PDA

View Full Version : Има ли колеги които пътуват да Гърция?



alfatras
07-12-2013, 19:53
Здравейте колеги,интересува ме има ли колеги които пътуват за Гърция?Питам понеже търся да купя едно лекарство(сироп) за дете на 1 годинка което го няма в Бг?!?Първоначално го търсихме в Турция,но се оказа че го имало само в Гърция???Та ако има някои колега които пътува до Гърция ще съм му много благодарен ако има възможност да вземе тоя сироп.Казва се Cоrdinax или Pripulsid.Благодаря предварително колеги.
П.с. 0885538068 ми е телефона ако някои има инфо откъде другаде може да се купи.

mordohy
07-12-2013, 20:31
По принцип аз и Кайо пътуваме често на там, но ако се обади и някой друг, който сега ще пътува да си казва.
Ако е неотложно ти препоръчвам да се обадиш на Пепи-2алфа. Той е от Сандански и ежедневно общува с гърци. може да измислите нещо.
Ако е спешно, мога да се обадя на приятел в Серрес да го вземе и изпрати по автобус или ЕКОНТ.
Друго не се сещам.

alfatras
07-12-2013, 21:32
Принципно колкото по бързо толкова по-добре.Ще видя да потърся Пепи. Благодаря ти.

PEPI-2ALFA
08-12-2013, 08:10
Моето общуване с гърците е ... ненадежно :) . Ако тия дни разбера, че някой познат ще пътува, мога да поръчам. Кофти, че и аз вече почти не слизам надолу.

alfatras
08-12-2013, 10:00
Моето общуване с гърците е ... ненадежно :) . Ако тия дни разбера, че някой познат ще пътува, мога да поръчам. Кофти, че и аз вече почти не слизам надолу.

Това с ненадеждното общуване беше добро:)))
Иначе благодаря колега.