PDA

View Full Version : Сбирка Алфа 155 и приятели - Самоков 2014



Alfa User
24-05-2014, 10:20
КОЛЕГИ, СРОКА ЗА ЗАПИСВАНЕ ИЗТЕЧЕ!
Съжалявам, но за всеки следващ желаещ да участва в срещата не поемам ангажимент за нощувката!

Колеги и приятели, предоставям ви официалната информация относно провеждането на Срещата на собственици и приятели на Алфа Ромео 155 в България:

- дата на Срещата - 26 Юли 2014г

- място за срещата - гр. Самоков

- срок за потвърждаване на участието и заявки за стаи в хотела - 15 Юни 2014г.

- цена за нощувка на човек - 10лв. на човек за една нощувка и 7лв. за повече от една нощувка.

Говорим за семеен хотел "Алекс" (просто съвпадение в имената) в Самоков. Намира се почти в центъра, на две преки от главния път за Боровец. Хотела разполага с леглова база за 15 човека, плюс максимум още 3 места (т.е. макс 18 ). Стаите са както следва :

- 4 стаи с по две легла, които могат и да бъдат събрани при желание;

- 1 стая с три легла;

- 1 стая със спалня "Приста" - т.е. става за двойка;

- 1 стая ВИП - т.е. спалня с тераса.

Всички стаи са със самостоятелни санитарни възли и баня, с кабелна ТВ, и безплатен WiFi. Има и фитнес.
Хотела разполага със собствен паркинг за до 8 коли, който се заключва през нощта, на мястото пред хотела могат да се съберат още 4 коли.
Има приятна тревна площ със барбекю, а ако е лошо времето вечерта - има и хубаво общо помещение със всичко необходимо - прибори, посуда, печки, хладилник...

Моля всеки да си прецени дали му е удобна новата дата, и да потвърди участие в сбирката, защото имам намерение да заемем целия хотел, за да няма пречещи външни елементи.
Срещата от "5-та Национална среща на Алфа 155" се превръща в "Сбирка на собственици и приятели на Алфа 155", но това сами си го направихме...


От вас се иска при записването да дадете следната информация :

- форумен ник, Име и фамилия;

- За колко човека правите заявка за участие;

- Каква стая/стаи ще желаете;



Записани до момента за присъствие: 28; За преспиване : 18.

1. Alfa User, Александър Димитров;
- двама човека;
- самостоятелна двойна стая - с вечеря;

2. Provocative, Мартин Керезов;
- двама човека;
- самостоятелна двойна стая, с вечеря; - отпада

3. toki4a, Тодор Пашов;
- сам;
- едно легло; в двойна стая с BaiRadd - с вечеря;

4. BAIRadd_155,
- сам
- едно легло; в двойна стая с toki4a - с вечеря;

5. Ранобудниче, Горица
- сама
- самостоятелна двойна стая - с вечеря;

6. RUNNING WILD, Румен
- сам
- двойна стая с Димитър Чанчеджиев - с вечеря;

7. 1239, Недко
- двама човека;
- самостоятелна двойна стая, с дете - с вечеря;

8. mordohy, Ивайло Атанасов;
- сам;
- едно легло;в стаята "тройка" - mordohy, pa4ito, reloading - с вечеря;

9. pa4ito, Пламен Йорданов;
- сам;
- едно легло;в стаята "тройка" - mordohy, pa4ito, reloading - с вечеря;

10. reloading , Петър Матов
- сам
- едно легло;в стаята "тройка" - mordohy, pa4ito, reloading - с вечеря;

11. Иво, Цецка
- двама
- двойна стая в съседен хотел (закъсняло записване, съжалявам) - с вечеря;

12. pablo_pz, Павел
- двама
- двойна стая в съседен хотел (закъсняло записване, съжалявам)

13. Димитър Чанчеджиев
- сам
- двойна стая с RUNNING WILD

14. kaio156, Никола;
- сам;
- без нощувка;

15. VFTI, Венцислав Цочев
- сам;
- без нощувка;

16. TS,
- двама;
- без нощувка, с вечеря

17. Kuker, Калин
- сам
- без нощувка

18. Lei-chery,
- сама
- без нощувка

19. serafim, Стефан Серафимов
- трима човека
- без нощувка - с вечеря;

20. damyanov
- сам
- без нощувка

Идеята за програма на срещата е :

1. 26 Юли :
- сборен пункт в Самоков за всички - пред зала "Арена Самоков" във 13:00ч - оставям малко време за изчакване на закъснели колеги. Хората от Софийско и Пловдив/Пазарджик може да се организират както им е удобно;
- оставяме част от колите до хотелчето;
- натоварваме се по възможно най-удобен начин в по-малко коли, и тръгваме към Цари Мали Град до с. Белчин - разстоянието е около 15км, ще ни отнеме към 15-20мин да стигнем, и оставям един час за разглеждане и снимки. Важно - входа в комплекса е 4лв за възрастен и 2лв за дете - не склониха да направят групова отстъпка. Освен това паркинга е платен - по 3лв за автомобил. Надявам се да намерим места за спиране без пари ;
- към 16:00 най-късно предлагам да сме в Боровец, за да направим една разходка из Царската резиденция, пак със снимки. Входа ако не ме лъже паметта е 3лв/човек;
- прибиране по стаите и кратка почивка в хотела;
- от 19:30 нататък - вечерно парти в градината или общата зала, кой колкото издържи...

2. 27 Юли :
- измъкване от леглата - желателно е да е преди обяд ;
- освобождаваме стаите;
- кафепиене из центъра на града (може и бира за по-закъсалите);
- можем да разгледаме старата част на Самоков - за продухване на колекторите от зацапване ;
- прегръдки и сърцераздирателни раздели.

Приемат се и други идеи, разбира се - важното е да си изкараме добре!

Alfa User
24-05-2014, 12:50
Идейката за нов стикер на сектата ... излиза около 5лв парчето (еластичен винил за външен автомобилен монтаж) - ако някой иска, да казва, за да поръчваме накуп.
Ако някой пък може да осигури по-добра цена - да ми пише на лични, за да се разберем.
Стикера е с размери 60х6см или 100х8.5см

vilo_155
25-05-2014, 11:56
Алекс за стикера брой и мен а за срещата още не е сигурно.

Alfa User
27-05-2014, 20:01
Колеги, с тия темпове и неустоимо желание от ваша страна, ще трябва на 15-ти Юни да звънна на хотела и да откажа резервацията!!!
Да не говорим какъв срам ще бера пред половината Европа, която вече чака да види как ще се съберем...

toki4a
27-05-2014, 23:32
токича :D
таз година ще съм сам :D
с вас естественно
НАЗДРАВЕ :D

стая и с две вечери мое и да съм поогладнял :D
п.п и едно стикерче моля !

Furious 155
30-05-2014, 23:50
3. Furious 155, Иван Сираков;
- нощувка за двама за 19-ти Юли;
- двойна стая със спалня;
- вечеря за двама, вариант "пиле"

mordohy
31-05-2014, 22:05
Ивайло Атанасов
mordohy

За сега сам!

pa4ito
03-06-2014, 07:54
Опааа, пишете ме и мене - не мога да пропусна Мордохай и токи4а на едно място ... :big_bow_down:
Тъ - Пламен Йорданов - единична стая - меню свиня :)

VFTI
03-06-2014, 09:36
5?!?!. VFTI, Венцислав Цочев
- нощувка за един за 19-ти Юли;
- двойна стая...стига да не миришат краката на съквартиранта :tooth:
- вечеря за един, вариант "пиле"

Alfa User
05-06-2014, 09:47
...

Alfa User
05-06-2014, 23:49
И понеже гледам, че активността от страна на собствениците на 155 е почти нулева, да ви припомня малко за какво иде реч :

Тест-драйв на гадната Q4 на Веско от Пазарджик (http://www.dailymotion.com/video/xsliqy_alfa-romeo-155-q4-small-testdrive_auto)

4-та Национална среща - Юли 2012 (http://www.dailymotion.com/video/xsjbtu_summer-meeting-2012-alfa-155-fanclub-bg_auto)

Юбилейната среща на 155 в БГ - Май 2012 (http://www.dailymotion.com/video/xr6s49_alfa-155-s-20th-anniversary-meeting-in-bulgaria_auto)

3-та Национална среща - Юли 2011 (http://www.dailymotion.com/video/xpchqw_3rd-alfa-romeo-155-national-meeting-in-bulgaria_auto)

Има и още, но да не прекаляваме :)

RUNNING WILD
06-06-2014, 13:20
цапаме не цапаме не мога да пратя от пощтата файлове на Алекс не мога и като снимка да го кача и с копи пейст не става излизат некви нулички единици и завъртулки,вижте го и на кой му свърши работа да го трие после ако успея да го кача тука де,с плъзгача надолу теглете има още че не де вижда цялото-аз да кажа че може да има и по неграмотни от мене ама се съмнявам.

Alfa User
06-06-2014, 15:17
Офертата е добра само ако минем границата от 20 стикера, което много ме съмнява - до тук има заявени 3 броя...
Помолих за почистване на темата, нека останат само важните постове с информация и тези за записване - стикерите ще ги мислим отделно.

mordohy
06-06-2014, 19:59
Алоуууу!
Така ли посрещате гостите си бре?!
Без вечеря?!
Я пишете едно свинско и за мене!

Veronica
09-06-2014, 20:43
Епа и аз....... Вероника (Veronica) единична стая + кокошка :drinking::crazy:

TS
09-06-2014, 20:45
Аз ще ви Уважа само за през деня,Колеги и Колежеки.

toki4a
10-06-2014, 23:43
уутри ще видим дали ще запишем ощи 4,. 5 човека
:baby:

Provocative
11-06-2014, 18:11
Provocative,Мартин Керезов;
- нощувка за двама 19Юли;
- двойна стая със спалня;
- вечеря за двама, вариант "пиле"

:kicking:

Alfa User
11-06-2014, 18:58
Колеги, поради липсата на интерес и други проблеми, обявявам нова дата за срещата - 26ти Юли (следващата събота). Смятам да заемем едно семейно хотелче - има 15 легла, спането е 10лв на човек за една нощувка, и 7лв за повече от една.
Няма да имаме гранд-вечеря, но пък ще е по-задушевна обстановката, и ще си сложим каквото искаме за ядене и пиене. Хотелчето има частен паркинг за 8 коли, и градинка с барбекю.
Повече подробности ще ви дам по-късно.

VFTI
11-06-2014, 19:49
АЗ ще дойда да разгледам малко секси 155 дупенца....нали някакви чужди, че чуждото винаги е по-хубаво. Няма да мога обаче да нощувам. :)

reloading
11-06-2014, 20:39
и аз ще дойда на разходка да се видим. Няма да нощувам но пък ще се радвам да се видим :))

Alfa User
11-06-2014, 20:49
АЗ ще дойда да разгледам малко секси 155 дупенца....нали някакви чужди, че чуждото винаги е по-хубаво. Няма да мога обаче да нощувам. :)

Абе Венци, те секси-дупенцата на 155 май ще са само 3, барабар с твоята :)
Ей затова ме е яд, че се провалят нещата, като сложим и другите неразбории...

Така, а сега по същество :
Смених информацията за срещата в първия пост със всичко договорено до момента, коригирах и списъка със сигурните присъстващи.
Моля всеки да си прецени дали му е удобна новата дата, и да потвърди участие в сбирката, защото имам намерение да заемем целия хотел, за да няма пречещи външни елементи :)
Срещата от "5-та Национална среща на Алфа 155" се превръща в "Сбирка на собственици и приятели на Алфа 155", но това сами си го направихме...

TS
11-06-2014, 21:58
Аз защо не фигурирам в списъка ?

RUNNING WILD
11-06-2014, 22:01
аз лично нямам против да е по-задушевна обстановката,мисля че ни е минало времето за ди джей и крясъци поне на мен,нямам нищо против да се сготви барбекю плюс още едни 100 тина кила ядене под всякаква форма,мене лично шума ме кара да се махна не мога да издържа товари ме много а иначе на лаф и хапване мога да откарам и до сабале,за мене е по-добрият вариант не сме сакати и не сме малоумни щом караме коли,сигурен съм че на хората не им е лесно някой е отделил пари за ремонт друг е отделил за море за дрешки то какво ли не излиза постоянно знаете,та да мислиме и да се казва кой иска да идва но няма транспорт не му се дават пари излишни за хотели и вечери и тн,това са основни неща и трябва да се съобразяваме с тях,това че на мене не ми е проблем да изхарча за 1-2 дена 100 или 150 лева не значи че и на другите не им е проблем,другото което е има отлив защото на тия сбирки не ходят жени,ако ходеха жени мъжете щяха да се активизират и да са постоянни,като не може да хване да излашка нещо за какво да ходи той и в тях може да се напие,и какво да се гледаме на живо като всеки ден се гледаме в форума,преди 2 години алфата ми разкрачи предница и какво ли не напоравих я разбира се 3 седмици я правих едно след едно всичко по нея,или трябваше да идвам с волво или с един нисан да развалям колоната и пейзажа и предочетох да питам и да звъна на Мариан който ме взе от нас и ме върна и не ми и взе пари а му давах,та в тия неща няма срам никой на никой не дължи нещо или е откраднал да се криеме един от друг и да търсиме причини,пита се и се казва имам нямам мога не мога ама искаш ли да искам тогава ще стане като искаш по един или друг начин,на всеки мога да опека и пилешка пържола и свинска и кво иска за гарнитура,никой нема да си тръгне гладен жаден като се организираме като хората,все още сме млади нямаме трагични заболявания и проблеми така че по-смело,а аз питам къде е това място с този хотел барбекю и тн?

---------- Post added at 19:01 ---------- Previous post was at 19:01 ----------


Аз защо не фигурирам в списъка ?

грешка

toki4a
11-06-2014, 23:10
аз пк не виждам и проблем да имамме и гости тооо нали за това е форума ,но пък колкото повече 155 ци толкова и по добре
аааааа
чек ся видех ,че става и въпрос за 26 ти Юли месец

там сме вееееее ..:D

па и тез стаи за тримааа е ся си еба мамата :D

RUNNING WILD
11-06-2014, 23:36
ако некой спи с мене ще се хили много,много простея ставам нощтно време да ям да пия вода и да извадя нещо от мене ако е нужно да се освободи място за друго,хъркам зверски и изпускам газове целогодишно и ежадневно,ще останете доволни...

Furious 155
11-06-2014, 23:41
А няма ли вариант за събитието да е на 19.07, както беше плана досега? Просто да сме в малкото хотелче.
Лично аз на 26-ти имам други планове и няма как да присъствам.

Alfa User
12-06-2014, 01:14
Аз защо не фигурирам в списъка ?

Пропуснал съм те, коригирам се веднага - просто разправиите ми дойдоха в повече, и някои неща ми минават пред очите сякаш в мъгла. Извинения!


аз лично нямам против да е по-задушевна обстановката,...
а аз питам къде е това място с този хотел барбекю и тн

Руменееее, пак не четеш дагое... всичко написах в първия пост. Пак сме в Самоков, пак в центъра.


ако некой спи с мене ще се хили много,много простея ставам нощтно време да ям да пия вода и да извадя нещо от мене ако е нужно да се освободи място за друго,хъркам зверски и изпускам газове целогодишно и ежадневно,ще останете доволни...

То в тоя случай по-добре да те оставиме сам в стая бре... :stumm:


А няма ли вариант за събитието да е на 19.07, както беше плана досега? Просто да сме в малкото хотелче.
Лично аз на 26-ти имам други планове и няма как да присъствам.

За съжаление няма как да стане така. Варианта за предната дата единствено е да се пръснем в няколко различни хотелчета, което е някак тъпо.

Идеята за сбирката е :

1. 26 Юли :
- сборен пункт в Самоков за всички - ще уточним часа. Хората от Софийско и Пловдив/Пазарджик може да се организират както им е удобно.;
- настаняване в хотелчето;
- авто-колона до Боровец и/или местността Цари Мали Град до село Белчин (има хубав крепостен комплекс);
- кратка почивка в хотела
- вечерно парти в градината или общата зала, кой колкото издържи...

2. 27 Юли :
- измъкване от леглата - желателно е да е преди обяд :hmm: ;
- освобождаваме стаите;
- кафепиене из центъра на града (може и бира за по-закъсалите);
- можем да разгледаме старата част на Самоков - за продухване на колекторите от зацапване :);
- прегръдки и сърцераздирателни раздели.

Приемат се и други идеи, разбира се - важното е да си изкараме добре!

P.S. Карта на града със важните за нас места - сборния пункт е на пакинга на спортна зала "Арена Самоков", показал съм и хотела къде е.

Кайо
12-06-2014, 01:30
kaio156.....мое да дойда,без преспиване,мое и с преспиване...ще видим.

Alfa User
12-06-2014, 01:35
kaio156.....мое да дойда,без преспиване,мое и с преспиване...ще видим.

Ееее, братко - добре си дошъл!!!
А ако не останеш за вечерта, къде остава целия кеф?!?
Помисли си, офертата не е лоша!

Kuker
12-06-2014, 07:40
Ще дойдем двама, но без нощувка.

Цари мали град е добра дестинация.На хубава място е и е интересно да се види.През Бистрица пътя е перфектен, но не знам от Самоков как е.

RUNNING WILD
12-06-2014, 22:29
за мене една стая не знам дали съм сам но за двама,за обяд и вечеря не знам какво да си поръчам и за закуска не се сещам.

Alfa User
12-06-2014, 22:52
Нещата за консумация ще си ги купуваме на място по наш избор - има Билла и Т-Маркет на по 200м, така че това не е проблем.

RUNNING WILD
12-06-2014, 23:09
т-маркета и билата са до реката,там има сергии и будки с малко пазарче,а в колко часа ще се чакаме и къде,добре де кой каквото ще си яде да си купи и да си го яде?или ще е партийно?аз не пия не искам да давам пари за бира и пиене или цигари и дамски превръзки както се е случвало извън форума примери много,като час да сме на мястото има ли ориентировъчно,по спомени в Пазарджик като бяхме на паркинга пловдивската група закъсня с 50 минути за срещтата,има ли хладилник това хотелче има ли кухня ток вода и тн знае ли се?като цяло Самоков имат логистика от други градове избора не е много голям освен на картофи и захарните изделия Дома,не че нещо.

Alfa User
12-06-2014, 23:27
Хотелчето си има всичко - съдове, прибори, печки, хладилник (голям) - не го мисли, проверено е!

RUNNING WILD
12-06-2014, 23:40
хладилника е голям?йеееееее ето къде ще спя на климатик и ще си имам всичко под ръка,значи за мене двойна стая в едно Торго.това е хубава новина,с пазара какво се получава,искам да ти кажа че ще се бутат 15 човека в един магазин и всеки ще гони другият да го пита какво да вземе и дали да вземе това а другият ще вдига рамене и и ще пита тоя до него,ако не седиме 90 мин в и пред магазина те на,така си мисля поне,най добре е да се знае кой какво си представя че ще яде и му се яде и пие примерно,аз ви предлагам некво лесно лятно меню става въпрос за обяд вечеря и закуска

1-кашкавал пане и сирене пане
2-кюфтета от тиквички ако има веитаринци и за мезе става
3-панирани пилешки филенца сусам и мак
4-картофени кюфтета
5-пържоли свински и пилешки и покрай тях кюфтета с кашкавал
6-салати домати краставици и све
7-може лазаня тъкмо е италианска сбирка
8-десерт не знам пържола между 2 бисквити или бучка захар
9-закуска бухтички или палачинки мед сирене шоколад
10-преди тръгване на обяд поглъщане на всичко останало от предният ден и закуската

Alfa User
13-06-2014, 00:07
ГоУем си баце, спор нема!!!

Аз лично, без да ангажирам другите, смятам че точки 1,3,4,5,6,9 и 10 са просто идеални за нашата всеобща цел! Но да си кажат и другите де, щото иначе наистина ще прекараме час-два в чудене какво да се купува и колко...

Аз си мисля че всички, които остават за вечерта, ще споделят ония 20 кинта от куверта в гранд-хотела, за да си направим густото.
Ако някой вече има специални изисквания за папкане и пийкане, да се спасява - демек да си ги носи.
Така или иначе, всеки щеше да даде по 20лв за вечеря, и да си носи някакво допълнително пиене...

reloading
13-06-2014, 19:29
Алекс имай ме в предвид със сигурност + нощувка.

reloading , Петър Матов
-едно легло
- ядене ( к'вот дойде ) :)
получавате бонус Троянска ракия ;)

Alfa User
15-06-2014, 02:03
За да няма "технически грешки", искам да задам следното питане :

Колко от хората, заявили "присъствие само за деня", имат наерение да стоят и вечерта?

Идеята на въпроса е да знаем колко точно сме за вечеря и пиене, а и защото общото помещение в хотелчето няма да побере повече от 15 човека преко сили!!!
Ако времето е готино е ясно, че ще сме отвън, но трябва да имаме в предвид всякакви варианти.

serafim
15-06-2014, 13:20
Стефан Серафимов - serafim
3-ма души - за ресторанта
-без нощувка
Съжалявам за закъснението.

Ранобудниче
15-06-2014, 22:30
И аз да потвърдя и тук.
Особено след смяната на датата нямам колебания.

Алекс, хамаци няма ли?
Аз мога и на двора, ако закъсаме с местата. Само репелент да се сетя да взема :tooth:

Alfa User
15-06-2014, 23:11
За спането нямаме проблем - хотела може с малко усилия да събере 18 човека.
Дано е хубаво времето, за да се възползваме от барбекюто навън - да не се тъпчем в общата стая.

RUNNING WILD
16-06-2014, 18:34
като гледам колко хора сме до тука можеме да си запазиме една стая и да ходиме с 2 алфи една от Пловдив и една от София,ама съдба...

Alfa User
16-06-2014, 20:11
КОЛЕГИ, СРОКА ЗА ЗАПИСВАНЕ ИЗТЕЧЕ ВЧЕРА!
Съжалявам, но за всеки следващ желаещ да участва в срещата не поемам ангажимент за нощувката!

pa4ito
17-06-2014, 01:06
Аз съм навит за предложеното от Рънинга меню. А и врeмето май ще е хубаво за навън... Поне така твърдят шаманите :D

toki4a
18-06-2014, 00:04
Аз съм навит за предложеното от Рънинга меню. А и врeмето май ще е хубаво за навън... Поне така твърдят шаманите :D

да дааааааааа:grin:

RUNNING WILD
18-06-2014, 22:35
сутринта можеше да направиме един пъстървов риболов ама всичко ще е мъртво според мен,иначе за закуска палачинки с балканска пъстърва класика,то няма много време де то така гледаш 1 месец ама ей го къде е,няколко дена преди това трябва да се знае колко човека сме и какво ще се готви какво да взимам като инвентар и продукти,ще трябват и помощтници за 2-3 часа 2 ма човека по възможност да не пият да не си накълцат пръстетата,то какво по-хубаво има от това да седнеш некъде на природа на въздух да си апнеш да си легнеш под некой бор на сенкя да ти чуруликат птичките,чекай ме да умрем...

pablo_pz
19-06-2014, 01:09
да дааааааааа:grin:

Да не мине котка път и ние с девойката ще се включим,спането ако трябва ще уредим на друго място,не ми е проблем!А и за хапване и пийване ще си дадем каквото се полага,нещата стават малко инцидентно,но така казват било най-сладко!!!!!!

damyanov
19-06-2014, 19:33
Сбирката така и така е у моя град...
Що да не се включа и аз в еденето и пиенето,па макар и без 155-ца.

П.П. Срам, не срам, тая къща за гости не я знаех, нищо че съм от градО...

Кайо
19-06-2014, 20:01
Сбирката така и така е у моя град...
Що да не се включа и аз в еденето и пиенето,па макар и без 155-ца.

П.П. Срам, не срам, тая къща за гости не я знаех, нищо че съм от градО...

Еййййй,срам и позор!!!!
Ептен бех изключил,че си самоковски компир.:blush:
Дължа ти бира!

damyanov
20-06-2014, 12:00
Ако си мислиш, че ще минеш само с една....
Нещо си се Убръкал ;-)

Alfa User
20-06-2014, 22:38
В първият пост от темата - разпределение на стаите.
Ако някой има претенции някакви - на лични съобщения!

Alfa User
26-06-2014, 22:00
Новият стикер на сектата - в случай че някой има интерес де...

П.П. Стикера на снимката е за задно стъкло, т.е. с размери 63х6.5см. Има вариант с размер 100х8.5см за предно стъкло, отново само с надпис... Цената на големия стикер, направен от еластично автомобилно "cast"-фолио е 6лв.

don_pepone
28-06-2014, 22:04
Доста добре ми изглежда,жалко че няма да ми отива на маздата :tooth: иначе бих си взел

pace
28-06-2014, 22:09
Новият стикер на сектата - в случай че някой има интерес де...

П.П. Стикера на снимката е за задно стъкло, т.е. с размери 63х6.5см. Има вариант с размер 100х8.5см за предно стъкло, отново само с надпис... Цената на големия стикер, направен от еластично автомобилно "cast"-фолио е 6лв.
Кой и как ще праща,писах ти на скоро ЛС но остана като глас в пустиня

Доста добре ми изглежда,жалко че няма да ми отива на маздата :tooth: иначе бих си взел
Доне,казах ти батка...ти само четеш:tooth:

Бобби
01-07-2014, 00:37
Доста добре ми изглежда,жалко че няма да ми отива на маздата :tooth: иначе бих си взел
Оти бе...аз съм карал БМВ с емблеми на Алфа Ромео......:biggrin1:

Alfa User
02-07-2014, 07:41
Кой и как ще праща,писах ти на скоро ЛС но остана като глас в пустиня

Идеята с разпращането не е добра :
- стикерите ще се намачкат до неузнаваемост
- цената за доставка е по-голяма от тази на стикера

Alfa User
08-07-2014, 21:36
Моля да обърнете внимание на предварителната програма за сбирката, посочена в първия пост на темата!

Входната такса за Цари Мали Град е 4лв за възрастен и 2лв за дете, като отказаха да направят намаление за групово посещение (звънях днес). Отделно от това има такса за пракиране до комплекса, което ще рече че ще търсим място за спиране по-далеч, и ще трябва да се комбинираме повече хора с по-малко коли.
За Царската резиденция в Боровец също има вход - по спомени май е 3лв на човек...

Хотелчето няма да е свободно за настаняване преди 14:00ч, така че предлагам да се срещнем на указаното място в Самоков към 13:30, за да има малко време за изчакване на закъснелите, да оставим багажите и част от колите пред хотелчето, и да поемаме по пътя. По груби сметки разходката ще отнеме около 3-4 часа макс, така че после ще имаме време да напазаруваме нещата за вечерта, и да се отдадем на купона.

Приемам и други идеи - не се притеснявайте да пишете!

Ранобудниче
08-07-2014, 21:42
Алекс, някакви пари предварително трябват ли?

Alfa User
08-07-2014, 21:56
Ами не - капарото вече съм го дал, ще се оправяме на място като се съберем.

toki4a
09-07-2014, 19:43
Алекс, някакви пари предварително трябват ли?
зааааааааааа
пийнийе лиииии :shock:
:tooth:

Alfa User
13-07-2014, 19:14
Колеги, да опитаме да стиковаме програмата,а ?
Оказва се, че няма как да се настаним в хотелчето по-рано от 14:00ч, така че искам да си помислите и да ми кажете дали ви устройва следния вариант:

- сборен пункт пред зала "Арена Самоков" във 13:00ч - оставям малко време за изчакване на закъснели колеги. Карта на мястото сложих в един от предните постове;
- оставяме част от колите до хотелчето;
- натоварваме се по възможно най-удобен начин в по-малко коли, и тръгваме към Цари Мали Град до с. Белчин - разстоянието е около 15км, ще ни отнеме към 15-20мин да стигнем, и оставям един час за разглеждане и снимки. Важно - входа в комплекса е 4лв за възрастен и 2лв за дете - не склониха да направят групова отстъпка. Освен това паркинга е платен - по 3лв за автомобил. Надявам се да намерим места за спиране без пари :) ;
- към 16:00 най-късно предлагам да сме в Боровец, за да направим една разходка из Царската резиденция, пак със снимки. Входа ако не ме лъже паметта е 3лв/човек;
- към 18:00 да сме пред Била в Самоков, за да съберем някакви пари и да си накупим каквото решм за вечеря. След това се нанасяме по стаите, и се събираме на барбекюто в градината на хотелчето. От там насетне мисля не трябва да се планира нищо :)

За следващия ден можем да се разходим из Самоков, и ако по някаква причина сме пропуснали Боровец - да наваксаме с плана. По обяд освобождаваме хотелчето, и хващаме пътя.

Ако Румен (RunningWild) удържи на обещанието си да ни е Master Chef за вечерта, предлагам спането му да е от нас, и да го почерпим подобаващо!

Чакам вашите мнения, че времето тече.

Ранобудниче
13-07-2014, 21:09
Колеги, да опитаме да стиковаме програмата,а ?
Оказва се, че няма как да се настаним в хотелчето по-рано от 14:00ч, така че искам да си помислите и да ми кажете дали ви устройва следния вариант:

- сборен пункт пред зала "Арена Самоков" във 13:00ч - оставям малко време за изчакване на закъснели колеги. Карта на мястото сложих в един от предните постове;
- оставяме част от колите до хотелчето;
- натоварваме се по възможно най-удобен начин в по-малко коли, и тръгваме към Цари Мали Град до с. Белчин - разстоянието е около 15км, ще ни отнеме към 15-20мин да стигнем, и оставям един час за разглеждане и снимки. Важно - входа в комплекса е 4лв за възрастен и 2лв за дете - не склониха да направят групова отстъпка. Освен това паркинга е платен - по 3лв за автомобил. Надявам се да намерим места за спиране без пари :) ;
- към 16:00 най-късно предлагам да сме в Боровец, за да направим една разходка из Царската резиденция, пак със снимки. Входа ако не ме лъже паметта е 3лв/човек;
- към 18:00 да сме пред Била в Самоков, за да съберем някакви пари и да си накупим каквото решм за вечеря. След това се нанасяме по стаите, и се събираме на барбекюто в градината на хотелчето. От там насетне мисля не трябва да се планира нищо :)

За следващия ден можем да се разходим из Самоков, и ако по някаква причина сме пропуснали Боровец - да наваксаме с плана. По обяд освобождаваме хотелчето, и хващаме пътя.

Ако Румен (RunningWild) удържи на обещанието си да ни е Master Chef за вечерта, предлагам спането му да е от нас, и да го почерпим подобаващо!

Чакам вашите мнения, че времето тече.

На мен ми допада :)

RUNNING WILD
13-07-2014, 21:13
аз искам да знам колко човека ще присъстват за колко трябва да се готви?20 или 28?аз лично няма да се размотвам по Боровец и тн не ми е интерсно а ще хващам ножа и престилката,да ви кажа че варианта с пазаруване на място е кофти обяснявам защо-1 час лутане и тн,трябва да се правят салати кюфтета да се нарежат пържоли да се мариноват а това са часове нема как да стане просто на момента на място,трябва да се панират хапки и какво ли не ако ще се прави като хората,да се разпали барбекю до работна температура е 50 минути минимум та искам да кажа че ще седнеме в 12. нощта с варианта пазаруване от Самоков и готвене,имам склад хладилници маси и какво ли не и не ми е проблем за съхранение и работа предлагам да напазарувам и начукам пържолите и ще ги мариновам и си подготвя разни други работи щото нямаме време да сготвиме за 20 + човека,правя сметка да има
1-вратни пържоли
2-пилешки пържоли
3-пилешки хапки бон филе
4-кашкавал пане
5-сирене пане
6-салата домати краставици чушка сирене яйце-овчарска
7-пържени картофи с сирене
8-кюфтета тиквички,кюфтета картофени
9-може плескавици от кайма с кашкавал владея ги
10-за закуска палачинки или бухтички но ще остане от вчера с сигурност


идеята е че трябва четвъртък и петък да взема продукти хубави и на добри цени,ще се вземе свинско пилешко олио брашно подправки яйца домати краставици чушки лук дървени въглища и тн от изброените работи,ще се вземе само месото ще е 6-7 кила кашкавал 3 кила сирене 3 кила и тн,сметнах го и за 20 човека за обяд за вечеря и за закуска излиза по около 10 лева на човек като ги взема качествени неща знам от кой какво,но това е он-инклузив кой колкото може до припадане,бих предложил да кажете на кой вариант сте навити аз да пазарувам и да приготвя или заедно от Самоков да пазаруваме,не знам какво има там в кухнята и ще нося газов котлон барбекю дъски за рязане тигани ножове за всеки случай имам всякакви,та кажете ако щете гласувайте какво да се прави да се знае овреме.

Ранобудниче
13-07-2014, 21:46
аз искам да знам колко човека ще присъстват за колко трябва да се готви?20 или 28?аз лично няма да се размотвам по Боровец и тн не ми е интерсно а ще хващам ножа и престилката,да ви кажа че варианта с пазаруване на място е кофти обяснявам защо-1 час лутане и тн,трябва да се правят салати кюфтета да се нарежат пържоли да се мариноват а това са часове нема как да стане просто на момента на място,трябва да се панират хапки и какво ли не ако ще се прави като хората,да се разпали барбекю до работна температура е 50 минути минимум та искам да кажа че ще седнеме в 12. нощта с варианта пазаруване от Самоков и готвене,имам склад хладилници маси и какво ли не и не ми е проблем за съхранение и работа предлагам да напазарувам и начукам пържолите и ще ги мариновам и си подготвя разни други работи щото нямаме време да сготвиме за 20 + човека,правя сметка да има
1-вратни пържоли
2-пилешки пържоли
3-пилешки хапки бон филе
4-кашкавал пане
5-сирене пане
6-салата домати краставици чушка сирене яйце-овчарска
7-пържени картофи с сирене
8-кюфтета тиквички,кюфтета картофени
9-може плескавици от кайма с кашкавал владея ги
10-за закуска палачинки или бухтички но ще остане от вчера с сигурност


идеята е че трябва четвъртък и петък да взема продукти хубави и на добри цени,ще се вземе свинско пилешко олио брашно подправки яйца домати краставици чушки лук дървени въглища и тн от изброените работи,ще се вземе само месото ще е 6-7 кила кашкавал 3 кила сирене 3 кила и тн,сметнах го и за 20 човека за обяд за вечеря и за закуска излиза по около 10 лева на човек като ги взема качествени неща знам от кой какво,но това е он-инклузив кой колкото може до припадане,бих предложил да кажете на кой вариант сте навити аз да пазарувам и да приготвя или заедно от Самоков да пазаруваме,не знам какво има там в кухнята и ще нося газов котлон барбекю дъски за рязане тигани ножове за всеки случай имам всякакви,та кажете ако щете гласувайте какво да се прави да се знае овреме.

Ти си уникален, Румба!
Ако искаш, мога да ти помагам.
Съм ЗА това, което предлагаш.

RUNNING WILD
13-07-2014, 23:44
казвам какво ще се случи с времето и продуктите,за мене е все тая аз си готвя така или иначе това ми е забавлението,шефке има нужда от сервитьорка некоя засукана с пола гъзовейка да се фръцка и да и се вижда татусчето на кръста абе така нали се сещаш за цвят,мога да и направя обувки от тиквички срязани сандалки и токчета от морковчета сутиен от портокали и тн...но пък рискуваме някой да се разгорещи и да си отхапе от нея в движение.

Ранобудниче
13-07-2014, 23:58
казвам какво ще се случи с времето и продуктите,за мене е все тая аз си готвя така или иначе това ми е забавлението,шефке има нужда от сервитьорка некоя засукана с пола гъзовейка да се фръцка и да и се вижда татусчето на кръста абе така нали се сещаш за цвят,мога да и направя обувки от тиквички срязани сандалки и токчета от морковчета сутиен от портокали и тн...но пък рискуваме някой да се разгорещи и да си отхапе от нея в движение.

За времето си прав.
Макар че, ако се отплеснеш в гореизброените ръкоделия - и 2 дни няма да стигнат : )))

Кайо
14-07-2014, 00:00
казвам какво ще се случи с времето и продуктите,за мене е все тая аз си готвя така или иначе това ми е забавлението,шефке има нужда от сервитьорка некоя засукана с пола гъзовейка да се фръцка и да и се вижда татусчето на кръста абе така нали се сещаш за цвят,мога да и направя обувки от тиквички срязани сандалки и токчета от морковчета сутиен от портокали и тн...но пък рискуваме някой да се разгорещи и да си отхапе от нея в движение.

А некой салонен управител по гол пищол требе ли?
.....убу де,мое в обелка от банан.....

RUNNING WILD
14-07-2014, 17:42
какво да ти кажа човече,търси се некой с голем боздуган да начука пържолите,аиде стига с простотите там на място ще са достатъчно.

---------- Post added at 14:42 ---------- Previous post was at 14:41 ----------


За времето си прав.
Макар че, ако се отплеснеш в гореизброените ръкоделия - и 2 дни няма да стигнат : )))

вярно е и това но ако имаш заготовката всичко друго е техника...

Alfa User
14-07-2014, 18:14
Супер си Румба, но въпреки това мисля, че можем да опростим менюто - не е нужно да се откараш цял ден в приготвяне на плюскането.
Хапки, салатки и пържоли са супер, и мисля с това да минем - не всичко в тази сбирка е само ядене все пак!

Колкото до бройките хора, помолих всеки от гостите които няма да преспиват, да си каже дали ще иска да хапне и пийне с нас, но отговор от никой не дойде... Със преспиване сме със сигурност (до тук) 20 човека, и смятам че можем да направим сметка за още 4-5 като резерв за вечерята.
Румба, ще искаш ли някакви кинти предварително за продуктите?
Аз ти поемам нощувката, и ще черпя едно пиене за това, което ще направиш за нас! :cheers:

Ранобудниче
14-07-2014, 18:36
Супер си Румба, но въпреки това мисля, че можем да опростим менюто - не е нужно да се откараш цял ден в приготвяне на плюскането.
Хапки, салатки и пържоли са супер, и мисля с това да минем - не всичко в тази сбирка е само ядене все пак!

Колкото до бройките хора, помолих всеки от гостите които няма да преспиват, да си каже дали ще иска да хапне и пийне с нас, но отговор от никой не дойде... Със преспиване сме със сигурност (до тук) 20 човека, и смятам че можем да направим сметка за още 4-5 като резерв за вечерята.
Румба, ще искаш ли някакви кинти предварително за продуктите?
Аз ти поемам нощувката, и ще черпя едно пиене за това, което ще направиш за нас! :cheers:

Не е честно тъй - няма да поемаш сам.
Ако друг не се включи, брой поне мен.

toki4a
14-07-2014, 21:23
ааааааааа
а ги немамме такива и аз ще съм плътнУ до Румбата:spiteful:
низнам ма просту така ми дойде не моа да ям ни а пия:shock:

---------- Post added at 18:23 ---------- Previous post was at 18:22 ----------


Не е честно тъй - няма да поемаш сам.
Ако друг не се включи, брой поне мен.

Какито е стрелаааа:smoke:

Ранобудниче
14-07-2014, 21:24
Не е честно тъй - няма да поемаш сам.
Ако друг не се включи, брой поне мен.

Ти вземи едни вакуум клещи и кофа червена боя, че работа те чака : )))))

toki4a
14-07-2014, 21:29
Ти вземи едни вакуум клещи и кофа червена боя, че работа те чака : )))))

мамооооооооо :-D

RUNNING WILD
14-07-2014, 21:44
Супер си Румба, но въпреки това мисля, че можем да опростим менюто - не е нужно да се откараш цял ден в приготвяне на плюскането.
Хапки, салатки и пържоли са супер, и мисля с това да минем - не всичко в тази сбирка е само ядене все пак!

Колкото до бройките хора, помолих всеки от гостите които няма да преспиват, да си каже дали ще иска да хапне и пийне с нас, но отговор от никой не дойде... Със преспиване сме със сигурност (до тук) 20 човека, и смятам че можем да направим сметка за още 4-5 като резерв за вечерята.
Румба, ще искаш ли някакви кинти предварително за продуктите?
Аз ти поемам нощувката, и ще черпя едно пиене за това, което ще направиш за нас! :cheers:

за мене не е проблем както кажете,такива неща като картофи и тиквички няма да се купуват имам ги на склад,да ти кажа чесно много мразя празните маси и като остане едно парченце от нещо всеки се срамува да го клъвне нали се сещаш,некак си се депресирам от празни чинии и маси,мани нощувките не сме опряли до там оценявам ама не е нужно,малко или много ти и другите сте си мръднали гъза за лепенки за хотел и какво ли не и това продължава години сега и аз ще захапя кухнята и така,ами пари предварително не ще ги напазарувам нещата,ще правя сметка да стигне за поне 25 човека кой колко може да тъпче а ти ще им връзваш гривничките на ръцете за он-инклузива,с сигурност някой ще се откаже но общтата сметка няма да мине 200 лева и каквото остане всеки си взима на другият ден за из път какво си хареса а не да връщам ядене,другото което е има хора ще клъвне една пържола и ще търси за друго не можеме да ограничиме хората с по една пържолка и салатка ако стигнеме до там по-добре 2 кебапчета в питка хляб,ти викаш не всичко в тая сбирка е плюскане все пак ама ей го на че аз не пия алкохол и не ми се разхожда по Боровец и тесните им улички и тн та за мене остава да се забавлявам с чирпака и да трупам масите,е те това е тиган за мене на колегата Ангел Юнака нямам такъв за съжаление иначе....загледай се в фланелката...

Ранобудниче
14-07-2014, 21:45
мамооооооооо :-D

Приятел, другар, съпитийник на маса, ама мама ти определено не съм :tooth:
Много се радвам, че скоро ще ти кажа НАЗДРАВЕ! :)

RUNNING WILD
14-07-2014, 21:47
Не е честно тъй - няма да поемаш сам.
Ако друг не се включи, брой поне мен.

хора стига бе аз не съм кетеринг на заплата идвам доброволно нема какво да поемате ако има нещо нужда за готвенето помощ ще кажа.

Alfa User
14-07-2014, 23:39
...иначе....загледай се в фланелката...

:bowdown: Румене - винаги съм знаел, че си пич, но не спираш да ме изненадваш!

Оставям менюто изцяло в твои ръце - прецени само какви пари трябва да ти дадем като се съберем!

Държа обаче заради твоя жест за нас аз да направя жест за теб, и гостуването ти в хотела да е за моя сметка!
И колкото и да е неподходящо - ако искаш наш стикер за твоята кола, ще се радвам да си част от нас! Така или иначе "сектата 155" за момента се доказва като най-сериозна - ще се радваме да си част от нас, само кажи дали искаш!

За фланелката - не вярвам скоро да правим някакви нови версии, но ще те имам в предвид за следващия път - всеки приятел на 155 е добре дошъл и ценен за нас!!! Наздраве!

RUNNING WILD
14-07-2014, 23:55
едно време като беше мод те изненадвах повече с сигурност,пич съм само когато се налага, фен съм на модела 155 ама не мисля да си кича колата с лепенки,е то ше ми хареса така спане безплатно сега ако и викнеш некоя компаньонка пловдивска да изскочи от тортата нема да пропусна среща на 155,тая фанелка освен в Копривщица е ходила и в Стара Загора се сещам,ето една снимка да видиш как ми седи като боди XXXL,не знам кой им е дизайнера на размерите ама...то да те е страх и шапка да си поръчаш от тях си я сложиш на главата те захапе не можеш да си я махнеш.

TS
15-07-2014, 10:35
Ако има нужда от помощ ще помогнем с приятелката ми. Само,че ние ще сме за единия ден,без преспиване.

Furious 155
15-07-2014, 11:39
Приятно и весело изкарване ви пожелавам на срещата!

Alfa User
15-07-2014, 22:14
едно време като беше мод те изненадвах повече с сигурност...

Не знам какво точно имаш в предвид, но когато бях мод, с теб проблеми не съм имал!

За размерите на фланелките също не нося отговорност - в темите за поръчка винаги съм давал точни размери на фланелките, за да си преценят хората - буквените означения винаги са били различни за всеки производител.

Както и да е, това по никакъв начин не променя мнението ми за настоящата среща. Което пък ме подсеща да ви амбицирам с един клип на пряката конкуренция :

E36 Meeting 2013 (http://www.youtube.com/watch?v=6zzmgzOnQR8&hd=1)

Ние най-вероятно няма да имаме подобен клип, но що пък да не си изкараме по-добре от тях???

RUNNING WILD
15-07-2014, 23:47
попростявах едно време но не съм толкова тъп се оказа в времето в последствие и за това се изненадваш приятно -това имах в предвид,шегувам се за всичко разбира се,това че съм бидон не са ми виновни хората и размерите им,налагаш на бидона с зелето щом става ми става и на мене фланелката,за изкарването си зависи от нас самите,до сега не съм видял някакви агресивни типове или неконтролируеми пияници подбрали сте се с годините и атмосферата като цяло е доста добра дори за външни хора-както и трябва да е,това което ми харесва е че няма чалги и маанета иначе трудно ще изтърпя каквато и да е сбирка,горе долу след 2 сбирки с вас знам какво да очаквам с 3тата,Мордохи ще ме стиска за врата Венци ще скача а Токича с стъкленият поглед ти носи питие което не можеш да откажеш дори да не пиеш,трябва да има такива сбирки иначе сме просто никове.

TS
17-07-2014, 20:10
:pokey: Къде се изгубихте ?

reloading
17-07-2014, 21:08
Аз сигурно ще позакъснея в смисъл ще тръгна от София към 14:00 така че ще Ви гоня по пътя или евентуално в СамокоФ

Alfa User
19-07-2014, 01:10
Обнових инфото с пожелателната програма за сбирката в първия пост.
Желателно е да не допускаме големи закъснения, за да е всичко наред.
Дано и времето е с нас!!!

RUNNING WILD
19-07-2014, 22:14
ходих да погледна за какво става въпрос,не изглежда лошо,в кухнята има печка хладилник маса и тн,от зад има полянка не е малка точно колко да ни побере,човека каза че ще изкара маси на двора и столове,вътре има за спиране за 4-5 коли,на улицата каза че не можело да се спира но в съседство има блокчета и паркинги,има наблизо Била и кви ли не магазини,тая част на Самоков е като курортно градче даже видях червено Ферари пазарджишко днес там пълно е с народ,горе долу става но си в града не е зеленина гора и полянка да дишаш така да се каже,каквото такова но има коли който иска може да ходи навсякъде.

Alfa User
19-07-2014, 23:23
Надявам се времето да не изиграе лоша шега, за да можем се насладим на хубавата полянка...

RUNNING WILD
20-07-2014, 13:23
Записани до момента: 21; Общ брой присъстващи: 30; За преспиване : 18.

сега идва интересният момент,от утре започвам като минавам с колата да набавям полека едно по едно нещата от списъка,интересно ми е за колко човека да пазарувам и да готвя за записаните 21 за 30 или за лагеруващите вечер 18?трябва да се знае за да не дойдат другите и да изпющтят пържолите на другите дето преспиват така е думата нали,най вероятно ще се ориентирам по цифрата записани 21,правя списък какво да взема и трябва да знам какво да направя като заготовки и да се вместя в пари и количество,та идеята ми е за 18 преспиващи е ясно за 21 явно и те ще бъдат това ли е бройката окончателната за софрата,ако някой не разбира ето нагледно това са нещата който трябва да взема някой за мариноване и заготовки другото за ядене,позицията посочена с -имам значи че няма да ги купувам от мене са бонус,не си представяйте че някой ще ми плаща картофите и тиквичките от градината от мене са бонус.

свински врат
пилешки пържоли
пилешко бон филе
кайма-кюфтета или плескавици
кашкавал
сирене
домашно сирене
домати
краставици
тиквички-имам
картофи-имам
чушки
лук
чесън-имам
мед-имам
черен пипер
червен пипер
сусам
черен мак
магданоз
копър
сол
соев сос
балсамико-имам
горчица
олио
зехтин
оцет
яйца
брашно
галета
грил сосове-имам
хляб
прясно мляко-палачинки евентуално
чашки-имам
чинийки-имам
вилички-имам
лъжички-имам

Alfa User
20-07-2014, 14:25
Румба, няколко пъти поставих въпроса директно кой освен записаните за преспиване ще остават за вечеря, но отговор получих само от двама-трима.

Освен заявилите спане и вечеря 18 човека можем да включим със сигурност колегите TS (двама), pablo_pz (двама), Serafim (трима) и damyanov (сам) - т.е. ставаме 26 за провизиите.

Не знам дали някой няма да отпадне от срещата, или пък дали някой няма инцидентно да реши да остане да хапне... Така че да сготвим за 30, пък остатъците ще ги унищожим на другата сутрин - ако остане нещо де. Практиката показва, че ако купона се завихри до посред нощ, хората огладняват наново :)

RUNNING WILD
20-07-2014, 16:02
просто оставям време да знам какво да правя,пиша какво ще взема а не да се чудиме какво има и да се обикаля за дребосъци да се набавят,в четвъртък и петък основно започвам правене и подготовка,купона не ме спъва с нищо аз съм дежурен по кухня от светло до светло онлайн изпълнявам поръчки,видел съм от задната страна на полянката е прозореца на кухнята така че нема да се заобикаля а се подава от там направо,имам и прашка за кюфтетата може да си направиме дарц с кюфтета и мишена отворени усти.

toki4a
20-07-2014, 18:19
аз и Бай ви рад ще си вземим мръвки от тука :-):bad_evil:

RUNNING WILD
20-07-2014, 19:16
и банички от Христо Ботев вземи сериозно да не забравиш,фен съм им.

mordohy
21-07-2014, 22:31
Я кажете аз какво да взема?

toki4a
21-07-2014, 22:36
Я кажете аз какво да взема?

как кво вееее ми пийение:smackbum:

Alfa User
21-07-2014, 22:50
Мани бе, неговата рИкия е яко скоросмъртна - ще ни изпонатръшка за отрицателно време и ще провалим купоня :D

Токич, дай да се организираме нещо да пътуваме повечко коли за Самоков, а?
Пътя Пловдив-Самоков е около 2ч без да се бърза, което ще рече, че се надявам да сме тръгнали от Плд към 11.00. От Майнатаун може би ще сме 2 коли - да ни зачакате нейде по пътя около Пз викам аз, а?
Тоя път няма да закъсняваме - няма кой да ми се мотае отчайващо :D

P.S. Вие с колко коли ще сте, че ако ви броя правилно и всеки си държи на каляската, ще сте поне с 4 самоУета?

RUNNING WILD
21-07-2014, 23:15
вашите варианти да минете за Самоков са няколко,има вариант през Ихтиман като идвате от магистралата и излизате на кръговото на Самоков-Дупница или през Радуил- Боровец-малко по тегаво завой и наклони,не знам ще идвате ли до София и има ли смисъл да катерите обратно 1 час нагоре по един от пътищата с най много катастрофи челни и диви животни София-Самоков,огледайте се за Пловдив -Ихтиман покрай язовира и излизате на Самоков пътя е красив с хубав въздух,казвам го в случай че не сте минавали от там,през Костенец и горе Радуил и Боровец ще си видиш задния номер като Петрохан е завой и наклони.

toki4a
21-07-2014, 23:32
Мани бе, неговата рИкия е яко скоросмъртна - ще ни изпонатръшка за отрицателно време и ще провалим купоня :D

Токич, дай да се организираме нещо да пътуваме повечко коли за Самоков, а?
Пътя Пловдив-Самоков е около 2ч без да се бърза, което ще рече, че се надявам да сме тръгнали от Плд към 11.00. От Майнатаун може би ще сме 2 коли - да ни зачакате нейде по пътя около Пз викам аз, а?
Тоя път няма да закъсняваме - няма кой да ми се мотае отчайващо :D

P.S. Вие с колко коли ще сте, че ако ви броя правилно и всеки си държи на каляската, ще сте поне с 4 самоУета?

ми ще видим ве то май май ще сме 2 коли или три
ама бий един телефон кат дойдете до Пз
мое и по една биричка а метнем:unsure:

mordohy
22-07-2014, 13:41
За пътя Румен е много прав. Минете си през язовира или Боровец.

soldier81
22-07-2014, 14:15
Недейте да минавате през Ихтиман.
В средата на май минавах от там,разстоянието от Самоков до Ихтиман го взех за малко по–малко от час.На места пътя го няма,тировете са направили огромни дупки и ако са ви по–ниски колите ще ги съсипете.
Моята отдолу я направих като драскана мазилка,даже мислех да се връщам през Боровец ама бях минал почти половината път.


Приятно прекарване на срещата!

damyanov
22-07-2014, 14:59
Пътят Самоков-Ихтиман е оправен вече, няма дупки, всичко е изкърпено...
Вчера минах оттам на връщане от моренцето...

Alfa User
22-07-2014, 18:13
Най-вероятно ще минем през Пз и Боровец - само да стиковаме времената :)

pa4ito
22-07-2014, 22:41
А софийска колона ще правим ли, или всеки самосиндикално? :)

TS
22-07-2014, 23:04
А софийска колона ще правим ли, или всеки самосиндикално? :)

Нямам нищо напротив. Може да се организираме.

mordohy
22-07-2014, 23:45
Аз ще виизненадам от юг в гръб. Ако някой ще идва от Македонията да свирка. Аз потеглям сутринта от вилает Сандански.

Кайо
23-07-2014, 00:37
А софийска колона ще правим ли, или всеки самосиндикално? :)

А не бе,требе си!

Furious 155
23-07-2014, 01:02
хайде разберете се къде и кога тръгвате, стига СПАМ!

Alfa User
23-07-2014, 18:42
Айде за надъхване :

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t31.0-8/10498090_792168454147748_3656760698955305939_o.jpg

reloading
23-07-2014, 19:10
Пробвайте да забавите малко на паркинга до към 13:30-13:45 да мога да дойда да не се загубя при картофите ;)

RUNNING WILD
23-07-2014, 19:50
няма да се загубиш запемети тия 2 реда,като идваш от София първото кръгово ти е бензиностанция Шел от дясно и пътя за Дупница,правиш кръговото и влизаш в Самоков караш само на право и след 1 км има 2 ро кръгово на него си на ляво и минаваш по моста над река Искър и на края на моста завиваш на дясно след моста ако завиеш на ляво си в циганската махала,като завиеш на дясно караш нагоре и правиш на ляво един флик флак и излизаш точно на хотелчето,пътя ще изведе там малко се вие се оправиш,има табелка Алекс ама гледай че ще го подминеш.

mordohy
23-07-2014, 21:56
За маниаците:


Координати на залата:

42*19' 57.12"

23* 33'20.87"


Координати на хотела:

42* 20' 04.17"

23* 33' 35.98"

Символа за градус не го открих.

pa4ito
23-07-2014, 22:27
За маниаците:


Координати на залата:

42*19' 57.12"

23* 33'20.87"


Координати на хотела:

42* 20' 04.17"

23* 33' 35.98"

Символа за градус не го открих.

Супер, мерси. Те ти градус - ℃
А хората от София откъде мислят да минават? През Панчарево ли? И някакъв вариант за събиране?

RUNNING WILD
23-07-2014, 22:51
аз лично не съм много за колона,сутринта преди да тръгна пак имам обиколки за провизии трябва да ходя да натоваря по списък и какво ли не не искам да си правя сметки за време и срещи,иначе през Панчарево то нема от къде за сега не още не съм измислил начин да мога да карам по устието на Искъро.

Ранобудниче
23-07-2014, 22:55
аз лично не съм много за колона,сутринта преди да тръгна пак имам обиколки за провизии трябва да ходя да натоваря по списък и какво ли не не искам да си правя сметки за време и срещи,иначе през Панчарево то нема от къде за сега не още не съм измислил начин да мога да карам по устието на Искъро.

Плавай :)

Аз ще движа сама - така предпочитам.
Понеже карам бавно.

pa4ito
23-07-2014, 22:58
аз лично не съм много за колона,сутринта преди да тръгна пак имам обиколки за провизии трябва да ходя да натоваря по списък и какво ли не не искам да си правя сметки за време и срещи,иначе през Панчарево то нема от къде за сега не още не съм измислил начин да мога да карам по устието на Искъро.
Ми не знам и питам, щото никога не съм ходил тъдява. А бгмапс-а дава това като маршрут :)

RUNNING WILD
23-07-2014, 23:22
значи от караулката на Панчарево си направо по Самоковско шосе,после на нанагорнището внимаваш за полиция има знак 40 и спирка и пешеходица после караш после пак внимаваш за полиция на центъра на Панчарево после Кокаляне и започваш да катериш има бабуни коловози и първи ляв завой,на ресторанта на Златната рибка внимаваш за полиция мерят скорост и пешеходна после на ресторант стената внимаваш пак полиция 50 е ограничението после Ренов Дол после Щъркела значи си на 39 км от София после Драгушиново после си кръговото и си на 55 км от София после бензиностанция от ляво от дясно бетонов възел и фабриката на Дома после кръгово има на ъгъла рибарски магазин ако ти се доходи за рибка после на ляво на 9 часа на кръговото и през моста/от долу има пъстърва знам ги къде са/ после на дясно след моста ляво/дясно пътя се вие така че все едно улицата свършва и нагоре към хотела,иначе на големият булевард е Арената и Била магазина голямо широко чисто с хубав въздух там сме,вариант друг след 2 рото кръгово с рибарския магазин продължаваш нагоре направо и на сфетофара на ляво и пак ляво и пак излизаш там улица Искър е май се води,при всички случай какво и да правиш си на 200 метра от там ако надуеш клаксона с 3 дълги и 3 къси мигом и вкупом ще дотърчиме десетки алфи да те спасяваме.

toki4a
23-07-2014, 23:31
Плавай :)

Аз ще движа сама - така предпочитам.
Понеже карам бавно.

мхм....:Bolt:
:D....... даааааааааа уееееее :D

pa4ito
23-07-2014, 23:31
значи от караулката на Панчарево си направо по Самоковско шосе,после на нанагорнището внимаваш за полиция има знак 40 и спирка и пешеходица после караш после пак внимаваш за полиция на центъра на Панчарево после Кокаляне и започваш да катериш има бабуни коловози и първи ляв завой,на ресторанта на Златната рибка внимаваш за полиция мерят скорост и пешеходна после на ресторант стената внимаваш пак полиция 50 е ограничението после Ренов Дол после Щъркела значи си на 39 км от София после Драгушиново после си кръговото и си на 55 км от София после бензиностанция от ляво от дясно бетонов възел и фабриката на Дома после кръгово има на ъгъла рибарски магазин ако ти се доходи за рибка после на ляво на 9 часа на кръговото и през моста/от долу има пъстърва знам ги къде са/ после на дясно след моста ляво/дясно пътя се вие така че все едно улицата свършва и нагоре към хотела,иначе на големият булевард е Арената и Била магазина голямо широко чисто с хубав въздух там сме,вариант друг след 2 рото кръгово с рибарския магазин продължаваш нагоре направо и на сфетофара на ляво и пак ляво и пак излизаш там улица Искър е май се води,при всички случай какво и да правиш си на 200 метра от там ако надуеш клаксона с 3 дълги и 3 къси мигом и вкупом ще дотърчиме десетки алфи да те спасяваме.

Тенк ю, вери мерси за разяснението и евентуалната спасителна мисия, ще гледам да не объркам пътя. Но си запазвам правото за натискането на клаксона... :)
Според бгмапс-а пътя е къде час, значи ако се тръгне към 12 и малко, ще съм тъкмо навреме.

toki4a
24-07-2014, 00:40
Тенк ю, вери мерси за разяснението и евентуалната спасителна мисия, ще гледам да не объркам пътя. Но си запазвам правото за натискането на клаксона... :)
Според бгмапс-а пътя е къде час, значи ако се тръгне към 12 и малко, ще съм тъкмо навреме.

ти па глей а ми закъснейш :-D

pa4ito
24-07-2014, 00:41
ти па глей а ми закъснейш :-D

Нема бе, почваме овреме. Нема да губим време :-D

RUNNING WILD
24-07-2014, 09:19
пътя е около час с кола ама ако няма никой пред теб,там изпреварване почти няма а ако има е челен удар често срещано явление за тоя път,има лисици чакали диви прасета сърни,от горе като вали се пропуква и водата свлича камъни павета на пътя от скалите,виждал съм всичко изброено на пътя,като има камион пред теб става километрична опашка,а има и автобус до Пасарел който ще ти скъса скоростната кутия кара се зад него на 1.5 до 2 ра предавка некак си там и се влачиш до Пасарел което е 30 километра от маршрута,та си остави едни 20 мин преднина не е магистрала с сигурност а си е двупосочен планински път с наклони и яко завой,и към колегите-очите на 4 никви лигавщини много джигити по тоя път карат в насрещното в завоите а ако валне на 100 процента се бият в мантинелите на спускане и се върти към тебе наклона го бута нема къде да му избягаш.

Кайо
24-07-2014, 10:54
Плавай :)

Аз ще движа сама - така предпочитам.
Понеже карам бавно.

Ти,бавно?:thumbup:

damyanov
24-07-2014, 17:49
пътя е около час с кола ама ако няма никой пред теб,там изпреварване почти няма а ако има е челен удар често срещано явление за тоя път,има лисици чакали диви прасета сърни,от горе като вали се пропуква и водата свлича камъни павета на пътя от скалите,виждал съм всичко изброено на пътя,като има камион пред теб става километрична опашка,а има и автобус до Пасарел който ще ти скъса скоростната кутия кара се зад него на 1.5 до 2 ра предавка некак си там и се влачиш до Пасарел което е 30 километра от маршрута,та си остави едни 20 мин преднина не е магистрала с сигурност а си е двупосочен планински път с наклони и яко завой,и към колегите-очите на 4 никви лигавщини много джигити по тоя път карат в насрещното в завоите а ако валне на 100 процента се бият в мантинелите на спускане и се върти към тебе наклона го бута нема къде да му избягаш.

И'бааа ма'ма му, как го описваш тоя път, направо се замислих по него ли карам почти всеки ден... :tongue2:
Че не е магистрала - не е, ама толкова страшен също не е. Най-големия ужас са съботно-неделните джигити по него

reloading
24-07-2014, 18:29
дядо ми прати по един приятел 2.0л 16в Троянска грозданка каза ако не я изпием да не се връщам!

RUNNING WILD
24-07-2014, 20:16
И'бааа ма'ма му, как го описваш тоя път, направо се замислих по него ли карам почти всеки ден... :tongue2:
Че не е магистрала - не е, ама толкова страшен също не е. Най-големия ужас са съботно-неделните джигити по него

човек на колко места като караш си виждал диво прасе бутнато от кола което седи като по турски като човек на пътя?всяка нощ лятото след 1 нощта лисици по трасето,срутени камъни има всеки ден по пътя,загледай се по мантинелите че са напукани през 50 метра,челни удари колко искаш,преди 2 години след Щъркела ми излезе сърна и застана пред колата добре че карах с 50,всеки път като ходя някой кара в насрещтното при изпреварване и се вре на миилимунди да се прибере,загледай се колко олюпени дървета има по деретата,не казвам че пътя е лош казвам че е един от най рисковите и който не го е карал да внимава,иначе сме карали с 180 по този път на правите това е някога сега карам с от 50 до 70

pa4ito
24-07-2014, 21:27
пътя е около час с кола ама ако няма никой пред теб,там изпреварване почти няма а ако има е челен удар често срещано явление за тоя път,има лисици чакали диви прасета сърни,от горе като вали се пропуква и водата свлича камъни павета на пътя от скалите,виждал съм всичко изброено на пътя,като има камион пред теб става километрична опашка,а има и автобус до Пасарел който ще ти скъса скоростната кутия кара се зад него на 1.5 до 2 ра предавка некак си там и се влачиш до Пасарел което е 30 километра от маршрута,та си остави едни 20 мин преднина не е магистрала с сигурност а си е двупосочен планински път с наклони и яко завой,и към колегите-очите на 4 никви лигавщини много джигити по тоя път карат в насрещното в завоите а ако валне на 100 процента се бият в мантинелите на спускане и се върти към тебе наклона го бута нема къде да му избягаш.
Супер, ще имам всичко което ми каза пред вид. Още веднъж благодаря. :)


дядо ми прати по един приятел 2.0л 16в Троянска грозданка каза ако не я изпием да не се връщам!
Мдааа, там знаят как се прави ракия, ама сигурен ли си че е гроздова, а не сливова? Щото аз всеки път като отида до Чифлика и се връщам с поне 2л, ама сливова. Невероятна е... ;)

Кайо
24-07-2014, 21:39
дядо ми прати по един приятел 2.0л 16в Троянска грозданка каза ако не я изпием да не се връщам!

Мъстикъ ни прати ли?:devil:

damyanov
24-07-2014, 23:11
Мъстикъ ни прати ли?:devil:

Шъ донеса анасонова ракия, не ти тря'а мастиска...

pa4ito
24-07-2014, 23:52
Замисляме с Кайо да се срещнем в 11:30 у съботата на бензинджийницата ОМВ на околовръста до бул. България. Ако някой иска, или има идея за друга среща по трасето до Самоков, ич да не се притеснява и да свирка ;)

Кайо
24-07-2014, 23:53
Шъ донеса анасонова ракия, не ти тря'а мастиска...

Ако има и некоа крава да издоим,мътеница да избием......:)

Бобби
25-07-2014, 00:59
пътя е около час с кола ама ако няма никой пред теб,там изпреварване почти няма а ако има е челен удар често срещано явление за тоя път,има лисици чакали диви прасета сърни,от горе като вали се пропуква и водата свлича камъни павета на пътя от скалите,виждал съм всичко изброено на пътя,като има камион пред теб става километрична опашка,а има и автобус до Пасарел който ще ти скъса скоростната кутия кара се зад него на 1.5 до 2 ра предавка некак си там и се влачиш до Пасарел което е 30 километра от маршрута,та си остави едни 20 мин преднина не е магистрала с сигурност а си е двупосочен планински път с наклони и яко завой,и към колегите-очите на 4 никви лигавщини много джигити по тоя път карат в насрещното в завоите а ако валне на 100 процента се бият в мантинелите на спускане и се върти към тебе наклона го бута нема къде да му избягаш.
Ай сига бе....година и шест месеца съм служил в Самоков.....та въпросното разтояние ...далечната 1989г....от Младост до Пашеница....сигурно го знаеш накрая на Самоков на изхода за Боровец с Лада 2105...за 35 минути....и въпросният автобус го изпреварвам чрез джоб пропусни колоната....оти там той не отбива:))...след мечката...спокойно се кара с 160км/ч...:))

RUNNING WILD
25-07-2014, 08:12
отивам за провизии после и пак ще кълцам,някой може ли да вземе ръчен хляб от някъде като минава?от тоя ръчния самун с дебелата кора мека срединка и от горе поръсен с брашънце,тука по София йок...има подобни ама подобни,най близко се сещам в Златица и на селото Български Извор,некой ако има около него да чопне 2-3 леба.

---------- Post added at 05:12 ---------- Previous post was at 05:01 ----------


Замисляме с Кайо да се срещнем в 11:30 у съботата на бензинджийницата ОМВ на околовръста до бул. България. Ако някой иска, или има идея за друга среща по трасето до Самоков, ич да не се притеснява и да свирка ;)

ако се приклещите на ОМВ на караулката от там ще минат всички дето тръгват от София дори и вие,не вярвам да минат през Бистрица,дори на вас ви е по-път замисли се.

Ранобудниче
25-07-2014, 08:24
Ти,бавно?:thumbup:

Заклевам се.

---------- Post added at 08:24 ---------- Previous post was at 08:23 ----------


отивам за провизии после и пак ще кълцам,някой може ли да вземе ръчен хляб от някъде като минава?от тоя ръчния самун с дебелата кора мека срединка и от горе поръсен с брашънце,тука по София йок...има подобни ама подобни,най близко се сещам в Златица и на селото Български Извор,некой ако има около него да чопне 2-3 леба.

---------- Post added at 05:12 ---------- Previous post was at 05:01 ----------



ако се приклещите на ОМВ на караулката от там ще минат всички дето тръгват от София дори и вие,не вярвам да минат през Бистрица,дори на вас ви е по-път замисли се.

На Иван Асен има една фурна с разни интересни хлябове - мога да взема днес или утре сутринта (макар че рядко минавам в района през уикенда и не знам дали работи). Намира се на отрязъка, на който е кино Влайкова. Знаеш ли я?

RUNNING WILD
25-07-2014, 09:31
да те са 2,то си е точно Фурна запазиха си името,да клъвни 3-4 броя ще съм ти благодарен,аз ще клъвна едни от Герман ще мина не са точно ръчни ама са интересни.

damyanov
25-07-2014, 18:41
За малко да забравя..
На влизане в Самоков, от кръговото на Шел 6о следващото такова, асфалта е изрязан, да не стане нЕкой сакатлък с гумите

pa4ito
25-07-2014, 19:28
С Кайо установиме точно място и час на сбирка - Шел-а на бул. България, при пл. Ручей, в 11:15-11:30ч. След това се вдигаме по България до околовръста, оттам цепим към разклона за Панчарево и после към Самоков. Бензинджийницата дето я предложи Румен звучи добре като последно място за сбирка. Предполагам, че тя е след като се завие от околовръстното към Панчарево. Ако някой иска да идва, или да се присъедини някъде по пътя да свирка.

Alfa User
25-07-2014, 20:38
Аз пък ще забера Пазарджик по пътя, може и колегата koki79 да се присъедини към нас на път от Габрово.
Моя план е :

- тръгване от Пловдив - 10:30
- сборен пункт с Пазарджик - 11:10-11:30
- пристигане в Самоков - 12:40 - 13:00

Предлагам на Пз-групата да ме чакат нейде около Острова - на някоя отбивка или сгоден паркинг. Ако не е удобно - на изхода към Белово, към 11:15.

След това - от 13:00 до 13:30 чукаме лафче на паркинга на "Арена Самоков" и ви събирам едни пари, докато не дойдат всички. Отиваме до хотела и оставяме коли и багаж - докато се настанявате, ще свърша една работа за 20мин, и ако времето не се е сговнясало тотално (защото има такъв шанс) - тръгваме за Цари Мали Град. Останалата част от програмата вече е ясна на всички :)
Възражения?

RUNNING WILD
25-07-2014, 20:51
екстра ми звучи,и аз гледам времето тука са надвиснали облаци и ще взема чадър да не ме вали на вънка като готвя ако завали,нищо тъкмо ще разхлади,приготвил съм благинки 9 часа плътен труд ми отне заготовките,страх ме е утре по пътя да не се изкуша да начена нещо нема да спирам никъде и си мисля за жени за риба по пътя и колко е вреден холестерола.

koki79
25-07-2014, 20:54
Аз пък ще забера Пазарджик по пътя, може и колегата koki79 да се присъедини към нас на път от Габрово.
Моя план е :

- тръгване от Пловдив - 10:30
- сборен пункт с Пазарджик - 11:10-11:30
- пристигане в Самоков - 12:40 - 13:00

Предлагам на Пз-групата да ме чакат нейде около Острова - на някоя отбивка или сгоден паркинг. Ако не е удобно - на изхода към Белово, към 11:15.

След това - от 13:00 до 13:30 чукаме лафче на паркинга на "Арена Самоков" и ви събирам едни пари, докато не дойдат всички. Отиваме до хотела и оставяме коли и багаж - докато се настанявате, ще свърша една работа за 20мин, и ако времето не се е сговнясало тотално (защото има такъв шанс) - тръгваме за Цари Мали Град. Останалата част от програмата вече е ясна на всички :)
Възражения?
Алекс,благодаря за инфото и към 10.00 часа ще съм в града под тепетата,звънкам ти и поемаме към Пазарджик.

pa4ito
25-07-2014, 21:03
екстра ми звучи,и аз гледам времето тука са надвиснали облаци и ще взема чадър да не ме вали на вънка като готвя ако завали,нищо тъкмо ще разхлади,приготвил съм благинки 9 часа плътен труд ми отне заготовките,страх ме е утре по пътя да не се изкуша да начена нещо нема да спирам никъде и си мисля за жени за риба по пътя и колко е вреден холестерола.

Ако мислиш, че няма да издържиш, да минем с Кайо да те поразтоварим... :)

Или пък Вики ако идва да те спаси от изкушенията като вземе багажа при нея :D

reloading
25-07-2014, 21:33
Аз пък ще забера Пазарджик по пътя, може и колегата koki79 да се присъедини към нас на път от Габрово.
Моя план е :

- тръгване от Пловдив - 10:30
- сборен пункт с Пазарджик - 11:10-11:30
- пристигане в Самоков - 12:40 - 13:00

Предлагам на Пз-групата да ме чакат нейде около Острова - на някоя отбивка или сгоден паркинг. Ако не е удобно - на изхода към Белово, към 11:15.

След това - от 13:00 до 13:30 чукаме лафче на паркинга на "Арена Самоков" и ви събирам едни пари, докато не дойдат всички. Отиваме до хотела и оставяме коли и багаж - докато се настанявате, ще свърша една работа за 20мин, и ако времето не се е сговнясало тотално (защото има такъв шанс) - тръгваме за Цари Мали Град. Останалата част от програмата вече е ясна на всички :)
Възражения?

Супер тъкмо до 13:30 ще мога да дойда и аз :)

serafim
25-07-2014, 22:20
Хайде, утре ще се видим :go:

Кайо
25-07-2014, 22:36
Тръгващи от София....с Пачо ще се чакаме в 11:30 на Шел на бул.България,ако иска някой може да се присъедини към нас.

DiStefano
26-07-2014, 07:11
Колеги приемате ли за 2-3 часа компания от още двама от ПЗ .. естествено с/у каса бира и чанта мръвки за ББК-то ? Че ми се отваря малко лична работа тази вечер в Самоков ..та си мислех да намина да ви вида после ..

Alfa User
26-07-2014, 09:12
Гости не връщаме, особено срещу такъв залог :D

Бобби
26-07-2014, 15:15
Весело изкарване момичета и момчета....:band:

Кайо
26-07-2014, 23:33
Мноуууу арно, момците от Пазаржикккк са номер UNOOOOO.....

Благодаря на всички за всичко!!!!!!!

Рънито е Мастер Шефффф!!!

Специално Благодаря на Стефчо-ДиСтефано....он си знае....!!!!!

bager
26-07-2014, 23:48
Намерих ви и тук! Да си намразим морето де.а ...

Нищо де, наздраве!

Кайо
27-07-2014, 00:05
Намерих ви и тук! Да си намразим морето де.а ...

Нищо де, наздраве!

Аз намразих София,в Компир Таун ми беше екстра......:devil:

RUNNING WILD
27-07-2014, 14:38
е за това казвам да се внимава по тоя път и че няма случай да не валне и да няма фрагове по пътя,Алекс тоя ровър къде св влачих след него чудих се дали да го изпреварвам къде ни настигна и изпревари виж какви ги свърши след половин километър,фрасна се в пръста политна на горе 4 метра превъртя се на 360 градуса в въздуха и си падна на тиквичките,вадих ги виках полиция и линейка,живи са с луд късмет че падна колата на гумите ако да омекоти иначе не знам можеше да са с счупени вратове,иначе сбирката да добре мина както винаги свой муцуни знаеш какво да очакваш.

TS
27-07-2014, 14:39
Благодарности на Всички! Много готино си Изкарахме!.
Румене,незнам какво да кажа, 10-12 часа да не спреш със готвенето. Храната беше много вкусна. Аз свински дроб не ям,но вчера се разцепих със сосчето много вървяха. :flex:
Браво и на скараджийте,много добре бяха изпекли всичко ;)
Браво и на Алекс за организацията:)
Браво и на Всички фенове на Марката ;) Страхотни се ;)

mordohy
27-07-2014, 15:52
Сбирката премина на ядене и пиене в буквалният смисъл на думата. Румен ни утрепа с майсторството си на готвач. Смело мога да кажа, че до сега не съм виждал толкова талант на едно място. Преядохме зверски, а от това не можахме да се напием. Пихме доста, но нямаше пияни.
Групата беше страхотна и само един басейн ни липсваше, за да е пълно всичко.
За това другият път.
Браво на Алекс за отганизацията!

---------- Post added at 15:52 ---------- Previous post was at 15:34 ----------

Сбирката премина на ядене и пиене в буквалният смисъл на думата. Румен ни утрепа с майсторството си на готвач. Смело мога да кажа, че до сега не съм виждал толкова талант на едно място. Преядохме зверски, а от това не можахме да се напием. Пихме доста, но нямаше пияни.
Групата беше страхотна и само един басейн ни липсваше, за да е пълно всичко.
За това другият път.
Браво на Алекс за отганизацията!

Кайо
27-07-2014, 16:06
Кво ядене бре,аз от глад умрех,жажден останах.....:choice:

Alfa User
27-07-2014, 16:33
И аз да кажа няколко думи накрая...

Благодаря на всички собственици на 155, които уважиха сбирката - Токича, Бай Рад, Недко, колегата Калоян от Габрово, Петър, колегата TS... Честно казано, очаквах да се съберем повече хора, дори само за през деня, но всеки си знае поради каква причина не е дошъл. Беше малко некоректно от страна на хората, които бяха заявили спане и вечеря, и се отказаха в последния момент - Румен беше купил вече всичко за ядене, а и с хотела се получи малко гузно. Но както и да е.

Благодаря и на всички приятели и фенове на Алфа 155 и на сектата, които дойдоха - надявам се сте си изкарали добре, и някой следващ път да дойдете пак :)

Специални благодарности на Румен - човека се пече край огъня цял ден, за да ни е готино на нас.

Ако по някакъв начин съм пренебрегнал или засегнал някого - извинявам се, със сигурност не е било нарочно!
Който има снимков и видео-материал - моля да го качва тук, няма да пускам отделна тема за това.

Ранобудниче
27-07-2014, 16:37
Вече съм в състояние.. Да се присъединя към всички добри думи, речени по-горе.
И се радвам, че се запознах с толкоз нови хора.. От залата към хотела карах последна - бяхме внушителна гледка и събрахме доста погледи :)

Благодаря на всички ви за страхотното изкарване :)

digitalundgrd
27-07-2014, 18:41
Хапнахме му, пийнахме му, полафихме, посмяхме се. Някои пропуснахме похода до Цари-мали, но пък наблегнахме на "мострите" и троянската на колегата reloading :) Аз лично си прекарах супер.

Главния майстор готвач :

http://photos-b.ak.instagram.com/hphotos-ak-xfa1/10584788_1530358440521457_1036908045_n.jpg

Салатата и сиренцето с червен пипер и зехтин:

http://photos-b.ak.instagram.com/hphotos-ak-xap1/926538_759740747416241_25085385_n.jpg

Иии момчетата с "мострите" ;) :

http://photos-d.ak.instagram.com/hphotos-ak-xfa1/10561210_536244656476235_350841902_n.jpg

http://photos-b.ak.instagram.com/hphotos-ak-xaf1/10570155_1446920858921361_563875401_n.jpg

reloading
27-07-2014, 18:59
е за това казвам да се внимава по тоя път и че няма случай да не валне и да няма фрагове по пътя,Алекс тоя ровър къде св влачих след него чудих се дали да го изпреварвам къде ни настигна и изпревари виж какви ги свърши след половин километър,фрасна се в пръста политна на горе 4 метра превъртя се на 360 градуса в въздуха и си падна на тиквичките,вадих ги виках полиция и линейка,живи са с луд късмет че падна колата на гумите ако да омекоти иначе не знам можеше да са с счупени вратове,иначе сбирката да добре мина както винаги свой муцуни знаеш какво да очакваш.

това бях аз но нали нищо ти няма на теб? аз видях после че имаше линейка и полиция и си викам дано нещо не е станало с теб... Но явно си Ок..

pa4ito
27-07-2014, 20:36
Аз си изкарах много готино и съжалявам, че беше толкова кратко. Благодарско на всички, че направихте купона толкова як. Вече ми липсва... :)
Навръщане беше адски лизгаво. Аз издрифтих само веднъж в един завой, ама влязох бързо в правия път. Явно колегата с ровъра не е имал тоз късмет. Слава богу, че всичко се е разминало без сакатлъци.

DiStefano
27-07-2014, 21:53
За Румен - :big_bow_down: .. досега такъв мастер шеф не съм виждал .. уникален !!!

За мероприятието - само искам да кажа, че съжалявам, че не можах да дойда от началото и естествено, че не можах да остана до края ..

Надявам се за следващата Ви сбирка колеги да имам възможност да изкарам целия уикенд с Вас ..

Поздрави на всички

RUNNING WILD
27-07-2014, 22:50
аз също благодарности на скараджиите помогнаха много бяха 9 кг месо за печене им се падна,благодаря и на момата която изми съдовете сутринта-по-често взимайте такива жени с вас,Кайо фраснах бонбонките дражето на щерка ти видях ги вечерта това ми беше десерта преди лягане ако пита за тях и кажи че шишкото с дългата коса са му животоспасяващи,взимиате повече деца че остават като се расеиват лакомства вафлички бонбонки шоколадчета все полезни неща,Мордохи да ти споделя да взимаш пример от мен минал си в друга категория не си за седене на пласмасови столове градински с пласмасови облегалки събитията го показаха,бай Сашо ощави групата с пари за стол трябваше преди тръгване да ходя да седна по веднъж на всичките да му нанеса страшен демидж за отмъщение,сутринта като станах сънен че ми се пикаше /няма да си споделяме всичко/ и гледам сънен ценоразписа и чета ПРЕБИВАНЕ НА ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ 5 ЛЕВА НА ДЕН?аз се потресох викам си гледай каква екстра предлагат вече като не те слуша кучето ломбут за 5 лева,представих си бай Алкес как го налага викам си не ми прилича на такъв свиреп човек а то било пребиваване,и от мен малко снимки.

Alfa User
28-07-2014, 18:36
Моите снимки, които си струва да се видят, са на тоя адрес :

Alfa 155 & Friends - Samokov 2014 (http://plus.google.com/photos/112519169222921455810/albums/6041134568530713457?authkey=CMnInfGCruvNPA)

Съжалявам задето ги няма повечето снимки, но имам проблем с обектива :(

Имам малко снимки и от Цари Мали Град - ако имате интерес, мога да кача и тях в последствие.

П.П. Пичове, бях забравил какъв кеф е да се кара в колона от 155-ци - тва си е е*аси якото преживяване, особено като хората по улиците спрат да те заглеждат :notworthy:

wrc
28-07-2014, 18:44
Супер са снимките и вие явно сте си изкарали подобаващо:yes:.Аз нямаше как да дойда,НО,предвид новото попълнение в подписа ми от днес,следващия път ще се постарая да не пропусна:pancake::pancake:

TS
28-07-2014, 19:32
Много Хубави Снимки. Качи и другите :)

Alfa User
28-07-2014, 19:48
Супер са снимките и вие явно сте си изкарали подобаващо:yes:.Аз нямаше как да дойда,НО,предвид новото попълнение в подписа ми от днес,следващия път ще се постарая да не пропусна:pancake::pancake:

Ааааа, да видиш ти ся ... старата любов ръжда не хваща казват бабите - да ти е честита и много да те слуша новата придобивка!

П.П. Сори за оф-топика де.

Снимките от Цари Мали Град са тука. (http://plus.google.com/photos/112519169222921455810/albums/6041151952946726913?authkey=CKvI1f-al-i-dQ)

pa4ito
28-07-2014, 21:40
Снимките са мнооого яки... Мерси, Алекс :clap2: :respect:
Добре, че си пропуснал другоцветния ми калник... :)

mordohy
28-07-2014, 22:20
Да, ама моя релефния го е отразил!:humpx:
Ей сега вникнах в поста на Румен.
Казвайте колко сте платили за стола, за да ви върна парите.
Ако не сте взели стола, аз ще мина да го взема.

pa4ito
28-07-2014, 22:36
Да, ама моя релефния го е отразил!:humpx:
Ей сега вникнах в поста на Румен.
Казвайте колко сте платили за стола, за да ви върна парите.
Ако не сте взели стола, аз ще мина да го взема.

Ти си класика, не може да бъдеш пропуснат ;)

toki4a
28-07-2014, 22:40
аз лично си прекарах добре
Благодаря на всички ! чей а тура ощи един ! :D

RUNNING WILD
30-07-2014, 21:55
много малко снимки не знам защо,друг път вали всеки снима а сега няма.

Ранобудниче
31-07-2014, 10:27
много малко снимки не знам защо,друг път вали всеки снима а сега няма.

То е, щото фотографите наблекнаха на пиенето и основно на яденето - такива високи цели ни беше поставил, Румба, че не остана време за снимки.

А може би и по-добре.

vilo_155
31-07-2014, 13:17
много малко снимки не знам защо,друг път вали всеки снима а сега няма.

Малко но достатъчно да се ядосвам че неможех да дойда:x

RUNNING WILD
31-07-2014, 14:32
То е, щото фотографите наблекнаха на пиенето и основно на яденето - такива високи цели ни беше поставил, Румба, че не остана време за снимки.

А може би и по-добре.

от къде ги извади ти тия чудовища...по едно време викам си ще ги расипе,и аз бях зает и не можах да снимам,поне една групова снимка да си бяхме направили за спомен.

Alfa User
31-07-2014, 15:43
Мчи аз имам някакво подобие на обща снимка, ма всеки беше захванал неква чиния и муаше яко :roll2:

http://lh4.googleusercontent.com/-HqZTEMbE2xM/U9ZsXOHV6BI/AAAAAAAAQiA/gRWboVm-Du0/w1342-h892-no/DSC_5029.JPG


П.П. Бах ма*а му, тая Пикаса много замазва качеството бре...

RUNNING WILD
31-07-2014, 15:50
да де,идеята ми беше да се снимаме до колите още на Арената,не се сетих,здрасти с тоя с оня и забравих,абе гледай как съм застанал като некаква лелка къде гледа кое дете нема да си изяде десерта да го накаже,некой ме снима с салатата обаче не качва снимки.

RUNNING WILD
04-08-2014, 01:20
Мордохи искам да ти споделя как протече сутрешното кафе,слязох в 7.50 долу на моравата и заварих Къдравелка Бай Рад и Токича,Къдравелка беше направила кафе за всички по ранобудни,Токича беше с едни кратки гащи и ги придръпваше при полъха на вятъра там си е доста прохладно сутрин,неговото кафе беше по-различно от нашите :big_whoops:

toki4a
04-08-2014, 21:56
Абе точно ти ли ще ме подиграваш?!
Остана напълно трезвен, колкото и да се напъваше. За последно те оставих да муаш мръвки и да обясняваш космогониката на даките на две прекрасни същества..
А де....

:D

Хип ХОпа мий е мноу по добър от ХипХопа тьййй :D

запомни едньо
...сипи по едно :D

mordohy
04-08-2014, 23:05
Душа не ми дава да ти откажа!:drinking: