PDA

View Full Version : Формула 1..........



Bobi_33
18-03-2007, 22:51
А сега кажете, какво мислите за Ферари и останалите...
Нали Ферари уж бяха (според някои мнения) силни само заради Шумахер. Ето сега го няма и стартират сезона с победа. Кими Райконен беше в Мерцедес. Там беше силен, но тук във Ферари е май по-силен.. Дали е до пилота или и до колата
FERRARI RULEZZZZZZZ

AlfaRomeo
18-03-2007, 23:38
Райконен нали като отиде у Ферари,каза че са една стъпка над всички така че неса били силни само заради Шумахер,и със него бяха почти непобедими.Но малкото акъл където притежава Алонсо успях да ги спре,ама сега ще е зле Алонсо сгреши,че напусна Реното.

Mury
19-03-2007, 11:39
А сега кажете, какво мислите за Ферари и останалите...
Нали Ферари уж бяха (според някои мнения) силни само заради Шумахер. Ето сега го няма и стартират сезона с победа. Кими Райконен беше в Мерцедес. Там беше силен, но тук във Ферари е май по-силен.. Дали е до пилота или и до колата
FERRARI RULEZZZZZZZ

Сега вече мога да викам за Ферари като се махна Пилето :evil: :evil: макар че от малък си ми е Макларън на сърце :oops: :idea:

П.С.Имам идея просто няма да викам за никой :lol: :lol: :lol:

ivelin
19-03-2007, 17:25
Ами те и Мерцедес не направиха кой знае к'во миналия сезон ,но явно Алонсо си го бива...

PEPI-2ALFA
19-03-2007, 19:26
П.С.Имам идея просто няма да викам за никой :lol: :lol: :lol:
А ти си викай -няма лошо, но не знам дали ще те чуят :Yeeeehaaa:

MaRcHeV
19-03-2007, 20:03
Щом вече Кими Райконен е към Ферари, значи няма какво да говорим. Междо другото аз бях фен и на отбора на Мерцедес, но сеа след като Кими го няма съм само за Феррари.

MaRcHeV
19-03-2007, 20:05
Райконен нали като отиде у Ферари,каза че са една стъпка над всички така че неса били силни само заради Шумахер,и със него бяха почти непобедими.Но малкото акъл където притежава Алонсо успях да ги спре,ама сега ще е зле Алонсо сгреши,че напусна Реното.
И защо да е сгрешил със отбора на Макларън, ще е винаги на второ място, а на 1 ще е Кими Райконен.

Neokill
19-03-2007, 20:06
Иф ю уонт то уин гет а фин :wink:

Derry
19-03-2007, 22:24
Аз съм си фен на McLaren от малък и техния проблем е не, че нямат добри пилоти, а че двигателите на Mercedes не ги бива. Колкото до Ferrari колата им отново е отлична и Райконен с малко талант и късмет може и да види няколко първи места.

BatVas
20-03-2007, 09:57
А сега кажете, какво мислите за Ферари и останалите...
Нали Ферари уж бяха (според някои мнения) силни само заради Шумахер. FERRARI RULEZZZZZZZ

Факт е , че преди Шуми не бяха постигали доста време победи. Факт е че Шуми не е просто пилот - той развива колите и отбора. факт е че Шуми и със сегашната кола въртеше обиколки до последно и спортния инж. на Шуми сега обслужва Кими. Радвам се , че Ферари продължава с добри пилоти - щото вижте например Кулхард - винаги съм го считал за каруцар - продължава да ми доказва , че мястото му не е във Ф1
Ако си мислите , че Шумахер е напуснал отбора - грешите.
Шуми е недостижим :idea: :!: :!:

търтей
20-03-2007, 09:59
Шуми е недостижим
аре па ти
недостижим е хуан мануел фанджо щото е карал лека кола а не електронна игра :idea:

Наката
20-03-2007, 10:06
Момчета Райконен е чудесен пилот,аз го харесвах даже и като караше за Мерцедес,а сега в ферари наистина е наи добрия заместник на Шуми.
Иначе на сарце винаги ми е БМВ и сега сащо ще даржа за Ник Хайфелт и Кубица :D

Mury
20-03-2007, 10:13
Шуми е недостижим
аре па ти
недостижим е хуан мануел фанджо щото е карал лека кола а не електронна игра :idea:

И Сена,великото Пиле още помни шамарите на Айртон в бокса :lol: :lol: :lol: Ако не беше катстрофирал щеше отдавна да е бил рекорда на Фанджо па нека след това шуми се пъне колко ще :idea: :wink:

търтей
20-03-2007, 10:15
мхм
шуми просто уцели момента и има късмет
ма то с тва ферари и мен да беха турили и аз щех да стана шампион :lol:

Kuku
20-03-2007, 10:17
По?

Neokill
20-03-2007, 10:19
Ми що тогава Баричело не стана втори :!: Да не би да кара друго ферари. И аз не съм фен на ш(ч)умата ама трябва да има нешо шом държи всички рекорди нали :wink:

търтей
20-03-2007, 10:20
шот никога не са карали еднакви коли
шот има отборна политика
шото кой казал че барикело мое да кара

BatVas
20-03-2007, 10:28
Ей така най-ме кефите - от ферари най-добре знаят какво е направил Шуми и го боготворят - ама за вас той не е фактор, които и да кара с добра кола ще бие - чувате ли се - аз ви казвам , че той развива колата и това са думи на инженерите от ферари , ама Вое сте по разбирачи - типично да се омаловажава успеха на другите.
Шуми е велик - и върна славата на Ферари във Ф1.

viki
20-03-2007, 10:36
Ей така най-ме кефите - от ферари най-добре знаят какво е направил Шуми и го боготворят - ама за вас той не е фактор, .
Като започна да получвам % от приходите му-тогава и аз ще го боготворя :twisted: :D :D -обещавам :lol: :lol:

Neokill
20-03-2007, 10:37
шот никога не са карали еднакви коли
шот има отборна политика
шото кой казал че барикело мое да кара
За барикело съм съгласен че е дървар. Имал съм щастието да гледам 5 старта на живо 3 те 2004г когато ферари мачкаше 2 двойни победи в USA и канада и германия(втори моят човек Бътън) Обаче като видиш как кара тоя немец грозен и останалите си личи кой е най добър. Просто е като робот спира по късно от другите и не изтърва перфектната траектория.

търтей
20-03-2007, 10:39
абе харесвайте си го шуми щом ви влече
за мен не е връхта на сандоледа и това е

вилньов примерно как стана световен шампион и после затъна на долу- сещате се що нал тъй?

BatVas
20-03-2007, 11:43
абе харесвайте си го шуми щом ви влече
за мен не е връхта на сандоледа и това е

вилньов примерно как стана световен шампион и после затъна на долу- сещате се що нал тъй?

И с Алонсо ще е като с Вилньов, ама Шуми е друга бира. :wink:

ivelin
20-03-2007, 16:47
Алонсо е луд.Спомняте ли си к'во направи миналиа сезон във Унгария май беше...на дъжд изпревари на външен-луда работа :screwy:

Mury
20-03-2007, 17:03
Шуми е велик

:gayfight: :devil: :Yoda:

virusalfa
20-03-2007, 22:28
Аз пък вече съм за Нико Розберг :wink: