PDA

View Full Version : Антена за 146



akula
09-03-2007, 09:41
Здравейте, имам една молба :roll: :roll:

Някой може ли да ми каже къде има магазин на Импас 56 или някакъв друг където продават антени , защото некой пикльо нощес си е нямал друга работа и е трошил , ама ще го фана... :bash: :bash: :bash: :bash:

Та търсих из форума и видях че има сменяли антената, и са купували от Импас, но не мога да намеря адрес на магазина , само онлайн ... а не ми се занимава с тях

Мерси

Dodo
09-03-2007, 11:27
Колега аз моята Алфа като я взех нямаше антена (понеже никога не е имала и музика преди това де) :D , но съвсем случайно намерих в Техномаркет Европа и то точно като оригиналните, които съм виждал по други Алфи. Цената и беше към 12 лв. Даже се очудих тия китайци как са ги измислили всичките пъпки и тем подобни капачета дето има за да легне точно на мястото си :wink:

allberti
09-03-2007, 18:23
Знам един "ИМПАС 56"след хладилника към околовръстното но аз си взех антена без кабел каквато ти трябва и на теб от ТЕХНО МАРКЕТ ЕВРОПА в ЦУМ ЗА 21лв.преди 2седмици.

rtfm
09-03-2007, 18:29
Когато я смениш трябва да я уплътниш добре (черен силикон) понеже когато вали дъжд вътре вали също. Ако я сложиш директно.

Mury
11-03-2007, 21:03
Когато я смениш трябва да я уплътниш добре (черен силикон) понеже когато вали дъжд вътре вали също. Ако я сложиш директно.

Тва са глупости въобще не тече купуваш си антената и сменяш само пластмасовата част има ги абсoлютно същите в Импас по 7-8 лв.магазина е на Черни Връх :wink:

akula
12-03-2007, 13:23
Мерси на всички......
Взех си от Импас 56 - 7.24 лева, много близо е до офиса...
В Технополис имаше некви много убави по 33-34 лева, ама да я сложа и некой кельо пак да я счупи нема смисъл....
А таз е екстра...

Пак благодаря :D

Mury
12-03-2007, 20:03
Мерси на всички......
Взех си от Импас 56 - 7.24 лева, много близо е до офиса...
В Технополис имаше некви много убави по 33-34 лева, ама да я сложа и некой кельо пак да я счупи нема смисъл....
А таз е екстра...

Пак благодаря :D

За те тва говорех :wink:

ALFA CORSE
12-03-2007, 22:56
А в Техномаркет имаше някакви вътрешни на Blaupunkt за около 30лв - някой с впечатления от такава?