PDA

View Full Version : Алфа ГТВ турбо от Ловеч



Stefan Caromov
18-05-2014, 15:11
Някой има ли идея на тази кола какъв и е точно случая, читава ли е, някой да я е гледал ?
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11349354967764864&f1=details&slink=6inj4s

dilian alfa gtv
18-05-2014, 15:46
Някой има ли идея на тази кола какъв и е точно случая, читава ли е, някой да я е гледал ?
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11349354967764864&f1=details&slink=6inj4s

Тва е църковното ГТВ,попа се вижда....Дарение от Гърците мисля....Продава се близо 2 години.
Състояние-Неизвестно поне за мен.

Stefan Caromov
18-05-2014, 15:48
Тва е църковното ГТВ,попа се вижда....Дарение от Гърците мисля....Продава се близо 2 години.
Състояние-Неизвестно поне за мен.

Да де църковното е, знам че се продава бая време, ама и цената му преди беше, ако не ме лъже паметта 6-7000 лева. Точно състоянието му ме интересува, дали някой я е виждал на живо. Щото, ако наистина се продава 2 години ( аз я знам от 6-7 месеца ), то явно има защо никой да не я е взел.

old alfist
18-05-2014, 21:48
Да де църковното е, знам че се продава бая време, ама и цената му преди беше, ако не ме лъже паметта 6-7000 лева. Точно състоянието му ме интересува, дали някой я е виждал на живо. Щото, ако наистина се продава 2 години ( аз я знам от 6-7 месеца ), то явно има защо никой да не я е взел.
Може хората да не го купуват от някакво суеверие - трябва някой го преслуша на живо.

Бобби
19-05-2014, 07:40
Може хората да не го купуват от някакво суеверие - трябва някой го преслуша на живо.
Ти пък.......аз ако си търсех кола тази щях да я взема точно от суеверие, а и отчето щеше да ми я освети
п.п. тия гръцките попове ми разбиха мисленето.....какви коли са си копували:))

dilian alfa gtv
19-05-2014, 10:32
Ти пък.......аз ако си търсех кола тази щях да я взема точно от суеверие, а и отчето щеше да ми я освети
п.п. тия гръцките попове ми разбиха мисленето.....какви коли са си копували:))

Може в момента да карат Brera 3.2 Q4 TI

Бобби
20-05-2014, 00:08
А бе, познавам едно момче с ГТА....бивш византиец, сега македонец, пребиваващ в София, обиколил света.....накрая ще вземе се окаже духовник:)))).....а и за некво карате ми говореше напоследък....вземе се окаже от китайските манастири....немой го разбереш....:))
п.п...това не е майтап, а самата истина.....но малко са запознати с нея.

old alfist
20-05-2014, 00:16
Може да звучи еретично, но почти съм сигурен, че ако някой бутне нещо под масата на попа, ще даде колата за символична сума под формата на дарение.

Бобби
20-05-2014, 00:24
Може да звучи еретично, но почти съм сигурен, че ако някой бутне нещо под масата на попа, ще даде колата за символична сума под формата на дарение.
Ай стига глупости......:blah:
Ако имаш пари и вярваш в нещо....по подобаващо е да дадеш крупна сума.....например над 10-бона и да вземеш колата символично.....не, че църкаваата ни не е омърсена....но за мен е по правилно така.....нямаме ли вяра, никога няма да имаме държава!!!

old alfist
20-05-2014, 00:32
Ай стига глупости......:blah:
Ако имаш пари и вярваш в нещо....по подобаващо е да дадеш крупна сума.....например над 10-бона и да вземеш колата символично.....не, че църкаваата ни не е омърсена....но за мен е по правилно така.....нямаме ли вяра, никога няма да имаме държава!!!
Бобчо, не ме разбра, но карай. Говоря да я вземе някой за малко пари. Не случайно все още не е продадена. Няма лична заинтересованост от страна на попа, а когато е удовлетворен, за съжаление, ще я даде за по-малко пари и в крайна сметка ще излезе значително по-малко от пазарната стойност.

Бобби
20-05-2014, 00:39
Бобчо, не ме разбра, но карай. Говоря да я вземе някой за малко пари. Не случайно все още не е продадена. Няма лична заинтересованост от страна на попа, а когато е удовлетворен, за съжаление, ще я даде за по-малко пари и в крайна сметка ще излезе значително по-малко от пазарната стойност.
А бе разбрах те....ама не ми се нрави това.....
Попа не трябва да има лична облага.....нали служи на бог....и виждам, че отчето и в обявата го е написал.....според мен, той не търси лична облага.....просто иска да вземе пари за кола, която не му е нужна и да ги вложи в божи дела.....Евала за това.....а не като ония варненсският.....дет си купува кола, и съм виждал кадри как ръси от движение с нея, просто заеби.....бог да го прости...

old alfist
20-05-2014, 00:43
А бе разбрах те....ама не ми се нрави това.....
Попа не трябва да има лична облага.....нали служи на бог....и виждам, че отчето и в обявата го е написал.....според мен, той не търси лична облага.....просто иска да вземе пари за кола, която не му е нужна и да ги вложи в божи дела.....Евала за това.....а не като ония варненсският.....дет си купува кола, и съм виждал кадри как ръси от движение с нея, просто заеби.....бог да го прости...
Не трябва, но за съжаление е вероятно в днешните времена. Както има една приказка : беден човек - жив дявол.

Кайо
20-05-2014, 00:43
А бе, познавам едно момче с ГТА....бивш византиец, сега македонец, пребиваващ в София, обиколил света.....накрая ще вземе се окаже духовник:)))).....а и за некво карате ми говореше напоследък....вземе се окаже от китайските манастири....немой го разбереш....:))
п.п...това не е майтап, а самата истина.....но малко са запознати с нея.

:bounce8::bounce8::bounce8::bounce8:

Stefan Caromov
20-05-2014, 00:45
До сега не видях едно мнение по темата.

Бобби
20-05-2014, 00:49
Не трябва, но за съжаление е вероятно в днешните времена. Както има една приказка : беден човек - жив дявол.
Е така ако мислим....цял живот избори, цял живот дяволи....ако ме разбираш....

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:46 ----------


До сега не видях едно мнение по темата.
Е па това са общи приказки..... или бъркам раздела:)))

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:47 ----------


:bounce8::bounce8::bounce8::bounce8:
Я не се превъзнясай....вземи седни и пийни едно....

Кайо
20-05-2014, 00:51
Е така ако мислим....цял живот избори, цял живот дяволи....ако ме разбираш....

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:46 ----------


Е па това са общи приказки..... или бъркам раздела:)))

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:47 ----------


Я не се превъзнясай....вземи седни и пийни едно....

Слушъммммм!!!!!!

Stefan Caromov
20-05-2014, 00:56
Е, като раздела е общи приказки, дай да насерем всяка тема ли? Зададен е конкретен въпрос, предполага се че, въпреки името на раздела, ще се отговаря по темата, или аз се бъркам нещо?

Бобби
20-05-2014, 01:08
Е, като раздела е общи приказки, дай да насерем всяка тема ли? Зададен е конкретен въпрос, предполага се че, въпреки името на раздела, ще се отговаря по темата, или аз се бъркам нещо?
Сорри....не съм аз този дет може да ти отговори....питай модераторите......гледам какво пише под раздаела......и се съобразявам....затуй си кисна повече у блатото....ама и в тоя раздел дет си пуснал обявата...гледам че пише: Общи приказки За всичко, което НЕ Е свързано с Alfa Romeo.....та накрая ще излезе, че съм прав:))

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

....темата не е насрана....просто нормална дискусия като за обши приказки....без обиди и тем подобни.....дай да бъдем точни.....

Stefan Caromov
20-05-2014, 01:08
Сорри....не съм аз този дет може да ти отговори....питай модераторите......гледам какво пише под раздаела......и се съобразявам....затуй си кисна повече у блатото....ама и в тоя раздел дет си пуснал обявата...гледам че пише: Общи приказки За всичко, което НЕ Е свързано с Alfa Romeo.....та накрая ще излезе, че съм прав:))
Мхм, значи, ако някой попита за компютри, то е съвсем редно, в темата да започне да се говори за баници..Ясно. Затова и форума оредя чувствително последните 2-3 години.

old alfist
20-05-2014, 01:09
Ша ма прощавате, може би аз съм най-големия виновник, но съм длъжен да ви кажа какво мисля - дано да греша.
Между другото през цялото време, колата беше основната идея.

Бобби
20-05-2014, 01:25
Ша ма прощавате, може би аз съм най-големия виновник, но съм длъжен да ви кажа какво мисля - дано да греша.
Между другото през цялото време, колата беше основната идея.
Никаква вина нямаш....всичко е въпрос на разбиране....той и колегата дет е пуснал темата е прав за себе си.....и форума е оредяла като държавата....съвсем закономерно.....то ако беше всичко стриктно темата би трябвало да е в раздела за определената марка, ама.....
Останете с здраве и не се сърдете за глупости..

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:21 ----------


Мхм, значи, ако някой попита за компютри, то е съвсем редно, в темата да започне да се говори за баници..Ясно. Затова и форума оредя чувствително последните 2-3 години.
Не бих казал това дет споделяш.....всеки вижда нещата от своята гледна точка....
Ти какво очакваше......да се включи някой от Ловешка епархия и да ти даде инфо за автомобила......хайде не се засягай....

thecleaner
20-05-2014, 06:13
Никаква вина нямаш....всичко е въпрос на разбиране....той и колегата дет е пуснал темата е прав за себе си.....и форума е оредяла като държавата....съвсем закономерно.....то ако беше всичко стриктно темата би трябвало да е в раздела за определената марка, ама.....
Останете с здраве и не се сърдете за глупости..

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:21 ----------


Не бих казал това дет споделяш.....всеки вижда нещата от своята гледна точка....
Ти какво очакваше......да се включи някой от Ловешка епархия и да ти даде инфо за автомобила......хайде не се засягай....

Мислиш ли, че няма ;) http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=75321 и тя е много "по-стойностна" от тая тука.

Ранобудниче
20-05-2014, 06:43
Стефане, има два варианта:
1. По питането ти очевидно няма светнати, всички мълчат, защото няма какво да отговорят за техническото състояние на колата и темата ти бързо и безславно потъва на 10-та страница;
2. Отваряш душа, оставяш народа да дискутира и странични въпроси, свързани с колата и след ден, седмица, месец вижда някой запознат и ти отговаря. Или пък вижда някой заинтересуван, грабва идеята, отива и купува гтв-то.

Ако искаш, мога и да я заключа - не ми пречи. Но да трия, без да има причина, само защото нещо ти е докривяло в момента - няма да стане.

Добро утро и малко по-весело :)