PDA

View Full Version : Къде е Търтея ?



old alfist
08-12-2013, 19:59
Имаше един такъв човек и не го виждам вече тук.

fred
08-12-2013, 20:35
Ако помниш, той каза, че повече няма да влиза /или поне пише/ тук, вследствия на разни истории по случай форума политика.Имаше такава тема, но ходи по сбирки, или поне ходеше.Аз понеже ходя извънаредно рядко, веднъж го засяках, набързо.

old alfist
08-12-2013, 21:57
Спомням си, но въпреки странният му характер ми липсва, както и други, а гледам напоследък и Pinko не се появява.

fred
08-12-2013, 21:59
Така е, но форумния живот е такъв, поколенията се сменят много бързо, като цяло

Celestrial
08-12-2013, 22:02
Кой е Търтея?

old alfist
08-12-2013, 22:06
Струва ми се, че има какво да кажат и тяхното присъстие е полезно за всички ни.

dilian alfa gtv
08-12-2013, 22:14
Имаше един такъв човек и не го виждам вече тук.
Абе то не е само търтея,има доста хора които изчезнаха отдавна в този форум

fred
08-12-2013, 23:33
Кой е Търтея?

Eдин съфорумец, това му беше ника

RUNNING WILD
09-12-2013, 00:02
не бой се с годините все повече никове ще изчезнат сигурно е,така и за нас ще питат некои ден абе кво стана с еди кой си като не светиме зеленко.

Furious 155
09-12-2013, 00:24
Купил си е Тезис и перка с него из града. Иначе имаше едно турбо ГТВ, ама дали го има още незнам... но определно не пише из форума вече...
търтей (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=45) Последна дейност: 07.10.13 г. 16:43

Geri_ms
09-12-2013, 08:02
Ем гаджоса се и ......
Но определено много хора ги няма вече...

Mind_Control
09-12-2013, 13:45
и форумното прасе го няма напоследък..

V@K@T@
09-12-2013, 15:51
Явно вече си имаме телефоните за това не пишем тук :D

code
09-12-2013, 16:33
Прасето се крие по празниците :tooth: майтап да става :) Да не го баннаха беше доста редовен?

Linkestis
09-12-2013, 18:42
Прасето се крие по празниците :tooth: майтап да става :) Да не го баннаха беше доста редовен?

Не Суската а Търтея :)
Иначе Търтея беше стабиляга в буквалния смисъл.
Румен и той ама и от двамата няма и следа.

dilian alfa gtv
09-12-2013, 18:59
Не Суската а Търтея :)
Иначе Търтея беше стабиляга в буквалния смисъл.
Румен и той ама и от двамата няма и следа.

Скоро и с форума ще стане така,от към сериозни потребители,на изчезване са....

ne0
09-12-2013, 19:03
Както марката, собствениците така и форума вече го няма....

digitalundgrd
09-12-2013, 19:04
И аз едно време като бях на 15 - играех всеки ден баскетбол, а сега не съм пипал баскетболна топка от има-няма 2-3 години ;)

Не знам какво се чудите. Хората с течение на годините започват да имат други интереси/приоритети, а и някои неща омръзват...

code
09-12-2013, 19:19
Много качествени хора си отидоха, много дойдоха. С идиотите положението е същото.
Да не ореваваме орталъка. :heavy_cry::heavy_cry::heavy_cry:

Бобби
10-12-2013, 00:27
Тоя кошер не е за него.......въпрос на интереси....поне аз така смятам......ама да кара Ланча Теезис...е това ме изненадва...явно е остарял....и е гушнал някоя примадона ..... да я клати меко:)))...не да я друса в Алфата:)))

raiders
10-12-2013, 09:33
жена, ако няма пръст в тази работа...

mordohy
10-12-2013, 10:09
Търтея си беше поставил доста висока цел и беше приел форума като лична кауза. Обаче накрая, както в милото ни общество победи чалгата и простотията.
Това беше началото на залеза на форума и достигането на сегашния му вид.
Показателно е, че няма нито едно правило, което да не е грубо погазено!
Ето за това, скъпи ми съфорумници, доста хора общуват в скрити раздели, в скайпа, туитър или сурат тефтера!
Никой не иска, някой човекоподобен да го псува и нарича с какви ли не имена, да се гаври с него, а "отговорните" да си правят оглушки!
И още много-много други причини....

bouncer
10-12-2013, 10:11
Търтея е пирамида!!!

RUNNING WILD
10-12-2013, 10:25
ника му се сещам кой е,абе те си знаят имат си други занимания,аз лятото почти не седя в нета нормално е всеки си гони нещо,а Суси къде е а Бионсер да не си го разлютил нещо с кавги?

Bobi_33
10-12-2013, 19:50
Търтея е пирамида!!!

Кажи, кажи, как търтея ти беше залепил фара с дъвка, а?

Lucky
10-12-2013, 21:42
Търтея си беше поставил доста висока цел и беше приел форума като лична кауза. Обаче накрая, както в милото ни общество победи чалгата и простотията.
Това беше началото на залеза на форума и достигането на сегашния му вид.
Показателно е, че няма нито едно правило, което да не е грубо погазено!
Ето за това, скъпи ми съфорумници, доста хора общуват в скрити раздели, в скайпа, туитър или сурат тефтера!
Никой не иска, някой човекоподобен да го псува и нарича с какви ли не имена, да се гаври с него, а "отговорните" да си правят оглушки!
И още много-много други причини....
М да колегата е прав.много хора спряха да пишат.
Но проблема не е в гаджетата или възръстта.

code
10-12-2013, 21:47
М да колегата е прав.много хора спряха да пишат.
Но проблема не е в гаджетата или възръстта.

Ей го на изкочи един колега от миналото :handshake: Ако има други да се покажат и те :-D

mordohy
10-12-2013, 21:51
Ей го на изкочи един колега от миналото :handshake: Ако има други да се покажат и те :-D

Aз да ти кажа, много от тия "от миналото" , редовно влизат, но като няма какво да пишат и само преглеждат и толкоз!
Напоследък се улавям , че и аз така правя.

Ramsezsh
10-12-2013, 21:57
М да колегата е прав.много хора спряха да пишат.
Но проблема не е в гаджетата или възръстта.

Подкрепям!

code
10-12-2013, 22:01
Aз да ти кажа, много от тия "от миналото" , редовно влизат, но като няма какво да пишат и само преглеждат и толкоз!
Напоследък се улавям , че и аз така правя.

Е спама за какво е измислен? :tooth: Айде сега нямало какво да се пише, все едно на времето само високо интелектуални дебати са се водили в тоя форум. Откровени тъпотии си имаше, простащини и т.н. тук-там някой каже нещо с догадки - да му вадиш думите с ченгела, ако благоволи да ти отговори. Търтея беше голям образ ма пишеше с краката си на някакъв странен диалект, нещо като нашия рънинг в момента, нито тонът е бил по-добър, нито е бил по-полезен форума. Да не говорим за шльокавиците оттогава. С годините се напълни форума с полезни теми от типа "направи си сам" със снимки и т.н. едно време като питаш нещо ти се отговаряше с ехидното "има начин ;)" или някаква простотия от сорта .. Който не му харесва да не влиза и готово.

Ivanov_
10-12-2013, 22:10
За Търтея разбрахме, ама pr_00f.... той къде се дяна? :)

mordohy
10-12-2013, 22:20
За Търтея разбрахме, ама pr_00f.... той къде се дяна? :)

За последно караше кънки в Сандански!
Пак си е тука.

---------- Post added at 22:20 ---------- Previous post was at 22:15 ----------


Е спама за какво е измислен? :tooth: Айде сега нямало какво да се пише, все едно на времето само високо интелектуални дебати са се водили в тоя форум. Откровени тъпотии си имаше, простащини и т.н. тук-там някой каже нещо с догадки - да му вадиш думите с ченгела, ако благоволи да ти отговори. Търтея беше голям образ ма пишеше с краката си на някакъв странен диалект, нещо като нашия рънинг в момента, нито тонът е бил по-добър, нито е бил по-полезен форума. Да не говорим за шльокавиците оттогава. С годините се напълни форума с полезни теми от типа "направи си сам" със снимки и т.н. едно време като питаш нещо ти се отговаряше с ехидното "има начин ;)" или някаква простотия от сорта .. Който не му харесва да не влиза и готово.
Друго имах на ум!
"Общ технически" винаги имаше по една-две теми, които бяха и общообразователни! А сега е пълна скъб. Освен това не се чистят темите от спама. Това задръства търсачката.
Освен това я нама тръпката.:brickwall:

Ранобудниче
10-12-2013, 22:55
По-слаб ПиАр не съм виждала от години.
Ама продължавайте - забавно е :):):)

Ivanov_
10-12-2013, 23:10
За последно караше кънки в Сандански!
Пак си е тука.

Хм, да не би да е с нов никнейм?:boxed:

RUNNING WILD
11-12-2013, 17:27
дека а Трътея сакам да знам я..оф зимата е скука не знам кой къде е явно са се спасили от скуката некъде си.

---------- Post added at 15:27 ---------- Previous post was at 15:25 ----------


За Търтея разбрахме, ама pr_00f.... той къде се дяна? :)

ееееееее верно бе профи,олди все стари мои незабравими дружки,само морфилусчо си показва бъбривата муцунка от време на време.

old alfist
11-12-2013, 17:44
Не знам какво ми стана онзи ден, че се сетих за Търтея и другите, които не се появяват вече - дано да не съм предизвикал отрицателни емоции у вас.

ne0
11-12-2013, 17:48
По-слаб ПиАр не съм виждала от години.
Ама продължавайте - забавно е :):):)

тая тема е показателна и толкова - http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=82455


само помия и нищо общо с Алфа Ромео камо ли с традиции и прочие

old alfist
11-12-2013, 17:54
Изтрийте я тази тема, щом влошава имиджа на Алфа Ромео.

Бобби
11-12-2013, 17:56
Не знам какво ми стана онзи ден, че се сетих за Търтея и другите, които не се появяват вече - дано да не съм предизвикал отрицателни емоции у вас.
Не изпитвай угризения......много си чуствителен.....и аз до някъде съм така....
Ето с какво се занимаваше нашето момче преди....след това не съм го виждал......http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=28653&highlight=%E7%E0%F9%EE+%E7%E8%EC%ED%E8+%E3%F3%EC%E 8+%E1%EE%E1%E8
От джипка на Тезис е много меко кацане:))

Бобби
11-12-2013, 18:45
Изтрийте я тази тема, щом влошава имиджа на Алфа Ромео.
Ай стига бе....какво и е на темата?....я ми покажи друга тема дето вдига имиджа на Алфа....:book:
Най лесно е да плюеш нещо или някой виртуално.....така се получава като нямат дупе да го кажат реално...

old alfist
11-12-2013, 19:03
Според мен, каквито и да са оплютите хора, те са били част от този форум и неговата история - това не може да се отрече, колкото и да не им се иска на част от тази виртуална общност.
Може би звучи странно, но нямам никакви отношения както с Търтея, не съм го виждал наживо, както и с другиспоменатите.
Не съм длъжен да го споменавам и да се обяснявам като ученичка, но - не цяля нищо с тази тема, просто моментно хрумване, а то излезе исторически въпрос.

Ранобудниче
12-12-2013, 00:25
Не знам какво ми стана онзи ден, че се сетих за Търтея и другите, които не се появяват вече - дано да не съм предизвикал отрицателни емоции у вас.

Споко, младежо.
Мелодрама
няма.

fiore
12-12-2013, 14:32
Жив и здрав си е търтея. Джитка си с ГТВ то.Редовно си влиза в оффроуд форума. Радва се на добро здраве. Преди два дни го видох на жуво.

bouncer
12-12-2013, 17:46
Теъртея е ПИ-РА-МИ-ДА!!!

вечно ще го помня с блесналия поглед и уникалната усмивка в кръчмата първата вече в Хасково "Братле, тука мастиката е 90 с'тинки! Изпил съм за дваесе лева вече!"

Петърееееееееееее, либе, Петъреееееееееееее!

Ladjov
13-12-2013, 14:44
Колкото и пъти да го повтаряш , че е пирамида и ти знаеш как преди форума беше чист и спретнат , без спам . А разни индивиди , които после го обърнаха на приемна на частен сервиз нямаше да изкарат и два дена ако той беше мод . А за блатото и голямата част обитателите му щяха да са почти перманентно баннати .

old alfist
13-12-2013, 18:39
Както я беше подкарал Търтея, сега половината форум щеше да е перманентно баннат.

Mury
13-12-2013, 21:55
Петър Дойнов,внук на Огнян Дойнов е станал бояджия на сгради,последно го видях пред 2-3 седмици в Билата на България,беше с бояджииски гащеризон и си купуваше манжа..................беше с друг форумен плъх на име Момчил/Max/ :yes::yes::yes:

П.С.Та жив е,ама никой не знае защо :Suicide::Suicide::Suicide:

koolio
13-12-2013, 22:30
Требе да го подмамим на среща. Лошото е, че добрият стар Пийпълс стана кръчма с жива музика тип попфолк. :(

Mury
14-12-2013, 13:00
Требе да го подмамим на среща. Лошото е, че добрият стар Пийпълс стана кръчма с жива музика тип попфолк. :(

Че кръчми колко щеш,особено в района...................:mobile::mobile:

old alfist
14-12-2013, 15:44
Търтея е колоритна личност, изпадаща бързо във възходи и падения - еднакво мразен и обичан.

Бобби
15-12-2013, 00:21
Че кръчми колко щеш,особено в района...................:mobile::mobile:
Ние от блатотосме ги обиколии всичките там...:toilet:

Бобби
15-12-2013, 01:03
Колкото и пъти да го повтаряш , че е пирамида и ти знаеш как преди форума беше чист и спретнат , без спам . А разни индивиди , които после го обърнаха на приемна на частен сервиз нямаше да изкарат и два дена ако той беше мод . А за блатото и голямата част обитателите му щяха да са почти перманентно баннати .
За някой неща се заблуждаваш....пчелата и той е добра компания на маса....

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 22:54 ----------


и форумното прасе го няма напоследък..
Прасето и Търтея са стари виртуални врагове....:)))

Lucky
18-12-2013, 19:33
Ей го на изкочи един колега от миналото :handshake: Ако има други да се покажат и те :-D
Ха добър ден,аз не съм изчезнал.просто както каза Мордохи влизам чета и излизам.Инак телефона ми го има които иска за бира съм готов винаги.

cvetelin
23-12-2013, 14:54
голямо превъзнасяне....:shock:

Mury
23-12-2013, 14:59
голямо превъзнасяне....:shock:

Още един изчезнал форумен герой.................:tooth::tooth::tooth:

mordohy
23-12-2013, 21:42
За последно си лафихме с Търтея в сервиза на Лисан!
на по бира!
Обкрачил, каса с бира, си обсъждахме екзистенца и на Кукера каляската!
Тоест аз с бира, а той с нещо с подобен цвят на бира, ама вътре не подрънкваха болтчета, а умряла от студ вода.
Пихме, приказвахме си и беше от ония моменти, които се наслаждаваш на общуването с един умен мъж!
Наздраве , Търти!:cheers:

Вече можете да плюете, колкото ви душа иска!:moon:

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:41 ----------


Ха добър ден,аз не съм изчезнал.просто както каза Мордохи влизам чета и излизам.Инак телефона ми го има които иска за бира съм готов винаги.
Ама де ти е тИлефоно бе?!
Отдавна съм ти се заканил, да ти видя муцуната на живо!:paddle:

Ранобудниче
29-12-2013, 01:38
Добре.
Обещавам тия дни да организирам групово рязане на лук, белким пролеем по някоя сълза.
Баси венецуелската мелодрама.

mordohy
29-12-2013, 11:15
Добре.
Обещавам тия дни да организирам групово рязане на лук, белким пролеем по някоя сълза.
Баси венецуелската мелодрама.


Аз вече го правих това упражнение. :haha:
С един приятел правихме оригинална сельодка. от оригинални руски риби!
А всичко се започна с откриването на три бутилки водка Столичная, която баща му, бог да го прости, е скрил преди много години!
Мезето отлежа два дена в хладилника, както е по рецепта, а довечера какво ще става, просто не ми се мисли!
Да ви кажа наздраве сега, че довечера може да не съм в кондиция!

Бобби
29-12-2013, 12:16
Макар и слабо да го познавам....според мен Петър си е готин пич:thumbup:......и не е незабележим щом още го коментирате:spiteful:

warbah
01-01-2014, 13:09
Аз пък се чудя къде е (Mad Boy)беше реставратор на класики и имаше много интересни негови теми със снимков материал в миналото.Нещо подобно на Венци от класик раздела.

Mury
01-01-2014, 18:41
Аз пък се чудя къде е (Mad Boy)беше реставратор на класики и имаше много интересни негови теми със снимков материал в миналото.Нещо подобно на Венци от класик раздела.

Сигурно е пиян и беси поредния мотор на кестена пред тях 8-)8-)8-)8-) Иначе се подвизава чат пат в Класик кар форума.

warbah
01-01-2014, 21:35
Сигурно е пиян и беси поредния мотор на кестена пред тях 8-)8-)8-)8-) Иначе се подвизава чат пат в Класик кар форума.

Аха,значи все пак се появява:drive:

Ранобудниче
03-01-2014, 09:37
Макар и слабо да го познавам....според мен Петър си е готин пич:thumbup:......и не е незабележим щом още го коментирате:spiteful:

Никой не в твърдял, че е незабележим, но.. Кажи ми какво да направя, задето не изпитвам вина, поради обстоятелството, че не ми липсва хич? :)
Достатъчно е, че му почесвам егото, повдигайки тази тема чат-пат, мисля ;)

Sunny
11-01-2014, 00:45
Сега се сетих за един многоуважан член на този форум който отдавна не се е вясвал тук pr_00f .

old alfist
11-01-2014, 12:10
Получава се малко като панахида - тъжен спомен, за геройски отпадналите в борбата за чистотата на форума, но пък имаше шоу, с всичките му положителни и отрицателни емоции.

Ранобудниче
11-01-2014, 12:14
Сега се сетих за един многоуважан член на този форум който отдавна не се е вясвал тук pr_00f .

Този и на мен ми липсва.

Бобби
11-01-2014, 13:40
Никой не в твърдял, че е незабележим, но.. Кажи ми какво да направя, задето не изпитвам вина, поради обстоятелството, че не ми липсва хич? :)
Достатъчно е, че му почесвам егото, повдигайки тази тема чат-пат, мисля ;)
Баси...аз съм най ревностният защитник на неберемед:))

---------- Post added at 11:40 ---------- Previous post was at 11:38 ----------


Сега се сетих за един многоуважан член на този форум който отдавна не се е вясвал тук pr_00f .
Той отдавна кара Ланча и е алкохолик с интелект:)))

nicola 59
11-01-2014, 15:51
Сега се сетих за един многоуважан член на този форум който отдавна не се е вясвал тук pr_00f .

То този колега и още някои други като него ,пишеха във форума само от позицията на модератори,за да избиват комплекси и да се правят на мъже,или по точно да се чувстват мъже,ма от както им духнаха под опашките,просто няма какво да пишат.

Ранобудниче
11-01-2014, 16:11
Айде и най-големият капацитет се изказа.
Няма празно.

old alfist
11-01-2014, 18:02
Напоследък се навъдиха едни модератори, с които няма шоу - няма интрига и човек не може да се скара с тях.
Друго си е да струи адреналин от монитора - по-добре скандали тук, околкото по домовете и в службата на потребителите.

Sunny
11-01-2014, 18:04
Старуха
Не споменавай напразно името модераторско и не си прави кумири с него . :locked:

Ранобудниче
11-01-2014, 18:08
Напоследък се навъдиха едни модератори, с които няма шоу - няма интрига и човек не може да се скара с тях.
Друго си е да струи адреналин от монитора - по-добре скандали тук, околкото по домовете и в службата на потребителите.

Никога не обобщавай :)

old alfist
11-01-2014, 18:13
Далеч съм от мисълта да обобщавам - това са едни хронични закономерности и може би трябва да се поизострят малко отношенията, за да стане форума по-посещаем.

Ранобудниче
11-01-2014, 18:37
Далеч съм от мисълта да обобщавам - това са едни хронични закономерности и може би трябва да се поизострят малко отношенията, за да стане форума по-посещаем.

Виж сега.
Аз нямам време да пъдарствам.
Преспокойно мога да съм гад, но не ми се занимава - имам си други приоритети.
И не възнамерявам да заживея тук.

old alfist
11-01-2014, 18:41
Виж сега.
Аз нямам време да пъдарствам.
Преспокойно мога да съм гад, но не ми се занимава - имам си други приоритети.
И не възнамерявам да заживея тук.
Всичко е OK - бъди естествена.

Ранобудниче
11-01-2014, 19:01
Всичко е OK - бъди естествена.

Дори не се старая :)

RUNNING WILD
12-01-2014, 20:11
на мене пък никой не ми липсва от старите модове,нещо си бяха повярвали че ако не са те няма да има форум или че жалкото съществуване на някой потребител е с тяхно благоволение,побликувал съм снимката която ми излезе на екрана като тръгнах да видя какво става в форума един ден-КРАЙНО УПОРИТ НЕГРАМОТНИК,за това аз лично няма да стъпя на сбирка на КАРБ,няма да стана член никога и няма да си кича колата с лепенки и тн,бяха по прости от мене в всяка насока а с менторският си тон нямаха авторитет и не получиха никога разбиране за опитите си да е над всичко и всички и ако мислиш нещо си той ще прецени така ли е,а понеже съм си ги приел в сърцето на лична основа засечеме ли се некъде аз ще го модерирам и ще го питам като не разбира от дадена тематика и не е компетентен как решава кое какво е,бих им посветил още много сърдечни редове и стихотворения и кво ли не и да си знаят че наистина това мисля хич не се базикам,за адреналина това не беше адреналин не беше и спор а демонстрация на шайка от 4-5 човека дето си правят евала и поне им е скучно вечер чакат некой да влезе да му напълнят главата с правила къв да е в форума и живота и колко е прост и безотговорен и като той напише 2 реда го блокират за обсъжадане на действия на некой си и тн,скандалите са намаляли с 80 процента спрямо преди,много повече теми се пускат в Общи,активността по сбирки се дължи на затруднени финанси на голяма част на хората от форума а не че преди видиш ли правилата и хората били други дето посещавали форума и дето организирали, аз и да отида някъде другите като не могат да отидат дори да искат какво от това,новите правила и демокрацията е оценена а които си е говедо и тояга не го оправя къв и пастир да му сложиш на главата.

old alfist
12-01-2014, 20:46
на мене пък никой не ми липсва от старите модове,нещо си бяха повярвали че ако не са те няма да има форум или че жалкото съществуване на някой потребител е с тяхно благоволение,побликувал съм снимката която ми излезе на екрана като тръгнах да видя какво става в форума един ден-КРАЙНО УПОРИТ НЕГРАМОТНИК,за това аз лично няма да стъпя на сбирка на КАРБ,няма да стана член никога и няма да си кича колата с лепенки и тн,бяха по прости от мене в всяка насока а с менторският си тон нямаха авторитет и не получиха никога разбиране за опитите си да е над всичко и всички и ако мислиш нещо си той ще прецени така ли е,а понеже съм си ги приел в сърцето на лична основа засечеме ли се некъде аз ще го модерирам и ще го питам като не разбира от дадена тематика и не е компетентен как решава кое какво е,бих им посветил още много сърдечни редове и стихотворения и кво ли не и да си знаят че наистина това мисля хич не се базикам,за адреналина това не беше адреналин не беше и спор а демонстрация на шайка от 4-5 човека дето си правят евала и поне им е скучно вечер чакат некой да влезе да му напълнят главата с правила къв да е в форума и живота и колко е прост и безотговорен и като той напише 2 реда го блокират за обсъжадане на действия на некой си и тн,скандалите са намаляли с 80 процента спрямо преди,много повече теми се пускат в Общи,активността по сбирки се дължи на затруднени финанси на голяма част на хората от форума а не че преди видиш ли правилата и хората били други дето посещавали форума и дето организирали, аз и да отида някъде другите като не могат да отидат дори да искат какво от това,новите правила и демокрацията е оценена а които си е говедо и тояга не го оправя къв и пастир да му сложиш на главата.
Като гледам стилът ти на писане - има ли са право старите модератори да те ресктрикват.
И аз неколкократно съм ти споменавал да разделяш мислите си с отделни изречения, препитателни знаци, главни букви в началото на изреченията и други елементаризми.
Много трудно се общува с теб писменно.
На живо сигурно си пич, но когато ти чете някой написаното, полага неимоверни усилия за да те разбере какво мислиш.
Парите нямат никакво значение в случая.

mordohy
12-01-2014, 21:38
До като др. Сталин редовно е требил "търтеите" на революцията и режима е бил жизнен и властта здрава.
Обаче идват др, Хрущов и др. Жуков и два бръмбара се сбиват за голямото ако!
режима съвсем се оаква.
Като избием вълците в гората и популацията на останалите животни деградира.

Точно това се получи и тука във форума.
Занижиха се критериите, за да пишат повече ,а то се занижи и нивото на форума, за това палим фенера и търсим....
бе Диоген е имал нещо на ум

RUNNING WILD
12-01-2014, 23:23
До като др. Сталин редовно е требил "търтеите" на революцията и режима е бил жизнен и властта здрава.
Обаче идват др, Хрущов и др. Жуков и два бръмбара се сбиват за голямото ако!
режима съвсем се оаква.
Като избием вълците в гората и популацията на останалите животни деградира.

Точно това се получи и тука във форума.
Занижиха се критериите, за да пишат повече ,а то се занижи и нивото на форума, за това палим фенера и търсим....
бе Диоген е имал нещо на ум

въпросният дето го споменаваш е обирджия на влакове и цял живот не е могъл да се отърси от сянката на Ленин а е требил защото се е страхувал нали?изби си и съюзниците,ако върнеме историята още на зад ще видиме че избиват царското семейство и в дъното на Революцията дето споменаваш и днешна Русия са евреите и в правителството на Ленин от 18 човека 16 са еврей,та ако трябва да послужи за пример и сравнение до къде доведе комунизма и до къде доведе демокрацията ти поне си по-голям от мене виждаш ги тези неща на къде върви света а и мод си бил,ако е за какви да бъдат критериите на един автомобилен форум преди да се регистрира всеки потребител да се направи тест за интелигентност и ако не го издържи да не се регистрира,Диоген е прошляк спал в бъчва.

---------- Post added at 21:23 ---------- Previous post was at 21:13 ----------


Като гледам стилът ти на писане - има ли са право старите модератори да те ресктрикват.
И аз неколкократно съм ти споменавал да разделяш мислите си с отделни изречения, препитателни знаци, главни букви в началото на изреченията и други елементаризми.
Много трудно се общува с теб писменно.
На живо сигурно си пич, но когато ти чете някой написаното, полага неимоверни усилия за да те разбере какво мислиш.
Парите нямат никакво значение в случая.

стилът ми на писане си го определям аз спрямо действащите модератори а не те да ми определят стила,не си ли забелязъл до сега?най лесно ми е да ти отговоря-игнор листата,аз не съм важен това е нашият форум за добро или зло тука сме почти всяка вечер и сме свикнали с присъствие и характери а това че някой не слага знаци тирета и тн консумативи приемаш че толко си може или се хилиш като четеш и си викаш тоя е прозт или се мръщтиш,ето и на теб ти казвам не ми вървеше училището повтарял съм 8 ми клас после ме екстрадираха доброзорлем в един пансион и от там имам средно,растял съм много проблемно дете и не ме влечеше училището това е,съответно пиша грозно трудно смятам и не съм с изискани обноски-ако щеш контактувай с мене писмено с правописни грешки разрешавам ти да си отмъщаваш ако щеш не дей.

old alfist
13-01-2014, 00:19
стилът ми на писане си го определям аз спрямо действащите модератори а не те да ми определят стила,не си ли забелязъл до сега?най лесно ми е да ти отговоря-игнор листата,аз не съм важен това е нашият форум за добро или зло тука сме почти всяка вечер и сме свикнали с присъствие и характери а това че някой не слага знаци тирета и тн консумативи приемаш че толко си може или се хилиш като четеш и си викаш тоя е прозт или се мръщтиш,ето и на теб ти казвам не ми вървеше училището повтарял съм 8 ми клас после ме екстрадираха доброзорлем в един пансион и от там имам средно,растял съм много проблемно дете и не ме влечеше училището това е,съответно пиша грозно трудно смятам и не съм с изискани обноски-ако щеш контактувай с мене писмено с правописни грешки разрешавам ти да си отмъщаваш ако щеш не дей.
Не знам дали можеш да разбереш, но незначителните за теб препинателни знаци и главни букви, за много хора значат много и много по-лесно могат да те разберат.
А това, че ще ме поставиш в игнор-листата ти, си е твой проблем.

pa4ito
13-01-2014, 01:09
въпросният дето го споменаваш е обирджия на влакове и цял живот не е могъл да се отърси от сянката на Ленин а е требил защото се е страхувал нали?изби си и съюзниците,ако върнеме историята още на зад ще видиме че избиват царското семейство и в дъното на Революцията дето споменаваш и днешна Русия са евреите и в правителството на Ленин от 18 човека 16 са еврей,та ако трябва да послужи за пример и сравнение до къде доведе комунизма и до къде доведе демокрацията ти поне си по-голям от мене виждаш ги тези неща на къде върви света а и мод си бил,ако е за какви да бъдат критериите на един автомобилен форум преди да се регистрира всеки потребител да се направи тест за интелигентност и ако не го издържи да не се регистрира,Диоген е прошляк спал в бъчва..
Човече, прочети малко повече за Диоген и циниците, защото си приличате много повече отколкото си мислиш ... ;)
Иначе, както казва Старухата, ако туряш от време на време по някоя точка и запетая, ще бъдеш много по-разбираем... :BBQ:

RUNNING WILD
13-01-2014, 09:16
аз му казвам като не ще да ме чете да ме слага в игнор листата и си решава проблема,е виж че как и да му напишеш все не е разбрал и с запетайки и без и удивителна да му сложиш,не искам да имам нищо общо с никой нито с някой средновековен зевзек и изтрещеняк не искам да живея в бъчва или да идват да ме питат за мъдри съвети и да получават мъдри отговори,

old alfist
13-01-2014, 09:45
аз му казвам като не ще да ме чете да ме слага в игнор листата и си решава проблема,е виж че как и да му напишеш все не е разбрал и с запетайки и без и удивителна да му сложиш,не искам да имам нищо общо с никой нито с някой средновековен зевзек и изтрещеняк не искам да живея в бъчва или да идват да ме питат за мъдри съвети и да получават мъдри отговори,
Ами, как да те разбера, като си ги редиш твоите, дето само ти си ги разбираш - не си мисли, че си интересен по този начин.
Не знам вече колко време мина и колко хора ти повтарят едно и също, а ти продължаваш да си мислиш, че някой те репресира - всъщност имаме желание да те разберем какво мислиш, но ти не правиш нищо в това направление.

RUNNING WILD
13-01-2014, 13:02
ами ето ще си умра неразбран и репресиран това е съдбата ми,и искам да ми вдигнеш паметник на репресираният алфист бунтар.

old alfist
13-01-2014, 13:34
ами ето ще си умра неразбран и репресиран това е съдбата ми,и искам да ми вдигнеш паметник на репресираният алфист бунтар.
Щом ти харесва тази роля - играй я.

RUNNING WILD
14-01-2014, 05:13
аз имам представителни функции в форума не роля,синоним съм на лош правопис и неподправена простотия,бегай пикай в фонтана да не ти е уроки,ама искам да обещаеш да ми дигнеш паметник на Кайлъка може и вело-алея да построят общината,като минаваш да ми слагаш цветенца,

old alfist
14-01-2014, 09:11
аз имам представителни функции в форума не роля,синоним съм на лош правопис и неподправена простотия,бегай пикай в фонтана да не ти е уроки,ама искам да обещаеш да ми дигнеш паметник на Кайлъка може и вело-алея да построят общината,като минаваш да ми слагаш цветенца,
Усещам у теб заложбите ти на филолог-лингвист с граматическа насоченост, но ти трябва още време да узрееш достатъчно

RUNNING WILD
14-01-2014, 13:55
напиши един научен трактат -Как усетих дарбите в колегите от форума-и ни покани на форум да ни разкажеш,аз лично няма да присъствам в друго ниво съм ти толкова ме ласкаеш вече че се изчервих и желая за спокойствие и дипломатично се изнизвам от тука.

ecotronic
14-01-2014, 14:14
напиши един научен трактат -Как усетих дарбите в колегите от форума-и ни покани на форум да ни разкажеш,аз лично няма да присъствам в друго ниво съм ти толкова ме ласкаеш вече че се изчервих и желая за спокойствие и дипломатично се изнизвам от тука.

А аз съм убеден, че стилът ти на писане, който се характеризира с това, че целият ти пост представлява едно дъъълго изречение, НЕ е в резултат на липса на знания, защото ако беше така, щеше да допускаш и много правописни грешки. Нещо, което не се забелязва при теб.

Тъй че, не ни баламосвай с приказки за лошо образование, ами кажи, каква е истинската причина :)

old alfist
14-01-2014, 14:35
Руменчо трябва да го хванем и да го набием едно хубаво - може пък така да си оправи писането.

RUNNING WILD
16-01-2014, 20:22
хвани ме щом те влече,може да ти олекне.

old alfist
16-01-2014, 21:28
хвани ме щом те влече,може да ти олекне.
"Ela Mi Go Fani" (http://www.youtube.com/watch?v=wPw0Z5CtKTs)

V@K@T@
17-01-2014, 07:50
:rotfl: хахахах само чета и се заливам от смях

Tonimir
17-01-2014, 18:37
"Ela Mi Go Fani" (http://www.youtube.com/watch?v=wPw0Z5CtKTs)
Ааааа бях я забравил тази песен ...

:clap: :roll2: :lol: :bg:

RUNNING WILD
18-01-2014, 00:53
"Ela Mi Go Fani" (http://www.youtube.com/watch?v=wPw0Z5CtKTs)

http://www.youtube.com/watch?v=SJfNGJdvVLE

Sunny
18-01-2014, 01:09
:spam:

Ранобудниче
18-01-2014, 06:45
Не мога да разбера защо се опитвате да ми създавате работа зорлям.
Темата ще остане.

koolio
18-01-2014, 11:40
Малииии, Румене, нещо по- от нашето да беше отговорил!

RUNNING WILD
18-01-2014, 18:42
Азис си е класика за януари месец,колегата ЕН си наточи от бидоня с зеьето си сипе червено винце да чръвне бузките и да буа баса и те тава а.

vlado_iv
19-01-2014, 22:07
За съжаление наистина вече много хора ги няма вече тук.
Но и друго също е много важно-НЯМА вече нови теми....В отговор на запитване-ТЪРСИ В ТЪРСАЧКАТА....
И така се изгуби форумното общуване.