PDA

View Full Version : Протектор за врати 156.



dimitar_vd62
10-12-2013, 22:09
Не можах да дочакам колегата да го питам от какво са.Мисля че стоят добре.Омръзна ми да заличавам драскотини по вратите.

stelt
10-12-2013, 22:42
Вероятно ги продават в магазините за "тунинг" аксесоари. Ама са грозни, но пък на твоя цвят няма да се забелязват много.

dimitar_vd62
10-12-2013, 22:56
Всички забележки по боята ми са от колеги и колежки.На предния калник имам две вдлъбнатини от една колежка в мола, щото първия път вратата и се върна и оная я отвори втори път по същия начин.Ем си бях в колата.Не стига че е виновна ми се държа и нагло, въпреки че пред вид че е жена подходих спокойто и културно.

E.Stoimenoff
11-12-2013, 07:01
И аз мисля,че единствено ако са с цвета на колата няма да се наруши визията ,иначе те няма да те спасят от непредпазливи коУежки ,ами колкото ти да не се нахендриш
и да си прецакаш вратата !

bojev
23-01-2015, 16:25
незнам за хоризонтален, мен проблем ми беше по вертикала(гаражът ми е тесен ,а е достатъчно един път да излезеш засилен от колата и ....) та днеска намерих от тези лентички, вършат работа и циганията е приемлива.Та нещо такова се получи
http://prikachi.com/images.php?images/926/7867926x.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/924/7867924p.jpg

dimitar_vd62
23-01-2015, 18:29
Тия протектори ги имам от две години, пазят твой ръб на твоята врата и боята на чуждите врати, обаче не пазят твоята боя на вратата от чуждите врати.

кученцетоОгиитаткоДоги
23-01-2015, 18:49
Най-рационалното решение е паркирваш така че между теб и коуежката до теб да има поне една ръка разстояние и шанса от поразии доста ще намалее.Аз така права и нямам ядове.:cheers:

myato
23-01-2015, 19:11
Най-рационалното решение е паркирваш така че между теб и коуежката до теб да има поне една ръка разстояние и шанса от поразии доста ще намалее.Аз така права и нямам ядове.:cheers:

Няма как да стане тази работа. Паркирам аз на майната му на паркинга на N-ския хипермаркет и като излезна после, някой гофрен при празен паркинг ми се е втъркал у вратата, че не мога да си влезна в колата или пък гледам някой "разумен" инструктор как си кара "курсиста" да се упражнява на паркиране покрай колата, га че ли няма очертани клетки по паркинга.

lordliness
23-01-2015, 19:24
Няма как да стане тази работа. Паркирам аз на майната му на паркинга на N-ския хипермаркет и като излезна после, някой гофрен при празен паркинг ми се е втъркал у вратата, че не мога да си влезна в колата или пък гледам някой "разумен" инструктор как си кара "курсиста" да се упражнява на паркиране покрай колата, га че ли няма очертани клетки по паркинга.
И аз наблюдавам същия феномен. Паркирам на най- далечното, най- крайно, най- празно място и като се върна задължително някой си е настанил трошката до мен. Задължително на разстояние по малко от една врата.

lubo_red
23-01-2015, 19:32
Знаят хората че паркирате накрая за да няма драскотини :indian: и спират за да ви лазят по нервите :waving:

myato
23-01-2015, 19:50
Знаят хората че паркирате накрая за да няма драскотини :indian: и спират за да ви лазят по нервите :waving:

А правят ли си сметка, че може да ми се "подхлъзнат" на нервите:boxing: