PDA

View Full Version : Авто къща (Мнение)



navis
07-04-2014, 10:57
Здравейте,

някой дали е имал вземане даване със SIMAUTO, и някакви впечатления от тази автокъща. Читави ли са им колите!?

Поздрави

koolio
07-04-2014, 12:24
Гледал съм няколко там. В търговския вид са много добри, ама за другото не знам.

AR147
07-04-2014, 22:10
Един приятел имаше фиат от тях.
За 3-4 години каране никакви дертове - излезе читава.

Бобби
08-04-2014, 00:36
Преди се подвизаваха на Горубляне, сега си спретнаха една от най хубавите автокъщи в София.....на околовръстен път с/у Икеа......вътре имат дори асансьор за коли......лъскави са, но и цените са им по високи....не са от вчера на пазара......за да стигнат това ниво като автокъщи от сорта на Софауто, Капитолия......явно има защо....обикновено не внасят брак....

navis
08-04-2014, 10:15
Благодаря ви за отговорите...така или иначе първо ще отида да я погледната, пък ще видим :-)

Linkestis
08-04-2014, 17:36
Както каза Бобби,всичко е вярно.Преди даже имаха вътрешен лизинг.Оставял съм автомобили при тях на бартер като не са я оценявали много под пазарната им стойност.
От тях има 4 автомобила в семейството,изрядни от към документи и техническо състояние.

Kuku
08-04-2014, 19:01
Очите не на 4, а на 8!!!

Те богатите автокъщи са забогатяли баш от търговията с коли..... :D

fred
08-04-2014, 20:51
Ако една автокъща претендира че е святстна, би трябвало да дава и някаква гаранция, за по читавите коли поне.

Бобби
09-04-2014, 01:01
Очите не на 4, а на 8!!!

Те богатите автокъщи са забогатяли баш от търговията с коли..... :D
:)))...бих ти казал вица за Джо точният дет си отварял очите не 4, а на 8.... и как Джо бързият го изненадал....ама не му е тук мястото:))

fred
09-04-2014, 20:41
:)))...бих ти казал вица за Джо точният дет си отварял очите не 4, а на 8.... и как Джо бързият го изненадал....ама не му е тук мястото:))

Да не е в момената, когато си извадил пръста от едно място, където слънце не огрява?:lupe:

Kuku
09-04-2014, 21:08
А този виц, какво общо има с питането?
Това, че в една автокъща има скъпи коли не означава абсолютно нищо!

Бобби
10-04-2014, 07:57
Нищо общо със скъпите коли....който умее да търгува дига стаддарта...а що се отнася до гледането.....и целият форум да викнеш да гледа една кола....пак може да гризнеш дървото....в тоя смисъл.

Kuku
10-04-2014, 18:53
Който пере пари също вдига стандарта :)
По-малко веротно е да гризнеш дърво, ако огледаш хубаво!

Бобби
10-04-2014, 23:57
Който пере пари също вдига стандарта :)
По-малко веротно е да гризнеш дърво, ако огледаш хубаво!
М...да, трудно ще се разделим с българското мислене...дали от завист, или от незнам какво....казва ме, че който е успял е прал пари или е крал.....
Виж сега познавам няколко хора дет по честен начин с работа и акъл направиха пари след ...89 година, единият ми е роднина....въпреки всички спънки, рекети по онова време и тем подобни препядствия от всякакво естество...успяха...
Искам всички около мен да са успяли, независимо дали са ми познати, приятели или непознати....така ми се дига и на мен стандарта......неможе всички да са милионери...
п.п....не те визирам теб, просто говоря като цяло.

Kuku
11-04-2014, 00:32
Боби, винаги си личи, кога един човек е постигнал нещо легално, с труд, с пот, с мъка и с упорито постоянство!
Експлозивният възход не е показател за нито едно от споменатите....
Иначе съм напълно съгласен с теб, защото и аз имам познати бъхтали 10 години, за да могат сега да гледат от високо, но съгласи се и ти, че за по-малко от 1 година е практически невъзможно да се изстреляш в космоса :)

Бобби
11-04-2014, 07:51
:)))...за комоса ти трябва ракета носител, но ако говорим за въпросната по горе автокъща...те не са от една година на пазара....но да не ги зщитавам....не ги и знам...спора е излишен.....:handshake:

---------- Post added at 04:51 ---------- Previous post was at 04:45 ----------

Има една автокъща А2....там по небрежност може да си вземеш и кола със стока......ама не го доказаха...само шумяха в пресата:)))