PDA

View Full Version : Разлика м/у 1.9 JTD 140 коня и 170 коня



joluesh
04-07-2014, 10:35
Здравейте , колеги. Колата ми е 147 1.9 JTD 16v M-Jet 140 коня. А въпроса ми е има ли хардуерна разлика (в турбо , кулер , впръскваща система) между моя двигател и този при 147 JTD Q2 Ducati Corse 170коня? Или всичко е до ремап? И при този ремап евентуално само турбото ли се надува? Освен това какъв съединител ползват при 170 кониевия двигател и друг ли е маховика?

emzo
04-07-2014, 10:43
Инжектори, помпа.
налягането в рейла е различни
евро4 циганиите

Турбото по номер е различно, но май беше някаква малка разлика.

joluesh
05-07-2014, 12:25
Добре , помпа си намерих и мога да я купя , турбото обаче го изпуснах ,продадено е , инжектори не знам дали ще намеря.... Как мислите ще е по добре да търся да подменя тези части + ремап или челен кулер , турбо путища , генерация + ремап? И двата варианта излизат около хилядарка.Целта ми е около180 коня и разход на гориво приблизителен до заводския.

emzo
05-07-2014, 15:30
Да, да, хем да върви, хем да не гори :D

haljscho
06-07-2014, 08:46
Добре , помпа си намерих и мога да я купя , турбото обаче го изпуснах ,продадено е , инжектори не знам дали ще намеря.... Как мислите ще е по добре да търся да подменя тези части + ремап или челен кулер , турбо путища , генерация + ремап? И двата варианта излизат около хилядарка.Целта ми е около180 коня и разход на гориво приблизителен до заводския.

По-големи инжектори могат да ти монтират на твоите дюзи!

Но турбините едва ли имат кой знае каква разлика!

Ако ще сменяш турбина по-добре си намери нещо по-голямко и по-ново с повече възможности!

Щот кУУУУнете никога не са достатъчни и почти винаги колата започва да ти умалява след кратко време....

А разхода ти е най-малкия проблем.....:th_up:

alfa20
06-07-2014, 09:02
По-големи инжектори могат да ти монтират на твоите дюзи!

Но турбините едва ли имат кой знае каква разлика!

Ако ще сменяш турбина по-добре си намери нещо по-голямко и по-ново с повече възможности!

Щот кУУУУнете никога не са достатъчни и почти винаги колата започва да ти умалява след кратко време....

А разхода ти е най-малкия проблем.....:th_up:

приказки любовни по големи инжетори
дай да си купя
5 човека от форума които си търсят
стига глупости

haljscho
06-07-2014, 17:27
приказки любовни по големи инжетори
дай да си купя
5 човека от форума които си търсят
стига глупости

Нищо не разбрах от поста ти!!!

НО ако ми казваш, че няма от къде да си купиш по-големи инжектори, значи не търсиш както трябва...

radoslavp
07-07-2014, 13:00
приказки любовни по големи инжетори
дай да си купя
5 човека от форума които си търсят
стига глупости

Bosch 0445 110 341 един комплект да ми заръчаш. :smackbum: