PDA

View Full Version : Промяна на отстъпките с карти ЕКО



fiore
14-02-2014, 18:11
Бих желал да Ви информирам, че считано от понеделник, 17.02.2014, ще бъде променена отстъпката по картите с отстъпка, както следва:



*бензин А95 и дизел:

понеделник – сряда, събота и неделя – 5 ст/литър с ДДС

четвъртък – петък – 7 ст/литър с ДДС.



*автогаз и Kinitron 100: остава непроменена.

Ladjov
15-02-2014, 12:05
На мен вчера ми и смениха картата от 100 годишнината с по-нова . Момичето каза , че трябва да се подновят картите защото 100 годишните стават невалидни .

П.С. При подновяването може да се вземат и 2 карти на едно име стига да искате . Аз и така направих .

Alfa User
15-02-2014, 19:49
Да питам аз пък - клубните карти, които изтичат през Юни тая година - ние ли да си ги сменяме, или Клуба ще се погрижи за това?
Щото срока за подмяна на карти ако не бъркам е до края на Март...

renyx
15-02-2014, 22:03
А къде ти я подмениха? На самата бензиностанция ли?

Linkestis
15-02-2014, 22:38
А къде ти я подмениха? На самата бензиностанция ли?

Маи имат на всички бензиностанции голяма табела за кампанията подмени картата приятели на Еко

Lyubo
16-02-2014, 08:27
Моята като видяха че се води на фирма (на клуб алфа ромео) взеха да звънят насам натам и накрая ми я върнаха и казаха засега да си я ползвам, че не-знаели как се процедира с тези карти.

Alfa User
16-02-2014, 09:14
Aз затова задавам въпроса тук, към Клуба.
Надявам се да се изяснят нещата, защото на мен ми казаха, че след като картата е фирмена, би следвало самата фирма да си подмени картите.

Linkestis
16-02-2014, 10:00
Моята карта не е към измисления клуб пък пак си ползвам същите отстъпки ако се излъжа да сипвам там.

Lyubo
16-02-2014, 14:05
Моята карта не е към измисления клуб пък пак си ползвам същите отстъпки ако се излъжа да сипвам там.

Така си е, но мен си ме кефи да пише на нея Алфа Ромео :)

me4o4ko
18-02-2014, 07:41
Хубаво е, че увеличиха отстъпките, но обърнахте ли внимание, че увеличиха цената на литър и поддържат 2ст по-висока цена от другите конкурентни вериги бензиностанции?!:gruebel:

thecleaner
18-02-2014, 08:59
Хубаво е, че увеличиха отстъпките, но обърнахте ли внимание, че увеличиха цената на литър и поддържат 2ст по-висока цена от другите конкурентни вериги бензиностанции?!:gruebel:

Е така тръгват слуховете, един не чул, друг не видял http://b4b.bg/%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0-18-02-2014/

fiore
18-02-2014, 18:54
Бензиностанциите не би трябвало да поддменят картите на които пише "Клуб Алфа Ромио". Нямат право да го правят. Могат да подменят само карти без име на тях Картите с надпис дават допълнителна отстъпка н а клуба, която общо взето отива за финансиране на италфест и мероприятия. когато я смените с друга тази отстъпка изчезва.
нови карти щ еима през март и щ е обявим за да разпратим. Валидността щ ебъде 2 години.


Linkestis, измисления клуб те е оставил да си движиш темичката за събиране на помощ нали? Да беше така ентусиазиран и за други неща а не само за близки.

Linkestis
18-02-2014, 19:42
Бензиностанциите не би трябвало да поддменят картите на които пише "Клуб Алфа Ромио". Нямат право да го правят. Могат да подменят само карти без име на тях Картите с надпис дават допълнителна отстъпка н а клуба, която общо взето отива за финансиране на италфест и мероприятия. когато я смените с друга тази отстъпка изчезва.
нови карти щ еима през март и щ е обявим за да разпратим. Валидността щ ебъде 2 години.


Linkestis, измисления клуб те е оставил да си движиш темичката за събиране на помощ нали? Да беше така ентусиазиран и за други неща а не само за близки.

Фиорчо душицо бедна и мазна,не ме дразни миличък.

Како общо има Григор,Гиги и Вальо с теб освен че си седял на маса с тях?
Душицо мила лигава,не ми се рови през телефона да ти слагам цитати за това че форума няма общо с карб.
Душицо мила лигава,как може да прави кухата ти глава сравнение между моето мнение за карб и темата пусната за помощ????Ти лейко правиш ли въбщо смислено обяснение на това което си написал???
Душицо лигава и бедна,ти ли направи темата важна,ти ли душицо бедна си форума или карб и ти ли си разрешил темата да остане или да стане важна????
Моля най-учтиво Горица да не ми трие мнението до като не усмислиш какво си написал и не прочетеш простотията която си написал?Коментара си ще изтрия сам,даже ще ти се извиня,ако мозъка ти асимилира как злепоставяш карб с това че ТИ си ми разрешил темата за помощ.Помисли три пъти на четвъртия пиши в модераторския форум за наказание.

---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 19:32 ----------

Душицо,покажи в моя коментар за кой клуб става дума.или вадиш от контекста теория,може да съм писал за клуб ЗАЗ бе.виж колко си ограничен,а колко е лесно да беше казал да изтрие Горица коменъара ми....ама душичката ти бедна сравнява коментара ми с човек болен от рак.

fiore
18-02-2014, 20:44
:roll2: