PDA

View Full Version : Търся някой който пътува до София тази седмица



Bella
20-01-2014, 09:39
Здравейте Колеги,
търся някой който пътува до София тази седмица и няма нищо против да вземе със себе си едно кученце в транспортна клетка и да го закара до София.
В момента не мога да си позволя от към време да ходя до там и за това спешно ми е нужен добър човек който разбира се няма безкористно и безплатно да визи кутрето.
Моля,ако някой реши да сподели времето си по време на пътуването с едно кутре да пише :)

Mind_Control
20-01-2014, 10:16
Здравейте Колеги,
търся някой който пътува до София тази седмица и няма нищо против да вземе със себе си едно кученце в транспортна клетка и да го закара до София.
В момента не мога да си позволя от към време да ходя до там и за това спешно ми е нужен добър човек който разбира се няма безкористно и безплатно да визи кутрето.
Моля,ако някой реши да сподели времето си по време на пътуването с едно кутре да пише :)

А, от къде трябва да тръгва за София?

Bella
20-01-2014, 11:32
Лелеее... сорри... в бързината съм забравила.
От Стара Загора или да минава през града или някъде наблизо за да закарам хайвана до него.

RUNNING WILD
20-01-2014, 15:49
е нема ли некоя старозагорка за возене само кучета и котки при тебе...

Bella
20-01-2014, 21:28
Е ... няма , няма ... :wierdo:

old alfist
20-01-2014, 23:02
Дай му да помирише нещо на бъдещия собственик и го пускай по Тракия - само ще си стигне

Bella
20-01-2014, 23:43
Твърде мноого "алфисти" и гоуфаджии има и вероятността да го прегази някой е огромна ...

nicola 59
21-01-2014, 22:17
Ти колежка от ремъци и фордове ,пак се хвърляш на кучета ,а моето кученце е болно.

Bella
22-01-2014, 01:18
Колега,
аз не съм ветеринарен лекар!
Не мога да ти дам правилен съвет какво да правиш.
Надявам се да намериш добър специалист който да ти помогне и МОЛЯ те, не пиши в темата ми неща извън нея.
Благодаря ти !

nicola 59
23-01-2014, 03:33
Колежке ,ми тогава съвет по темата.Значи отиваш на гарата в Стара загора виждаш кой влак ти е удобен,като расписание,даваш 20 лева на кондуктора,и клетката с хайванина,после звъниш на получателя в София ,и му казваш ,че в Х часа пристига влака от Стара Загора,и да търси кондуктора,примерно Чичо Станой,или чичо Генчо,или както се казва кондуктора.

Bella
23-01-2014, 13:56
Сорри,
но ако за теб едно куче е пакет който можеш да довериш на непознат кондуктор на влак , то за мен не е !
Ако нямаш какво да кажеш по темата , моля спри да спамиш !

rusiq86
23-01-2014, 17:47
http://www.animals-transport.com/index.php/ceni
20лв струва услугата...
Друг вариант е междинна среща на Пазарджик.
Незнам какво се чудиш, обаждаш се на транспортната агенция...

nicola 59
23-01-2014, 19:42
Па въпросния колега от форума ,кадето пътува за софия ,сигурно трее и да ти е роднина ,щом не се доверяваш на непознати,а тия от форума им познаваш само никовете,ма се види ,че и 20 лева ти се свидят ,понеже Еконт също доставят животни.Съвет по темата щом се занимаваш с животни ,купи си едно фиорино,и си ги вози,така няма да пускаш смешни теми,и аз от моя страна няма да ги спамя.

old alfist
24-01-2014, 02:19
Като чета тази тема и получавам някакво déjà-vu.

Coyota
24-01-2014, 07:53
Оставете колежката на мира, ако някой ще пътува и може да и свърши работа да пише. (Нали знаете защо българина не си е*е жената на пътя. Всеки ще почне да дава акъл)

rusiq86
24-01-2014, 10:41
Дал съм повече от добри предложения...

RUNNING WILD
24-01-2014, 17:37
Па въпросния колега от форума ,кадето пътува за софия ,сигурно трее и да ти е роднина ,щом не се доверяваш на непознати,а тия от форума им познаваш само никовете,ма се види ,че и 20 лева ти се свидят ,понеже Еконт също доставят животни.Съвет по темата щом се занимаваш с животни ,купи си едно фиорино,и си ги вози,така няма да пускаш смешни теми,и аз от моя страна няма да ги спамя.

човек верно остави ги хората да си живеят щом така иска,има си глава на раменете да си преценява тя си знае на кой ще се довери кучето е си нейно може да има 6 то чувство,защо ги пишеш тия неща за 20 лева и е такива?пита се некои ще пътува ли, или можеш или не можеш който иска намира начин.

nicola 59
24-01-2014, 18:44
Румене понеже тебе те уважавам като грамотно момче,и да поясня ,та после да няма тъпи коментари от страна на колегите,за мене думата Грамотен ,има съвсем други измерения,за разлика от това да слагам точки и запетаики,аз лично почти никога не ги слагам,и понеже съм ходил 12 години на училище,се смятам за грамотен,ако несъм то вината не е моя ,а е на даскалите ,понеже не са ме научили.

Та по темата ,аз в момента имам една част за моята кола в София. тежи 200 грама ,и трее иде до враца пусната по еконт ще трее 5 лева,и пусна тема ,,Търся някои да ходи до враца„„ кажи тебе няма ли да те е срам ,дори ако ходи някои до враца,за 5 лева ,да губиш времето,с телефонни обаждания разбирания ,каде ,как и кога да вземе частта,и каде ,как,и кога да я даде на получателя,да занимаваш Човека,па дори и брат да тие.Остави на страна че трее се съобразява после ,с тебе ,с получателя,и една камара дивотии,и накрая се рискува даже,когато получателя ,не е доволен,а изпращача вика не е верно аз ти пратих всичко,здраво и право,сигурно го е счупил тоя дето ти го донесе ,да станеш виновен.

Та на това куче му е съща историята ,то транспорта му е 20 лева ,а и другото което е ,ако някои се навие да го вземе ,и да го закара,ти не трее ли да му дадеш минимум 20 даже повече ,лева ,и да му кажеш да се почерпи като пристигне ,и по пътя ако спре случаино ,някъде да обядва,да купи и на кутрето 2 кебабчета.
Та ако ме разбираш ,значи и разбираш колко е снобска,или смешна подобна тема,затова се лигава ,и си пиша през главата.

Ранобудниче
24-01-2014, 18:50
А аз мисля да спреш.
С добро.

nicola 59
24-01-2014, 18:59
Па ,и ти си абсолютно права колежке ,аз не знам дали има смисъл ,да спирам,ма няма просто нито една причина да продължавам,ефекта ще равен на нула. Само подчертах нищо повече.Поздрави.

Bella
24-01-2014, 19:39
никола,

първо: транспорта с посочената фирма не струва 20 лв., а между 40-65 за такъв размер куче !
второ: парите са последният проблем ! Търсех дълго време хора които да са използвали точно тази фирма която превозва кучета за да събера някаква достоверна информация и най - вероятно в понеделник ще изпратя кученцето с тях.
На теб може и да не ти пука с кой ще изпратиш своят домашен любимец,но за мен това са важни неща.Вече върнах колата на една подобна куриерска фирма за животни които мислеха да вържат кучето в буса за нашииника и така да го возят без да имат ясен отговор как аджеба ще ми гарантират,че кучето няма да се обеси от дърпане.
трето: куриерските фирми като Еконт и подобни НЕ превозват живи животни от МНОГО години !

Още веднъж те моля да си намериш друга дейност,спри да спамиш.
Ставаш досаден.

RUNNING WILD
24-01-2014, 19:43
Румене понеже тебе те уважавам като грамотно момче,и да поясня ,та после да няма тъпи коментари от страна на колегите,за мене думата Грамотен ,има съвсем други измерения,за разлика от това да слагам точки и запетаики,аз лично почти никога не ги слагам,и понеже съм ходил 12 години на училище,се смятам за грамотен,ако несъм то вината не е моя ,а е на даскалите ,понеже не са ме научили.

Та по темата ,аз в момента имам една част за моята кола в София. тежи 200 грама ,и трее иде до враца пусната по еконт ще трее 5 лева,и пусна тема ,,Търся някои да ходи до враца„„ кажи тебе няма ли да те е срам ,дори ако ходи някои до враца,за 5 лева ,да губиш времето,с телефонни обаждания разбирания ,каде ,как и кога да вземе частта,и каде ,как,и кога да я даде на получателя,да занимаваш Човека,па дори и брат да тие.Остави на страна че трее се съобразява после ,с тебе ,с получателя,и една камара дивотии,и накрая се рискува даже,когато получателя ,не е доволен,а изпращача вика не е верно аз ти пратих всичко,здраво и право,сигурно го е счупил тоя дето ти го донесе ,да станеш виновен.

Та на това куче му е съща историята ,то транспорта му е 20 лева ,а и другото което е ,ако някои се навие да го вземе ,и да го закара,ти не трее ли да му дадеш минимум 20 даже повече ,лева ,и да му кажеш да се почерпи като пристигне ,и по пътя ако спре случаино ,някъде да обядва,да купи и на кутрето 2 кебабчета.
Та ако ме разбираш ,значи и разбираш колко е снобска,или смешна подобна тема,затова се лигава ,и си пиша през главата.

грамотен съм до толкова до колкото не пиша неща от който не разбирам и не споря когато не разбирам,аз ще го пратя до Враца днес е петък тази сряда където идва ще го пратя без пари ще го закара един бус ако искаш може да стане,а аз ще минавам от там след 20 дена ако излезе нещо друго ще ти го закарам аз,аз не те познавам ама понякога ми заприличваш на един колега от форума пак има 155 дето имах спорове с него преди неколко месеца,ти си знаеш какъв искаш да си ама хората си знаят за тях си,хубаво е да има тема кой за къде ще пътува и кога това си е една взаимна помощ и който има желание ще каже,дали е куче или котка надуваема кукла за секс оргии или починал близък този който ще го кара си преценява аз и ти не можеме да мислиме и да вземеме решение вместо другите без да да са ни помолили изрично,така ги виждам нещата аз.

Bella
24-01-2014, 20:20
RUNNING WILD,

Благодаря за грамотното отношение към темата !

Радвам се,че все пак някой ме е разбрал.
Проблемът за транспорта не бе в парите които трябва да се заплатят,а в това,че търсех все пак хора на които мисля,че мога да се доверя.
А тук във форума повечето хора познават един или друг потребител и все си мисля,че ако една група от хора е обединена от един общ интерес би било възможно и напълно нормално да си помагат и в други сфери.
Тук в този форум има много юредически,технически та дори и здравни теми и лично аз съм далеч от мисълта,че авторите на тези теми не могат да си заплатят за консултация.
Нормално е да искаш да чуеш повече и различни мнения , а в кое ще се вслушаш сам решаваш.
Нормално е освен това и да имаш желание да помогнеш на колега когато това не ти коства нищо,а дори и да ти коства нещо ти преценяш.
Мисля,че ако има тема за взаймопомощ без значение дали срещу заплащане или не ще е прекрасно!!!

RUNNING WILD
24-01-2014, 20:57
абе ако е много зор ние алфистите сме задружни ще направиме една жива верига от Стара Загора до София и ще го предадеме само да не му се завие свят на кучето,е хората в Китай 6000 километра стена построиха а и нет не са имали,това за пътуването и помощта-аз съм в 2 групи за производители търговци и тн,та там в едната бях пуснал тема-кой за къде ще пътува и кога,за 4 месеца освен мене никой не писа нищо а сме 7200 човека?и я изстрих викам хора оправяйте се явно никой за никъде не пътува и на никой нищо не му трябва,една жена дето се сдира да пътува къде ли не и не си предложи услугите никъде,говориме за без пари като ти е на път защото доставките на био-продуктите се оскъпяват от транспорта и така щяхме да си помогнеме на себе си за нас си за нашата група,след 2 седмици ми вика Румене нали щеше да ходиш точно до Стара Загора взе ли ми орехите...викам не съм минах рано за риба в 5 сутринта и не съм звънял,БГ синдрома е зловещ.

nicola 59
24-01-2014, 21:00
Здравейте Колеги,
търся някой който пътува до София тази седмица и няма нищо против да вземе със себе си едно кученце в транспортна клетка и да го закара до София.

Обещах да не пиша повече ,ма не се сдържах.
В началото на темата съм цитирал твоите думи,за кученце,в транспортна клетка.в другия ти пост ,казваш цената е от еди колко си лева,за куче от такъв размер,значи хич не е кученце вече,и след това от фирмата искали да го вържат в буса,за нашииника,значи клетката ,я няма.Имаш много разногласия.Трее уточниш понеже някои колега като доиде ,за кученцето в клетката,намери Магаре без клетка,може да се откаже да ти го закара.

Bella
24-01-2014, 21:13
кольо,

разкарай се от темата!

Престани!
Просто престани!
Минаваш всякакви граници!
Не виждам какво се дразниш при все,че явно не можеш да помогнеш.
А ти не се бой,аз помощта ще си заплатя,без значение дали е лицензиран транспорт или е частно лице.
И да , кученце е ! Няма и 4 месеца ! Ако не си наясно на това му се казва кученце , кольо !!!И кольо , имам транспортна клетка в която ще го сложа аз ако го вземе частно лице, но фирмите превозвач са длъжни да предоставят условия за пътуване отговарящи на "пътниците" им!
Така че... айде ако нещо те сърби намери някой да те почеше,защото наистина ставаш досаден.:laser:
Аман от пишман хора... :bowdown:

RUNNING WILD
24-01-2014, 21:14
да Никола трябва да го премери на килограми и на обем да се сметне ако е по-изгодно ако е с клетка така процедират куриерите,аз пък ще ти кажа и друго ако имаше тема -имам приятелка иска ли някой да я закара до София?тогава какво щеше да питаш?приятелката ти женена ли е?похотлива ли е?на колко години ли е?в цикъл ли е?да не сменя маслото същтият ден?с мъжа си ли ще пътува или сама?ако може и снимка на приятелката ти...направо да я пращаме Бела при Транспортера да го закара?що ти дреме нали ти няма да го караш?

rusiq86
24-01-2014, 21:20
Лизенцираните транспортни превозвачи на животни превозват в келтки животните!
Цената до 10кг е 20лв, малко кучнце или котка или друго животно! На 4мецеса няма как да преминава това тегло!
Сайтове много, за два часа превоз няма нищо да му стане, хората с това си изкарват хляба.
Никой лицензиран превозвач няма да върже животното за гушата, това твърдение е смешно, и показва липсата на познания в тази сфера, няма да рискуват да удушът животното.
Незнам какво още раззисквате, описан е начина отдавна!

Ранобудниче
24-01-2014, 21:34
Здравейте Колеги,
търся някой който пътува до София тази седмица и няма нищо против да вземе със себе си едно кученце в транспортна клетка и да го закара до София.

Обещах да не пиша повече ,ма не се сдържах.
В началото на темата съм цитирал твоите думи,за кученце,в транспортна клетка.в другия ти пост ,казваш цената е от еди колко си лева,за куче от такъв размер,значи хич не е кученце вече,и след това от фирмата искали да го вържат в буса,за нашииника,значи клетката ,я няма.Имаш много разногласия.Трее уточниш понеже някои колега като доиде ,за кученцето в клетката,намери Магаре без клетка,може да се откаже да ти го закара.

Изключително ми е неприятно, че се налага да повтарям.
Откакто съм модератор, съм наложила не повече от 2-3 наказания (може би модераторствам 2 години и 1/2 или повече), но нито едно не е било различно от бан.
На дребно не ми се играе.

Последно предупреждение.

dimitar_vd62
24-01-2014, 21:40
Какво сте се заяли с колежката бе хора, ако някой може да и помогне ще и се обади, ако няма кой, ще си намери начин.Не знам Bella да е отговорила не нечие запитване от сорта - дебитомер, от къде да си купя и колко струва? - Абе пич що не си направиш труда да отидеш до магазина за авточасти и да питаш, логично е в аптеките да не го продават този артикул.

koolio
24-01-2014, 21:43
Мисля, че Лео Експрес също доставят животни.
Ако не намериш познат или форумец, можеш да се обърнеш към тях. Надеждни са.

Bella
24-01-2014, 22:02
Лео Експрес предлагаха тази услуга до преди 2 години , вече има закон забраняващ им да пренасят живи животни :(

RUNNING WILD
24-01-2014, 22:18
и при другите животни е така,трябва специализиран транспорт за хуманно отношение към животните,да си вземеш 1 овца от Гърция е същтото нещо.

old alfist
25-01-2014, 13:00
Като няма друг транспорт, бъдещите стопани на животинчето да дойдат да си го вземат, ако толкова държат на него.

fred
25-01-2014, 13:12
По мое лично мнение често колежката Бела търси някой да и прекара нещо, най често поредното куче, което продава.
А старухата е прав, на този, който иска животно и не си мърда задника аз лично не бих му продал куче никога.

RUNNING WILD
25-01-2014, 13:52
какво иска да продава щом не кара некой на сила и не продава наркотици си гледа нея си,ама явно мисли за кучето да се вози на Алфа не е пуснала у форума на ЗАЗ или нещо си,може да го тренира да лае по алфиски,абе вие що така предполагате и гледате в чуждата къща кой как си подрежда работите,нали не е на ваш гръб никой нищо не иска от вас що така нихилистично подигравателно и нападателно?щото е жена с алфа и примерно продава кучета ли какво?

Bella
25-01-2014, 14:22
По мое лично мнение често колежката Бела търси някой да и прекара нещо, най често поредното куче, което продава.
А старухата е прав, на този, който иска животно и не си мърда задника аз лично не бих му продал куче никога.

Еййй... няма по злобно и завистливо животно от българина :pain:

Какво значение има дали е продадено или е подарено ?
Дали е намерено или изгубено ?
Какъв ви е на вас проблема ?!?
Вие жени нямате ли си у дома да се дракате с тях ?!?

Значи ако кученцето беше намерено полу живо на улицата и му бях намерила стопани в Козлодуй вие всички които мрънкате тук щяхте да се вдигнете и да го закарате ли ?
А защото е продадено никой не смее да свърши услуга срещу заплащане не за друго,а само защото не влизат някакви пари ( освен за транспорта ) в джоба му ли ?

Колега, ти си последният на който ще давам отчет дали е продадено или подарено! Стопаните са едни от най - отговорните които аз познавам и причината да не могат да дойдат да си го вземат няма нищо общо с това колко са отговорни или не !

п.п.
Колега Фред, да аз продавам кучета ! Да,аз се занимавам с целенасочено чистопородно развъждане на определена порода кучета ! Да,аз правя това от 1996 година и да,аз мога да си позволя този лукс защото работя от вкъщи и мога по всяко време да прекратя дейността си в момента и да отида с кучетата на разходка или да се погрижа за тях по един или друг начин. И да,Колега ... аз съм щастлив човек с това което правя , защото това е една реализирана мечта и изразява мен и моите чисто човешки качества. И още веднъж : ДА , Колега ... аз продавам кучета ! Да, Да и пак ДА ! Ако това ще ти помогне да спиш добре , да аз правя това !

old alfist
25-01-2014, 14:23
В случая имам съмнения, че това е "зарибяване", което не одобрявам, защото има както положителни, така и отрицателни ефекти, които всъщност преобладават, а знаем съдбата на бездомните изоставени животни.

По отношение на гледане на животни в къщата на хората, съм изказал своето скромно мнение, че това е противоестествено.

Моите уважения къл Белла, но наистина ако държат тези хора на това куче ще дойдат да си го вземат.

Един познат плати 1200лв. за операция на котка в Германия.

Bella
25-01-2014, 14:34
оld alfist,

имаш право да мислиш каквото пожелаеш !
Причината за невъзможността на хората да си вземат сами кученцето няма нищо общо с всяко едно нещо за което може да се сети един предубеден мозък.
Както и да е...
Иначе твоят познат се е разминал много евтино с операцията на своята котка ... аз дадох над 650 евро само за едни специални изследвания за да се стигне до извода,че няма начин да се помогне на кучето .

RUNNING WILD
25-01-2014, 15:18
абе Бела пусни некоя снимка в темата твоя и на некое куче че ми стана интересно сериозно,аз предлагам от София до Стара Загора са 230 км намираме се 5 човека по местожителство и разделяме маршрута е аз мога да го взема от Ихтинам примерно и ще го закарам на собственика,кога искате тогава може и нощем.

koolio
25-01-2014, 15:38
Тая тема май ще ме накара окончателно да се откажа от тоя форум.
Жената попитала за услуга, веднага се започна с подозрения и простотии ...

Tonimir
25-01-2014, 16:07
Тая тема май ще ме накара окончателно да се откажа от тоя форум.
Жената попитала за услуга, веднага се започна с подозрения и простотии ...

А най-ироничното, че масата, които отговарят, пишат само за да се дракат и явно, няма какво друго да правят. Хора, какво ви става?

Бела пита много конкретно нещо:
"Има ли някой който пътува за София, минаващ в района на ст. Загора и има желание да помогне с превозването на едно куче в клетка?"

Ако има такъв, нека пише, ако не защо въобще се пише в темата? Бих разбрал да се даде някоя идея за алтернативна идея, но само в името на спорта да се дракате, просто нямам думи.

Лично ако имах път, бих свършил тази услуга за безпари. Какво ще ми навреди да си сложа в багажника или на задната седалка, една клетка в която има едно малко куче?
Дори ще ми е приятно, че ще свърша услуга на хора, които чакат да се сдобият с едно кученце.

Баси спама, баси чудото ...

KirilSol
25-01-2014, 17:54
абе какви хора има тук във форума не е истина, просто да се чудиш във форум на Алфа ли си или на ГоУф :wallbash:


преди година и 2 месеца превозвах моето кученце точно с ЛЕО ЕКСПРЕС тъй като бяха единствената фирма, която извършват тази услуга (мисля че още го правят)

Та животинчето (кавалер-шпаньолче) на под 2 месеца беше сложено в клетка, с постлани вестници и натъпкано заедно с кашони, бидони и други "пратки" през глава. В какво състояние пристигна след като пътува цяла нощ от Хасково до Варна не искам да ви кажа.

И не мога да разбера защо след като жената моли най-учтиво може ли някой да и превози животинчето в личната си кола , всеки започва да обяснява колко било неправилно и нахално.

Тя не ви кара нея да я возите че да реагирате така.
...
Другата седмица имам пътуване към Пловдив и София, ще слезна от магистралата да взема животното ако до тогава някой не го е превозил.

Думи нямам за едно куче какъв дебат стана, ако някой иска човек да превози сигурно ще стане страшен филм защо не си е платил :noooo:

Bella
25-01-2014, 19:09
В този форум съм от доста години и с огромна тъга констатирам,че от както Алфа Ромео стана масов автомобил като Голфа тук нивото на комуникация драстично спадна.
Тъжно е наистина...
И най - тъжното е,че тук по всякакъв начин се опитват да изопачат написаното от мен... погрешно сте ме разбрали!
Не желая безплатно да се превози кучето,искам да си платя. Както и да е...
Здраве да е !

fred
25-01-2014, 22:30
Хич да не ти пука, ти си на ниво, остави разни простаци там (респективно тук) да свалят нивото.

Doomguy
25-01-2014, 22:47
Много тъп и селски взе да става форума. Не виждам с какво толкова ви провокира жената. Ако имах път щях да взема животното абсолютно безплатно, и не ме интересува дали някой го продава или подарява. Започвам да се убеждавам, че тук останаха само "алфаджии".

old alfist
25-01-2014, 22:55
Хайде, моля, някои хора се изкарват за големи алтруисти, колежката мъченица, а всички останали са простаци.
Знаеме се всички кой, какъв е и що за стока е.

Бобби
25-01-2014, 23:05
Много тъп и селски взе да става форума. Не виждам с какво толкова ви провокира жената. Ако имах път щях да взема животното абсолютно безплатно, и не ме интересува дали някой го продава или подарява. Започвам да се убеждавам, че тук останаха само "алфаджии".
Напълно си прав.....но да подчертаая...селски не означава провинция......а въпросно ниво на развитие, което в София преобладава:)))

Doomguy
25-01-2014, 23:07
Хайде, моля, някои хора се изкарват за големи алтруисти, колежката мъченица, а всички останали са простаци.
Знаеме се всички кой, какъв е и що за стока е.

Не се изкарвам за никакъв. Помагал съм много пъти на закъсали хора, като даже съм бил на загуба (гориво, време, пари) и нищо не съм очаквал насреща. В случая не мога да помогна, а останалите могат да си запазят репликите за себе си. Колежката не се е изкарала мъченица, просто попита за помощ. А за това последното, аз познавам само хората, с които съм имал някакъв контакт на живо. Останалите не познавам, и няма как да съдя за тях по постове в някакъв форум. Общия тон обаче е на доста ниско ниво.


Напълно си прав.....но да подчертаая...селски не означава провинция......а въпросно ниво на развитие, което в София преобладава:)))

Аз нямам нищо против хората от селата, много против обаче имам срещу селския манталитет, или бай ганьовщината.

fred
25-01-2014, 23:23
Много тъп и селски взе да става форума. Не виждам с какво толкова ви провокира жената. Ако имах път щях да взема животното абсолютно безплатно, и не ме интересува дали някой го продава или подарява. Започвам да се убеждавам, че тук останаха само "алфаджии".
Нищо лошо няма в това, лично мен ми прави впечатление, че това е поредната и такава молба, това написах.Май преди време искаше такава и за чужбина.
А ти, като умен и начетен, истински алфист, доколкто помня, едва ли не поощри случката, когато един селянин уби кучето си, влачейки го с кола, това като алфист ли или като нещо друго, че не ми стана ясно, нивото ми е такова и трудно загравям?
Поради тая причина те бях турил в ингор листа, единствен, но реших да видя, дали не си съм сгрешил, май не съм - пак отиваш там, та може и да не ми пишеш.

Бобби
25-01-2014, 23:29
Не се изкарвам за никакъв. Помагал съм много пъти на закъсали хора, като даже съм бил на загуба (гориво, време, пари) и нищо не съм очаквал насреща. В случая не мога да помогна, а останалите могат да си запазят репликите за себе си. Колежката не се е изкарала мъченица, просто попита за помощ. А за това последното, аз познавам само хората, с които съм имал някакъв контакт на живо. Останалите не познавам, и няма как да съдя за тях по постове в някакъв форум. Общия тон обаче е на доста ниско ниво.



Аз нямам нищо против хората от селата, много против обаче имам срещу селския манталитет, или бай ганьовщината.
...е нали това имах предвид......даже те подкрепих...

old alfist
25-01-2014, 23:30
Аз не бих закарал едно животно някъде с цел отделяне от естествената му среда, независимо кой го владее, или кой ще му е бъдещия собственик.
Животните трябва да бъдат на свобода.
Още повече съм против баснословните суми които се дават за тях - същите тези собственици да бяха дали тези пари за хора, които са болни и бедни, а не да продължават агонията на животните, за която до голяма степен са виновни самите те.

Doomguy
25-01-2014, 23:30
[/COLOR]
Доклокто помня ти като умен и начетен едва ли не поощри случката, когато един селянин уби кучето си, влачейки го с кола, сега се пишеш за нещо по възвишено ли?Ти явно си алфист, така ли, както и колежката, която иска помощ за пореден път-май преди време искаше такава и за чужбина, та вие сте високото ниво, това да разбирам?

Ти нали ме беше игнорирал? Знам много добре какво съм писал и знам как много потребители ме нападнаха на лична основа за неща, които не бях казал. Въобще не възнамерявам да се оправдавам какво съм писал, още повече пък на теб. Но все пак, няма как да поощрявам такива случки, понеже предпочитам да посегна на човек от колкото на животно. Ако мразех животните, нямаше да гледам две котки в къщи (едната прибрана от улицата болна) и нямаше да бия 40км всяка неделя за да храня кучетата на вилата (не са мои). Повече не възнамерявам да увеличавам спама и в без това спамнатата тема, ако някой иска да помогне ще го направи, другите обаче нападат грозно. А нивото ти е ниско, просто едно злобно човече. В какъвто лист искаш ме вкарвай, don't give single fuck.

п.п. И не си редактирай мненията след като си получил отговор, много е п***ко.


...е нали това имах предвид......даже те подкрепих...

Благодаря за подкрепата, обикновено не я получавам тук ;)

Bella
25-01-2014, 23:39
Нищо лошо няма в това, лично мен ми прави впечатление, че това е поредната и такава молба, това написах.Май преди време искаше такава и за чужбина.
А ти, като умен и начетен, истински алфист, доколкто помня, едва ли не поощри случката, когато един селянин уби кучето си, влачейки го с кола, това като алфист ли или като нещо друго, че не ми стана ясно, нивото ми е такова и трудно загравям?
Поради тая причина те бях турил в ингор листа, единствен, но реших да видя, дали не си съм сгрешил, май не съм - пак отиваш там, та може и да не ми пишеш.

Да,имаше такава тема и за чужбина ?
Теб това какво те притеснява ?
Какъв ти е проблема ?! Нямаш у дома жена с която да се заяждаш ли ? Мислиш си , че е голямо геройство да нападаш без дори да имаш минимална информация ? Дразни те факта, че някой нещо прави и навярно печели от това което прави ? Опитваш се да станеш интересен тук пред някой ? Избиваш комплекси ли ?
Какъв е проблема ?
Ако модератора е преценил,че темите ми са неуместни е можел да ги изтрие , след като не са изтрити значи всичко е според регламента.
А ти самият не се чувствай длъжен да си на "всяка манджа меродия"! Няма нужда,наистина...почини си....:offtopic:

Бобби
25-01-2014, 23:44
Ти нали ме беше игнорирал? Знам много добре какво съм писал и знам как много потребители ме нападнаха на лична основа за неща, които не бях казал. Въобще не възнамерявам да се оправдавам какво съм писал, още повече пък на теб. Но все пак, няма как да поощрявам такива случки, понеже предпочитам да посегна на човек от колкото на животно. Ако мразех животните, нямаше да гледам две котки в къщи (едната прибрана от улицата болна) и нямаше да бия 40км всяка неделя за да храня кучетата на вилата (не са мои). Повече не възнамерявам да увеличавам спама и в без това спамнатата тема, ако някой иска да помогне ще го направи, другите обаче нападат грозно.



Благодаря за подкрепата, обикновено не я получавам тук ;)
Аз съм кучкар....за друго може да се дрънкаме...ама за това не.....знам как стоят нещата.....и не случайно е казано.."Най добрият приятел на човека е кучето"......забележи, а не самият човек......зашото особено в нашата действителност няма как да не те предаде....говоря за човека...кучето е друга порода...

stu
26-01-2014, 00:18
Фредито е много извисен индивид, винаги иронизира мненията на другите, мислейки се за много оригинален, и явно смята , че повечето във форума сме му под интелектуалното ниво.Гледам, че е най активен в темата за стихчета;-)

digitalundgrd
26-01-2014, 00:19
.....
Така че... айде ако нещо те сърби намери някой да те почеше:


......
Какъв ви е на вас проблема ?!?
Вие жени нямате ли си у дома да се дракате с тях ?!


.....Какъв ти е проблема ?! Нямаш у дома жена с която да се заяждаш ли ? Избиваш комплекси ли

Колежке Белла,

явно хората си обичат жените или пък не смятат за здравословно да се дракат и заяждат с тях. Така че едва ли причината са комплекси:hehehm:

Също така, за да не стига и тази тема двуцифрено число страници спам, не е нужно да се "обяснявате" след всеки колега и да го питате за отношенията с жена му и така да давате "мат'рял" за все повече и повече размисли и страсти.

След като няма кой да свърши работа тук, пробвайте и в други форуми, по този начин ще имате по-голям шанс да откриете превоз за кученцето :calc:

ivan dimitrov
26-01-2014, 00:46
---

rusiq86
26-01-2014, 01:40
Аз не разбирам за какво заяждане говорите!
Има няколко начина едно животно да стигне до крайния стопанин..
1) да го закарате
2) да си го вземат
3) да се срещнете по средата
4) да се използва куриер, който гарантирам е на 100% безопасен, ползвал съм.

Толкова го мислихте, досега да сте го доставили това куче. Няма професионалъм в това просто. Малко по-сериозно.
И стига вече с това кой бил алфаджия, голфаджия, всеки си кара каквото му е кеф. В този форум ни свързва едно нещо: любовта към една марка.
Няма лошо да се свърши услуга, но видно не се намира някой да я свърши, явно е време да се насочи вниманието към друг начин.

Дръжте се малко нормално вече, и стига изкази за жените, за селяни, за алфаджии...аман от глупости. Форума си е наред, хората не са.
За мен лично е смешно щом искаш да си профисионалист и продаваш стока, и то не за жълти стотинки, толкова време да се жалваш...има си начини и те не са скъпи.
Лятото купувах котка за жената...шотландкса клепоуха. Изминах не малко път за да си я взема лично, за да преценя стопанката, която ги развъжда, котенцата, и дори не съм мислех за разхода...

Coyota
26-01-2014, 09:50
Фредито е много извисен индивид, винаги иронизира мненията на другите, мислейки се за много оригинален, и явно смята , че повечето във форума сме му под интелектуалното ниво.Гледам, че е най активен в темата за стихчета;-)

Аз като гледам половината какви коментари написаха, взех да се съмнява в интелектуалното им ниво...и дали изобщо имат такова!!!

fred
26-01-2014, 10:22
Фредито е много извисен индивид, винаги иронизира мненията на другите, мислейки се за много оригинален, и явно смята , че повечето във форума сме му под интелектуалното ниво.Гледам, че е най активен в темата за стихчета;-)
Нъпълно си прав, в това, което си написал, само дето "стихчета" е едно, а поезия - е друго нещо. :wierdo:А там само "стихчета" пускам, къде ли съм писал иронизиращи мнения....



---------- Post added at 14:22 ---------- Previous post was at 14:17 ----------


Да,имаше такава тема и за чужбина ?
Теб това какво те притеснява ?
Какъв ти е проблема ?! Нямаш у дома жена с която да се заяждаш ли ? Мислиш си , че е голямо геройство да нападаш без дори да имаш минимална информация ? Дразни те факта, че някой нещо прави и навярно печели от това което прави ? Опитваш се да станеш интересен тук пред някой ? Избиваш комплекси ли ?
Какъв е проблема ?
Ако модератора е преценил,че темите ми са неуместни е можел да ги изтрие , след като не са изтрити значи всичко е според регламента.
А ти самият не се чувствай длъжен да си на "всяка манджа меродия"! Няма нужда,наистина...почини си....:offtopic:
Нямам нищо против, който иска да ти прекарва кучетата. Просто написах, че често правиш това, според мен, а от последваха две страници обяснения от теб, във всякаква насока и т.н.Не те съветвам какво и къде да пишеш, за разлика от теб...
Та мерудия не знам дали съм, ето Стюто пък ме упреква че само стихчета пускам, има противоречие.

nikolaaaay
26-01-2014, 14:39
Много ми е странна логиката, че не искаш да дадеш кучето на куриерска фирма, щото не били професионалисти, но ще търсиш човек да свърши тази работа по форумите. Това не е никакво нападане на колежката, но логиката й изглежда или лицемерно или просто глупаво. Ами ако този човек от форума се окаже убиец на кучета като онзи, дето си влачеше кучето зад колата?! Една фирма, лицензирана в превоз на животни си залага името и лиценза в това, че ще свърши услугата както трябва. Непознат човек от форума какво гарантира и къде може да бъде открит ако се случи нещо с кучето?! Недоумявам как може за въртиш бизнес с животни от 1996г. и да не знаеш как да организираш нещо толкова елементарно. Не е професионално. Там, където си поддържам Алфа-та сигурно се занимават с ремонти от по-малко години, но често могат само по телефона да ми кажат какъв е евентуалният проблем по колата, като им обясня какъв е случая. Ето това е професионализъм.

П.С. Чета от известно време форума на почти Голф - Шкода и там ми се струва, че хората не пускат какви да е теми и коментари. Премислят си постовете и не занимават другите с глупости.

Zlobich
26-01-2014, 15:12
От лятото карам Алфа,регистрирах се в форума.
Не съм на ничия страна,но всяка една тема се оспамва.
Кой крив кой прав ваша работа си е.
Не познавам модераторския екип,нито кои от форума са такива,според мен щом са преценили,че темата може да остане е безсмислен всякакъв коментар и спам.
Ако някой ще помага,да помага. Ако ли не мисля,че и тук както във всички авто форуми си има спам тема.
Хора гледам ви от страни и ви се чудя на акъла,на колко години сте ?
Джафкате се постоянно за нещо.

Кайо
26-01-2014, 15:20
http://clubalfaromeo.com/forum/search.php?searchid=3683499

old alfist
26-01-2014, 18:07
Леле, колко писане се е изписало още след мен.
За всички лаици, имащи се за много умни и възпитани, също така преливащи от интелект - периодично Белла си пуска по една такава тема открай време и реакциите винаги са такива каквито са сега, а тя си знае какво какво ще прочете в темите.
Жената си пуска една тема и гледа сеир и който иска си прави кефа да я оплюва - садо-мазо истории.

Bella
26-01-2014, 20:52
old alfist,

твърде много приключенски филми гледаш!

Радвам се обаче,че явно има хора като теб ... хора с много свободно време които са в състояние да пускат теми и да гледат някакъв си сейр !

dimitar_vd62
26-01-2014, 20:54
Ма и ти не се даваш де.:grin:

old alfist
26-01-2014, 22:00
Белче, мисля, че добре те забавляваме, тъй, че не можеш да бъдеш недоволна - даже трябва да почерпиш.

Кайо
26-01-2014, 22:16
Белче, мисля, че добре те забавляваме, тъй, че не можеш да бъдеш недоволна - даже трябва да почерпиш.

.....само ако найде кой да плати сметката,очаквайте тема.:rotfl:

RUNNING WILD
27-01-2014, 00:16
вие я изкарахте тая жена живот на кредит,така я устройва пита искаш не искаш и това е.

koolio
27-01-2014, 10:39
Сега Белла със сигурност няма да съжалява, че си е продала Алфата.

old alfist
27-01-2014, 10:53
Коле, ти уж се зарече да не пишеш тук - гледам, че пак прописа, а Бела такова шоу не може да види никъде и точно затова ще си купи отново Алфа.

nicola 59
06-02-2014, 11:47
Колежке бях в чужбина ,та не съм видял предупреждението,ако може поясни ми защо ме заплашваш с наказание ,в Общи Приказки,каде греша,и освен мене ще накажеш ли и другите 30 човека писали в темата.