PDA

View Full Version : Alfa 147 разлики 2/3 - 4/5 врати



gecatax
30-03-2014, 16:37
Здравейте,
отскоро се замислям за смяна и мисля да си вземам 147, обаче ме интересува има ли разлика в мястото за този който седи отзад при 2/3 и 4/5 врати.По каталозите ги дават с еднаква дължина и двете версии, ама не им вярвам много много.
Поздрави! :beer: :beer:

(не исках да пускам тема за това, но от 2 дена се ровя в форума и не можах да намеря нищо)

fakirastanly
30-03-2014, 19:36
Несъм срванявал но мястото от зад при 5 врати е за елеганта палава италиянка ;)

dimitar_vd62
30-03-2014, 19:48
Здравейте,
отскоро се замислям за смяна и мисля да си вземам 147, обаче ме интересува има ли разлика в мястото за този който седи отзад при 2/3 и 4/5 врати.По каталозите ги дават с еднаква дължина и двете версии, ама не им вярвам много много.
Поздрави! :beer: :beer:

(не исках да пускам тема за това, но от 2 дена се ровя в форума и не можах да намеря нищо)

Едва ли, единствения плюс на 2/3 врати е че има по-малко неща за разваляне и по-трудно може ти избяга мадамата.При едно и също качество ако цената е осезателно по-ниска вземай,особено ако предимно ти се возиш.Иначе предпочитам 4/5.

gecatax
31-03-2014, 14:14
Абе возя се аз и приятелката ми, тук там и някой да седне отзад.А ако отзад седне елегантна палава италианка, мойта елегантна палава приятелка ще ме бие. :evil::evil::evil:
Понеже ми е рано за деца, искам нещо малко засега.Една 147 1.9jtd ми стига.Мислех за 1.6TS ама по-добре да изчакам 2-3 месеца да събера някой лев отколкото да вземам 1.6.
Поздрави!

fakirastanly
31-03-2014, 16:02
Бе то е добре 3-врати и за деца няма как да напуснат колата :) пък на приятелката няма да и казваш за италианката ;)

dimitar_vd62
01-04-2014, 00:07
Абе возя се аз и приятелката ми, тук там и някой да седне отзад.А ако отзад седне елегантна палава италианка, мойта елегантна палава приятелка ще ме бие. :evil::evil::evil:
Понеже ми е рано за деца, искам нещо малко засега.Една 147 1.9jtd ми стига.Мислех за 1.6TS ама по-добре да изчакам 2-3 месеца да събера някой лев отколкото да вземам 1.6.
Поздрави!

А кои ще е ТС по добре 1.8 поне, те май направо 2.0 имат, ма не съм сигурен.Дизела поне чипче може тука няма смисъл за 8-10 коня може би.