PDA

View Full Version : Бразилия 2014 !!!!!!



Pages : [1] 2

Orm
06-06-2014, 08:48
Съвсем скоро започва световното . Нека тука да обсъждаме всичко свързано с него .
И по този повод ето ви моето бразилско име :)
Ако и вие искате да разберете бразилското си име - http://www.sports.ru/brazil-aviasales/

AttilaSL
06-06-2014, 11:32
Аз по принцип съм за Англичаните,но като ги знам какъв дроб са ще стискам палци и за Белгия.

Orm
06-06-2014, 11:45
Аз по принцип съм за Англичаните,но като ги знам какъв дроб са ще стискам палци и за Белгия.

Да , и аз съм за Лукаку , Азар и co. ама ще видим де.... А англичаните едва ли ще направят нещо кой знае какво... по скоро немците

Моя фаворит за титлата и Аржентина!

old alfist
06-06-2014, 13:10
Може да направим условни залози - може да се направят тук в темата разни диаграми с въпрос : Кой ще е новият Световен шампион ?.

Orm
06-06-2014, 13:54
Може да направим условни залози - може да се направят тук в темата разни диаграми с въпрос : Кой ще е новият Световен шампион ?.

Само че не знам как става :)

Mury
06-06-2014, 14:02
Испания !!!!!!!!!!

Orm
06-06-2014, 14:28
Готово , не съм включил явните аутсайдери (поне според мене де)

invinceble
06-06-2014, 20:55
Е, в този форум никой не е гласувал за Италия
:drive:

Кайо
06-06-2014, 21:25
Е, в този форум никой не е гласувал за Италия
:drive:

Трябва ли?
Той форума отдавна не е талянски......

Ако де аз гласувах за Гърция с талянците са....''Una Faccia Una Razza''.

---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:24 ----------


Може да направим условни залози - може да се направят тук в темата разни диаграми с въпрос : Кой ще е новият Световен шампион ?.

Е шо пък условни,форума мое го кръстим AlfaBet......:lol_sign:

thecleaner
06-06-2014, 21:51
Естествено това е Шампиона https://www.youtube.com/watch?v=pjB-A0zRgdI

Бобби
07-06-2014, 00:35
Испания !!!!!!!!!!
Залагаш на силните за деня....елементарно;-)

---------- Post added at 21:35 ---------- Previous post was at 21:34 ----------


Естествено това е Шампиона https://www.youtube.com/watch?v=pjB-A0zRgdI
Тия са скучни...;-)

pa4ito
07-06-2014, 00:51
Бразилия ще е новият шамион, макар че ми се ще някой от Европа-та да поотупа "големите фаворите" - местните и Аржентина. Затова бих заложил на Белгия, Германия и Испания. А защо не и Брега на слоновата кост ;)
По принцип съм за Англия, ама с това нападение... :(

koolio
07-06-2014, 00:53
Футболът се играе с топка и два отбора по 11 души и накрая винаги побеждават германците. ;)

pa4ito
07-06-2014, 00:56
Футболът се играе с топка и два отбора по 11 души и накрая винаги побеждават германците. ;)
Абе не винаги, ама имат голям шанс ;)

Бобби
07-06-2014, 00:59
Футболът се играе с топка и два отбора по 11 души и накрая винаги побеждават германците. ;)
Глупости говориш.......накрая идва Паоло Роси..;-)...явно си малък и не си спомняш това момче....дет го пуснаха от затвора, за да стане Световен шампион

pa4ito
07-06-2014, 01:02
Глупости говориш.......накрая идва Паоло Роси..;-)...явно си малък и не си спомняш това момче....дет го пуснаха от затвора, за да стане Световен шампион

Тоя верно помогна много на Италия, че и биха Германците на финала, спомням си го добре :)

Бобби
07-06-2014, 01:12
Абе не винаги, ама имат голям шанс ;)
Никакъв шанс нямат..;-)...ако можеха да правят спортни коли...нямаше да купуват Ламборджини....
п.п....само Порше признавам....който е казал:
"Ако искаш да направиш нещо хубаво, го направи сам".....но те го заебаха....и обединиха Европа.....ако ме разбираш...какво искам да ти кажа....;-)

pa4ito
07-06-2014, 01:20
Никакъв шанс нямат..;-)...ако можеха да правят спортни коли...нямаше да купуват Ламборджини....
п.п....само Порше признавам....който е казал:
"Ако искаш да направиш нещо хубаво, го направи сам".....но те го заебаха....и обединиха Европа.....ако ме разбираш...какво искам да ти кажа....;-)

Напълно те разбирам, ама тука иде реч за футбол. При все, че надморската височина и климат са шашави. Което ме подсеща, че Колумбия и Чили могат да се опитат да се намесят някъде из четвъртфиналите или полуфиналите. Макар, че на Чили ще им е трудно срещу Испания и Холандия. Ама пък лалетата традиционно са нарциси и не си говорят и подават един на друг :D
Абе интересно ще бъде....

Бобби
07-06-2014, 01:24
Напълно те разбирам, ама тука иде реч за футбол. При все, че надморската височина и климат са шашави. Което ме подсеща, че Колумбия и Чили могат да се опитат да се намесят някъде из четвъртфиналите или полуфиналите. Макар, че на Чили ще им е трудно срещу Испания и Холандия. Ама пък лалетата традиционно са нарциси и не си говорят и подават един на друг :D
Абе интересно ще бъде....
М...Да....а Мексико, не ги отписвай...щом иде реч за надморска височина
Аз ще заложа много страно....Руснаците са навсякъде.....:)))

koolio
07-06-2014, 09:49
Глупости говориш.......накрая идва Паоло Роси..;-)...явно си малък и не си спомняш това момче....дет го пуснаха от затвора, за да стане Световен шампион

Ти па си го спомняш - тогава си бил на няколко месеца. :lol_sign:

---------- Post added at 06:49 ---------- Previous post was at 06:48 ----------


М...Да....а Мексико, не ги отписвай...щом иде реч за надморска височина
Аз ще заложа много страно....Руснаците са навсякъде.....:)))

Това за руснаците има логика.

Mury
07-06-2014, 10:17
Естествено това е Шампиона https://www.youtube.com/watch?v=pjB-A0zRgdI

Само да не катастрофират грандиозно и те като http://www.youtube.com/watch?v=srzzZxt6rms :big_beer::big_beer::big_beer:

---------- Post added at 10:17 ---------- Previous post was at 10:16 ----------


Залагаш на силните за деня....елементарно;-)

---------- Post added at 21:35 ---------- Previous post was at 21:34 ----------


Тия са скучни...;-)

Говориш си колкото да не заспиш ли ???? Аз съм за Испания много преди да станат силните на деня :hehe::hehe::hehe:

Бобби
07-06-2014, 10:58
Темата нали е за залози...не за пристрастия:spoko:

---------- Post added at 07:58 ---------- Previous post was at 07:53 ----------


Ти па си го спомняш - тогава си бил на няколко месеца. :lol_sign:

---------- Post added at 06:49 ---------- Previous post was at 06:48 ----------



Това за руснаците има логика.
Как да не си го спомням.....тогава бях див тинейджур....не на няколко месеца, а на 14 години :spoko:

koolio
07-06-2014, 11:50
Темата нали е за залози...не за пристрастия:spoko:

---------- Post added at 07:58 ---------- Previous post was at 07:53 ----------


Как да не си го спомням.....тогава бях див тинейджур....не на няколко месеца, а на 14 години :spoko:

Малиии, не знам що реших, че тоя пост беше на мури. Не съм се събудил явно.

Кайо
07-06-2014, 20:12
Ти па си го спомняш - тогава си бил на няколко месеца. :lol_sign:[COLOR="Silver"]




Адаш,грешиш,он Боби е набор на Пеле.:):):)

Mury
07-06-2014, 20:15
Темата нали е за залози...не за пристрастия:spoko:

---------- Post added at 07:58 ---------- Previous post was at 07:53 ----------


Как да не си го спомням.....тогава бях див тинейджур....не на няколко месеца, а на 14 години :spoko:

Кой говори за пристрастия,миналите два пъти изкарах пари със залози за Испания,защо не и този път :flirt::flirt::flirt:

dimitar_vd62
07-06-2014, 20:18
Кой говори за пристрастия,миналите два пъти изкарах пари със залози за Испания,защо не и този път :flirt::flirt::flirt:

Па почерпи.Два пъти.

Mury
07-06-2014, 20:22
Па почерпи.Два пъти.

След 2 години ли ???? :please::please::please:

Ранобудниче
07-06-2014, 21:07
Пичове, тая тема няма да я чета.
Късайте си тениските, скубете си косите (или поне тези от вас, които имат) - все ми е тая.

Ако се завъди някой голям екскремент, моля да ме уведомите.

old alfist
07-06-2014, 21:29
Пичове, тая тема няма да я чета.
Късайте си тениските, скубете си косите (или поне тези от вас, които имат) - все ми е тая.

Ако се завъди някой голям екскремент, моля да ме уведомите.
Хич не ти и трябва да се занимаваш с глупости и да си губиш времето - ако има трупове, ще разбереш по някакви неведоми пътища.

Kostaki
07-06-2014, 22:04
За Германия си викам,ама смея ли да се надявам вече...Всеки път нещо не достига.

old alfist
07-06-2014, 22:25
Аз съм за няколко отбора и в процеса на първенството, ще ги избистря до един конкретен - зависи как ще играят, а може да се появи някой, който да ме грабне със сърцата игра.

Mury
07-06-2014, 22:41
Аз съм си за всичко дет практикува латиноамерикански футбол,но Испания са ми фаворит,иначе Аржентина,Бразилия и Португалия също си ме кефят.:pimp::pimp::pimp:

Бобби
08-06-2014, 00:01
Кой говори за пристрастия,миналите два пъти изкарах пари със залози за Испания,защо не и този път :flirt::flirt::flirt:
Ами заложи за да разбереш, че пристрастията са пагобни при хазарт....

dimitar_vd62
08-06-2014, 00:57
Ми кой, кой...който си е напазарувал повече нигерийци.Не вдявам много от мачове ама бих заложил на Бразилия или Испания или поне така виждам финала.

Бобби
08-06-2014, 19:57
Аз съм за няколко отбора и в процеса на първенството, ще ги избистря до един конкретен - зависи как ще играят, а може да се появи някой, който да ме грабне със сърцата игра.
Виж сега...ако залагаш....избистрянето ще ти влоши коефицента......:smoke:

old alfist
09-06-2014, 14:11
Виж сега...ако залагаш....избистрянето ще ти влоши коефицента......:smoke:
Моите залагания не са заради парите, а за да има интрига при гледане на мачовете.

Mury
09-06-2014, 14:16
Ами заложи за да разбереш, че пристрастията са пагобни при хазарт....

Ти си разбирач гледам,ами остани си такъв,ама за своята особа,на мен няма сми да ми обясняваш за залози.:phone::phone::phone::phone:

Бобби
10-06-2014, 00:18
Ти си разбирач гледам,ами остани си такъв,ама за своята особа,на мен няма сми да ми обясняваш за залози.:phone::phone::phone::phone:
Когато коментираме не значи, че разбираме....типично не само за форума, ами за целият български народ.....
Така че си запази определението разбирач за себе си и се издържай от залози по време на световното....аз хазарт не игря, не съм играл и няма да играя....просто си казвам мнението....:saint:

ivailo rachev
10-06-2014, 10:03
Аз гласувах за Италия,държавата ми е фаворит още много преди да разбирам от автомобили и дано този път постигнат успех,защото ме разочароваха на финала на евро 2012.

bager
10-06-2014, 11:56
Не гледам футбол и честно казано нямам особени пристрастия, но на такива форуми почти не пропускам мач. Атмосферата, бирата с приятели и емоциите са незаменими.
Почти нищо не знам за актуалното физическо и игрово състояние на отборите, но по някаква си моя логика избирам Аржентина :) .
Нататък са клишетата - пълен хладилник само с бира, проектор на стената и веселба...:)

pace
10-06-2014, 12:35
скубете си косите (или поне тези от вас, които имат)

:tooth:

Mury
10-06-2014, 14:06
Когато коментираме не значи, че разбираме....типично не само за форума, ами за целият български народ.....
Така че си запази определението разбирач за себе си и се издържай от залози по време на световното....аз хазарт не игря, не съм играл и няма да играя....просто си казвам мнението....:saint:

Щом коментираш,че пристрастията са пагубни при залози,значи се правиш поне на разбирач,всеки си казва мнението,как па само мойто се коментира,че е еди кво си и т.н.Аз не се издържам от залози,хазарт не играя от повече от 10 г.,правим си малки залози между приятели,ама теб това не те интересува,остани си с твойте пристрастия и мнение,но си ги запази за себе си!!!!!!!! Както сам каза,типично по български,всички разбират от всичко,в случая ти,защото си позволи да коментираш и определяш мнението на другите.


п.с.Моля те,не ми отговаряй.:afro::afro::afro::afro:

old alfist
10-06-2014, 16:21
Хубаво е да се съберат приятели и да гледат заедно, но ако това става на всеки мач, човек нищо няма да разбере от първенството.
Доста често съберат ли се много хора на едно място в домашна обстановка, не може да се следи играта в детайли, не се чуват коментаторите, а домакина на събитието, хептен нищо не може да проследи от спортно-техническа гледна точка - само разбира кога е вкаран гол и го гледа на повторение.

Mury
10-06-2014, 16:25
Хубаво е да се съберат приятели и да гледат заедно, но ако това става на всеки мач, човек нищо няма да разбере от първенството.
Доста често съберат ли се много хора на едно място в домашна обстановка, не може да се следи играта в детайли, не се чуват коментаторите, а домакина на събитието, хептен нищо не може да проследи от спортно-техническа гледна точка - само разбира кога е вкаран гол и го гледа на повторение.

ХАхахахах така е,ама те и без тва коментаторите,особено на Канал 1 по-добре да не ги слушаш,те са учили за водопроводчици,но не и за спортни журналисти :bouncing_smiley::bouncing_smiley::bouncing_smiley :

old alfist
10-06-2014, 16:32
Напоследък пък се получава в жилището ми в града един много гаден ефект, когато всички апартаменти са с отворени врати и прозорци, което е естествено през лятото.
Сигнала по кабелната телевизия идва по различно време до всички абонати и понякога се случва, че разбираш по виковете на комшиите, че има гол, а на твоя телевизор все още разиграват топката в центъра.

Mury
10-06-2014, 16:36
Напоследък пък се получава в жилището ми в града един много гаден ефект, когато всички апартаменти са с отворени врати и прозорци, което е естествено през лятото.
Сигнала по кабелната телевизия идва по различно време до всички абонати и понякога се случва, че разбираш по виковете на комшиите, че има гол, а на твоя телевизор все още разиграват топката в центъра.

Ееееее аз чувам тези от съседния блок даже :bouncing_smiley::bouncing_smiley::bouncing_smiley :

bager
10-06-2014, 16:39
Хубаво е да се съберат приятели и да гледат заедно, но ако това става на всеки мач, човек нищо няма да разбере от първенството.
Доста често съберат ли се много хора на едно място в домашна обстановка, не може да се следи играта в детайли, не се чуват коментаторите, а домакина на събитието, хептен нищо не може да проследи от спортно-техническа гледна точка - само разбира кога е вкаран гол и го гледа на повторение.

Една компанийка приятели всяко лято ходим на риба на едно наше си място и това стана една традиция,от която с течение на годините ваденето на въдиците от багажниците често бива пропускано. :)
Та така и със световното - важно е събирането с приятели, а мачовете са само повод. И "следенето на играта в детайли" не е цел, а евентуална и незадължителна случайност :), съпътствана от развеселяващите и често идиотски коментари на коментаторите.
Пък и това за домакина не е така, повярвай ми ;) !
Ама всеки си го прави както си го разбира. Важното е да е весело. :)

old alfist
10-06-2014, 16:40
Затова от утре се изнасям на вилата и ще гледам мачовете във водна среда - от басейна и който много говори ще го давя.

muftata11
11-06-2014, 14:05
С нетърпение чакам да почне световното!

Dzhelil
11-06-2014, 16:03
То атмосферата на световното е друга! Поне за феновете на футбола. Аз като скрит фаворит бих гласувал доверие на Белгия с оглед на класата на състава им, но има доста такива отбори - с класа, но виждаме докъде стигат (Англия, Франция, отчасти и холандците). Иначе е ясно - фаворити са обичайните заподозрени - Германия, Испания, Бразилия, Аржентина, макар че аржентинците не са постигали нищо сериозно от доста дълго време.

Orm
12-06-2014, 09:00
Що ли хората нямат доверие на Меси и компания.....

bager
12-06-2014, 09:46
Що ли хората нямат доверие на Меси и компания.....

Имат точно толкова, колкото и на Испания и повече от на Германия!
Това малко ли е?

п.п. И общо взето на всички е ясно, че няма нужда Меси да бъде главно действащо лице в отбора на Аржентина. Те си имат и други играчи.

Mury
12-06-2014, 11:30
Защото Меско,ако няма поне 2-ма класни халфове около себе си,е дупка.В монета Аржентина нямат особено класни халфове,освен ако треньора има не постъпи разумно,като Анчелоти и не преквалифицира и той Ди Мария в халф.Ако някой аржентинец ще блесне на световното,то това ще е Ди Мария.:hump::hump::hump:

bager
12-06-2014, 11:54
Защото Меско,ако няма поне 2-ма класни халфове около себе си,е дупка.В монета Аржентина нямат особено класни халфове,освен ако треньора има не постъпи разумно,като Анчелоти и не преквалифицира и той Ди Мария в халф.Ако някой аржентинец ще блесне на световното,то това ще е Ди Мария.:hump::hump::hump:

Стига с тоя Меси, за него говорите само разни фенчета на реал. Говоря ти за останалите нападатели - Анхел ди Мария (Реал Мадрид), Родриго Паласио (Интер), Гонсало Игуаин (Наполи), Серхио Агуеро (Манчестър Сити), Езекиел Лавеци (Пари Сен Жермен).
Има достатъчно класни играчи.

Mury
12-06-2014, 12:12
Стига с тоя Меси, за него говорите само разни фенчета на реал. Говоря ти за останалите нападатели - Анхел ди Мария (Реал Мадрид), Родриго Паласио (Интер), Гонсало Игуаин (Наполи), Серхио Агуеро (Манчестър Сити), Езекиел Лавеци (Пари Сен Жермен).
Има достатъчно класни играчи.

Само нападатели и едно крило,един класен халф няма,а играта се прави точно от халфовете !!!!!!!:chair::chair::chair:Защо Испания мачка последните 10 г. близо,ами защото имат най-добрата халфова линия

bager
12-06-2014, 12:23
Само нападатели и едно крило,един класен халф няма,а играта се прави точно от халфовете !!!!!!!:chair::chair::chair:Защо Испания мачка последните 10 г. близо,ами защото имат най-добрата халфова линия

Е, тия не стават ли?
Лукас Билия (Лацио), Фернандо Гаго (Бока Хуниорс), Макси Родригес

А, за Испания спор няма. Аз също съм им фен от години.
Просто тая година ще наблюдавам и аржентинците. :)
Все пак ние не играем и не виждам защо трябва да съм абсолютно твърд привърженик само на един отбор. :)

Celestrial
12-06-2014, 15:54
Испания е шампион, това е положението.
Иска ми се да натрият яко носовете на латинохамериканците и разни други там.

Dzhelil
12-06-2014, 16:31
Бе Билия, Гаго и Макси са доста далеч като клас. Първия не е впечатлил с нищо особено през този сезон, а и имахме възможност да го видим и срещу Лудогорец. Гаго отдавна му отминаха годините, както и на Макси...

Mury
12-06-2014, 16:38
На Гаго,никога не са му идвали годините,добре че по едно време Реал сменяха смотан след смотан треньор,та играеше редовно.............:roll2::roll2::roll2::roll2::r oll2:

Dzhelil
12-06-2014, 16:39
:roll2::roll2::roll2:

avvasilev
12-06-2014, 18:45
Отбора на Англия посетили дом за сираци в Бразилия.

"Сърцето ми се къса, като гледам тъжните им лица, без капка надежда за нещо..."
Жозе, 6 год.

Кайо
12-06-2014, 21:40
Са гледам откриването.....на ДжейЛо и е голем газо.:roll2:

thecleaner
12-06-2014, 21:45
Са гледам откриването.....на ДжейЛо и е голем газо.:roll2:

Нищо че и е голем, че свири като жетварска стомна :roll2::roll2::roll2:

Кайо
12-06-2014, 22:01
Нищо че и е голем, че свири като жетварска стомна :roll2::roll2::roll2:

:rotfl::rotfl::rotfl:.....тоа лаф не го знаех.

Бобби
13-06-2014, 00:18
Щом коментираш,че пристрастията са пагубни при залози,значи се правиш поне на разбирач,всеки си казва мнението,как па само мойто се коментира,че е еди кво си и т.н.Аз не се издържам от залози,хазарт не играя от повече от 10 г.,правим си малки залози между приятели,ама теб това не те интересува,остани си с твойте пристрастия и мнение,но си ги запази за себе си!!!!!!!! Както сам каза,типично по български,всички разбират от всичко,в случая ти,защото си позволи да коментираш и определяш мнението на другите.


п.с.Моля те,не ми отговаряй.:afro::afro::afro::afro:
Какво се молиш...ти да не си от агитката на Левски и се молиш като Тити Папазов да спасите 100 годишнината....Ай стига говорим за футбол и ако си бил на стадиона знаеш, предполагам как е....там уважението е на ниво:)))
В тоя живот се търпят много неща....не може само твойто мнение да е миродавно.....както и това, че Испания властва последните десет години.....може би последните четири, защото преди това Италия стана световен шампион... нека говорим с факти и на това да се обославяме.....а не дъра бъра...какво ми е на сърце...
:cheers:

Mury
13-06-2014, 11:16
Какво се молиш...ти да не си от агитката на Левски и се молиш като Тити Папазов да спасите 100 годишнината....Ай стига говорим за футбол и ако си бил на стадиона знаеш, предполагам как е....там уважението е на ниво:)))
В тоя живот се търпят много неща....не може само твойто мнение да е миродавно.....както и това, че Испания властва последните десет години.....може би последните четири, защото преди това Италия стана световен шампион... нека говорим с факти и на това да се обославяме.....а не дъра бъра...какво ми е на сърце...
:cheers:

Мое Италия да в станала световен шампион,ама май забравяш двете европейски титли на Испания,и то размазвайки точно Италия на финала 2012-та,даже испанските футболисти молеха съдията да свири края,че да не срамят повече скуадрата.Ето ти факти.

AttilaSL
13-06-2014, 16:43
Странно но досега никой не спомена Уругвай,а те са способни на голяма изненада.

mihail_mladenov
13-06-2014, 16:49
Мойте фаворити са именно уругвайците.

Orm
13-06-2014, 17:18
А Италия се избира защото е втората родина на алфистите, или наистина толкова хора имат вяра в тях :)

Бобби
13-06-2014, 18:32
Мое Италия да в станала световен шампион,ама май забравяш двете европейски титли на Испания,и то размазвайки точно Италия на финала 2012-та,даже испанските футболисти молеха съдията да свири края,че да не срамят повече скуадрата.Ето ти факти.

М..да имаш право до някъде..:hehehm:.ама гледай какво става....:spiteful:
п.п.имам една весела цигара от ниската земя...мое да ти дам да дръпнеш 5 пъти....за да промениш мирогледа:))
А наздраве....:drinking:хубава мач се получи...:Tease:

МИТАКА1654
13-06-2014, 18:36
Казал го е Линекер

thecleaner
13-06-2014, 23:24
Еййй тия фурия ли са бургия ли са незнам, ма голем бой ядат, Робен ги разкова, ем и фалшива дузпа им дадоха и пак ядат дървото.:bangin:

bager
13-06-2014, 23:27
Верно е, дузпата беше по-фалшива и от вчерашната :) .
Холандците, ако вземат да се разберат като хора в съблекалните може и шампиони да станат. :)

п.п. 4 баси...:)

thecleaner
13-06-2014, 23:39
Иииииии..... ван Персииииииииииииииии, Мурджев сменяй отбора, че тия са куци коне.

---------- Post added at 23:39 ---------- Previous post was at 23:31 ----------

Ииииииииии Робеннннннн...... :dance::dance::dance: Да бега Рамос, до Бернабеу, да донесе таблото, че нема къде да пишем резултата вече.

thest
13-06-2014, 23:57
Браво на моите любимци! Очаквах че ще бием Испания, но признавам, че резултата ме шокира и мен самия!

Бобби
14-06-2014, 00:03
А Италия се избира защото е втората родина на алфистите, или наистина толкова хора имат вяра в тях :)
Защото е европейската сттрана с най много световни титли....логика:))

Orm
14-06-2014, 08:06
Баси, какво им се случи на испанците..... :gruebel:

Zlobich
14-06-2014, 08:22
Хахаха 5 парцала им се случиха,и с малко се отърваха.
Най-накрая да погледаме футбол,че първите 2 мача :throw:

Бобби
14-06-2014, 19:23
Някой да каже нещо за Англия - Италия ..:calc:

thecleaner
14-06-2014, 19:24
Някой да каже нещо за Англия - Италия ..:calc:

Чиста 2 ка.

Orm
15-06-2014, 00:03
Чиста 2 ка.

Бе те и Испания и Уругвай уж бяха сигурни ама............

thecleaner
15-06-2014, 00:29
Бе те и Испания и Уругвай уж бяха сигурни ама............

Ми аз и двата мача ги ловим ;) и то на зловещи коефициенти. :)

15.6.2014 bet365
https://members.bet-mart.com/MEMBERS/Print/default.aspx 1/2
Спорт История (BGN)
Детайли по Залога Дата/Час Залог Печалба
Коста Рика @ 26.00
2,18 BGN Сингъл
14/06/2014 22:51:19 2,18 34,01
Потвърждение на Залога - XR4436104010F - Flash Час на залога: 14/06/2014 22:51:19
Селекции
Ho. Селекции Събитие
Дата на
Събитието
Условия на
Подсигурен
Залог
Коефициент Резултат
1 Коста Рика Уругвай v Коста
Рика
(Краен Резултат)
14/06/2014 Никой 26.00 Печеливш
Залог: 2,18 Печалби: 34,01
Залог Приключил По-рано - 14/06/2014 23:28:49
Стойностите на 'Печели' зависят от максималната печалба, показана в нашите правила.15.6.2014 bet365
https://members.bet-mart.com/MEMBERS/Print/default.aspx 2/2

15.6.2014 bet365
https://members.bet-mart.com/MEMBERS/Print/default.aspx 1/2
Спорт История (BGN)
Детайли по Залога Дата/Час Залог Печалба
Холандия @ 5.25
4,00 BGN Сингъл
13/06/2014 21:51:57 4,00 21,00
Потвърждение на Залога - YR5487760710I - Интернет
Час на залога: 13/06/2014 21:51:57
Селекции
Ho. Селекции Събитие
Дата на
Събитието
Условия на
Подсигурен
Залог
Коефициент Резултат
1 Холандия Испания v
Холандия
(Краен Резултат)
13/06/2014 Никой 5.25 Печеливш
Залог: 4,00 Печалби: 21,00
Стойностите на 'Печели' зависят от максималната печалба, показана в нашите правила.15.6.2014 bet365
https://members.bet-mart.com/MEMBERS/Print/default.aspx 2/2

Orm
15-06-2014, 08:30
:big_bow_down:

old alfist
16-06-2014, 14:17
Крайно време е Холандия да стане Световен шампион, след три неуспешни финала - винаги ми е харесвал техния стил на игра, съчетаващ техника и атлетизъм.

thecleaner
16-06-2014, 15:13
А довечера другото реалмадритско манекенче ще яде бой, имат да си му връщат на клубно ниво. За мен 1ца твърда, ма тука вече съм пристрастен и мое да стане издънка.

Очаквано, прегазихме португалезите, чакаме следващия ;)

П.С. Са че много го разбирам световното е ясно, ма пишете бе, сам да си пишем е скука.

Бобби
17-06-2014, 00:12
А довечера другото реалмадритско манекенче ще яде бой, имат да си му връщат на клубно ниво. За мен 1ца твърда, ма тука вече съм пристрастен и мое да стане издънка.

Очаквано, прегазихме португалезите, чакаме следващия ;)

П.С. Са че много го разбирам световното е ясно, ма пишете бе, сам да си пишем е скука.
Чекай малко...не бързай....това с Портогалия ясно....много егойсти имат в нападение......ама и тия скучни германци, много преобразени....харесаха ми как играят....
Я кажи сега какво е ясно....да се обзаложим като хората.....защото гледам Мурджев претърпя провал в самото начало....:unsure:

thecleaner
17-06-2014, 00:37
Чекай малко...не бързай....това с Портогалия ясно....много егойсти имат в нападение......ама и тия скучни германци, много преобразени....харесаха ми как играят....
Я кажи сега какво е ясно....да се обзаложим като хората.....защото гледам Мурджев претърпя провал в самото начало....:unsure:

Ти досега един мач не си казал, какво да се обзалагаме, тука е мач за мач, останалото е фърляне на боб ;) Аз 4 мача познавам и то възлови, са е твой ред.

Бобби
17-06-2014, 01:05
Ти досега един мач не си казал, какво да се обзалагаме, тука е мач за мач, останалото е фърляне на боб ;) Аз 4 мача познавам и то възлови, са е твой ред.
Е па кажи за кой....и ще се пробвам.....
Иначе ти казвам финала....Италия - Германия....да чуя теб.....това мач за мач....все едно слушам интервю на некой български национал ....

pa4ito
17-06-2014, 01:20
Е па кажи за кой....и ще се пробвам.....
Иначе ти казвам финала....Италия - Германия....да чуя теб.....това мач за мач....все едно слушам интервю на некой български национал ....

Мислиш, че Италия ще набие Холандия или Бразилия? Не ми се вярва. Колкото и да се пънат смятам, че Холандците ако не се изпокарат междувременно, ще стигнат финала. Макар, че много ми намирисва, че съдиите ще подкрепят местните и затова казах, че Бразилия ще спечели. Но и аз мисля, че немците ще отупат аржентинците и ще стигнат до финал ;)

Бобби
17-06-2014, 01:55
Мислиш, че Италия ще набие Холандия или Бразилия? Не ми се вярва. Колкото и да се пънат смятам, че Холандците ако не се изпокарат междувременно, ще стигнат финала. Макар, че много ми намирисва, че съдиите ще подкрепят местните и затова казах, че Бразилия ще спечели. Но и аз мисля, че немците ще отупат аржентинците и ще стигнат до финал ;)
Италия бие всеки....стига Камората да се намеси.....иначе съм заложил на Русия 20лв. да стане световен.....много изгоден коефицент.....изключвайки другите с по изгоден дет нямат никакъв шанс....
Холандците са като марихуаната.....накрая издишат....съдба...Бразилия не са това дет бяха....Германците ми направиха много добро впечатление....никога не съм ги виждал да играят така нападателно и технично с едно докосване....
А бе ще видим на края...сега само бля..бля

Zlobich
17-06-2014, 06:30
Да гледаш безпомощния поглед на Роналдо,безценно.
Дойчовци снощи направо ги разпиляха.:big_heat::stretcher:

Orm
17-06-2014, 08:07
Да гледаш безпомощния поглед на Роналдо,безценно.
Дойчовци снощи направо ги разпиляха.:big_heat::stretcher:

А и немците имат още един такъв отбор на скамейката.....

Mury
17-06-2014, 15:10
Чекай малко...не бързай....това с Портогалия ясно....много егойсти имат в нападение......ама и тия скучни германци, много преобразени....харесаха ми как играят....
Я кажи сега какво е ясно....да се обзаложим като хората.....защото гледам Мурджев претърпя провал в самото начало....:unsure:

Провал,провал,колко да е провал.Миналото световно,Испания пак започна със загуба,но после смазаха всичко до финала,никой не трябва да ги отписва,единствено ме притеснява че ако се класират втори,отиват на Бразилия-тях ще ги бутат до финала яко.Може да се каже,че те имаха най-тежък сезон от всички.Холандия ги утепа,не го очаквах,пък и с такъв резултат.На мен нещата там са ми ясни,всичко опира до сбърканите играчи,ама е така като се разчита на едни курви толкова години,и то от един определен отбор.Уважавам Дел Боске,но онази вечер направи много грешки,смени най-добрия си халф от 3-та,и всичко рухна.Шави все едно го нямаше,а Иниеста се скри на крилото,пък като се върна в центъра,сбърка всички топки.В същото време толкова добри играчи останаха в Испания-Иско,Карвахал,Негредо,Йоренте..................... .....:smoke::smoke::smoke::smoke:

---------- Post added at 15:10 ---------- Previous post was at 15:09 ----------


Да гледаш безпомощния поглед на Роналдо,безценно.
Дойчовци снощи направо ги разпиляха.:big_heat::stretcher:

Едно не мога да разбера,защо толкова хора мразят Роналдо ?????

П.С.Немците,един по дисциплиниран отбор може да ги бие спокойно.

Orm
17-06-2014, 21:24
И белгийците за малко да се изложат.....баси какво става на това световно ... яко веселба :)

Айде приятен латино-трилър !!!

Mury
18-06-2014, 10:09
И белгийците за малко да се изложат.....баси какво става на това световно ... яко веселба :)

Айде приятен латино-трилър !!!

Белгийците на мен са ми скрития фаворит,мисля че втория мач ще изригнат.Няма отбор с повече млади таланти,които вече започнаха да впечатляват цяла Европа с играта си в клубните отбори.Явно са доста млади,за да започнат да играят като отбор все още ..:smoke::smoke::smoke::smoke:

П.С.Бразилците снощи показаха,че всеки по-силен и дисциплиниран отбор ще ги обърне.

Orm
18-06-2014, 10:26
Белгийците на мен са ми скрития фаворит,мисля че втория мач ще изригнат.Няма отбор с повече млади таланти,които вече започнаха да впечатляват цяла Европа с играта си в клубните отбори.Явно са доста млади,за да започнат да играят като отбор все още ..:smoke::smoke::smoke::smoke:

П.С.Бразилците снощи показаха,че всеки по-силен и дисциплиниран отбор ще ги обърне.

За сега само немците и холандците показаха класа.....ама наистина по първите мачове едва ли може да се направят генерални изводи....

Mury
18-06-2014, 11:23
За сега само немците и холандците показаха класа.....ама наистина по първите мачове едва ли може да се направят генерални изводи....

Не забравяй,че един отбор може да покаже класа,ако другия му позволи,а на тва световно има доста отбори,които знаят как се играе срещу доста класен съперник,вчера мексиканците го показаха.:smoke::smoke::smoke:

thecleaner
18-06-2014, 11:39
Не забравяй,че един отбор може да покаже класа,ако другия му позволи,а на тва световно има доста отбори,които знаят как се играе срещу доста класен съперник,вчера мексиканците го показаха.:smoke::smoke::smoke:

Днеска твоето отборче ако не бие ще ми преебат тотото :boxing: Иначе Бразилия отива на Испания по всяка вероятност и ще ядат бои на почивки ;)

Mury
18-06-2014, 13:04
Днеска твоето отборче ако не бие ще ми преебат тотото :boxing: Иначе Бразилия отива на Испания по всяка вероятност и ще ядат бои на почивки ;)

Ще видим :devil::devil:

old alfist
18-06-2014, 15:19
Христо Стоичков най-после разкри, че ФИФА определя кой ще бъде победителя на Световното! (http://informiran365.net/informiran365/hristo-stoichkov-nay-posle-razkri-che-fifa-opredelya-koy-shhe-byde-pobeditelya-na-svetovnoto/)

Бобби
18-06-2014, 21:38
Провал,провал,колко да е провал.Миналото световно,Испания пак започна със загуба,но после смазаха всичко до финала,никой не трябва да ги отписва,единствено ме притеснява че ако се класират втори,отиват на Бразилия-тях ще ги бутат до финала яко.Може да се каже,че те имаха най-тежък сезон от всички.Холандия ги утепа,не го очаквах,пък и с такъв резултат.На мен нещата там са ми ясни,всичко опира до сбърканите играчи,ама е така като се разчита на едни курви толкова години,и то от един определен отбор.Уважавам Дел Боске,но онази вечер направи много грешки,смени най-добрия си халф от 3-та,и всичко рухна.Шави все едно го нямаше,а Иниеста се скри на крилото,пък като се върна в центъра,сбърка всички топки.В същото време толкова добри играчи останаха в Испания-Иско,Карвахал,Негредо,Йоренте..................... .....:smoke::smoke::smoke::smoke:

---------- Post added at 15:10 ---------- Previous post was at 15:09 ----------



Едно не мога да разбера,защо толкова хора мразят Роналдо ?????

П.С.Немците,един по дисциплиниран отбор може да ги бие спокойно.
Тая вечер ще черпиш...биете Чили...ама след това не ги виждам испанците.....
А що се отнася до Роналдо....на мен ми се нрави като футболист....има хъс .....всички големи фотболисти са страни.....но ззавистници много и дебнат удобни моменти....да плюят ....

Orm
18-06-2014, 22:24
Тая вечер ще черпиш...биете Чили...ама след това не ги виждам испанците.....
А що се отнася до Роналдо....на мен ми се нрави като футболист....има хъс .....всички големи фотболисти са страни.....но ззавистници много и дебнат удобни моменти....да плюят ....

Ама Чили май водят..............

koolio
18-06-2014, 22:46
Днеска твоето отборче ако не бие ще ми преебат тотото :boxing: Иначе Бразилия отива на Испания по всяка вероятност и ще ядат бои на почивки ;)

Бразилия май отива на Чили, а Испания - на Копакабана. ;)

Бобби
18-06-2014, 22:57
Има още, най малко 45 мин.....мое и да сте прави...ама айде наакрая ще коментираме...:cheers:

thecleaner
18-06-2014, 22:58
Бразилия май отива на Чили, а Испания - на Копакабана. ;)

Е за тва не ги харесвам, че са лигльовци.

Бобби
18-06-2014, 23:03
Бразилия май отива на Чили, а Испания - на Копакабана. ;)
Е па те са си мултимилионери......кво им пречи.....май трябваше да послушам ония пияница пред еврофутбол дет ми каза....не залагай на богати.....на тях им е през оная работа....кво ще стане:)))

---------- Post added at 20:03 ---------- Previous post was at 19:59 ----------


Е за тва не ги харесвам, че са лигльовци.
За да си силен...трябва да умееш и да губиш.....харесването не прави пара, а я харчи....ама ти си странен.....залагаш на грозното за теб:)))

thecleaner
18-06-2014, 23:13
Е па те са си мултимилионери......кво им пречи.....май трябваше да послушам ония пияница пред еврофутбол дет ми каза....не залагай на богати.....на тях им е през оная работа....кво ще стане:)))

---------- Post added at 20:03 ---------- Previous post was at 19:59 ----------


За да си силен...трябва да умееш и да губиш.....харесването не прави пара, а я харчи....ама ти си странен.....залагаш на грозното за теб:)))

Залагам пара да изкарам, ма тука ше го духам :)

10лв. назад, ма Испания да си одат дома незаменимо.

Бобби
19-06-2014, 00:03
М...да...то тренера на Чили тича поеече от някой испански играчи...и аз съм вътре...;-)

digitalundgrd
19-06-2014, 09:42
Два паса не можеха да вържат и се препъваха в топката. Все едно не играеше Испания, ами някой отбор от БГ първенството :( От доста време не бях гледал толкова слаба игра от Ла фурия.

Kuku
19-06-2014, 10:00
Е, Светльо, защо от доста време - от миналия мач :crazy:

Mury
19-06-2014, 10:34
Tова не беше Испания,а някой друг отбор,но явно са изчерпани половината футболисти от този състав,а и има много умора,на никой не му се тича,играч като Коста,цяла сезон влачи Атлетико и мачка всичко по пътя си ,а сега все едно го нямаше.Трябва подмладяване изцяло,играчи има,но няма кой да ги вика.Респект към Дел Боске,няма друг треньор с неговите успехи,но този път сбърка,че заложи на имената а не на играчите,които бяха силни през сезона.Както и да е,мога да пиша много,познавам и следя от корените испанския футбол,ама няма сми да занимавам другите с това :wc::wc::wc::wc::wc:

П.С.Сега вече съм за Аржентина и Белгия.Довечера залагам за победа на Англия.:pp::pp::pp:

Dzhelil
19-06-2014, 14:45
:thumbup: И аз симпатизирам на белгийците, но не впечатлиха. Да кажем, че Алжир бяха се затворили и това е причината :) Ще ги видим следващия мач - тогава ще лъсне истината. За мен се очертава още един симпатичен отбор - Хърватия. След мача с Бразилия, където много ми хареса Модрич, сега играха доста добре отново. Смятам, че имат потенциал и ако успеят да преодолеятМексико ще стигнат напред.

Mury
19-06-2014, 16:59
:thumbup: И аз симпатизирам на белгийците, но не впечатлиха. Да кажем, че Алжир бяха се затворили и това е причината :) Ще ги видим следващия мач - тогава ще лъсне истината. За мен се очертава още един симпатичен отбор - Хърватия. След мача с Бразилия, където много ми хареса Модрич, сега играха доста добре отново. Смятам, че имат потенциал и ако успеят да преодолеятМексико ще стигнат напред.

Ти ако сега си гледал за първи път Модрата,значи много си изпуснал.:lol_sign::lol_sign::lol_sign:

Orm
19-06-2014, 17:24
Tова не беше Испания,а някой друг отбор,но явно са изчерпани половината футболисти от този състав,а и има много умора,на никой не му се тича,играч като Коста,цяла сезон влачи Атлетико и мачка всичко по пътя си ,а сега все едно го нямаше.Трябва подмладяване изцяло,играчи има,но няма кой да ги вика.Респект към Дел Боске,няма друг треньор с неговите успехи,но този път сбърка,че заложи на имената а не на играчите,които бяха силни през сезона.Както и да е,мога да пиша много,познавам и следя от корените испанския футбол,ама няма сми да занимавам другите с това :wc::wc::wc::wc::wc:

П.С.Сега вече съм за Аржентина и Белгия.Довечера залагам за победа на Англия.:pp::pp::pp:

Последни новини от световното по футбол:
Отборът на Англия посетили дом за сираци в Бразилия.
"Сърцето ми се късаше като видях тъжните им лица, без капка надежда за нещо..."
Хосе, 6 г.

pace
19-06-2014, 17:33
За утре 'талянците дали няма да отстъпят пред пред нахъсаните младоци от Коста Рика...

Dzhelil
19-06-2014, 17:51
Ти ако сега си гледал за първи път Модрата,значи много си изпуснал.:lol_sign::lol_sign::lol_sign:

Е естествено не е за първи :roll2:, но все пак много добре се справи да ръководи центъра при положение, че няма такива съотборници както в Реал и Тотнъм.

Бобби
20-06-2014, 00:21
Tова не беше Испания,а някой друг отбор,но явно са изчерпани половината футболисти от този състав,а и има много умора,на никой не му се тича,играч като Коста,цяла сезон влачи Атлетико и мачка всичко по пътя си ,а сега все едно го нямаше.Трябва подмладяване изцяло,играчи има,но няма кой да ги вика.Респект към Дел Боске,няма друг треньор с неговите успехи,но този път сбърка,че заложи на имената а не на играчите,които бяха силни през сезона.Както и да е,мога да пиша много,познавам и следя от корените испанския футбол,ама няма сми да занимавам другите с това :wc::wc::wc::wc::wc:

П.С.Сега вече съм за Аржентина и Белгия.Довечера залагам за победа на Англия.:pp::pp::pp:
Ах Мъри....пак заложи на кучето с трите крака:))....нещо карък те гони.....Англия и те зле......ама те от край време са си така на световно
п.п....вица за кучето с трите крака ще ти го кажа някой път:))

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:17 ----------


За утре 'талянците дали няма да отстъпят пред пред нахъсаните младоци от Коста Рика...
А бе, да не си глътнал вода покрай тия дъждове....че говориш глупости.....Италия стига финала :choice:

thecleaner
20-06-2014, 00:22
Ах Мъри....пак заложи на кучето с трите крака:))....нещо карък те гони.....Англия и те зле......ама те от край време са си така на световно
п.п....вица за кучето с трите крака ще ти го кажа някой път:))

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:17 ----------


А бе, да не си глътнал вода покрай тия дъждове....че говориш глупости.....Италия стига финала :choice:

От тия поне избих малко загуби :) ма ме достраша да ги дочакам, та по рано спрех залога
Потвърждение на Залога - TR8103549510F - Flash Час на залога: 19/06/2014 23:38:04 Принтирай
Селекции
Ho. Селекции Събитие Дата на Събитието Условия на Подсигурен Залог Коефициент Резултат
1 Уругвай Уругвай v Англия
(Краен Резултат) 19/06/2014 Никой 6.50 Печеливш
Залог: 10,00 Печалби: 50,56
Залог Приключил По-рано - 19/06/2014 23:44:02

Бобби
20-06-2014, 00:47
От тия поне избих малко загуби :) ма ме достраша да ги дочакам, та по рано спрех залога
Потвърждение на Залога - TR8103549510F - Flash Час на залога: 19/06/2014 23:38:04 Принтирай
Селекции
Ho. Селекции Събитие Дата на Събитието Условия на Подсигурен Залог Коефициент Резултат
1 Уругвай Уругвай v Англия
(Краен Резултат) 19/06/2014 Никой 6.50 Печеливш
Залог: 10,00 Печалби: 50,56
Залог Приключил По-рано - 19/06/2014 23:44:02
Е...аз го давам аматьор....ама накрая на първенството, ако е дал Господ мое те дръпнем с една обиколка.....все пак гледам да не се увличам по залози.....пиенето ми е достатъчен порок...:choice:

pace
20-06-2014, 10:44
---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:17 ----------

[/COLOR]
А бе, да не си глътнал вода покрай тия дъждове....че говориш глупости.....Италия стига финала :choice:[/QUOTE]

Хихихихихихи,Бобка,довечера скуадрата ще получи урок по футбол ;)

pa4ito
20-06-2014, 12:27
Хихихихихихи,Бобка,довечера скуадрата ще получи урок по футбол ;)

Италианците винаги са си правили тънки сметки. Затова си мисля, че довечера ще се напънат да си осигурят Брега на слоновата кост за следващата фаза. А следващият мач ще играят с резервите за равенство. Така хем ще си починат, хем ще изхвърлят Англия :)

Kuku
20-06-2014, 21:25
Така се напънаха... :crazy:

thecleaner
20-06-2014, 21:28
Еййййй, X си чаках от вчера още го бех играл, ма неможаха. Италия и Англия дома, добре ли е:)

pace
20-06-2014, 21:29
[/COLOR]
А бе, да не си глътнал вода покрай тия дъждове....че говориш глупости.....Италия стига финала :choice:
ИЗВИНИ СЕ :baby:

Така се напънаха... :crazy:

:tooth:
Коста Рика на финал :)

pa4ito
20-06-2014, 22:33
Така се напънаха... :crazy:

Направо си се насраха .... :roll2:
Сега въпроса ми е - прав ли е Стоичков и ще стане ли Бразилия шампион... или немците, а що не и холандците ще увеличат актива на Европа откъм купи ... :calc:

Kuku
20-06-2014, 22:36
Ще останат ли европейци за финалите :D

pa4ito
20-06-2014, 23:38
Ще останат ли европейци за финалите :D

Е как, виж франсетата кви ги вършат ... :coolio:

Бобби
21-06-2014, 00:13
ИЗВИНИ СЕ :baby:


:tooth:
Коста Рика на финал :)
Сорри..:coolio:.ама жабетата минават през иглени уши, за да стигнат финала.......историята го е доказала...
Коста Рика на финал е все едно Миньор Пернк шампион на България...:)))

---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 21:07 ----------


Еййййй, X си чаках от вчера още го бех играл, ма неможаха. Италия и Англия дома, добре ли е:)
А не.... итлянците още не са си наденали ботуша....англичаните са с двата крака на острова.....просто няма как да останат дори и на теория....

mihail_mladenov
21-06-2014, 08:37
Не ми се вярва да продължи Италия. По скоро Уругвай и Коста Рика да се класират напред.

pace
21-06-2014, 21:15
Сорри..:coolio:.ама жабетата минават през иглени уши, за да стигнат финала.......историята го е доказала...
Коста Рика на финал е все едно Миньор Пернк шампион на България...:))).

С това лениво темпо няма да минат от никъде,и Уругвай ще им намота шамарите а за историята....и БГ беше 4-та в света но беше.....сега немогат и да се класират....ай наздравйе :drunk:

thecleaner
21-06-2014, 22:01
Айдеееееееее ....http://www.youtube.com/watch?v=VeBYqL8nuSw

pa4ito
21-06-2014, 23:22
Баси и първенството, никой няма респект от големите... Те сега и печките набутаха втори гол. :oops:

thecleaner
22-06-2014, 00:19
Баси и първенството, никой няма респект от големите... Те сега и печките набутаха втори гол. :oops:

Маншафта играха около 20 мин. на целата газ реално:)

DMS
22-06-2014, 18:52
И с таа пеня дето рисуват... :screwy:

pa4ito
22-06-2014, 22:20
Маншафта играха около 20 мин. на целата газ реално:)

Бе и тия се науиха си праат сметките... :yes:

pace
24-06-2014, 20:56
Пак цигански отбор подбутнат от съдията и с привилегии:sniper:

DMS
24-06-2014, 20:58
Направо ги "изедоха"... :static:

thecleaner
24-06-2014, 21:00
Еййййй, X си чаках от вчера още го бех играл, ма неможаха. Италия и Англия дома, добре ли е:)

:holiday:

digitalundgrd
24-06-2014, 21:52
Втория мач, в който съдията(педе*аст) реши предварително изхода... Бразилците ясно, домакини, ама тия па мангале защо??!! Пресилен червен картон и спестен такъв на миндила Суарез...

thecleaner
24-06-2014, 22:02
Втория мач, в който съдията(педе*аст) реши предварително изхода... Бразилците ясно, домакини, ама тия па мангале защо??!! Пресилен червен картон и спестен такъв на миндила Суарез...

И слаба, слаба, слаба Италия.

Довечера Гърция ще бие и се класира ;) айде безплатен съвет как да изкарате некой лев.

rubig
24-06-2014, 22:11
И слаба, слаба, слаба Италия.

Довечера Гърция ще бие и се класира ;) айде безплатен съвет как да изкарате некой лев.

Еййййййй
Този чистача не го слушайте.
Той не мое познае как ше свършат Берое/Барселона па камо ли некой друг мач

Кайо
24-06-2014, 22:17
И слаба, слаба, слаба Италия.

Довечера Гърция ще бие и се класира ;) айде безплатен съвет как да изкарате некой лев.

:cheers::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers:

Νικη για Ελλαδα!!!!!!!

С кой игат мойте хора?

Бобби
24-06-2014, 23:51
:cheers::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers:

Νικη για Ελλαδα!!!!!!!

С кой игат мойте хора?
Умрели сте от гъдел.....:coolio:

Кайо
25-06-2014, 00:17
Водим,1-0.......бе,те как беха умрел и гъдел зеха,че европейски станаха.:cheers:

Требеше тогава заложа некоя хилядарка за тях ама не съм по хазарта.

Бобби
25-06-2014, 00:32
Водим,1-0.......бе,те как беха умрел и гъдел зеха,че европейски станаха.:cheers:

Требеше тогава заложа некоя хилядарка за тях ама не съм по хазарта.
Пазете се от Дроба.....:coolio:...
п.п.....то и аз ако бех по хазарта...сега щях да съм просяк:)))
Сорри...1:1...

Кайо
25-06-2014, 00:39
Спирай да думаш,че .....деба тоя черен дроб,Дроба......

Бобби
25-06-2014, 00:44
Спирай да думаш,че .....деба тоя черен дроб,Дроба......
То друго черно дробче ви изненада.....ама....има надежда...три греди....ама статистиците не ги броят и за точен удар във вратата...Сорри:))....я не се ядосвай....
Наздраве...:cheers:

Кайо
25-06-2014, 00:52
Не се ядосвам бре.....но играт по-добре моите ора.:cheers:

---------- Post added at 00:52 ---------- Previous post was at 00:49 ----------

2-1!!!!!:cheers:

Бобби
25-06-2014, 00:53
Не се ядосвам бре.....но играт по-добре моите ора.:cheers:
:coolio:...Господ е с вас.....ама тоя голям артис.....само как се метна:))

thecleaner
25-06-2014, 00:54
Пазете се от Дроба.....:coolio:...
п.п.....то и аз ако бех по хазарта...сега щях да съм просяк:)))
Сорри...1:1...

Нема ви показвам залози, че некой мое да получи удар мойте деца :) ГЪРЦИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ...

Кайо
25-06-2014, 00:55
:coolio:...Господ е с вас.....ама тоя голям артис.....само как се метна:))

Ми.....;)
И Троя била със здрави стени,но гърците имали Одисей.:))))))))

Бобби
25-06-2014, 01:03
Нема ви показвам залози, че некой мое да получи удар мойте деца :) ГЪРЦИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ...
:coolio:...тати искам издръжка....стига с тоя хазарт:))

thecleaner
25-06-2014, 01:04
:coolio:...тати искам издръжка....стига с тоя хазарт:))

Сега връзва бе, като се изкарват пари, какво да правим ;)

Бобби
25-06-2014, 01:07
Сега връзва бе, като се изкарват пари, какво да правим ;)
:)))...мисли за децата....
Успех и за напред....

Кайо
25-06-2014, 01:10
Нема ви показвам залози, че некой мое да получи удар мойте деца :) ГЪРЦИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ...

Жив и здрав Чистотник!!!!
Добър залог си направил!!!!!!!!:cheers:

digitalundgrd
26-06-2014, 19:00
Макята си е*ало, нооо давайте САЩ :) хахаха тоя мач съм го играл 5 за 50 :) А дано, ама надали...

thecleaner
26-06-2014, 22:15
Макята си е*ало, нооо давайте САЩ :) хахаха тоя мач съм го играл 5 за 50 :) А дано, ама надали...

Маншафта, не е Испания или Италия Светулков. Потоците са така, че 4 те най силни отбора могат да идат на полуфинал. Бразилия, Германия, Холандия и Аржентина. Единия ще се издъни 100% и няма да стигне, и те такааааааааааааааа :)

pace
28-06-2014, 18:24
Коста Рика-шампион ;)

thecleaner
28-06-2014, 18:28
Коста Рика-шампион ;)

Коста Рика мислим да се издънят с Гърция още ;)

pace
28-06-2014, 18:43
Коста Рика мислим да се издънят с Гърция още ;)

Е те всички мислеха че няма да минат и групата,даже беха ги оприличили на 'боксовата круша' на групата а какво стана,насметоха им сметките :calc:

digitalundgrd
28-06-2014, 20:11
Коста Рика мислим да се издънят с Гърция още ;)

Карагунис президент :tooth:

Кайо
28-06-2014, 23:34
Карагунис президент :tooth:

.....а Кайо министър прецедател!!!!!!!http://s.rimg.info/388098f402f76cb8555fd64141d95c01.gif (http://smayliki.ru/smilie-36861063.html)

thecleaner
29-06-2014, 18:52
Айде Лалета почвайте да мачкате. :hvala:

digitalundgrd
29-06-2014, 20:10
Муахахахах май ще са препикани мушката така като гледам мача.

thecleaner
29-06-2014, 20:54
Муахахахах май ще са препикани мушката така като гледам мача.

Чао, довиждане, лека нощ, мерси.

Светко минаваме на другия мач, резко за Маляките https://www.youtube.com/watch?v=4qHKCEtesIw, https://www.youtube.com/watch?v=vOa9dXaNNeQ Коста Рика ще припада ли ;)

digitalundgrd
29-06-2014, 22:40
Хахах знам, че до 80та минута си бил със скъсана тениска псуейки по летящите холандци, но старото кучИ Робен извади мача ;)

Кайо
29-06-2014, 22:51
Аеееее.......почва се,ако бият гърците утре ГТА-то е синьо-бяло.:))))))

digitalundgrd
30-06-2014, 00:44
Маляките ще ти направят услуга и няма да си разваляш ГТА-то ;)

Кайо
30-06-2014, 00:56
.....дамммм.....:(

---------- Post added at 00:53 ---------- Previous post was at 00:47 ----------

Оооооооооооооо
http://s.rimg.info/388098f402f76cb8555fd64141d95c01.gif (http://smayliki.ru/smilie-36861063.html)http://s.rimg.info/388098f402f76cb8555fd64141d95c01.gif (http://smayliki.ru/smilie-36861063.html)http://s.rimg.info/388098f402f76cb8555fd64141d95c01.gif (http://smayliki.ru/smilie-36861063.html)

---------- Post added at 00:56 ---------- Previous post was at 00:53 ----------

Чу ме Бог....:))))))))

thecleaner
30-06-2014, 00:59
.....дамммм.....:(

---------- Post added at 00:53 ---------- Previous post was at 00:47 ----------

Оооооооооооооо
http://s.rimg.info/388098f402f76cb8555fd64141d95c01.gif (http://smayliki.ru/smilie-36861063.html)http://s.rimg.info/388098f402f76cb8555fd64141d95c01.gif (http://smayliki.ru/smilie-36861063.html)http://s.rimg.info/388098f402f76cb8555fd64141d95c01.gif (http://smayliki.ru/smilie-36861063.html)

---------- Post added at 00:56 ---------- Previous post was at 00:53 ----------

Чу ме Бог....:))))))))

Ей още в първото продължение водиме бе.

Furious 155
30-06-2014, 01:15
айде сега всички викайте: ДУЗПИ! ДУЗПИ! ДУЗПИ!!! :) да е по-интересно де...

Кайо
30-06-2014, 01:56
:heavy_cry:Ке си седи цръвено ГТА-то.......:(

Ако,ке се пропия!

pace
30-06-2014, 10:02
Айде и некадърните визнатиици пред ТВ-то :D....Коста Рика шампион

koolio
30-06-2014, 10:17
:heavy_cry:Ке си седи цръвено ГТА-то.......:(

Ако,ке се пропия!

Да е жив и здрав Гекас, че го спаси! :D

Mury
30-06-2014, 12:58
Хахах знам, че до 80та минута си бил със скъсана тениска псуейки по летящите холандци, но старото кучИ Робен извади мача ;)

Стария гмурец гРобен извади грозно мача.Мехико ги посрещнаха със секира,и ги изпратиха със секира !!!!!!!!!:machinegunner::machinegunner::machinegun ner:

Кайо
30-06-2014, 14:30
Да е жив и здрав Гекас, че го спаси! :D

Оти бре?
И синьо му тича.:)

---------- Post added at 14:30 ---------- Previous post was at 14:25 ----------


Айде и некадърните визнатиици пред ТВ-то :D....Коста Рика шампион

Некъдърни,некадърни,колко да са некъдърни?
Стигнаха до осминафинал,за малко на четвърт.....много по-къдърни отпаднаха също.....а ние па ич не се класирахме.;)


п.п.Византийци а не византиици.

Furious 155
30-06-2014, 23:05
Хайде да видим дойчовците ще изкласят ли в този мач???
Аз мисля не...

Kuku
30-06-2014, 23:27
Аз ще бъда смел в прогнозата си - 3 или 4 гола за Германия и евентуално 1 за Алжир.

koolio
30-06-2014, 23:29
Хайде да видим дойчовците ще изкласят ли в този мач???
Аз мисля не...

Мисуиш ли? Нали знаеш какво е казал Гари Линекер. ;)

Furious 155
01-07-2014, 00:13
Мисуиш ли? Нали знаеш какво е казал Гари Линекер. ;)знам, ама е било отдавна :)

Zlobich
01-07-2014, 00:55
Офф сега продължения,а най-вероятно и дузпи. Цц ц цц как ще работя утре не ми се мисли:???:

Бобби
01-07-2014, 01:01
Очаквам вратарчето на ЦСКА...да хване 1, 2, 3 дуспи:)))
Райсен Боли...ОЛЕ:))

---------- Post added at 22:01 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

Е...Не....ебати скучната немска 9-ка вкара уникален гол....:stumm:...ще взема да си купя БМВ:))

thecleaner
01-07-2014, 01:32
Ииииииииииииии Бундес Републик Дойтчланд......

Чорбарския вратар беше най-добър играч в мача, а тия мангале търчаха като дрогирани хамстери .

Zlobich
01-07-2014, 07:19
Хахаха абе тичали нетичали озориха бая дойчовците и малко на късмет биха с този гол.

Калифорния е прекрасно място за живеене ... ако си портокал.

Mury
01-07-2014, 11:27
Очаквам вратарчето на ЦСКА...да хване 1, 2, 3 дуспи:)))
Райсен Боли...ОЛЕ:))

---------- Post added at 22:01 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

Е...Не....ебати скучната немска 9-ка вкара уникален гол....:stumm:...ще взема да си купя БМВ:))

Казва се Райс М'боли :smile::smile::smile:

Бобби
02-07-2014, 10:17
Казва се Райс М'боли :smile::smile::smile:
М...да прав си...:hmm:...то с теб толкова грешни прогнози направихме.... тая грешка е капка в морето:)))

Mury
02-07-2014, 11:16
М...да прав си...:hmm:...то с теб толкова грешни прогнози направихме.... тая грешка е капка в морето:)))

Е аз вече познах няколко мача,но тук няма смисъл да се бием в гърдите,па и колко печелим чак :wallbash::wallbash::wallbash: Снощи познах и двата мача,онази вечер също,като немците ме изненадаха,и при още един такъв мач,ще гризнат дървото.:busted_cop::busted_cop::busted_cop:

thecleaner
02-07-2014, 11:20
Е аз вече познах няколко мача,но тук няма смисъл да се бием в гърдите,па и колко печелим чак :wallbash::wallbash::wallbash: Снощи познах и двата мача,онази вечер също,като немците ме изненадаха,и при още един такъв мач,ще гризнат дървото.:busted_cop::busted_cop::busted_cop:

Сега за кой си, само не ставай от Германия, че ще си заминат и те като делбоскевците и пранделитата.

Бобби
02-07-2014, 13:07
Аз ще се пробвам за последно....:???:
Гермамания бие Франция
Колумбия бие Бразилия
Аржентина бие Белгия
Холандия бие Коста Рика

Mury
02-07-2014, 17:18
Сега за кой си, само не ставай от Германия, че ще си заминат и те като делбоскевците и пранделитата.

Колумбия и Франция,никога Германия :rip::rip::rip:

---------- Post added at 17:18 ---------- Previous post was at 17:18 ----------


Аз ще се пробвам за последно....:???:
Гермамания бие Франция
Колумбия бие Бразилия
Аржентина бие Белгия
Холандия бие Коста Рика

Не съм съгласен,но да видим,няма да казвам нищо,че после разбирачите ще има да редят рими :busted_cop::busted_cop::busted_cop::busted_cop:

Кайо
02-07-2014, 17:36
Слънце грее,дъжд вали.....шампион е Симитли.:rotfl::rotfl::rotfl:

pace
02-07-2014, 18:02
Холандия бие Коста Рика

Пак ще се извиняваш :D
...Коста Рика е шамп. бре,не го ли разбрахте...

AttilaSL
02-07-2014, 20:03
Аз ще се пробвам за последно....:???:
Гермамания бие Франция
Колумбия бие Бразилия
Аржентина бие Белгия
Холандия бие Коста Рика

Белгийците си повярваха и нищо чудно да разплачат Аржентина.

Бобби
02-07-2014, 21:30
Колумбия и Франция,никога Германия :rip::rip::rip:

---------- Post added at 17:18 ---------- Previous post was at 17:18 ----------



Не съм съгласен,но да видим,няма да казвам нищо,че после разбирачите ще има да редят рими :busted_cop::busted_cop::busted_cop::busted_cop:
Кажи си бе Мъри.....оти се притесняваш...по добре на хорта в устата....и то с рими е добре....ставаш легенда...
Другите след мен не виждаш ли,че само лаят...нищо конкретно не казват...

Mury
03-07-2014, 10:29
Аз ще се пробвам за последно....:???:
Гермамания бие Франция
Колумбия бие Бразилия
Аржентина бие Белгия
Холандия бие Коста Рика


Франция бие Германия
Колумбия бие Бразилия
Белгия бие Аржентина
Холандия-Коста Рика,тук ще замълча по мое осмотрение :butt::butt::butt:

Бобби
03-07-2014, 23:54
Сега за кой си, само не ставай от Германия, че ще си заминат и те като делбоскевците и пранделитата.
Хайде кажи си и ти....па след това ще видим кой е познал....

thecleaner
03-07-2014, 23:59
Хайде кажи си и ти....па след това ще видим кой е познал....

Аржентина се изклаща с Белгийците, Бразилия с клизми бие, Германия трябва да бие, Холандия безапелационна. Така ги вида аз нещата. Както по-горе съм писал един от 4те нема да иде на полуфинал и се си мисля, че ще са Меси и компания.

pa4ito
04-07-2014, 00:05
Аз мисля, че немците ще бият франсетата, лалетата ще бият костариканците, бразилците ще бият със зор и съдия, както и аржентина. Ама тайно се надявам да се развали плана на фифа за финал Бразилия - Аржентина и шампион да е Холандия....

digitalundgrd
04-07-2014, 00:11
Аз казвам, че маншафта ша припада от Французите. Бразилия ще я бутат до финала, Холандия ще е другия финалист..

Mury
04-07-2014, 10:44
Аз казвам, че маншафта ша припада от Французите. Бразилия ще я бутат до финала, Холандия ще е другия финалист..

Французите спокойно могат да бутнат швабите,ама трябва да играят играта от мача с Швейцария,те немците играят подобно с братята си !!!!!!!!!

thecleaner
05-07-2014, 01:02
Колумбия и Франция,никога Германия :rip::rip::rip:

---------- Post added at 17:18 ---------- Previous post was at 17:18 ----------



Не съм съгласен,но да видим,няма да казвам нищо,че после разбирачите ще има да редят рими :busted_cop::busted_cop::busted_cop::busted_cop:

Мурджев, давай сега с нови фаворити, че тия как ги споменеш и си ловат самолета.


Аз ще се пробвам за последно....:???:
Гермамания бие Франция
Колумбия бие Бразилия
Аржентина бие Белгия
Холандия бие Коста Рика

Опс, греда колега.

Утре ако Швейцария и Холандия се класират, мислим да ги чувам много мачовитИ.

Бобби
05-07-2014, 01:29
Мурджев, давай сега с нови фаворити, че тия как ги споменеш и си ловат самолета.



Опс, греда колега.

Утре ако Швейцария и Холандия се класират, мислим да ги чувам много мачовитИ.
Вярно има греда.....ама тоя път ти си се ударил в нея....:)))
Тия дет пройзвеждат шоколад и маркови часовници....не ги видях да играят.....гледаме различни канали:))....е хубаво де, явно си се превъзбудил и от там грешката ти:))...един мач познах, другият не...и то от пристрастие по белото:)).....има още мачове....дай да гледаме до край....рано се изхвърляш...после ще коментираме и сравняваме...кой какво е казал......

Orm
05-07-2014, 11:14
Абе така като ги гледам, май ще има финал Германия - Аржентина.... Едва ли моята прогноза с финал Бразилия -Аржентина и краен победител Аржентина ще се сбъдне....
С тази "романтична" игра (от снощи) на Бразилия и без Неймар и Тиаго Силва, немската машина ще си ги отнесат като нищо..... Е поне Холандия - Аржентина ще е интересен мач :grandpa:

Mury
05-07-2014, 12:02
Мурджев, давай сега с нови фаворити, че тия как ги споменеш и си ловат самолета.



Опс, греда колега.

Утре ако Швейцария и Холандия се класират, мислим да ги чувам много мачовитИ.

Ква Швейцария бе брат ????? :calc::calc::calc:

П.С.Иначе на тва световно нищо не познавам,остана само Белгия от мойте отбори ......

thecleaner
05-07-2014, 12:07
Ква Швейцария бе брат ????? :calc::calc::calc:

П.С.Иначе на тва световно нищо не познавам,остана само Белгия от мойте отбори ......

Така де Белгия :drunk:

Mury
05-07-2014, 12:33
Така де Белгия :drunk:

Май още си пиян :drunk::drunk::drunk:

digitalundgrd
05-07-2014, 16:13
Мноого ги познава мачовете, от толкова спечелени залози нИ мой да изтрезнеее хахахха :)

Бобби
05-07-2014, 22:14
Мноого ги познава мачовете, от толкова спечелени залози нИ мой да изтрезнеее хахахха :)
:))))....изклаща се....

---------- Post added at 19:14 ---------- Previous post was at 19:13 ----------


Така де Белгия :drunk:
Спри пиенето....не ти понася:))

thecleaner
05-07-2014, 22:18
:))))....изклаща се....

---------- Post added at 19:14 ---------- Previous post was at 19:13 ----------


Спри пиенето....не ти понася:))

Батко аз се боря, но то е по-силно от мене :) А и тоя простак Jameson само ме подтиква. Айде 3-1 за Лалетата, трябва да има европейски финал да му се не види.

pa4ito
05-07-2014, 22:27
Батко аз се боря, но то е по-силно от мене :) А и тоя простак Jameson само ме подтиква. Айде 3-1 за Лалетата, трябва да има европейски финал да му се не види.

Хахаха Раде, ясно що познаваш. В Джеймисън-а е истината... :cheers:

2:0 за Холандия ;)

Бобби
05-07-2014, 22:31
Батко аз се боря, но то е по-силно от мене :) А и тоя простак Jameson само ме подтиква. Айде 3-1 за Лалетата, трябва да има европейски финал да му се не види.
Ако Холандия бие след малко....то излиза, че и аз ги поназнайвам в края.....от 4-мача, 3- познах.....:pimp:...
п.п...не виждам как ще стане евро финал.....къде слагаш Аржентина.....според мен финала е Аржентина - Германия....ама ще видим....ти ко, ще кажеш..?

pace
05-07-2014, 22:37
Ако Холандия бие след малко....

нЕма

pa4ito
05-07-2014, 22:39
Ако Холандия бие след малко....то излиза, че и аз ги поназнайвам в края.....от 4-мача, 3- познах.....:pimp:...
п.п...не виждам как ще стане евро финал.....къде слагаш Аржентина.....според мен финала е Аржентина - Германия....ама ще видим....ти ко, ще кажеш..?

Ако лалетата бият, ще съм хванал 4 от 4 четвъртфинала... Ама нещо почвам да се замислям за финал Германия - Холандия с титла в оранжево ... :tooth:

Бобби
05-07-2014, 22:46
нЕма
:))))...добре де...ако бие Коста Рика, ке си сваля двигателя от 155 -та и ке ти го дам....да наповървява повече твоята..:))

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:43 ----------


Ако лалетата бият, ще съм хванал 4 от 4 четвъртфинала... Ама нещо почвам да се замислям за финал Германия - Холандия с титла в оранжево ... :tooth:
Ти си уравновесен...при мен има пристрастия......
Може и да познаеш...знае ли се....:pimp:

pa4ito
05-07-2014, 22:51
:))))...добре де...ако бие Коста Рика, ке си сваля двигателя от 155 -та и ке ти го дам....да наповървява повече твоята..:))

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:43 ----------


Ти си уравновесен...при мен има пристрастия......
Може и да познаеш...знае ли се....:pimp:
Не съм уравновесен, бре. Залитам в оранжево :mrgreen:

Бобби
05-07-2014, 22:53
Ако Коста Рика бие....все едно гледам световното от 1994г....:boxed:

---------- Post added at 19:53 ---------- Previous post was at 19:52 ----------


Не съм уравновесен, бре. Залитам в оранжево :mrgreen:
:)))...и аз пушим...ама чак толкова силно не дърпам:))

pa4ito
05-07-2014, 22:58
Ако Коста Рика бие....все едно гледам световното от 1994г....:boxed:

---------- Post added at 19:53 ---------- Previous post was at 19:52 ----------


:)))...и аз пушим...ама чак толкова силно не дърпам:))
За да бие, някой трябва да вкара гол ;)

Аз пушим таквоз само кога съм там, или викаш оттогава ме държи... :rotfl:

Бобби
05-07-2014, 23:03
Ае да гледаме:coolio:....след това, ако съм в час:stretcher:...мое и да кажем нещо..:comphits:

---------- Post added at 20:03 ---------- Previous post was at 20:01 ----------


За да бие, някой трябва да вкара гол ;)

Аз пушим таквоз само кога съм там, или викаш оттогава ме държи... :rotfl:
А....не ти знам доставчиците.....:pimp:
п.п.....накрая, ще коментираме....надявам се на маса...

pa4ito
06-07-2014, 01:48
Абе разправям аз, ама кой да вярва... :tooth:

Кайо
06-07-2014, 01:49
Браво Лалета!!!!!
Коста Рика,мамуни на дървета.......:tooth:

pa4ito
06-07-2014, 01:51
Браво Лалета!!!!!
Коста Рика,мамуни на дървета.......:tooth:

Докарахме го до 2:2 европейци къмто южноамериканци... сега е наред европейски финал ;)

Бобби
06-07-2014, 01:54
Евала на Коста Рика......ебати и жилката....треперих до края да не си загубя мотора на 155-та...:shock:
Тоя дуспаджия вратар ме спаси.....иначе лалетата са увехнали....

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:52 ----------


Докарахме го до 2:2 европейци къмто южноамериканци... сега е наред европейски финал ;)
Вие двамата да не сте се напушили......?:))

pa4ito
06-07-2014, 01:55
Евала на Коста Рика......ебати и жилката....треперих до края да не си загубя мотора на 155-та...:shock:
Тоя дуспаджия вратар ме спаси.....иначе лалетата са увехнали....

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:52 ----------


Вие двамата да не сте се напушили......?:))

Аааа, требеше да извади ван Перси по-рано...
Аз не пуша от 2004-та бре... освен в случаите, когато пуша... :tooth:

thecleaner
06-07-2014, 02:00
Браво Лалета!!!!!
Коста Рика,мамуни на дървета.......:tooth:

Много точно казано, б..и опълченците, много щеше да им стане да минават метър.

Кайо
06-07-2014, 02:04
Вие двамата да не сте се напушили......?:))

Кой бре?:pimp:

---------- Post added at 02:04 ---------- Previous post was at 02:01 ----------


Много точно казано, б..и опълченците, много щеше да им стане да минават метър.

Ооооууууу,Радкуууу,аз тия ги прокълнах....
Джом маго в колибата,марш при индианците,курот да ви изаане,жените ви таралежи да родат......и те така......:)))))))

pa4ito
06-07-2014, 02:05
Много точно казано, б..и опълченците, много щеше да им стане да минават метър.

Абе Раде, фаниш да заложиш едни 10 лв от мое име за европейски финал Германия - Холандия, па ще ти ги дам другата седмица кат докарам 56-цата... ;)

Бобби
06-07-2014, 02:15
Абе Раде, фаниш да заложиш едни 10 лв от мое име за европейски финал Германия - Холандия, па ще ти ги дам другата седмица кат докарам 56-цата... ;)
Не си харчи парите залодо...ще ти трябват за Алфата...:pimp:
Меси е на финал.....:calc:

pa4ito
06-07-2014, 02:18
Не си харчи парите залодо...ще ти трябват за Алфата...:pimp:
Меси е на финал.....:calc:

Бе надам се ван Гаал да се усети и следващия път да има офанзивна тактика ;)

Кайо
06-07-2014, 02:21
Язе викам да одим у Бразилия и да фръляме каменяци по аржентинците......въпреки,че Аржентина беше читава държава,неонацизъм и танго.....беше......

pa4ito
06-07-2014, 02:24
Язе викам да одим у Бразилия и да фръляме каменяци по аржентинците......въпреки,че Аржентина беше читава държава,неонацизъм и танго.....беше......

В Аржентина има най-много хорица от райха, там е било рай за тях - изнасяли са се яко. Че и в Бразилия. Как ти звучи името Сузане Вернер? Като истинска бразилка нали? :tooth:

Кайо
06-07-2014, 02:27
Тая е баш 101% бразилка.:)

Абе бразилците си са бая мамуни,Аржентина са бая по-бели в целата Южна хАмерика.....а и знамето им мяза на гръцкото(синьо и бяло),по са бели значи.:tooth:

Бобби
06-07-2014, 02:32
Тая е баш 101% бразилка.:)

Абе бразилците си са бая мамуни,Аржентина са бая по-бели в целата Южна хАмерика.....а и знамето им мяза на гръцкото,по са бели значи.:tooth:
Да....прав си.... в Рио има много травестити......не е за нас....като сме пияни, мое направим грешка:))

Кайо
06-07-2014, 02:38
Сакън!
Пепел ти на клавиатурата!!!!!!

Бобби
06-07-2014, 02:40
Сакън!
Пепел ти на клавиатурата!!!!!!
Има такива случай....трябва да се пазим!
:tooth:

thecleaner
06-07-2014, 12:01
Абе Раде, фаниш да заложиш едни 10 лв от мое име за европейски финал Германия - Холандия, па ще ти ги дам другата седмица кат докарам 56-цата... ;)

Селекции
Ho. Селекции Събитие Дата на Събитието Условия на Подсигурен Залог Коефициент Резултат
1 Германия & Холандия Световно Първенство
(Финалисти) 13/07/2014 Никой 4.00 Текущ
Залог: 10,00 Печели: 40,00

Готов си Пламко.

pace
06-07-2014, 12:34
:))))...добре де...ако бие Коста Рика, ке си сваля двигателя от 155 -та и ке ти го дам....да наповървява повече твоята..:))

Сега освен да ти дам моя агрегат.....да усетиш въртящия момент :tooth: яд ме е за Костариканците :(

fred
06-07-2014, 19:50
Мда и мен ме яд за тях, ама това е положението.Надявам се Германия или Холнадия да не измъкнат поредната титла след скучна игра и/или дузпи.

AttilaSL
06-07-2014, 22:57
Преди ви разпознавах само по аватарите без да гледам ника,сега докато се усетя и и си викам бахти и странния монолог.

Кайо
06-07-2014, 23:20
Преди ви разпознавах само по аватарите без да гледам ника,сега докато се усетя и и си викам бахти и странния монолог.

Тва щот си на острово и там е наопаки.:))))

Бобби
07-07-2014, 08:03
Сега освен да ти дам моя агрегат.....да усетиш въртящия момент :tooth: яд ме е за Костариканците :(
Сорри за тях.....все пак се представиха добре
Имам си бързооборотна печка...:balloon:..не ми трябва твоя мотор :razz:

Mury
07-07-2014, 14:16
Абе тиняци,оправете си аватарите,да ви серем...............нямате право,извън правилата на кочината е !!!!!!!!!!!!:furious::furious::furious:

П.С.По темата,нищо не познах на тва световно,сега остана да викам за Меси и компания,което не е присъщо за мен,ама другите трудно ги понасям да го ева

Кайо
07-07-2014, 16:13
Мъро,ти убаво ше викаш за Меси,ама после да нема Don't cry for me Argentina.......:afro:

Mury
07-07-2014, 16:25
Мъро,ти убаво ше викаш за Меси,ама после да нема Don't cry for me Argentina.......:afro:

БХ :afro::afro::afro:

Кайо
07-07-2014, 16:29
То май ти стана навик да отпадат твоите фаворити.:evil:

Щом си за Аржентина,ясно,ке се возат на влацииии.:afro:

Mury
07-07-2014, 16:53
То май ти стана навик да отпадат твоите фаворити.:evil:

Щом си за Аржентина,ясно,ке се возат на влацииии.:afro:

За Аржентина съм,защото другите са ми трудни за понасяне,няма как трябва да съм за някой :choice::choice:

pa4ito
07-07-2014, 21:20
тъй , тъй , аз съм заложил на европейски финал... ;)

Бобби
08-07-2014, 00:25
Според мен Бразилия и Германия на финал:pimp:

thecleaner
08-07-2014, 02:29
Според мен Бразилия и Германия на финал:pimp:

Моооже, ама другото световно :)

Бобби
08-07-2014, 07:55
Моооже, ама другото световно :)
Поживем, па ще видим....:)))

thecleaner
08-07-2014, 08:11
Поживем, па ще видим....:)))

Ако искаш може нещо басче да сложим, 1 към 5 в твоя полза, Аз казвам че няма да са Бразилия и Германия на финал и слагам 50 лв., ако не са те ми даваш 10лв, става ли?