ти показват, това което си видял не е Пол.

seik00
03-12-2013, 15:22
Във варна наравихе изпращане на идола които ни научи да обичаме автомобилите и те да са нашата страст.Изпратихме Пол както подобава на един истински фен на автомобилите.