PDA

View Full Version : Не пали...156 2.4 136к.с.



tuner
03-01-2014, 18:29
Колеги,имам проблем...не бях палил колата 2-3 дни и днес,като дадох на контакт,почнаха да мигат лампичките на таблото и да се чува шум от това на снимките (что ета?)...като сложа пръст върху него,се усеща как нещо вътре прецъква...изкарах буксите и пак ги вкарах,но не се оправя...някой има ли идея какъв може да е проблема?

myato
03-01-2014, 18:54
Колеги,имам проблем...не бях палил колата 2-3 дни и днес,като дадох на контакт,почнаха да мигат лампичките на таблото и да се чува шум от това на снимките (что ета?)...като сложа пръст върху него,се усеща как нещо вътре прецъква...изкарах буксите и пак ги вкарах,но не се оправя...някой има ли идея какъв може да е проблема?

Умрял ти е акумулатора. Това ти е релето на подгрева дето е гътнато на ебем страна..

tuner
03-01-2014, 19:15
Умрял ти е акумулатора. Това ти е релето на подгрева дето е гътнато на ебем страна..

Ами защо мигат лампичките из цялото табло и се чува тва реле:question:

pininfarina
03-01-2014, 19:34
Сложи един друг акумулатор и я запали :-)

tuner
03-01-2014, 21:03
Сложи един друг акумулатор и я запали :-)

Бях се уплашил :) Утре ще пробвам,Благодаря ви :cheers:

myato
03-01-2014, 21:08
Ами защо мигат лампичките из цялото табло и се чува тва реле:question:

Ми щото не им стига ток и "хълцат":devil:
Сложи редовен акумулатор и ще запали.
Хубаво е да провериш после за утечки. Може и сегашният акумулатор да е спасяем, но трябва да се пробва да се зареди и да се замери с тестер или с тягова вилка.

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:07 ----------


Бях се уплашил :) Утре ще пробвам,Благодаря ви :cheers:

Няма нищо страшно.:yes:

tuner
04-01-2014, 16:11
Акумулатора е,днес подадох ток от друг и запали...не я бях палил само 4 дни и почти нямаше никакво напрежение...сега го зареждам,но май скоро ще трябва да купя нов?
Бях се шашнал,защото си вграждам лупи във фаровете и помислих,че съм направил някаква беля :bash:

SandoOne
04-01-2014, 16:19
Понякога е полезен форума колега ....