PDA

View Full Version : Malaguti Madison 150



rborissov
01-02-2014, 20:23
Здравейте, колеги!
Искам да си сменя piaggio-то (zip 50 2t) с по-голям скутер и се спрях на Malaguti Madison 150. Някой да сподели впечатления?

RoMeO_156_GTA
02-02-2014, 12:02
Един приятел си го беше харесал. Чете коментари из интернет и се спря на него основно. Удобни били и за дълъг път, вървели доволно. Малко повече харчели. Ходихме дори на оглед на едно такова, но на живо не го грабна нещо. Прекалено голям ни се стори за скутер. Той, хем е 90 кг, и се губеше. Но последното е субективно. Така че ако можеш, седни първо на някое и виж как се чувстваш.

rborissov
02-02-2014, 13:15
Благодаря, колега! На мен ми трябва точно нещо по-едро, което да не го духа вятъра извън града и да вози мен и приятелката без да се зори, щото и аз съм 90 кила и тя 50 стават 140 :) Друг вариант също ми се върти из главата - Piaggio x9, но са малко по-скъпи и ще трябва да продам първо малкото. Мислих преди това и за туръри разни, но едно, че горят колкото кола, второ - мързи ме да ръчкам скорости :)

Doomguy
02-02-2014, 13:55
Нещо от сорта на Кавазаки Вулкан 800 кубика гори 4/100 бензин, а с приятелката ти ще се отвозите. Някак си не мога да възприема да ме вее вятъра, седнал на двуколесна табуретка, но вие си знаете! :biggrin:

rborissov
02-02-2014, 13:59
Нещо от сорта на Кавазаки Вулкан 800 кубика гори 4/100 бензин, а с приятелката ти ще се отвозите. Някак си не мога да възприема да ме вее вятъра, седнал на двуколесна табуретка, но вие си знаете! :biggrin:

Колега, аз за вулкан трябва да продам и алфата и част от апартамента :) Освен това на големите скутери стойката не е като на табуретка