PDA

View Full Version : Допълнителен пепелник.



dimitar_vd62
16-07-2014, 19:07
Като стана въпрос за поставки за кафе, да питам някой има ли идея какъв пепелник да си монтирам на вратат на пасажера.Имам идея да го монтирам на подлакътника на пасажерската врата,пред панела с копчетата за стъклото.От каква кола може да пасне, или някакво друго решение за вграждане.Едно време на задните дръжки на жигулита имаше такива и сега се намират обаче са ромбовидни и стоят грозно.

vovata
16-07-2014, 20:34
Като стана въпрос за поставки за кафе, да питам някой има ли идея какъв пепелник да си монтирам на вратат на пасажера.Имам идея да го монтирам на подлакътника на пасажерската врата,пред панела с копчетата за стъклото.От каква кола може да пасне, или някакво друго решение за вграждане.Едно време на задните дръжки на жигулита имаше такива и сега се намират обаче са ромбовидни и стоят грозно.

Монтирай такъв от задна врата.

Nikosaul
16-07-2014, 22:04
Дизайна на конзолата на дръжката и пепелника от задната врата е почти същия като на предната врата. За да не загубиш от озвучаването, ако го ползваш този вариант, то можеш да инсталираш допълнителни "пищялки" на конзолата за огледалата.

nickgaidarov
17-07-2014, 00:25
...

dimitar_vd62
17-07-2014, 10:03
Да де ама ние пушим, с изключение на дъщерята.И когато жена ми си тръска цигарата ми пречи особено в градски условия когато често се сменят предавки.Засега съм с един допълнителен пепелник който има магнитче и се лепи където му залепиш ламаринката.Не искам неща от сорта на стойки за джиесем, поставки и прочие било с вакуум или по друг начин.Кой какво прави в колата си е въпрос на личен избор, в мойта примерно не се слуша чалга а :super:

Nikosaul
17-07-2014, 13:15
То и аз не ползвам пепелниците в колата, но всеки път когато взимам нова кола е с екстра за "пушачи", така че колегата си има неговото нестандартно изискване, съответно и се дават нестандартни предложения, което му се стори най-удобно ще си го познае...

А щом чалга не върви в колата, простено е да се пуши...:yes:

Аз понеже правих опит да заменя задните конзоли на дръжките с такива от предните, защото исках да подобря озвучаването отзад и установих че извивката на конзолите е различна и не пасва много добре.

dimitar_vd62
17-07-2014, 17:24
Мда, днеска и аз го констатирах.
Ми просто не понасям чалга, не че ще и стане нещо на тапицерията.