PDA

View Full Version : Фейсбук чок проблем



RUNNING WILD
08-03-2014, 10:46
има ли някой който е в час с Фейсбук ама да е в час не да е чул нещо си,блокираха ме да не мога да харесвам да публикувам да пращам съобщения на хора който не са ми в списъка с приятели,не мога да коменитрам публикации в групите къде съм и тн,кво се прави в такъв случай нов профил и триеш всичко ли?

harpiata
08-03-2014, 11:06
От опит щи кажа-фейса нимойш го затри.Има вариант ако не го ползваш повече от 3 мес май беше и ти затварят профила,но не се изтрива.После ако си напишеш мейла на началната страница на фейса и веднага те разпознава и се активира профила ти

Linkestis
08-03-2014, 23:45
има ли някой който е в час с Фейсбук ама да е в час не да е чул нещо си,блокираха ме да не мога да харесвам да публикувам да пращам съобщения на хора който не са ми в списъка с приятели,не мога да коменитрам публикации в групите къде съм и тн,кво се прави в такъв случай нов профил и триеш всичко ли?

Случайно да иска да инсталираш "mseinstall"?

RUNNING WILD
09-03-2014, 08:11
някви прозорци ми излизат и Фейсбук полиция и тн...много простях нещо и са ми дръпнали шалтера,после ще ги кача прозорците.

pininfarina
10-03-2014, 21:22
някви прозорци ми излизат и Фейсбук полиция и тн...много простях нещо и са ми дръпнали шалтера,после ще ги кача прозорците.

Направо си прави нов профил че и там явно си нагазил лука ;-) ама там не е като у нашио форум :-)

RUNNING WILD
10-03-2014, 21:55
е направих си ама ме отпушиха,2 дена и айде меки мари са,сега си наваксвам.