PDA

View Full Version : SPARCO SHOES



zaryto
14-03-2007, 19:11
Имам един въпрос..първо се извинявам ако темата не е за този раздел..искам да си купя обувки спарко спортни.Поразпитах но никой незнаеше от къде,затова неска попитах и в рали форума и в тунинг форума.Някъв пич ми предлагаше за 80 лева самоче били старата хомо... нещо си :lol: и ми обясни че за да си ги купя трябва да ги донесат с куриер.Но как да си купя обувки без да съм ги обул..ми ако не ми стават :no_no_no: ...а наистина бяха уникални много красиви..попитах дали има магазин в Пловдив или в София сички мълчат никой незнаел..някво момче си купило от Пловдив от Ексилсиора за 200 леа на ПУМА.Аз искам истински на Спарко ако някой знае нещо по въпроса моля да сподели щото ми писна да слушам простий от сорта "ми поръчай си пък дано да ти станат" или "има по католог 155 евро са и 50 евро за доставка" :D аз да не съм петролен магнат :D

ALFA CORSE
14-03-2007, 20:36
Ами те Puma имаха един модел Sparco, тоест той модела си беше Speed Cat само дето имаше един-два надписа Sparco :) , аз имах такива преди време.
Също така има модели на Sparco, които са 1:1 с някои на Puma (от Motorsport серията).

zaryto
14-03-2007, 21:51
И колко манги бяха твойте?От каде ги взе? :shock:

Nikiboy
14-03-2007, 21:51
Аз си пазя един модел на Пума само за пилотиране през лятото.

Този сезон ще си взема и дълбокия, както са тези на снимките.

Разликите са, че тези са с негорими материали, абе ако се запалиш последното нещо, което ще гледаш са белезите по краката ти.

zaryto
14-03-2007, 21:54
:pain: Още малко :D :D от всеки научавам по нещо ново макар и оскъдно :lol:

Tinoto
14-03-2007, 22:16
Във Варна има магазин и мисля имат Спарко налични, ако не ще поръчат, но цена не знам - бих могъл да проверя утре.
Магазина е на Adveture Car
http://www.adventurecar.com/ Можеш сам да се обадиш и да попиташ :!: :D

ALFA CORSE
14-03-2007, 22:21
Не помня вече... тези модели на Puma варират на цени от 120 до 160лв. Можеш да разгледаш моделите на серията Future Cat - много са удобни (по-удобни от Sparco Edition-a им според мен) и имат богат избор от цветове. Друг е въпроса, че в БГ май няма официален магазин на Puma и не знам знак как е в Пловдив и София, но тука съм чакал по 6 месеца да се появи определен модел и в крайна сметка не се появява :roll:


Едно аверче преди няколко месеца си взе Sparco точно от Adventure Car и каза, че е доволен. Бяха 180лв от високите модели.

netsurfer
14-03-2007, 22:23
Не помня вече... тези модели на Puma варират на цени от 120 до 160лв. Можеш да разгледаш моделите на серията Future Cat - много са удобни (по-удобни от Sparco Edition-a им според мен) и имат богат избор от цветове. Друг е въпроса, че в БГ май няма официален магазин на Puma и не знам знак как е в Пловдив и София, но тука съм чакал по 6 месеца да се появи определен модел и в крайна сметка не се появява :roll:


Едно аверче преди няколко месеца си взе Sparco точно от Adventure Car и каза, че е доволен. Бяха 180лв от високите модели.
PUMA имат магазин в City Center-a ...

zaryto
14-03-2007, 22:28
Мерси :D в петак ще поразгледам насам натам,казаха ми че имало в Тракия срещу Метрото в някав магазин.За пумите мисля че се се сещам..гледах няколко модела..и ако са тези за които говорите по скоро ми приличаха на тези бутушки дето ходят малките газарчета с тях и дунките вътре..аз искам нещо тип тея 1вите на картинката по ниски и по тясни с по злобна форма :twisted: