PDA

View Full Version : Препоръчайте добър сервиз за диагностика на предница в Габрово



kudev
02-04-2014, 10:55
Здравейте, колеги може ли да ми препоръчате добър сервиз за да ми диагностицират предницата на Алфа 156 в Габрово, понеже ходих в един такъв сервиз смениха ми доста работи по предницата а колата продължава да си потропва, а монтьорът гледа и ми казва че неможе да намери проблема от къде е.

И вече ми писна да ходя и да сменям разни работи на сляпо доверие а после проблема да си продължава да го има..

Мерси предварително на отзовалите се.

ivailo rachev
02-04-2014, 16:51
Здравей,обяснявам къде да отидеш.От гарата продължаваш посока колелото по главния,на следващата пешеходна пътека завиваш на дясно(на ъгъла има зеленчуков магазин),продължаваш 20-тина метра навътре и на ъгъла има сервиз,по принцип там пълнят климатици и правят стенд.Отиваш там и търсиш Павел по прякор пожарната и му казваш,че аз съм те пратил(алфиста от Ауто Хит) и му обясняваш проблема.Той ще го отстрани.Той си има на представа от италианки и главно Алфа Ромео и с него обменяме опит относно Алфите.

kudev
02-04-2014, 22:46
Мерси, колега

tishobg
15-07-2016, 22:40
Мерси, колега

Ако някой още има номера на този човек , ще съм много благодарен. Утре ще правя оглед там и ми се иска някой специалист по италианките да и хвърли поглед.