PDA

View Full Version : Молба за "оглед" на BMW в Пловдив?!



Kuku
12-01-2014, 00:32
Колеги,
сърдечно моля, някой от вас, когато има време и когато му е удобно, просто да отиде до автокъщата и да направи реални снимки на тази кола - http://www.cars.bg/c560146
Реални, в смисъл, че не се виждат нито педалите, нито кожата на шофьорската седалка, нито кожата на волана, нито нищо....
Забелязвам и някакви нюанси на сребристото между отделните детайли - калници, врати, капаци.... но може да е зрителна измама от светлината и позицията на заснемане.
Просто нямам време, иначе че ще отида да я огледам, но въпроса е, дали изобщо има смисъл да бия 300км. път за поредната кочина в интернет.... защото първите няколко дни на новата година се нагледах на изморени и съдрани от каране боклуци :?

thecleaner
12-01-2014, 00:38
Колеги,
сърдечно моля, някой от вас, когато има време и когато му е удобно, просто да отиде до автокъщата и да направи реални снимки на тази кола - http://www.cars.bg/c560146
Реални, в смисъл, че не се виждат нито педалите, нито кожата на шофьорската седалка, нито кожата на волана, нито нищо....
Забелязвам и някакви нюанси на сребристото между отделните детайли - калници, врати, капаци.... но може да е зрителна измама от светлината и позицията на заснемане.
Просто нямам време, иначе че ще отида да я огледам, но въпроса е, дали изобщо има смисъл да бия 300км. път за поредната кочина в интернет.... защото първите няколко дни на новата година се нагледах на изморени и съдрани от каране боклуци :?

Утре ще ходя до Пловдив, и ако остане време и работи къщата може да мина да му метна едно око, защото баш тия кинефи с баш тоя мотор са ми слабост ;)

old alfist
12-01-2014, 00:59
Нещо предната част ми изглежда неестествено висока - като, че ли няма двигател, въпреки, че му светят фаровете.

Kuku
12-01-2014, 01:10
Ами дано!
Ще чакам да пишеш, ако си успял да я огледаш.
Честно ти казвам, вече направо се отчайвам, какви морги има по пазара и хората искат пари за тях....

---------- Post added at 01:10 ---------- Previous post was at 01:02 ----------

Старуха, така са си, нормална е височината - разгледай и други обяви.
Може би от размера на гумите изглежа празен калника, но е нормална височината.

Linkestis
12-01-2014, 02:17
...., защото баш тия кинефи с баш тоя мотор са ми слабост ;)

Не само на тебе и нe само на kuku
парата я няма иначе ви изпреварвам и двамата.Тази обява я гледам няколко пъти :)

Kuku
12-01-2014, 10:35
Аз по принцип се бях засилил за едно дизелово във Враца, но не успях да отида в четвъртък и го продадоха.... на втория ден от пускането на обявата :?
Гледах по София разни, но всичко що се продава е тотален кендзеф.... или искат пари за още едно такова, а пак продават тотален кендзеф :?

ShoxXx
12-01-2014, 10:43
Пиши ми на viber, че като те гледам как залиташ, а си ми приятелче... :bounce8:

Doomguy
12-01-2014, 11:12
Щом е от трудските автокъщи, не възлагайте големи надежди. Уча в Пловдив но в южния край, иначе щях да го наснимам със сапунерката.

ShoxXx
12-01-2014, 11:35
Зле са къщите, ама както навсякъде една на 10 коли е читава. То май това е цялата игра на БГ пазара на коли. Да уцелиш точно тая десетата, дето става.

ShoxXx
12-01-2014, 13:29
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11389186878595646&f1=details&slink=5c3e9g

koolio
12-01-2014, 13:48
Не само на тебе и нe само на kuku
парата я няма иначе ви изпреварвам и двамата.Тази обява я гледам няколко пъти :)

И не само на вас. ;) Само че аз бих предпочел 3.0д 193 коня. :bounce8:

И малко офтопик: две неща не разбирам в тоя бумер: първо, защо са с толкова плоски седалки и второ, каква е идеята на телефон - слушалка в кола?:roll:

ShoxXx
12-01-2014, 13:56
Тия коли не са мислени по времето, когато е имало забрани за телефони. :) И все пак е бизнес клас кола, което предполага в голяма част от случаите някой да се вози отзад. Може и за него да е този телефон.

На по-новите пак има телефон, ама минава през аудио системата и на практика е хендс-фрий.

koolio
12-01-2014, 14:41
Тия коли не са мислени по времето, когато е имало забрани за телефони. :) И все пак е бизнес клас кола, което предполага в голяма част от случаите някой да се вози отзад. Може и за него да е този телефон.

На по-новите пак има телефон, ама минава през аудио системата и на практика е хендс-фрий.

А жабарите са го измислили по-умно още през 1998-ма. ;) Една от екстрите на 166, заради която колата си заслужава.

BLUE1
12-01-2014, 15:13
Колеги,
сърдечно моля, някой от вас, когато има време и когато му е удобно, просто да отиде до автокъщата и да направи реални снимки на тази кола - http://www.cars.bg/c560146
Реални, в смисъл, че не се виждат нито педалите, нито кожата на шофьорската седалка, нито кожата на волана, нито нищо....
Забелязвам и някакви нюанси на сребристото между отделните детайли - калници, врати, капаци.... но може да е зрителна измама от светлината и позицията на заснемане.
Просто нямам време, иначе че ще отида да я огледам, но въпроса е, дали изобщо има смисъл да бия 300км. път за поредната кочина в интернет.... защото първите няколко дни на новата година се нагледах на изморени и съдрани от каране боклуци :?

Куко, преди час се прибирах и спрях да я видя. Ами какво да ти кажа.....морга! Салона е ужасно вехт, като се загледаш в детайли по фугите на таблото кирта даже не са я изчистели добре, отвън е пръскана, според мен не само веднъж, гумите са за боклука, километрите 100% са връщани, младежа който се моташе, каза, че ако искам да я видя по обстойно да мина утре, че нямал ключове. Може би колата става, но не и за тази цена, а бе измъчена изглежда. Не знам дали ти помогнах, но ако много държиш, утре ще мина да я снимам детайлно с читав апарат.....ако ми разрешат :thumbup:

Kuku
12-01-2014, 15:28
Е щом първото впечатление е такова, то едва ли има смисъл от повторен и обстоен оглед!
Явно е поредната кочина...


П.П.
Телефонната слушалка в подлакътника е за удобство и дискретност на возещия се отзад началник, иначе колата си има система свободни ръце, можеш да отговаряш и да прекъсваш разговори от бутон на волана, както и да набираш телефонни номера през дисплея на централната конзола ;)

thecleaner
12-01-2014, 17:51
Куко, преди час се прибирах и спрях да я видя. Ами какво да ти кажа.....морга! Салона е ужасно вехт, като се загледаш в детайли по фугите на таблото кирта даже не са я изчистели добре, отвън е пръскана, според мен не само веднъж, гумите са за боклука, километрите 100% са връщани, младежа който се моташе, каза, че ако искам да я видя по обстойно да мина утре, че нямал ключове. Може би колата става, но не и за тази цена, а бе измъчена изглежда. Не знам дали ти помогнах, но ако много държиш, утре ще мина да я снимам детайлно с читав апарат.....ако ми разрешат :thumbup:

Освен да сме разглеждали 2 различни коли :) Гумите са чисто нови Nokian с дот 2012 година, дисковете са почти чисто нови, колата може да е побоядисвана тук там, но като цяло е по към читавите коли отколко моргите, са ше метна снимки. Продавача е от киселите и неприятните и само повтаряше няма такава уникална и подобни. Сега ако очакваш страшния уникат не е, но не е морга, като цяло не е уморена, колата си запали прилично, мотора работеше прилично без пушеци и странни звуци. Огледа беше за около 10 минути, че много бързах, джамовете бяха всичките оргинални, снимал съм външните забележки основно по броните ма са примеливи Средната лайсна на предната броня липсваше, но каза че я чака от Италия, защото собстеника я е свалил заедно с номера. Като цяло бих те посъветвал да идеш да я видиш.

http://p.energy-torrent.com/images/bitbucket/WP_000429.jpg
http://p.energy-torrent.com/images/bitbucket/WP_000423.jpg
http://p.energy-torrent.com/images/bitbucket/WP_000424.jpg
http://p.energy-torrent.com/images/bitbucket/WP_000425.jpg
http://p.energy-torrent.com/images/bitbucket/WP_000426.jpg
http://p.energy-torrent.com/images/bitbucket/WP_000427.jpg

Със снимките луекоооооо съм са оакал :)

ShoxXx
12-01-2014, 18:25
Don't like!

Kuku
12-01-2014, 19:04
Добре, обнадежден съм!
Ще се разходя да я разгледам, но като гледам най-рано в четвъртък, че утре заминавам за Македония :)
Благодаря много, Чистач!!!

RUNNING WILD
12-01-2014, 20:40
много хубаво стъпва на пътя динамично е,усещането в завой е странно накланя те и имаш чувството че няма да удържи обаче успява,усеща се тежината на колата,това което ще получиш реално е една бърза Волга М-24.

old alfist
12-01-2014, 21:00
За мен марката на гумите е достатъчнопоказателна за колата, без да съм я гледал.

Kuku
12-01-2014, 21:10
В какъв смисъл, старуха?
По принцип една такава гума струва около 250лв. и 'Нокиан' не правят изключение :?

Надявам се да е по-добре от Волга ;)

Васил Петров
12-01-2014, 22:15
'Нокиан' не правят изключение :?


Много си прав. :naughty:

BLUE1
12-01-2014, 22:36
Нямаше друга такава кола в салона, тъй, че е същата. Гумите са Нокиан наистина, но според мен са доста износени- не съм гледал дота, а ги сравнявам със същият модел гуми, които имах на алфата. За мен е вехта и на доста повече километри от посочените, а тъпото поведение на търговеца ме настрой недоброжелателно. Все пак този клас автомобили, според мен не може да е толкова измъчен, освен ако не е на половин милион километра. Не знам, със сигурност ще падне от цената ако се пазариш, но според мен даже и това е ниска цена за читав екземпляр от този клас. А бе утре ще мина да я снимам и разгледам подробно.

thecleaner
12-01-2014, 22:41
Нямаше друга такава кола в салона, тъй, че е същата. Гумите са Нокиан наистина, но според мен са доста износени- не съм гледал дота, а ги сравнявам със същият модел гуми, които имах на алфата. За мен е вехта и на доста повече километри от посочените, а тъпото поведение на търговеца ме настрой недоброжелателно. Все пак този клас автомобили, според мен не може да е толкова измъчен, освен ако не е на половин милион километра. Не знам, със сигурност ще падне от цената ако се пазариш, но според мен даже и това е ниска цена за читав екземпляр от този клас. А бе утре ще мина да я снимам и разгледам подробно.

Иди утре, направи убави снимки на колата и на гумите, че нашто излиза като оня виц с тупана и булката :)

Kuku
12-01-2014, 22:43
За съжаление, в България високата цена изобщо не гарантира нужното качество.
Гледах едно такова за 11'000лв. и никак не останах очарован, а разликата в цената е.... :?

BLUE1
12-01-2014, 22:51
Истината е , че колкото и да я гледаме мненията ни ще са субективни, аз за първи път обръщам внимание на такъв автомобил и сравнявайки го с тези които карам сега ми изглежда зле, но може и да е добре в сравнение с другите подобни по салоните. А бе не е на 180К километра, твърде вехт е, а и ако съдя по поведението на търговеца, май доста е пробван...

ShoxXx
12-01-2014, 22:52
Днес трябваше да дойдеш да обсъдим някои неща. Мани го това BMW сериозно. Концепция от средата на 90-те. Колата вече е актуална предимно за фенове на Транспортер.

koolio
12-01-2014, 23:12
много хубаво стъпва на пътя динамично е,усещането в завой е странно накланя те и имаш чувството че няма да удържи обаче успява,усеща се тежината на колата,това което ще получиш реално е една бърза Волга М-24.

На мен пък мечтата ми е бърза Волга, ама М21. :)
И верно поне на снимки не изглежда много уморена колата. Ясно, че не е на 180к, ама и на 300 да е, нищо и няма.

Kuku
12-01-2014, 23:14
Косенце, нали те попитах за алтернативен вариант.... ;)

ShoxXx
12-01-2014, 23:15
Ми ела да обиколим пазарите. Алтернативи много, стига обаче на теб да ти е кефф, щото ако ти се представяш само и единствено в 7-ца като тази на мен ще ми е трудно да те разубедя.

thecleaner
12-01-2014, 23:23
Днес трябваше да дойдеш да обсъдим някои неща. Мани го това BMW сериозно. Концепция от средата на 90-те. Колата вече е актуална предимно за фенове на Транспортер.

Ауууууу най култовия филм пропускаш, какви Транспортери http://www.youtube.com/watch?v=b9qhMVE25rI

Kuku
12-01-2014, 23:25
Не съм сигурен, че има много алтернативи - все пак бюджета не е безкраен :?

ShoxXx
12-01-2014, 23:31
Ееее да бе верно Бумер - класика. Kuku зимай!!! ЧЕРНА и ЛОША! Па и на теб ще ти отива.

RUNNING WILD
12-01-2014, 23:35
Не съм сигурен, че има много алтернативи - все пак бюджета не е безкраен :?

ето ти една отлична алтернатива мини през Младост ще ти го подаря нема и да се налага да го регистрираш в КАТ и поздравче припявам си в нас ЧО ЧО

http://www.youtube.com/watch?v=evMT57Mkc0k

Kuku
12-01-2014, 23:36
Майтап почнахте да си правите.... О'к :)

thecleaner
12-01-2014, 23:39
Майтап почнахте да си правите.... О'к :)

Луд ли си, това е носталгия по-отминали времена и истински коли, не като сега ширпотреба.

ShoxXx
12-01-2014, 23:44
Как майтап бе. Аз дето не понасям Баварише Мотор Шаден след като гледах Бумер за сефте и исках да си купя.

old alfist
12-01-2014, 23:45
В какъв смисъл, старуха?
По принцип една такава гума струва около 250лв. и 'Нокиан' не правят изключение :?

Надявам се да е по-добре от Волга ;)
Това са среден клас гуми и човека е скърпил тази кола с последни сили в някакъв приличен търговски вид.

RUNNING WILD
12-01-2014, 23:48
не не колата е хубава сериозно не мога да и намеря косур взела е и от старите и от новите беемвета най доброто,просто да ти кажа чесно това е кола за хора дето са на 40-45 години,не отива на млади хора и другото което е ако си нисък на ръст като седнеш в нея се губиш и изглеждаш комплексар сериозно,ако ще се возиш сам с нея не е практично,вече е модел на 18 години и не е топ гъзарията,да получи известност и фенове като всяко БМВ но това е култово заради филмите а в България заради Петър Стоянов/не сумиста е президента/ 0001 и Костов 0002 и кмета Софиянски фен на марката както и Божков,лидерите в Германия се возят на Ауди и на Мерцедес и така е по целият свят а в Италия БМВ си е колата на мафията,дори нямаше родни мутрагени на който ескорта пилотната кола да е БМВ и да си виждал по улиците 3 беемвета мутренски?ако си говориме за европейска топ лимузина на всички времена си остава Мерцедес пура всичко друго е компромис.

ShoxXx
12-01-2014, 23:50
Баткаа тука стана скъпо. Аз ш'си ода.

Kuku
12-01-2014, 23:56
Това са среден клас гуми и човека е скърпил тази кола с последни сили в някакъв приличен търговски вид.Да, но по-скоро съм склонен да мисля, че не ги е сложил той, защото са кофти размер и не са никак евтини.
А и не виждам проблем такава кола да се кара с нови гуми, били те и от златната среда :?

RUNNING WILD
12-01-2014, 23:58
Това са среден клас гуми и човека е скърпил тази кола с последни сили в някакъв приличен търговски вид.


лот дъ фак Донкеле?дано да го напиша разбираемо-това на снимката е Нокиан V от това по добро няма,имат фабрики и в Русия,световен рекорд по каране на лед е с тях,бусови и ванови гуми номер 1 в Европа-,има дори маркиране за триене в милиметри има канали за вода силиконови полирани и прави канали да държи завоя,отлични смеси,супер яки конци и телове в оплетката на гумата,хубави бордове,дори няма и върнати рекламации от стотици хиляди гуми,най близо е като аналог в света до Континентал летен спорт контакт и конти нещо си-слушай счу ти оратим Я...

ShoxXx
13-01-2014, 00:00
Да сте чували гуми Triangle? Ами GT Champiro? Или пък BCT?

Всичко това са част от марките гуми, за които не сте подозирали. Уви доста кочини на нашия автопазар са с такива гуми, така че тоя Nokian е като хипер гумата. Да не говорим, че са в топ 3 на зимините гуми.

old alfist
13-01-2014, 00:03
Не забравяйте, че ние сме южна страна и че тези супер за вас гуми ще отидат на кино при нашите зими.

RUNNING WILD
13-01-2014, 00:11
Не забравяйте, че ние сме южна страна и че тези супер за вас гуми ще отидат на кино при нашите зими.

не забравяме,и в Нокиан не забравят за това има на етикетите едни зелени листенца че се ползват материали от какво ли не,според дилъра в дадена страна се смята кое е оптимално доброто,тука идват гуми с шипове и ги вадят а дори рядко се продава гума като Сава Аис или Фулда Аис дето ако караш с тях по нормален асфалт колата се пързаля защото са меки и грайфера е почти 10 милиметра вместо стандартните 8,е засади лимони на двора или се разходи по потник по Петрохан да видиш колко южна страна сме.

Maximus
14-01-2014, 09:42
Колега, обади се и ходи разгледай ето тази : http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11361103928280597&f1=details&slink=5csks3

Паркират я на Константин Величков, малко преди Сливница.
За мен това е много добре гледана кола при това със запазен класически вид.

Искрено се смях на написаното за телефона и Волгата.
Колеги, разбирам, че това е форум на алфа, но честността изисква да уважаваме един от най-добрите автомобили излизали в бизнес класа.

BatGosho
14-01-2014, 09:59
Много добре си се насочил към модел - комфорт,мощност,динамика от всичко има по много в този автомобил.Но от Труд аз и дъвки не бих си купил.По-добре търси нещо от частно лице като това например: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11389108433069256&f1=details&slink=5azpx0

Kuku
14-01-2014, 10:44
Сребристата я знам, но определено не струва 9000лв. още повече пък 11000лв., с каквито и джанти да я обуят.
Другата в Добрич изглежда добре, но е по-скъпа, на другия край на България е, а рисковете за скрити дефекти си остават.
Сега влизам в Македония и като се върна ще отида до Пловдив да погледна първо нея, а после ще го мисля :)

RUNNING WILD
14-01-2014, 13:47
автокъщтите на Карловско шосе село Труд са си като останалите нема никва разлика с Горубляне,няколко пъти сме спирали да гледаме и си има коли за всеки джоб,а наште фокусници тука на Горубляне са много читави нали нема що кола дето е падало дърво върху нея и е усукана от удар се тегли на дозер и кво ли не и за една седмица е на пистата била е на зъболекар на бабичка човека е умрял човека е в затвора на човека му трябват пари човека се развежда с жена си иначе нема да я продаде никога и тн,колите дето не се продадат тука и висят неколко месеца отиват в провинцията а тия дето не се продадат там идват тука и така,в Дупница и Кюстендил си разменят коли като ние едно време на картинка на дъвки турбо,мене ако питаш Куко кво ти хареса на снимка тегли ли те на некъде като я видиш отивай и гледай и взимай,коли са едната ще е за шарнир другата за термостат голема работа си мачкаш асфалта с баварише машина верге и си свиркаш,затъмняваш задните джамове си земеш тъмни очила е ела щи дам лепенка на корпуса да спираш да не ти дигат колата по зоните и като слезеш от колата и те гледат киселите дупета да им кажеш тарикатската-че ви избием бе мишки...и си ти бате нема кой да ти земе точка на гъзария.

Maximus
14-01-2014, 13:54
Сребристата я знам, но определено не струва 9000лв. още повече пък 11000лв., с каквито и джанти да я обуят.
Другата в Добрич изглежда добре, но е по-скъпа, на другия край на България е, а рисковете за скрити дефекти си остават.
Сега влизам в Македония и като се върна ще отида до Пловдив да погледна първо нея, а после ще го мисля :)

Виждал ли си я от близо?
Трудно е да и се открият забележки.
А и доколкото знам е на частно лице, не я купуваш от джамбазин.
За 2000 лв отгоре може да си спестиш доста главоболия.

Kuku
14-01-2014, 15:53
Да ти кажа честно, тази кола се продава повече от година, само спират обявата и после пак я пускат.
Гледал съм я няколко път, защото всеки ден минавам по два-три пъти покрай нея и определено бих могъл да намеря забележки, ако се задълбая, но дори да беше перфектна - салона си остава изцяло син, което не бих могъл да преглътна :hmm: :?
А и както казах вече, високата цена в България не гарантира качество. Преди година искаха 13'000лв. за нея - ако беше толкова хубава ще ше да е продадена отдавна.
Както и да е, аз не бързам и ако не си харесам кола сега, ще чакам да изпадне читава бройка на нормална цена.

1912
14-01-2014, 16:52
един приятел има една 740 ка фул екстри освен да го питам дали няма да я дава

Maximus
14-01-2014, 20:08
Да ти кажа честно, тази кола се продава повече от година, само спират обявата и после пак я пускат.
Гледал съм я няколко път, защото всеки ден минавам по два-три пъти покрай нея и определено бих могъл да намеря забележки, ако се задълбая, но дори да беше перфектна - салона си остава изцяло син, което не бих могъл да преглътна :hmm: :?
А и както казах вече, високата цена в България не гарантира качество. Преди година искаха 13'000лв. за нея - ако беше толкова хубава ще ше да е продадена отдавна.
Както и да е, аз не бързам и ако не си харесам кола сега, ще чакам да изпадне читава бройка на нормална цена.

Това вече е нещо друго.
Проблемът е синият салон.:)
Тази кола е добра, а аз твърдя, че разбирам от този модел.:)
Надявам се знаеш, че с този модел рискуваш много при покупка от автокъща?
Сигурно знаеш.:)
Няма да се натрапвам повече, успех с покупката.
Препоръчвам ти да купиш кола от частно лице.
Това го препоръчвам точно за този модел.
Ще спестиш 2 000 лева, ама после може да боли за 5 000.:)
Успех.

Kuku
14-01-2014, 20:34
Според теб, кое освен скоростите може да ме доведе до ритуално самоубийство, при евентуален проблем?

don_pepone
14-01-2014, 21:41
Батка,ако си заинтригуван от тая в Добрич мога да мина да я огледам,а ако с тея номера е в движение и да я закарам при един авер с сервиз,дето трудно някой ще го подведе ;)

koolio
14-01-2014, 22:46
Кики, що не си внесеш по поръчка, ми се занимаваш с глупости.

ShoxXx
14-01-2014, 23:23
S8 vs 740

Kuku
15-01-2014, 00:02
Нямам време да се занимавам с внос, наистина!
А съм прекалено мнителен, за да очаквам, че някой друг ще свърши работата коректно.


;) Нека първо видя пловдивското и ще реша след това ;)

don_pepone
15-01-2014, 00:10
ОК,ако решиш само кажи ;)

RUNNING WILD
17-01-2014, 18:03
ей го бре къпано е лачо от секъде...

Stefan Caromov
18-01-2014, 09:45
2007 имах такава 7-ца, ама дизел - 730 . За 6 месеца да си призная я спуках от каране, към морето и обратно по компютър с 130 на автопилот ми даде 5.1 разход. Единственото , което и се случи ( така и било писано ) е, че едната нафтова помпа се прееба точно като се връщахме от морето. Добре, че бяхме вече в София пред дома на едно от момичетата , които бяха с мен, та я заебах в Лозенец за през нощта. Иначе това е кола, която би ти била вярна много дълги години.
Жалко, че тази вече не съществува.

Kuku
18-01-2014, 10:17
Знам така е, ама няма читави :)

thecleaner
18-01-2014, 10:22
Знам така е, ама няма читави :)

Ти успя ли да стигнеш до Пловдив защото...... обявата изчезна.

Gelew
18-01-2014, 10:43
Гледам че БМВ си търсиш ако ти харесва имам много читаво на реални километри и с пълна сервизна история http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11389724813975704&f1=details

Doomguy
18-01-2014, 10:45
Обикновено така се получава, много чудене, маене и накрая някой я отнесе...

Kuku
18-01-2014, 10:52
Ти успя ли да стигнеш до Пловдив защото...... обявата изчезна.Еееееееееее :( Аз не съм се чудил - бях в Македония и нямаше кога, а като си дойдох нямах време и бях намислил да отида в понеделник, да мога направо да извадя транзитни номера и да си тръгна с нея, че ако отида веднъж на оглед и после се върна да я купувам, търговеца ще разбере, че ми харесва и няма да отстъпи нищо от цената.....
Да му е@б майката!!!!!!

---------- Post added at 10:52 ---------- Previous post was at 10:48 ----------

П.П.
5-цата не ми харесва, иначе имам откъде да взема хубава.

RUNNING WILD
18-01-2014, 11:40
по принцип безпристрастно казвам че БМВ най много се стараят в 5 та класа това е кралското число и най добрите модели на баварците са 5 та серия ако щеш от джанти Алпина до М пауър пакет,идеята е че 5 та серия ги изтегли на пред концерна и тя си е тяхна разработка те не плащат и не купуват сами си разработват, и сега по улиците е бъкано с 88-89-93 5 та серия а 7 ма серия от тези години можеш да видиш една през 1 година време.

koolio
18-01-2014, 11:46
Еееееееееее :( Аз не съм се чудил - бях в Македония и нямаше кога, а като си дойдох нямах време и бях намислил да отида в понеделник, да мога направо да извадя транзитни номера и да си тръгна с нея, че ако отида веднъж на оглед и после се върна да я купувам, търговеца ще разбере, че ми харесва и няма да отстъпи нищо от цената.....
Да му е@б майката!!!!!!

---------- Post added at 10:52 ---------- Previous post was at 10:48 ----------

П.П.
5-цата не ми харесва, иначе имам откъде да взема хубава.

Кикиии, ще дойдеш на мойто накрая. ;)
Намирай някой да ти внесе един бумер и не се занимавай с глупости.
Ей го на - кеф ти риба, кеф ти паламуд ;)
http://suchen.mobile.de/auto/search.html?scopeId=C&isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&lang=de&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=38&makeModelVariant2.makeId=3500&makeModelVariant2.modelId=35&minFirstRegistrationDate=1997-01-01&maxFirstRegistrationDate=2001-12-31&maxPrice=6000&ambitCountry=DE