PDA

View Full Version : Обраха ни офиса



Stefan Caromov
14-12-2013, 14:18
Здравейте колеги, на 11.12 ни обраха офиса между 02:00 - 05:00 часа.
До скоро беше денонощен, затова нямаме и сот . Взели са :
1. LCD Philips 32 инча с тъч скрийн копчета
2. LCD Sony 26 инча ( без дистанционното )
3. Лаптоп Asus 10.1
4. Лаптоп Пакард бел - без батерия и с неоригинално зарядно 17 инчов
5. Лаптоп стар Асус - с лош външен вид и неработеща батерия
6. Лаптоп Dell studio 15xx червен чисто нов
7. Мерачка за ТВ - Уред за измерване на тв сигнал по коаксиален кабел ( без зарядно е )
8. Батерия за сплайс
9. ПДА HP с уиндоус 6.5 мобиле
Това е май всичко по-важно. Добре, че идиота не е взел два сплайса - щеше да излезе едни 10к напред . Бил е сам и втория път се е разхождал съвсем спокойно.
Пускам линк с записите от камерите ( не е всеткал лампите и не се вижда ясно ), но ако някой му изглежда познат , ще съм благодарен да каже.
http://www.4shared.com/rar/IKIjq-wL/Obir_11122013_Sl-23.html?
Вътре има и плейър, с който се гледат клиповете.
Кражбата е от Слатина ул. Слатинска 23 ( кръстовището с Иван Щерев срещу училището )

Linkestis
14-12-2013, 18:18
Можеш ли да го качиш другаде?
Разбих се от кликвания за да установя че иска да ми използва пощата да си спамва :(
Същото е и през факбука,туитъра,гугъла.
И евентуално след това да почне свалянето.

Stefan Caromov
14-12-2013, 18:52
Освен в box.com другаде няма къде да го кача. 4shared е много лесен, просто иска регистрация.

old alfist
14-12-2013, 20:11
Полицията има ли мнение по въпроса, или няма смисъл да я занимаваме с такива "подробности".

Stefan Caromov
14-12-2013, 21:19
Полицията има ли мнение по въпроса, или няма смисъл да я занимаваме с такива "подробности".

Уведомени са, ама така некомпетентно подходиха, че си нямаш на идея. Не взеха отпечатъци от едно хилти, въпреки че изрично им се повтори поне 5 пъти, че крадеца е пипал хилтито, не взеха отпечатъци от вратата, единственото, от което взеха е една кутия от бутилка уиски . Дадохме им и записите, не вярвам да направят каквото и да било обаче .

tribaleo
14-12-2013, 21:23
а офисът Ви с какво се занимава..в смисъл...преди защо е работел денонощно...дали може да е някой който вече е бил в офиса и е знаел че от скоро не работи през ноща и няма сот?

Stefan Caromov
14-12-2013, 21:29
а офисът Ви с какво се занимава..в смисъл...преди защо е работел денонощно...дали може да е някой който вече е бил в офиса и е знаел че от скоро не работи през ноща и няма сот?

Интернет. Просто решихме, че нощем няма кой какво да търси в офиса през зимата.

tribaleo
14-12-2013, 21:40
Голяма грешка е това със сота..и то в офис в който е влизал кой ли не...ако случайно не изкочи в продавалник или някоя заложна....никъв шанс...

old alfist
14-12-2013, 21:54
За съжаление трябва да ставаме детективи, тук във форума, но ме навява на мисълта, че е някой който е работил в офиса и е запознат с техниката, която му влиза в употреба за бъдещата му работа или е уговорил предварително продажбата и, а може да е едно просто безмислено отмъщение.

Stefan Caromov
14-12-2013, 23:01
За съжаление трябва да ставаме детективи, тук във форума, но ме навява на мисълта, че е някой който е работил в офиса и е запознат с техниката, която му влиза в употреба за бъдещата му работа или е уговорил предварително продажбата и, а може да е едно просто безмислено отмъщение.

Единственото сигурно е, че не е бил запознат ни най-малко с техниката. Ако беше, първото, което би взел са сплайсовете. Щото сега ще вземе не повече от 2000 лева, а двата сплайса спокойно се продават за 8-9000 .
Заложните , в които имам контакти са уведомени вече, продавалник в момента се следи от 4 човека, то и друго за момента не може да се направи.

Liminat
14-12-2013, 23:19
Единственото сигурно е, че не е бил запознат ни най-малко с техниката. Ако беше, първото, което би взел са сплайсовете. Щото сега ще вземе не повече от 2000 лева, а двата сплайса спокойно се продават за 8-9000 .
Заложните , в които имам контакти са уведомени вече, продавалник в момента се следи от 4 човека, то и друго за момента не може да се направи.
Напиши в повече форуми серийните номера на чаркалака.

Linkestis
15-12-2013, 01:08
На файловете от папка "камера 28" със сигурност разследващия може да каже на 100% кои е това.Човека си е от контингента.Личи си по начина как се разхожда спокойно и си разглежда.Това не е случаен човек тръгнал на обир от безпаричие.
Настоявайте полицията да си свърши работа.Ако трябва занесете файловете в някоя медия дори и срещу заплащане да излъчат част от видеото.
Не забравяй че в повечето случай крадец-полицай имат пресечни точки и това го знае всяко малко дете.
Случка от преди два месеца:във фирмата в която съм се извършва мониторинг на канализацията в София.Закупуват техника специализирана в това за 74 000лв.Освобождава се от митницата,техниката е във фирмен бус.Той спира без надзор за половин час до полицейската академия в София.Колегите се връщат буса празен.Отпечатъци взеха колкото да не е без хич.Камерите на "Българско школо" имат някакви записи "ама не се скивало добре на тях".Всичко се случва около 12:30 часа на обед в Младост.Отговорния по случая каза "ако нещо има че се качи обява у продавалнико". В Младост се знае кои са хората дето пипат,ама милиционерите не ги знаели?!!?!?
Факт!
Та за твое успокоение...търси някакъв начин,друг,да разбереш кои е и евентуално да си върнеш нещата.

RUNNING WILD
15-12-2013, 11:09
Уведомени са, ама така некомпетентно подходиха, че си нямаш на идея. Не взеха отпечатъци от едно хилти, въпреки че изрично им се повтори поне 5 пъти, че крадеца е пипал хилтито, не взеха отпечатъци от вратата, единственото, от което взеха е една кутия от бутилка уиски . Дадохме им и записите, не вярвам да направят каквото и да било обаче .

не е непрофесионално,вратата я пипат много хора и не могат да разделят папилярните линии на пръстите и дланта пресичат се а трябва по 10 точки като пусне експерта лъча да съвпаднат иначе не могат да го докажат,а за хилтито от отливки и шуплести повърхности не се взимат отпечатъци,ако не верваш викай Хорейшо.

---------- Post added at 09:09 ---------- Previous post was at 09:04 ----------


На файловете от папка "камера 28" със сигурност разследващия може да каже на 100% кои е това.Човека си е от контингента.Личи си по начина как се разхожда спокойно и си разглежда.Това не е случаен човек тръгнал на обир от безпаричие.
Настоявайте полицията да си свърши работа.Ако трябва занесете файловете в някоя медия дори и срещу заплащане да излъчат част от видеото.
Не забравяй че в повечето случай крадец-полицай имат пресечни точки и това го знае всяко малко дете.
Случка от преди два месеца:във фирмата в която съм се извършва мониторинг на канализацията в София.Закупуват техника специализирана в това за 74 000лв.Освобождава се от митницата,техниката е във фирмен бус.Той спира без надзор за половин час до полицейската академия в София.Колегите се връщат буса празен.Отпечатъци взеха колкото да не е без хич.Камерите на "Българско школо" имат някакви записи "ама не се скивало добре на тях".Всичко се случва около 12:30 часа на обед в Младост.Отговорния по случая каза "ако нещо има че се качи обява у продавалнико". В Младост се знае кои са хората дето пипат,ама милиционерите не ги знаели?!!?!?
Факт!
Та за твое успокоение...търси някакъв начин,друг,да разбереш кои е и евентуално да си върнеш нещата.

е може ли под носа ми при мене и да не зема чакалък...при нас пред съседният блок 94 та откраднаха полицейски Форд с лампата от горе и не го намериха та не ги спира Симеоново,аз не мога да видя никво видео да се качи нормално да се гледа.

VFTI
15-12-2013, 11:34
Още като отворих сайта и се отказах да го гледам. Поп аут прозорчета,разни мигащи надписи и като кликнеш пак те води в някакви измислени сайтове...Такива неща не ги отварям, макар и да се опитах този път.


Клиповете най-лесно е да се качат в youtube. Ако ги направиш скрити, ще могат да бъдат гледани само ако някой има конкретния линк на клиповете. Тоест няма да може някой да ги гледа свободно в тубата, ако ти не дадеш линка....ако това те притеснява да неги публикуваш там.

Stefan Caromov
15-12-2013, 11:43
не е непрофесионално,вратата я пипат много хора и не могат да разделят папилярните линии на пръстите и дланта пресичат се а трябва по 10 точки като пусне експерта лъча да съвпаднат иначе не могат да го докажат,а за хилтито от отливки и шуплести повърхности не се взимат отпечатъци,ако не верваш викай Хорейшо.

---------- Post added at 09:09 ---------- Previous post was at 09:04 ----------



е може ли под носа ми при мене и да не зема чакалък...при нас пред съседният блок 94 та откраднаха полицейски Форд с лампата от горе и не го намериха та не ги спира Симеоново,аз не мога да видя никво видео да се качи нормално да се гледа.


Да бее, това бг школо ние им даваме пренос за нета и знам със сигурност, че камерите са им добри.
За некомпетентността, ще кажа само, че над пет пъти им се каза на куките, че крадеца е пипал точно определен предмет последен - тоест неговите маслени следи ( отпечатъци ) са най- дълбоки и ясни. Никой не си направи труда да напудри за две минути една кутия . Както и да е, милицията 90 процента няма да свърши работа. Целта ми е, ако някой го познае въпросния, да сподели евентуално.

Liminat
15-12-2013, 12:18
... Целта ми е, ако някой го познае въпросния, да сподели евентуално.
Тоя клип да ти кажа, май само крадеца ще се напъне до последно да го отвори, та да е сигурен, че не се вижда достатъчно добре.
Я го пускай по форумите, пиши там една награда от 100 лв за инфо там, нали преди година-две тук някой беше пуснал запис на един крадльо с алфа от някакъв магазин в сф, само след един ден махна записите човека - вече бяха го спипали тоя, който му сви някаква чанта с документи, телефони и пари.
Нда, оня те е подсетил да пуснеш и в продавалника, дал Господ там хиляди недо.бани продавалки, дето за 100 лв... И друго ше ти направят, освен трите имена, адрес и т.н.

VFTI
15-12-2013, 13:37
Youtube!

RUNNING WILD
15-12-2013, 13:43
Да бее, това бг школо ние им даваме пренос за нета и знам със сигурност, че камерите са им добри.
За некомпетентността, ще кажа само, че над пет пъти им се каза на куките, че крадеца е пипал точно определен предмет последен - тоест неговите маслени следи ( отпечатъци ) са най- дълбоки и ясни. Никой не си направи труда да напудри за две минути една кутия . Както и да е, милицията 90 процента няма да свърши работа. Целта ми е, ако някой го познае въпросния, да сподели евентуално.

школото не те интересува,отпечатъка е печат от папилярните линии на дланите и пръстите а то е мазнотия мръсно и пот,ако седи в хладилник ще се задържи повече време,когато се снемат отиват при екпертта на районното той взима една лупи и гледа и пуска едни диагонали и маркира точки идентични за даден индивид после сравнява на компютър и ако лицето е задържано съвпада по няколко точки може не по всички защото са замърсени или е невъзможно да се вземе ясен отпечатък,на обществени помещение също не се взима,който е регистриран вече бачка като
"доктор" те тога го знаят,можеш да оставиш отпечатък с нови ръкавици докторски по които има талк или гел защото натискаш с тях и се отпечатва също та преди да правиш беля като си сложиш си натъркваш с дънките или дрехата ръкавиците да махнеш гела или талка,това хилти е пласмасата е калъп а метала е отливка за това не са взели,много ги подценяваш ти те са си маркирали неща без да видиш и разбереш не са ти казали,взеха ли нещо от разбитата брава или врата?куките са ни много в час просто се правят на луди за пред хората,как разбиха вратата как влязоха нали не е с райбер?

Linkestis
15-12-2013, 13:48
школото не те интересува,отпечатъка е печат от папилярните линии на дланите и пръстите а то е мазнотия мръсно и пот,ако седи в хладилник ще се задържи повече време,когато се снемат отиват при екпертта на районното той взима една лупи и гледа и пуска едни диагонали и маркира точки идентични за даден индивид после сравнява на компютър и ако лицето е задържано съвпада по няколко точки може не по всички защото са замърсени или е невъзможно да се вземе ясен отпечатък,на обществени помещение също не се взима,който е регистриран вече бачка като
"доктор" те тога го знаят,можеш да оставиш отпечатък с нови ръкавици докторски по които има талк или гел защото натискаш с тях и се отпечатва също та преди да правиш беля като си сложиш си натъркваш с дънките или дрехата ръкавиците да махнеш гела или талка,това хилти е пласмасата е калъп а метала е отливка за това не са взели,много ги подценяваш ти те са си маркирали неща без да видиш и разбереш не са ти казали,взеха ли нещо от разбитата брава или врата?куките са ни много в час просто се правят на луди за пред хората,как разбиха вратата как влязоха нали не е с райбер?

Повече пица няма да ям с теб.Почвам да се плаша :)

RUNNING WILD
15-12-2013, 13:55
що бе аз пицата я ям без ръкавици :) не бе един ден си сменях гумите на колата и до мене имаше 2-3 ма човека може да бяха полицай или крадци не знам и аз и ги чух какво си говорят та ми стана интересно и го запомних.

Stefan Caromov
15-12-2013, 14:20
Youtube!

Тези клипове в тубата не могат да се качат. Гледат се само с определен плейър

morfius
15-12-2013, 16:06
Дир.бг - http://tranzit.dir.bg/
Абв - http://dox.abv.bg/files/share

Ако искаш да ги види някой изобщо.

koolio
15-12-2013, 16:54
що бе аз пицата я ям без ръкавици :) не бе един ден си сменях гумите на колата и до мене имаше 2-3 ма човека може да бяха полицай или крадци не знам и аз и ги чух какво си говорят та ми стана интересно и го запомних.

А трябва да си с ръкавици - кат ядеш мазна храна се оставят по-хубави отпечатъци. ;)

Zlobich
15-12-2013, 20:23
Не се занимавай с полицията,само ще ти загубят времето. Преди три години ми разбиха корсичката,откраднаха бас каса и усилвател. Жалби глупости,сто пъти ме викаха.
Целия квартал знае кой краде и пипа,дори знаех в коя кола са монтирани нещата ми.
Уви,полицията не знае нищо.А разследващия милиционер ми каза директно:
-Викни си няколко аверчета които не са от квартала да ги ступат.
Полицията ни не струва,шумкари.
Не си губете времето с тях,Господари на ефира ще ви свършат по-добра работа от полицията,жалко но факт.

RUNNING WILD
15-12-2013, 21:25
хора защо злобете против куките че не са ви угодили по начин за които сметнете за добре?като си си знаел къде са ти нещата какво направи?описа ли отличителни белези на вещите имаш ли документ че си си ги закупил имаш ли серийни номера?малко ми е странно да е така защото всяка жалба освен от квартален се гледа и от оперативен има входящ номер и се гледа и от прокурор който връща отговор или сезира да се работи по случая и натиска полиция,не знам как така всички знаете кой краде в един квартал всичко ви е ясно знаете си и нещата къде са обаче?

Stefan Caromov
15-12-2013, 21:44
хора защо злобете против куките че не са ви угодили по начин за които сметнете за добре?като си си знаел къде са ти нещата какво направи?описа ли отличителни белези на вещите имаш ли документ че си си ги закупил имаш ли серийни номера?малко ми е странно да е така защото всяка жалба освен от квартален се гледа и от оперативен има входящ номер и се гледа и от прокурор който връща отговор или сезира да се работи по случая и натиска полиция,не знам как така всички знаете кой краде в един квартал всичко ви е ясно знаете си и нещата къде са обаче?

Не знам полицай ли си, но пътя от жалба - до дело го знам много добре. Нишката не е в пътя, нишката се губи мааалко след подаване на жалбата. Ако пък има пристрастен, то тогава някак си стига до прокурора.... а той , за да напише обв.акт..... те това е смешното вече. Пишат се приказки от 2002 нощи , не 1001 ...
Соня чу, че Пешо е разбрал от приятеля си Иво, че Гого е пил кафе, докато Серафим е пълнил бензин. През това време Серафим плащайки е видял съмнително лице да се спотайва в близката горичка и да точи зъби по офиса на 17 преки от срещата ....
Просто се съобщи на полицията, зада бъде изплатена някаква застраховка. Надеждата ми е повече във форума, отколкото в полицията .

Zlobich
15-12-2013, 22:12
хора защо злобете против куките че не са ви угодили по начин за които сметнете за добре?като си си знаел къде са ти нещата какво направи?описа ли отличителни белези на вещите имаш ли документ че си си ги закупил имаш ли серийни номера?малко ми е странно да е така защото всяка жалба освен от квартален се гледа и от оперативен има входящ номер и се гледа и от прокурор който връща отговор или сезира да се работи по случая и натиска полиция,не знам как така всички знаете кой краде в един квартал всичко ви е ясно знаете си и нещата къде са обаче?

Колега всичко ми беше със серийни номера и гаранционни карти,но скапаняците трябваше да си приберат златните кокошки.!!!

RUNNING WILD
15-12-2013, 23:56
Не знам полицай ли си, но пътя от жалба - до дело го знам много добре. Нишката не е в пътя, нишката се губи мааалко след подаване на жалбата. Ако пък има пристрастен, то тогава някак си стига до прокурора.... а той , за да напише обв.акт..... те това е смешното вече. Пишат се приказки от 2002 нощи , не 1001 ...
Соня чу, че Пешо е разбрал от приятеля си Иво, че Гого е пил кафе, докато Серафим е пълнил бензин. През това време Серафим плащайки е видял съмнително лице да се спотайва в близката горичка и да точи зъби по офиса на 17 преки от срещата ....
Просто се съобщи на полицията, зада бъде изплатена някаква застраховка. Надеждата ми е повече във форума, отколкото в полицията .

ами значи викай пожарната другият път да ти носят студена вода да пиете и така не чакай полиция,е хубаво щом на нас чакаш добре,аз без да видя клипа ще го разпозная не дай си боже.

---------- Post added at 21:56 ---------- Previous post was at 21:50 ----------


Колега всичко ми беше със серийни номера и гаранционни карти,но скапаняците трябваше да си приберат златните кокошки.!!!

всичко ти е с серийни номера но не конфискуваха вещите по опис и белези не ги занесоха в районното да ги задържат докато тече делото и не ти ги върнаха така ли?значи крадат ти колата тя има регистрационни табели твоя е по-документи но те не ти я взимат от крадците където е намерена и не ти я връщат логично ли ти звучи?искам да те питам нещо мислиш ли че 20 заплати на пенсия и натрупан стаж и работа в МВР и да те съди военен прокурор струват колкото касетофон за 100 лева или ревящ наркоман ти как мислиш?

Zlobich
16-12-2013, 08:53
Оспамваме темата на колегата,казах им къде са нещата да трашат автомобила,не пожелаха,след 6 месеца ме вигкнаха да прекратим дознанието,не ми ги хвали.

Stefan Caromov
16-12-2013, 10:45
RUNNING WILD,
Преди 12 години ми откраднаха нисан силвия скайлайн в Лозенец. Открадна го известен човек ( в средите )с прякор Тухата. Познаваме се с него, използвал е момента и ми е откраднал ключа - така го взе. Писнах в 4-то, даже казах, кого подозирам. След една седмица, мой познат от квартала видял колата в близост до 107-мо у-ще на един паркинг. Отидох, видях я, но щото имаше жалба, трябваше да викна полицаите. Дойдоха, не ми разрешиха да я доближа, 1 час по-късно дойде паяк, вдигна колата и на Развигор хоп - с лепенки.
Взех си колата, ама знаеш ли след колко време ?? 5 месеца колата вися на паркинга във Враня, като преди това 2 месеца на Развигор.
Да ти кажа ли как си я взех?? Да ти кажа ли, че като вдигнаха колата, видях състоянието и - нямаше нищо счупено и откраднато. Съжалявам, че тогава не съм бил на тоя акъл, за да направя снимки. Колата беше ожулена през цялата дясна част, петата джанта липсваше, акумулатора също, едното ми огледало незнайно как беше счцупено, и куп още други леки неща, които не помня. Писах 3 жалби, едната депозирах в 4-то, другата директно в Софийско. Писах и жалба в районна прокуратура, ефект знаеш ли какъв имаше ? Никакъв.
Ако зависеше от мен и при обира на офиса, нямаше да викам куките, ама шефа ми, така е преценил , така е напарвил.
През годините два пъти са ми обирали апартамента, нито един път не съм пискал по полиции, но и двата пъти съм намирал крадците и съм си връщал по един, или друг начин вещите.
Както и да е, темата я пуснах с умисъл, ако някой живее в Слатина и случайно разпознае човека, просто да ми каже.

PEPI-2ALFA
16-12-2013, 13:07
...Добре, че идиота не е взел два сплайса - щеше да излезе едни 10к напред . .....
Оня ден разбили мазето на тъщата на брат ми. Взели 2 10-литрови туби от минерална вода пълни с ... вода :) Дедото си носи вода от село в туби, ама апашите явно знаят, че продава ракия и са си мислели, че нея взимат.

santo_traficante
16-12-2013, 14:39
Ха знам го тоя офис за интернет.Майка ми живее на Щерев. В интерес на истината съседния офис до мен го "тупнаха",полиция ала бала:)Загуба на време и омазани врати с чернилка която не се чисти:) Кражбите са се увеличили!

RUNNING WILD
16-12-2013, 14:50
RUNNING WILD,
Преди 12 години ми откраднаха нисан силвия скайлайн в Лозенец. Открадна го известен човек ( в средите )с прякор Тухата. Познаваме се с него, използвал е момента и ми е откраднал ключа - така го взе. Писнах в 4-то, даже казах, кого подозирам. След една седмица, мой познат от квартала видял колата в близост до 107-мо у-ще на един паркинг. Отидох, видях я, но щото имаше жалба, трябваше да викна полицаите. Дойдоха, не ми разрешиха да я доближа, 1 час по-късно дойде паяк, вдигна колата и на Развигор хоп - с лепенки.
Взех си колата, ама знаеш ли след колко време ?? 5 месеца колата вися на паркинга във Враня, като преди това 2 месеца на Развигор.
Да ти кажа ли как си я взех?? Да ти кажа ли, че като вдигнаха колата, видях състоянието и - нямаше нищо счупено и откраднато. Съжалявам, че тогава не съм бил на тоя акъл, за да направя снимки. Колата беше ожулена през цялата дясна част, петата джанта липсваше, акумулатора също, едното ми огледало незнайно как беше счцупено, и куп още други леки неща, които не помня. Писах 3 жалби, едната депозирах в 4-то, другата директно в Софийско. Писах и жалба в районна прокуратура, ефект знаеш ли какъв имаше ? Никакъв.
Ако зависеше от мен и при обира на офиса, нямаше да викам куките, ама шефа ми, така е преценил , така е напарвил.
През годините два пъти са ми обирали апартамента, нито един път не съм пискал по полиции, но и двата пъти съм намирал крадците и съм си връщал по един, или друг начин вещите.
Както и да е, темата я пуснах с умисъл, ако някой живее в Слатина и случайно разпознае човека, просто да ми каже.

като прякор се сещам само за на Гиздов малкият брат но аз не съм го виждал от поне 12-13 години,той малко странно говори като циганите хапаратура,хиляда марка е такива,беше перде едно време ходеше с електрошок и газов пистолет,ако си я върнал на откуп без да пищиш нямаше да ти я запечатат и да ти я разглобят,ами като карате скъпи коли си ги застраховайте и си купете гаражи никой не е длъжен да бди над вашата собственост,за расфасоването ти вярвам случвало се е.тия нисани са рядки виждал съм един червен и един жълт,червения висеше по Овча Купел на Монтевидео и по центъра или па аз се бъркам с 350 тката,ама сега чета и се сещам че щом ти е откраднал ключа ти си я застраховал с определен брой ключове в полицата и като не можеш да ги покажеш мисля че не ти важи застраховката за кражба поне така беше едно време точно по тоя период демек ти си си виновен за кражбата.

Stefan Caromov
16-12-2013, 14:56
като прякор се сещам само за на Гиздов малкият брат но аз не съм го виждал от поне 12-13 години,той малко странно говори като циганите хапаратура,хиляда марка е такива,беше перде едно време ходеше с електрошок и газов пистолет,ако си я върнал на откуп без да пищиш нямаше да ти я запечатат и да ти я разглобят,ами като карате скъпи коли си ги застраховайте и си купете гаражи никой не е длъжен да бди над вашата собственост,за расфасоването ти вярвам случвало се е.тия нисани са рядки виждал съм един червен и един жълт,червения висеше по Овча Купел на Монтевидео и по центъра или па аз се бъркам с 350 тката.

Точно за Светльо говорим. Когато го имах аз, имаше в София общо с моя 4 . Червен - в Иван Вазов, бял - на един арабин от Симеон, жълт - от Младост 3 (собственика беше близък с Тошко Балев ) и синия беше мой.
Обаче бая не си прав с това купете си гаражи. Ако трябва за всяка кола гараж, то няма да остане улица в тая София. Застрахован беше ... във Вис - Юпитер тогава .. е к`во.... кел файда
И не е ставало въобще въпрос за откуп.. в последствие се разбра, че я е взел ей така.. да се пошматка из България . Той нямаше кола по онова време, имаше някакво квадратно ванче, викаше му аквариума. Не го помня какво беше .

П.П. За ключа си прав, пиехме една нощ в Марая и там го е свил.

RUNNING WILD
16-12-2013, 15:06
как и да е,е щом се познаваш с Тошко Балев той е добър човек малко злоупотребяват по вестниците с него малко черен го изкарват незаслужено ама нали трябва да си запълнят каретата на вестниците с атрактивните за момента,аз съм му може би от близките хора доста години имам прекарани с него много забавен човек с уникално чувство за хумор и магнит за жени,е не знам за какво я е взел може да е искал да се изфука пред някое гадже,прав съм човек всичко струва пари като имаш стандарта да караш такова возило за ония години трябвало е да помислиш къде живееш,а като е била в ВИС какво ти отговориха за откраднатия ключ че не важи полицата предполагам.

Stefan Caromov
16-12-2013, 15:15
как и да е,е щом се познаваш с Тошко Балев той е добър човек малко злоупотребяват по вестниците с него малко черен го изкарват незаслужено ама нали трябва да си запълнят каретата на вестниците с атрактивните за момента,аз съм му може би от близките хора доста години имам прекарани с него много забавен човек с уникално чувство за хумор и магнит за жени,е не знам за какво я е взел може да е искал да се изфука пред някое гадже,прав съм човек всичко струва пари като имаш стандарта да караш такова возило за ония години трябвало е да помислиш къде живееш,а като е била в ВИС какво ти отговориха за откраднатия ключ че не важи полицата предполагам.

Въобще и не съм ходил да я обявявам. Знаех, че нищо няма да стане. Тошко не ми е приятел, познавахме се преди 13-14 години покрай тогавашната ми приятелка. С брат му Радо се познавам по-добре, въпреки че тогава не бяхме в цветущи отношения - тогавашната ми му е била преди това на него приятелка. ( е след мен се сгаджалоса, дори омъжи за Иван Кубинеца ) , въртят се в кръг нещата . Тошко знам, че е пич, били сме заедно в компания и знам какъв веселяк е... тогава беше де .

RUNNING WILD
16-12-2013, 15:18
Въобще и не съм ходил да я обявявам. Знаех, че нищо няма да стане. Тошко не ми е приятел, познавахме се преди 13-14 години покрай тогавашната ми приятелка. С брат му Радо се познавам по-добре, въпреки че тогава не бяхме в цветущи отношения - тогавашната ми му е била преди това на него приятелка. ( е след мен се сгаджалоса, дори омъжи за Иван Кубинеца ) , въртят се в кръг нещата . Тошко знам, че е пич, били сме заедно в компания и знам какъв веселяк е... тогава беше де .

сещам се може би говориш за Маряна,е как и да е да са шастливи хората пък другото,Кубинеца сега си има детенце рядко го засичам,Радо знаеш къде е...да не си един с черна коса нисичък караше едно ауди черно комби или се бъркам?една нощ идвахме май до вас с Боян Русия за нещо си ама май в Лозенец беше в една кооперация?