PDA

View Full Version : Химикалка за подарък?



Kuku
07-02-2014, 23:15
Бих искал да купя химикалка за подарък, но ме притеснява, да не ми пробутат мянте, особено поръчана от интернет.
Може ли да ме посъветвате за какво би било удачно да проверявам при огледа и също така да ми препоръчате нещо в бюджет около (по-скоро максимум ДО) 100лв.?

П.П.
Подчертавам, търся химикалка, ролер или както там се нарича - НЕ писалка, НЕ тънкописец :)

dimitar_vd62
07-02-2014, 23:54
На жена ми и подариха химикалка CERRUTI и PARKER.Изглеждаха ето така, макар че снимките съм ги взел от нета.А тя ми подари компас DELVEI.С гаранционна карта и сертификат за качество.Паркера също имаше документ, церутито - не.В офиса и моловете има луксозни химикалки.

RUNNING WILD
08-02-2014, 09:04
ако е менте как ще го познаеш,пласмаса пуска мастило и е в картотена кутия няма златен писец или кво да е да се сетиш едно време сме продавали Паркъри и тн ама там е лесно разглобиш го видиш му писеца и мастилницата,няма да се учудя ако моловете взимат химикалки от Илиенци и тн...защо химикалка бе Куку странен подарък ми се струва,то за мене всеки подарък различен от въдица е странен,най зловещи са подаръците от тип ваза за цветя или официални чаши,това го взимаш и се кашонираш завинаги никога нема да ти влезе в употреба,за кво ти е ваза за цветя?ако си жена на рожден ден докато станеш на 40 и прегориш може някой да ти подари ама това е 1 път в годината и 1 път на 8 ми март и евентуално на имен ден ама това е ако някой ти подари не го домързи,чаши нареждаш си ги в секцията и край,за химикалката е добре защото е компактна и могат да си играят децата с нея да си рисуват по тапетите може да се ползва от всеки член на семейството.

Kuku
08-02-2014, 18:46
Химикалката в случая е своеобразен бизнес-подарък, ако може изобщо да се нарече така.
Тя е по-скоро притурка към комисионната за добре свършена работа ;)

Ще трябва да разгледам първо на живо и ще го мисля пак....

Благодаря ви!

ShoxXx
08-02-2014, 18:55
http://www.lostateminor.com/2014/02/07/inkless-pen-can-probably-write-forever/

fred
09-02-2014, 12:47
Бих искал да купя химикалка за подарък, но ме притеснява, да не ми пробутат мянте, особено поръчана от интернет.
Може ли да ме посъветвате за какво би било удачно да проверявам при огледа и също така да ми препоръчате нещо в бюджет около (по-скоро максимум ДО) 100лв.?

П.П.
Подчертавам, търся химикалка, ролер или както там се нарича - НЕ писалка, НЕ тънкописец :)

Иди в Оринджа на Графа, има и не са ментетата-цени всякакви, тоест избор има, па ще ги видиш и на живо.