PDA

View Full Version : интересен ПЪТЕПИС със снимки на уникални АВТОМОБИЛИ



p4eli4kata1994
27-08-2014, 20:26
Попаднах на ето ТОЗИ ПЪТЕПИС (http://chronicle.bg/kak-popadnah-vav-film-bez-stsenarij-akt-ori-i-kameri/), който освен че е много интересен, ами и авторът е поместил снимки на уникални автомобили. Какви са вашите коментари? Ако имахте възможност да си изберете една единствена кола от сниманите, коя щеше да е тя?

Бобби
29-08-2014, 13:59
Колега или колежке....незнам как да се обърна.....но ника ти "p4eli4kata" ми звучи в женски род...както и да е....
Пътеписа няма нищо общо с снимките на автомобилите.....а що се отнася до мечтата за даден спортен автомобил....то тя излиза скъпо.........задаваш въпроси като в някой лексикон от 80-те години....
Няма лошо...нека си помечтаем;-)
п.п....подобен пътепис мога и аз да напиша, когато през далечната 90-та година изпуснах теснолинейката за Велинград, защото се бях напил......тръгнах по релсите....и ми се стори най дългата стълба на света....:)))
Не ми се връзвай на горе казаното.....просто шега...:cheers:

Кайо
29-08-2014, 14:19
И,са....къф е извода?
...че дори и пиян един търтей винаги надушва една пчеличка.:)))))

dimitar_vd62
29-08-2014, 18:58
Само дет парапета на стълбата мноу нисък....а светлина виде ли в далечината...:rotfl:

Бобби
30-08-2014, 22:03
Само дет парапета на стълбата мноу нисък....а светлина виде ли в далечината...:rotfl:
За 4x4 е добър парапета.......тунел .....след като изтрезнеш светлина.........ама кофти ако е от насрешният влак....