PDA

View Full Version : Фен на Алфа



ivailo rachev
08-05-2014, 23:40
Здравейте,днес какво видях и изпитах представа си нямате.От известно време виждам,че една бабка около 65 годишна кара една 155-ца и отзад пише V6.Запомних и физиономията и без да искам днес я видях в един магазин за хранителни стоки и до магазина същата Алфа.Влизам в магазина и викам вие ли карате тая 155-ца,тя вика да.Приятелката казва на жената,вие знете ли какво карате,и тя най-спокойно вика да знам купихме колата чисто нова преди около 10 години.И приятелката ми пак,ама вие знаете ли какво имате под капака,и жената вика да 2.5 V6,правя скомен на младите като тръгнат да ме изпреварват.Помолих жената да отидем и да огледам колата.Отвори ми капака и викам гори ли много.Тя каза,сложих и газ и с 35лв. газ минавам 150км.Жената казва така:всяка сутрин я целувам отпред и отзад и и казвам колко я обичам.Вика от както сме я купили аз радио не съм пускала,като карам да я чувам как диша.Е това не е ли нещо,за което трябва човек да се гордее...

_power_
08-05-2014, 23:44
Пикчури само липсваха към историята :)

Кайо
08-05-2014, 23:54
Яко бабе!!!!:strong::strong::strong:

ivailo rachev
09-05-2014, 00:09
Историята е напълно реална и,който не вярва нека дойде и ще го заведа при жената,знам кой магазин за хранителни стоки държи,тя се радва на хора,които се интересуват от такива неща.

Бобби
09-05-2014, 00:31
Баси....тия от блатото ще ми викат старче.....а незнаят, че сме вече група:)))
:clap2:

ivailo rachev
09-05-2014, 00:45
Хихи,днес като излязохме от магазина,приятелката ми вика виж как настръхнах,и аз показах,как космите по ръцете ми маршируват.Мен ми хареса като показа жената как я целува по капака и багажника.

thecleaner
09-05-2014, 01:03
Кажи и да си пие гинкобилобата, че преди 10 години, тая кола е била поне на 7-8 а не чисто нова ;) Инак баба се кефи на баба, много яко звучи. :-D

П.С. И да иде на майстор, тва ще и изгори дреЙте.

Бобби
09-05-2014, 01:14
Не бъди неверник....чети тук..http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=67676&page=1325....утре бабето е гост на блатото.....

Кайо
09-05-2014, 01:21
1998 г. е края на производството,бабето е казало преди около 10 години,та зависи колата колко е висяла в некой шоурум нищо чудно да е на 12-13 годинки.

159 се произвежда до 2011 година но още има бройки в продажба.

ivailo rachev
09-05-2014, 01:39
Чакайте,аз се обърках,жената каза 94-та аз си съчиних 10 години.Сега се опомних.

bager
09-05-2014, 12:06
Всичко е много хубаво, но не ми се струва правилно определението "бабка", "бабе" и "бабичка" за една 65 годишна жена, още повече че е фен на "нашата" марка! :)
Това е една възрастна дама, която явно има вкус, а нищо чудно и някакъв сантимент към въпросното возило. :)
Такива хора радват!

Furious 155
09-05-2014, 13:04
Това е една възрастна дама, която явно има вкус, а нищо чудно и някакъв сантимент към въпросното возило. :)
Такива хора радват!Абсолютно!

Кайо
09-05-2014, 13:12
Оти бре,бабе с вкус не мое ли да го кажем.:)

Истината е,че жената е била запозната с това,което притежава и си обича колата,бабе,госпожа,дама,както и да я наречем все тая.....браво на нея!:big_bow_down:

bager
09-05-2014, 13:27
Оти бре,бабе с вкус не мое ли да го кажем.:)

Истината е,че жената е била запозната с това,което притежава и си обича колата,бабе,госпожа,дама,както и да я наречем все тая.....браво на нея!:big_bow_down:

Прав си и затова съм сложил емотиконките :) . Не назидавам никого, просто намеквам че понякога трябва да имаме и чувство за такт ;) !

ne0
09-05-2014, 13:39
След АНАЛиз на горните постове - ОБМИСЛЕТЕ РИТУАЛНО ПУБЛИЧНО САМОУБИЙСТВО! БАБОЕБИ ТАКИВА!

bager
09-05-2014, 13:59
След АНАЛиз на горните постове - ОБМИСЛЕТЕ РИТУАЛНО ПУБЛИЧНО САМОУБИЙСТВО! БАБОЕБИ ТАКИВА!

При теб всичко до ебане ли опира бре, извратеняк!
Бегай продължавай с АНАЛиза...

Kuku
10-05-2014, 01:25
При него всичко опира до анала.... :D

Кайо
10-05-2014, 01:30
При него всичко опира до анала.... :D

Ти па имаш цици на очите.....:bounce8:

Kuku
10-05-2014, 01:40
Които никога не са ми пречили да виждам как се превземате :D

Кайо
10-05-2014, 01:43
Които никога не са ми пречили да виждам как се превземате :D

Тва е щот бабето не е било с някоя М-ка.:bounce8:
Съвсем хипотетично,ако историята е 100% истина то наистина е добра,155 2,5 V6 има произведени 7196 броя,рядко бабе с рядък автомобил.;)

Kuku
10-05-2014, 01:54
Все същото би било и за бабе с 'Вектра 2000 4х4' ;)

Кайо
10-05-2014, 02:05
Все същото би било и за бабе с 'Вектра 2000 4х4' ;)

В Опел форума мое....тая Вектра рядка ли е?

Kuku
10-05-2014, 03:16
Обикновената - не.
Турбо варианта сигурно е в тираж 2000бр.!!!
Или пък 'Clio Williams' - 5000бр. :)
И то тия пак държат някаква що-годе нормална цена.
'155 V6' струва комплект сеемнайски.... :crazy:

Бобби
10-05-2014, 07:35
Все същото би било и за бабе с 'Вектра 2000 4х4' ;)
Това немое стане......:flirt:.....опела ще е изгнил, и за тия години ще са останали само пласмасите по него, джантите, ако е бил с алуминиеви и някое друго стъкло оцеляло при разпадането му...:beer:

forza_italia
10-05-2014, 07:43
Ами то и турбо варианта с 4x4 на 155 е с произведени няма и 3000 бройки ,а дали не държи цена а? Особено пък от фейса дето са стотина бройки... цените са уау. Не че няма и скъпи V6 ,особено по швейцарско...
http://www.autoscout24.ch/de/autos/alfa-romeo--155?make=2&model=4&nav=7&sort=price_desc&vehtyp=10

bager
10-05-2014, 09:27
И що трябва да се впечатлявам на някой с опел? Или на някой с м-ка? Дреме ми за тях, точно толкова, колкото и на тях им дреме за мен - хич! :)
:choice:

Кайо
10-05-2014, 09:42
'155 V6' струва комплект сеемнайски.... :crazy:

Бате верно имаш цици на очите......155 2,5 V6 в Аutoscout почват от 2700 евро.
Мноу скъпи 17-ки имаш.

ivailo rachev
10-05-2014, 11:20
Това е 100% истина,който не вярва идва в Габрово и го водя при жената.

pace
10-05-2014, 11:51
......155 2,5 V6 в Аutoscout почват от 2700 евро
Я пак...

Кайо
10-05-2014, 14:32
Я пак...

Що?

---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 14:29 ----------


Това е 100% истина,който не вярва идва в Габрово и го водя при жената.

Иво аз не споря дали е истина или не.
Просто почва ми писва с плюенето по марката,колко смотанабила,колко евтина марка е.......

Kuku
10-05-2014, 23:27
Кайче, па огледай се наоколо бре, виж цените, виж колите на какво приличат - да не кажеш после, че си измислям - аз съм имал цици.... :)

Ники, тук въпроса е в бабката, не в колата - и Трабант да целуваше сутрин пак щеше да е толкова ефектно, че и повече!
Ама нали целува змии и кръстове - тука започват едни превземки, едни припадъци, едно чудо на чудесата :D
Някой дядо с "Golf III GTi" може да заслужи същата похвала, ама пак няма да е заради колата.... нали разбираш?!

Кайо
10-05-2014, 23:37
Кайче, па огледай се наоколо бре, виж цените, виж колите на какво приличат - да не кажеш после, че си измислям - аз съм имал цици.... :)


Кики,бая съм се оглеждал,и цените ги знам,и кусурите на Алфа ги знам,но това не ми пречи да я харесвам.;)
Свали малко циците от очките и виж,че извън България цените на някои модели и по-точно някои модификации на тези модели на Алфа се покачват.
Да,припадам по някои модели Алфа и знам,че има много по-мощни,по-бързи,по,по,по....но....дреме ми.:big_beer:

Ранобудниче
10-05-2014, 23:50
Аман.
Ще ме принудите и в хубавата тема да трия.

И освен това, всеки има право да се превзема за каквото си иска, а на когото не му харесва, да не чете.

Kuku
10-05-2014, 23:51
Добре, колите у нас падат от луната? Не идват от чужбина?

В момента се опитваш да ми обясниш, че не разбираш смисъла на това, за което говоря?
Теб те кефи Алфа 155 или фенщината на една възрастна жена?
Тя може да бъде насочена с пълна сила и към друга марка, а сигурно има и по-големи фенове от тази баба, които не се кланят на харесваните от нас коли?
Нима няма да уважиш ентусиазма на един 70 годишен дядо, собственоръчно миещ своя 'Golf III' (закупен чисто нов) пред гаража?
Или ще го заплюеш, защото мие 'Golf' и ние тук ненавиждаме собствениците им?
Вълнувайте се, превземайте се, ама има някакви граници - аз честно ти казвам, все по-трудно вярвам на някакви превъзнасяници на марката тук из форума.... то не са сърца, то не е душа, то не е чудо :-)
Тая марка с нищо не е по-различна от друга кочина за 2000лв., ама тука из форума са все някакви извънземни Алфи!




П.П.
Ама тъпо е - егати лигавщините!!!!!!!

Ранобудниче
10-05-2014, 23:58
Добре, колите у нас падат от луната? Не идват от чужбина?

В момента се опитваш да ми обясниш, че не разбираш смисъла на това, за което говоря?
Теб те кефи Алфа 155 или фенщината на една възрастна жена?
Тя може да бъде насочена с пълна сила и към друга марка, а сигурно има и по-големи фенове от тази баба, които не се кланят на харесваните от нас коли?
Нима няма да уважиш ентусиазма на един 70 годишен дядо, собственоръчно миещ своя 'Golf III' (закупен чисто нов) пред гаража?
Или ще го заплюеш, защото мие 'Golf' и ние тук ненавиждаме собствениците им?
Вълнувайте се, превземайте се, ама има някакви граници - аз честно ти казвам, все по-трудно вярвам на някакви превъзнасяници на марката тук из форума.... то не са сърца, то не е душа, то не е чудо :-)
Тая марка с нищо не е по-различна от друга кочина за 2000лв., ама тука из форума са все някакви извънземни Алфи!




П.П.
Ама тъпо е - егати лигавщините!!!!!!!

дУшо, аз тук не видях никой да противопоставя фенщината на феновете на една марка на фенщината на феновете на друга.
Ти що го правиш? :)

Кайо
11-05-2014, 00:03
Добре, колите у нас падат от луната? Не идват от чужбина?

В момента се опитваш да ми обясниш, че не разбираш смисъла на това, за което говоря?
Теб те кефи Алфа 155 или фенщината на една възрастна жена?
Тя може да бъде насочена с пълна сила и към друга марка, а сигурно има и по-големи фенове от тази баба, които не се кланят на харесваните от нас коли?
Нима няма да уважиш ентусиазма на един 70 годишен дядо, собственоръчно миещ своя 'Golf III' (закупен чисто нов) пред гаража?
Или ще го заплюеш, защото мие 'Golf' и ние тук ненавиждаме собствениците им?
Вълнувайте се, превземайте се, ама има някакви граници - аз честно ти казвам, все по-трудно вярвам на някакви превъзнасяници на марката тук из форума.... то не са сърца, то не е душа, то не е чудо :-)
Тая марка с нищо не е по-различна от друга кочина за 2000лв., ама тука из форума са все някакви извънземни Алфи!




П.П.
Ама тъпо е - егати лигавщините!!!!!!!

Кефи ме и бабето и Алфата,конкретната Алфа е рядка!
Кефи ме всеки,който си подържа и обича колата,независимо каква марка е.
Не ме кефи,когато някой определя Алфа като кош за 2000 лева!!!!

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/alfa-romeo-alfa-155-2-5-v6-seesen/192358367.html?lang=en&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=900&makeModelVariant1.modelId=8&makeModelVariant1.modelDescription=v6&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&ambitCountry=DE&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/alfa-romeo-alfa-155-v6-rarit%C3%A4t-43tkm-1-hd-rostfrei-leder-lohsa/181800228.html?lang=en&pageNumber=1&action=eyeCatcher&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=900&makeModelVariant1.modelId=8&makeModelVariant1.modelDescription=v6&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&ambitCountry=DE&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT

http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=248811320&cd=635326713770000000&asrc=st

Те за такъф кош иде реч,155 2,5 V6,квото и да казваш е рядък модел.

Kuku
11-05-2014, 00:04
Не си довидяла ;)
Казах (няколко пъти), че бабата заслужава евала, а не Алфата - по-право от това не мога да го кажа!
Колата си е кола, като всяка друга 15-20 годишна барака - това не могат да разберат пилотите на космически коли в този форум!
Адски тъпо е, дразня се, не знам що - не ми обръщайте внимание....

Кайо
11-05-2014, 00:10
Не си довидяла ;)
Казах (няколко пъти), че бабата заслужава евала, а не Алфата - по-право от това не мога да го кажа!
Колата си е кола, като всяка друга 15-20 годишна барака - това не могат да разберат пилотите на космически коли в този форум!
Адски тъпо е, дразня се, не знам що - не ми обръщайте внимание....

Чей малко,никъде не съм казал,че е космическа,нито тази 155,нито която и да е Алфа,космическите свойства на всяка марка ме дразнят!

Ранобудниче
11-05-2014, 00:12
Не си довидяла ;)
Казах (няколко пъти), че бабата заслужава евала, а не Алфата - по-право от това не мога да го кажа!
Колата си е кола, като всяка друга 15-20 годишна барака - това не могат да разберат пилотите на космически коли в този форум!
Адски тъпо е, дразня се, не знам що - не ми обръщайте внимание....

Гледам аз.. Гледам..

"Теб те кефи Алфа 155 или фенщината на една възрастна жена?
Тя може да бъде насочена с пълна сила и към друга марка, а сигурно има и по-големи фенове от тази баба, които не се кланят на харесваните от нас коли?
Нима няма да уважиш ентусиазма на един 70 годишен дядо, собственоръчно миещ своя 'Golf III' (закупен чисто нов) пред гаража?
Или ще го заплюеш, защото мие 'Golf' и ние тук ненавиждаме собствениците им?"

Отивай оттатък за наздраве и стига си се заяждал :)

Kuku
11-05-2014, 00:12
То и аз не съм конкретизирал....



П.П.
Няма наздраве днес!

Кайо
11-05-2014, 00:14
То и аз не съм конкретизирал....



П.П.
Няма наздраве днес!

Ти имаш цици на очите.:flirt:

Ранобудниче
11-05-2014, 00:17
Аз не съм конкретизирал....

Преди няколко дни снимах възрастен господин, който с цялото си достолепие и определено излъчващ сила и удоволствие, пушеше пура в своето мъниче.. И не защото е италианка.. Просто му се израдвах:

Кайо
11-05-2014, 00:18
Преди няколко дни снимах възрастен господин, който с цялото си достолепие и определено излъчващ сила и удоволствие, пушеше пура в своето мъниче.. И не защото е италианка.. Просто му се израдвах:

Ти си предубедена,харесала ти е пурата и,че колата е червена.:)

Ранобудниче
11-05-2014, 00:22
Ти си предубедена,харесала ти е пурата и,че колата е червена.:)

И това - да.
Трябва ли да го крия? :)
Очевидно вкусовете ни с господина съвпадат.. И не виждам нищо лошо в това.

А начинът, по който всеки, който харесва нещо, изразява своята фенщина, е строго индивидуален.. И всеки опит да бъде вкаран в калъп е грешка :)

Кайо
11-05-2014, 00:31
А начинът, по който всеки, който харесва нещо, изразява своята фенщина, е строго индивидуален.. И всеки опит да бъде вкаран в калъп е грешка :)

А баш!!!!

---------- Post added at 00:31 ---------- Previous post was at 00:26 ----------

Чудя се,кое е ненормалното във форума на Алфа Ромео да се припада по Алфа Ромео....

Kuku
11-05-2014, 00:40
Самият акт на припадък! Прекалено е....
Всичко прекалено е кофти :)

Ранобудниче
11-05-2014, 00:41
Самият акт на припадък! Прекалено е....
Всичко прекалено е кофти :)

Прекалено е, само ако е преиграно.
Всяко преиграване е кофти ;)

Кайо
11-05-2014, 00:44
Самият акт на припадък! Прекалено е....
Всичко прекалено е кофти :)

.....припадам само от пиене и то много рядко.:big_beer:

Kuku
11-05-2014, 00:45
Трябва да ти кажа, че точно така изглежда.... :?

Ранобудниче
11-05-2014, 00:48
Трябва да ти кажа, че точно така изглежда.... :?

Да му мисли този, на когото му пука как изглежда.
Кой как.. Въпрос на усещане и вътрешна потребност. Различни сме и различно се изразяваме.. Затова пък е интересно - инак би настанала скръбна скука :)

Кайо
11-05-2014, 01:04
Трябва да ти кажа, че точно така изглежда.... :?

.....виртуално пространство Мой.
Совите не са....гарги рошави.:):):)

Бобби
11-05-2014, 01:46
.....виртуално пространство Мой.
Совите не са....гарги рошави.:):):)
А рошавите гарги са за предпочитане.....мани го Куку, он има неосъществени детски мечти към други марки автомобили:)))

Кайо
25-05-2014, 13:32
Вчера имах подобна случка пред пицария Mon Ami.
Двойка старци със 166-ца гледаха мило ГТА-то.
Побъбрихме си малко.......

Бобби
25-05-2014, 13:40
Вчера имах подобна случка пред пицария Mon Ami.
Двойка старци със 166-ца гледаха мило ГТА-то.
Побъбрихме си малко.......
Крайно време е да търсиш приятелчета в новият си клуб....:)))

Кайо
25-05-2014, 16:41
Крайно време е да търсиш приятелчета в новият си клуб....:)))

.....а теб ше те цаним за шеф като най-дърт.:)

renyx
25-05-2014, 17:29
Вчера имах подобна случка пред пицария Mon Ami.
Двойка старци със 166-ца гледаха мило ГТА-то.
Побъбрихме си малко.......

Те са ни съседи и я карат от доста време.Дядото каза , че синът им я е оставил. :respect: Колата има много добра визия.

VFTI
25-05-2014, 17:34
Самият акт на припадък! Прекалено е....
Всичко прекалено е кофти :)

Кики....с цялото ми уважение към теб...
ПРЕКАЛЕНО Е ДА НАРЕЧЕШ АЛФА РОМЕО 155 15-20годишен кош като всички останали. Ако обичаш!!!:grandpa::grandpa:

И ако ти така и не си успял да усетиш що е то Алфа Ромео, едва ли ние ще можем да ти го обясним.

П.П Еййй за 2000лв. има много кошове, ама нито един не е толкова добър колкото 155...камоли ако е в6... А когато никой от вас не ги кара тия баби, моля да не ни убеждава в противното.

thecleaner
25-05-2014, 17:40
Кики....с цялото ми уважение към теб...
ПРЕКАЛЕНО Е ДА НАРЕЧЕШ АЛФА РОМЕО 155 15-20годишен кош като всички останали. Ако обичаш!!!:grandpa::grandpa:

И ако ти така и не си успял да усетиш що е то Алфа Ромео, едва ли ние ще можем да ти го обясним.

П.П Еййй за 2000лв. има много кошове, ама нито един не е толкова добър колкото 155...камоли ако е в6... А когато никой от вас не ги кара тия баби, моля да не ни убеждава в противното.

Не се превъзбуждай бе Венсиславе, ми кажи намери ли полуоска, че не си ли намерил от крика отиваш на Бесника на пътната помощ и право в Нейдин :static::static::static:

Кайо
25-05-2014, 17:50
Те са ни съседи и я карат от доста време.Дядото каза , че синът им я е оставил. :respect: Колата има много добра визия.

Па арни комшии имате.;)

Kuku
25-05-2014, 17:51
А, Венци, аз Алфата съм я усетил от много време, че дава радост, ама то по тази логика много коли дават радост, пък повече от половината форум даже не е сядал в тях, защото 'Едно си баба знае, едно си баба бае.' - Алфата, сърцето, душата, разума, заразата, това, онова.... ;) :)
Кола за 2 бона си е казан, от където и да я погледнеш ;)
Без да се обиждаш!!! И аз си харесвам колата, даже много, обаче това не променя фактите :)

Кайо
25-05-2014, 17:52
Кики....с цялото ми уважение към теб...
ПРЕКАЛЕНО Е ДА НАРЕЧЕШ АЛФА РОМЕО 155 15-20годишен кош като всички останали. Ако обичаш!!!:grandpa::grandpa:

И ако ти така и не си успял да усетиш що е то Алфа Ромео, едва ли ние ще можем да ти го обясним.

П.П Еййй за 2000лв. има много кошове, ама нито един не е толкова добър колкото 155...камоли ако е в6... А когато никой от вас не ги кара тия баби, моля да не ни убеждава в противното.

Остай го Куку-Кики....он има цици на очите.

Kuku
25-05-2014, 17:55
Не завиждай :)

Кайо
25-05-2014, 17:57
Не завиждай :)

Аааа,цъъъ,язе обичам да са ми пред очите и у ръцете.:respect:

Kuku
25-05-2014, 18:02
Е, те и тия са ми ПРЕД очите, а преди това са ми били У ръцете :D

Бобби
25-05-2014, 18:08
Aйде моля ви се....тези момчета с 155-те са най точни в целият форум.....и днес на Невски преобладаваха.....Уважавам ги.....това са фенове....

---------- Post added at 15:08 ---------- Previous post was at 15:07 ----------


Е, те и тия са ми ПРЕД очите, а преди това са ми били У ръцете :D
Дай снимки....не ти вярвам....:)))

Ранобудниче
25-05-2014, 19:48
Aйде моля ви се....тези момчета с 155-те са най точни в целият форум.....и днес на Невски преобладаваха.....Уважавам ги.....това са фенове....

---------- Post added at 15:08 ---------- Previous post was at 15:07 ----------


Дай снимки....не ти вярвам....:)))

Преобладаваха - факт.

Що не идете да си мерите.. фенщината У блатото? :)

Бобби
25-05-2014, 20:15
Преобладаваха - факт.

Що не идете да си мерите.. фенщината У блатото? :)
Оти там се знаем.....и борим неверниците по горните етажи:)))

Kuku
25-05-2014, 21:43
Борите.... :D

Кайо
25-05-2014, 21:45
Борите.... :D

Цици с теб га ше пием по пиене бре?

Бобби
25-05-2014, 22:16
Борите.... :D
Искам да видим снимки как сваляш сутиен......не бегай ....май искаш да се измъкнеш...:arrow: